Téma: EZO.TV

7szünyü 2010 febr. 02. - 01:29:26
(4/1484)
Péndzenergilya! Ezaz! Eszt kifelelytettem! Hõ-, villamos-, mechanikai, mozgási és helyzeti energilyát cserélek péndzenergilyára, csak olcsóbban! És mindenkinek megmondom, mennyi a falyhõlye!
7szünyü 2010 febr. 02. - 01:14:57
(3/1484)
Tessenek mondani! Kivel kell lefekünnöm, hogy én is tévémédilyum lehessek??? Komoan, ez fontos! Különössen az anyagi helyzetem milyattis. Másfél euróér azt vetek ki, amit csak akarnak. És nemcsak tarot-, cigány-, magyar- és autóskártyából lyósolok, hanem hitel- és bankártyábólis, ismerek leglább háromféle rúnarencert, többmintöt lyunikód-blokkot, de lyósolok kávézaccból, pipamocsokból, fröccsöntött ónból és ólomból, mágnesos hullámokból, antigravitrónikus ellenspinû neutrínó-valószínûségi folyamokból, naplepedékbõl, kányaepébõl, sõt, csak most, csak önöknek, mindössze öt euróér elárulom, hogy lehet bárányvesével fõdrengésmegelõzni, de hód- és lyupiterrengést is. Mindeszt szellemi gurumtól, Shuwanami Schwastarachmitól tanultam 18200 évvel ezelõtt, de kristálytisztán emlékszek minden szavára, amit Mú naplementélyében kötött a lelkemre. Híllyanak bátran! Lyelszó: HEKNYEKUKK!
Zwack86 2010 febr. 02. - 00:59:18
(2/1484)
keresztre feszíteném azt a barmot aki engedélyezi az ilyen mûsorokat! Most ezért várhatok 1 órát a Silent Hillig, miért van az ha fél évente képesek leadni 1 viszonylag jó filmet azt is 1:40 kor kezdik? Aztán sírnak mert nincs nézetség! Miért nem képesek 21:00 kor adni a sok szemét hulladék mûsor helyett?
Judgement 2010 febr. 02. - 00:12:53
(1/1484)
Segítségg!!!! Visszatértek!!! oO