Téma: EZO.TV

1/10
tombenko 2012 okt. 13. - 18:25:03 1/10
(1424/1484)
A cenzúra olyan dolog, amit nagyon könnyen a visszájára lehet fordítani. Nem kell innen egybõl a szólásszabadság ellen eljutni, mert a kettõnek semmi köze egymáshoz. Ide inkább az kívánkozik, hogy a törvény nem kötelez a szolgáltatásra való képesség bizonyítására. Ezt használják ki ezek az aljas népek.
ez ugyanúgy szolgáltatás ugyanis, mint mondjuk a csõszerelés, valamiért mégsem esik a kettõ egy szabályozás alá, éppen ezért a számon kérhetõség nem lehetséges, ami egy, a csalók számára igen kellemes közeget teremt. Ha megteremtenénk a számon kérhetõséget itt is, akár az igénylõk, akár a szakmabeliek, akár a kívülállók irányából, villámgyorsan kiderülne, ki az, aki tényleg képes a szolgáltatást ellátni. Igaz, akkor nem maradna senki az iparban...
1/10
tombenko 2012 okt. 11. - 19:43:48 1/10 Előzmény zolo11teve
(1423/1484)
Csak izolálni kellene õket. Mondjuk mehetnének Recskre rezet bányászni, vagy Pécsre uránért. Legalább valami hasznot is hajtanának. Melléjük meg az összes ezobuzi kisegítõszemélyzetnek.
zolo11teve 2012 okt. 06. - 14:19:23
(1422/1484)
Ha nincs törvény az ilyen paraziták ellen, nem kellene bevezetni újfent az ököljogot és a párbajt? már csak azért is, mert akik bejutnak az adásba, azok is biztos, hogy középkori aggyal rendelkeznek.
makailaci25 2012 okt. 02. - 15:49:39 Előzmény fo.ma
(1421/1484)
"Ezen kívül összekevered a vallást és a hitet az egyházakkal. Valamint a hitet a hiszékenységgel."
Úgy sejlik hogy mégse értetted meg egészen az elõzõeket. Ugyanis: külön választottam a vallást és a hitet. Összehoztam a vallást a hiszékenységgel, mert igenis ez az alapja és nem a hit.Érdekes, hogy Sonvgarde (következõ hsz.) ezt megértette. Ugyanis; a vallás akkor keletkezett, amikor az elsõ idióta és az elsõ szélhámos találkozott.Ez utóbbi bedumálta az elõbbinek, hogy õ majd közvetít közte és az úr között, az a balfék pedig belement a játékba. Azután Szélhámosunk rájött, hogy ez hatalmas üzlet lehet, Így érdemes intézményesíteni, "egyházasítani". mondhatom, egyik legjobb üzlet a világon. Akik benne vannak, azoknak soha nem volt, nem is lesz megélhetési gondjuk, mert hiszékenyek mindig voltak és lesznek is, akik gondolkodás nélkül magukévá teszik azt a sok badarságot, amit a Bibliában és fõleg a Koránban összehadováltak azok, akik szerint a Föld lapos.
Ami pedig a becsület kérdését illeti, lehet, hogy Te jól el vagy látva minden földi jóval, de mit tennél, ha kapnál egy jó ajánlatot? Nem vitatható, hogy vannak önzetlen, becsületes egyének (ld. szeretetszolgálatok), de ezek egyedszáma említésre se méltó ebben az erkölcstelen világban.
fo.ma 2012 szept. 30. - 20:25:46
(1420/1484)
Hát ez tényleg meggyõzõ és kielégítõ magyarázat volt! Köszönöm.
fo.ma 2012 szept. 29. - 19:27:23
(1419/1484)
De melyik egyház? És mit lop szerinted? Kifejtenéd?
fo.ma 2012 szept. 28. - 20:37:19
(1418/1484)
Dehogynem értem. Ezt írtad: "Becsületes ember csak az lehet, aki még nem került megfelelõ helyzetbe, ill. nem kapott megfelelõ ajánlatot." Ez nem azt jelenti, h alapvetõen mindenki becstelen? Én nem tudom, te hol élsz, de a világon vannak megfelelõ erkölcsi értékekkel bíró, kulturált közösségek is, melyeknek az alapja hit. Ahol az emberek adnak, nem meglopják, vagy becsapják egymást.
Ezen kívül összekevered a vallást és a hitet az egyházakkal. Valamint a hitet a hiszékenységgel.
Egyébként sem tudom, te milyen vallásról (egyházról) beszélsz, mert az nem derült ki, de a 'csuhás' jelzõbõl úgy gondolom, hogy a katolikusokkal van problémád. Én nem tudom, nekem eddig egy 'csuhás' sem mondta meg mire gondoljak, vagy miben higgyek, pedig születésem szerint katolikus vagyok, mégsem vagyok elvakult hívõ, sõt, alapvetõen szkeptikus embernek tartom magam. Mikor hallottál olyat az általad említett "csuhásoktól", ami becstelenségre buzdítana bárkit is? Sõt, biztos vagyok benne, ahol nincs hit, ott nincs erkölcs sem! Az pedig az emberi együttélésnek az alapja.
Állítom, hogy bár sok mindenben meg kellene újulnia, mégis százszor inkább a katolikus egyház, mint a liberalizmus, mert az aztán az igazi félrevezetés, az anarchia és a bûnözés melegágya! Így hát nem is támadom még rosszindulatú megjegyzésekkel sem a kat. egyházat, mert tudom hogy alapvetõen jóra és szeretetre tanít (ellentétben olyan harcos egyházakkal, mint a zsidó vagy a mohamedán, amelyek mások eltiprására buzdítanak).
makailaci25 2012 szept. 28. - 17:26:36
(1417/1484)
Úgy látom értelmezési problémáid lehetnek. olvasd el még egyszer mit írtam! még ott van. Téged még sohase vettek palira? Nem hiszem el.
Egyébként a vallás igenis a hiszékenységen alapul és nem a hiten. Abszolút értelemben a hit az, amit én vagy Te hiszel, nem pedig az, amit a csuhások mondanak, hogy mit kell hinni.
fo.ma 2012 szept. 28. - 12:20:12 Előzmény makailaci25
(1416/1484)
Az hogy a világban milyen bûnök és igazságtalanságok léteznek, nem kisebbíti ennek a mûsornak a bûnét és aljasságát!
Hogy jönnek ide azok a zagyvaságok amiket írtál? A vallás a hiten alapszik, tehát nem más kategória. A hitet nem lehet leellenõrizni, mert ha bizonyítékot találunk rá, akkor megszûnik hit lenni és tény lesz.
És hogy minden ember csaló? Jézusom! Kikérem magamnak és a többi becsületes embertársamnak a nevében!
makailaci25 2012 szept. 20. - 08:11:11 Előzmény BOT-26
(1415/1484)
Ezen az alapon a különbözõ vallások képviselõit is csalóknak kéne/lehetne nevezni.A vallás is hiedelmen és hiszékenységen alapul. A HIT megint más kategória. A vallások eredetét se tudja senki se biztosan. Valaki kitalálta, hogy az emberek hiszékenységébõl jól meg lehet élni, érdemes intézményesíteni. Létrejöttek a különbözõ vallások, megalkották a saját tanaikat és lehetetlenné tették, hogy ezek igazságát valaki leellenõrizze. Sajnos olyan világban élünk, amely a csalásra és átverésre épül. Gondoljátok csak végig eddigi életeteket; vagy csalók, vagy áldozatok voltatok. Becsületes ember csak az lehet, aki még nem került megfelelõ helyzetbe, ill. nem kapott megfelelõ ajánlatot.
1/10
BOT-26 2012 szept. 19. - 18:14:32 1/10
(1414/1484)
Miért nincs az értékelésnél nulla pont? Mondjuk ez a csaló banda, aki emberek hiszékenységének kihasználásából él, azt se érdemli! Szórakozásnak nem rossz (Atlantiszi fényjáró, és társai), de sajnos ez nem vicc!
1/10
Anonnim 2012 szept. 16. - 15:11:05 1/10
(1413/1484)
1/10
tombenko 2012 szept. 13. - 19:08:19 1/10 Előzmény csikosi
(1412/1484)
Van egy rossz hírem: Akkor is van...
1/10
tombenko 2012 szept. 13. - 19:07:28 1/10
(1411/1484)
Van tarokk. Egy szép, összetett és izgalmas kártyajáték.
1/10
offtopic
csikosi 2012 szept. 04. - 12:14:48 1/10 Előzmény Master Chu Peace
(1410/1484)
Én éjjel kettõre tenném, ha valaki nézni akarja, akkor is nézné, nem beszélve a telefonpercek díjáról.
1/10
Master Chu Peace 2012 aug. 31. - 12:43:23 1/10
(1409/1484)
100 000 000 szoros pénzenergia Százmillió szoros pénzenergia!!!Azta mindenit hogy a sok elkeseredett ember beveszi!
Azért undorító az egész dolog mert olyan emberek telefonálnak be akiknek tényleg szükségük van a pénzre és ilyen baromságra költi azt a keveset amije van!
Nem tudom hogy nem hánynak maguktól a mûsorvezetõk ha tükörbe néznek!Álszent idióták!
offtopic
umma 2012 aug. 26. - 23:16:28
(1408/1484)
http://www.youtube.com/watch?v=_XnPj2_-e_8 - Válj pénzmágnessé... Elkezdtem hallgatni, azt mondta, azt olvasta egy könyvben, hogy merje bátran azt csinálni, amit szeret, attól függetlenül, hogy abból látszik-e bármiféle anyagi elõny. Ezt õ megfogadta, azóta azt csinálja, és jól érzi magát. Ez a tanács legalább tök ingyen van. :)
offtopic
umma 2012 aug. 26. - 21:28:35
(1407/1484)
Nézd meg ezt: http://forum.port.hu/viewtopic.php?topic_id=32412&start=15 - a fickó 8-9 perc után reménytelenül letette a telefont, addig tartotta, nem kapcsolták be. 4-5 ezer forintot bukott.

Ez egy jó paródia róluk: http://www.youtube.com/watch?v=wCHOqsHACWU "Hívjanak minket és ha sorra kerültek, hívjanak újra! A legtöbb nézõnknek már két telefonvonala van, egy, amellyel a magánéletét intézi, és egy, amivel folyamatosan minket hív. Tegyen így Ön is és legyen velünk a nap 24 órájában; ne feledje: mi az Ön jövõjébõl csináljuk meg a saját jövõnket!"
offtopic
_goldie_ 2012 aug. 26. - 19:33:57
(1406/1484)
köszi..és neked is üdv! :))
offtopic
_goldie_ 2012 aug. 26. - 16:46:52
(1405/1484)
errõl ismét a lator jutott eszembe:
"Kaleb még ma velem leszel a paradicsomban"
"köszönöm de nekem nem sietõs"
:D