vino-et-veritas 2016 jún. 28. - 19:50:44
(18/18)
FT legalább kiszámítható. Õ nemigen ült át sehová, míg "pályatársai" közül sokan látványosan "átpozicionálták" magukat 20-25 év alatt (FS, SP, SzB, SzGy, stb.).
Tõle balra leginkább csak Moldova található, aki "sziklaszilárd" kádári elkötelezettségû.

Ennek ellenére nem írnám le teljesen, mert - fõleg régebben voltak - vannak jó meglátásai, írásai...
Edmond Dantes 2016 jún. 28. - 15:41:15
(17/18)
Elõrebocsátom: n e m kedvelem különösebben FT-t, nem is rühellem. Azt is tudom h aki eddig "fajkasházitivadajozott", állatokhoz hasonlította, továbbá azt írta róla h "mindig össze-vissza hazudik", "Borzasztó primitív és jellemtelen", "antitalentumnak" titulálta, "aki miatt nem érdemes mûsort nézni" legutóbb vki "Raccsolós jew(elry)"-zett rá, szóval nekik = itt hszóknak v más "ellendrukkereknek" hiába is ajánlom meg- v legalább belenézésre az alábbi beszélgetést:

http://www.atv.hu/videok/video-20160627-farkashazy-tivadar-es-boros-tamas-eb

...de mégis.
Segítek: nem muszáj végighallgatni, esetleges nem kívánt részek csúszkával átugorhatóak. Ennek a beszélgetésnek az alapján cáfolom h FT ellenünk (az ellenfeleknek) drukkolt. Cáfolom h hazaáruló. Cáfolom h magyarellenes. Cáfolok minden effélét. Azt viszont n e m cáfolom h komoly igazságokat mond ki ebben a beszélgetésben (is). Azt sem cáfolom h raccsol. Viszont õ NEM bemondó...és sajnos akadnak beszédhibás bemondók, riporterek, ami már nagy(obb) probléma mint FT beszédhibája. Amúgy semmi baj, jobb híján lehet folytatni FT szidalmazását most h sajnos kiestünk. Bizonyára arról is õ tehet.
szonya1 2016 jún. 26. - 10:25:25
(16/18)
Az senkit se zavarjon, hogy Farkasházy valójában azt mondta, hogy mindig a magyaroknak szurkol. Hogy az "igazmondó, objektív" jobboldali média milyen sikeresen forgatta ki, amit mondott, abban semmi meglepõ sincs. Így mûködik a Nemzeti Együttmûködés Rendszere.
offtopic
Edmond Dantes 2016 jún. 25. - 16:37:05
(15/18)
Elõzõ ugyanebben elfelejtettem megnyomni a fontos "válasz" gombot, tehát:

off
"Inkább gyakorolni szeretem, mint nézni."
Errõl egy régi ismerõsöm mondása jut eszembe: ne (csak) beszélj róla, hanem csináld...õ más dologra értette.
Angol megfelelõje: walk the talk and talk the walk (ún. lefordíthatatlan szójáték)
offtopic
Edmond Dantes 2016 jún. 25. - 09:25:15
(14/18)
off
"Inkább gyakorolni szeretem, mint nézni."
Errõl egy régi ismerõsöm mondása jut eszembe: ne (csak) beszélj róla, hanem csináld...õ más dologra értette.
Angol megfelelõje: walk the talk and talk the walk (ún. lefordíthatatlan szójáték)
vino-et-veritas 2016 jún. 24. - 19:22:32
(13/18)
OFF

Na, ez ritkán fordul elõ, de nagyjából egyetértünk...

De várható, hogy a politika Mount Everest-i magasságokba fogja majd emelni a futballeredményeket (fõleg, hogy milyen véletlen, a "kedves vezér" kedvence is éppen ez a sportág...). Nálunk ugyanis mindig minden politika, sajnos...
filoszemitabélus 2016 jún. 24. - 18:37:26
(12/18)
Nem nagyon izgat a foci, meg úgy általában az élsport. Inkább gyakorolni szeretem, mint nézni. És egyáltalán nem nõtt a szememben a focisikerektõl Orbán Viktor. Úgy szimplán, érdek nélkül örültem a sikernek, mert sok embernek ez fontos és feldobja õket. Aki meg annyira képes idióta lenni, hogy az ellenfeleknek drukkol, azon sajnos nem lehet segíteni. Az menthetetlenül hülye. De nem is vártam mást ettõl a két kreténtõl.
vino-et-veritas 2016 jún. 24. - 18:21:38
(11/18)
OFF

Azért ne dugjuk már a homokba a fejünket, akármit mit is dumál FT.
Több mint 2000 éve a "politika" mindig igyekszik a sportot is ki/felhasználni a céljaira: "panem et circenses"...

Szerencsére ettõl még a magyar sportteljesítmények általában nem lettek rosszabbak(lásd Aranycsapat).
filoszemitabélus 2016 jún. 24. - 12:59:48
(10/18)
Dániel Péterrel együtt az elvek embere. Mivel véleményük szerint a magyar válogatott jó EB szereplése használ Orbán Viktor megítélésének, ezért inkább az ellenfeleknek szurkolnak. Rossz még belegondolni is, hogy egy pestisjárvány mennyire ártana OV imidzsének. Még a végén képesek lennének elterjeszteni a saját fertõzésüket.
1/10
crash48 2016 jún. 12. - 12:57:05 1/10
(9/18)
Az antitalentum szó megfelelõ szinonimája.Sajnos régóta rontja a levegõt a magyar humor világában.
filoszemitabélus 2015 júl. 16. - 19:58:52
(8/18)
Sokkal találóbb lenne számára a "Rattenhauser" név. A "Ratte" az egy kedves kis pikkelyes farkú szürke rágcsáló német neve. És, ha már állatnév, akkor ez a kis rágcsáló sokkal jobban emlékeztet hõsünkre, mint egy nagy lompos
farkas. talán hallgat majd rám és kéri az Anyakönyvi Hivatalnál a névváltoztatást. Ha meglátják, biztosan engedélyezik neki.
offtopic
sofi 72 2011 márc. 02. - 23:56:54 Előzmény velorexescsavo
(7/18)
Pedig sikerült, csak nem neked, hanem neki.
velorexescsavo 2011 febr. 25. - 22:54:04 Előzmény sofi 72
(6/18)
Bocs! Nem akartam elvenni az étvágyadat.
offtopic
sofi 72 2011 febr. 25. - 20:32:59
(5/18)
Fúj!! De tényleg...:))))
Moldávia bánata 2008 okt. 26. - 00:39:07
(4/18)
Az ilyen Miki meg Aramittoménki-féle emberekre szokták mondani, hogy az ilyeneket tenyészteni kellene és vadászni rájuk.
Hogy lehet ennyi baromságot leírni egy helyen???
Aramesi 2008 okt. 24. - 22:11:42
(3/18)
Borzasztó primitív és jellemtelen. Hihetetlen, hogy a mai közéletet az ilyenek alkotják, mint Farkasházy, Gálvölgyi, Bajor...Te jó Isten. Azzal a sok primitív és szánalmas filmmel...Szégyen ez a magyaroknak.
Miki1900 2008 aug. 21. - 21:51:24
(2/18)
http://www.youtube.com/watch?v=2YCXDsawIto
no nem védem a tomcete, de hallgassuk meg a másik félt is. Farkasházy úgyis mindig össze-vissza hazudik.
Miki1900 2008 jún. 09. - 21:33:37
(1/18)
amikor fiatal voltam, és nem tudtam mi az a politika, és mi az a jellem, akkor még, mondhatom így is, szerettem. de azóta felnõtten és egy kicsit most már esetlennek tûnik nekem, már bocsánat a durva fogalmazásért. Fábryval értek egyet. a maga oldalára fordítja a mûsorokat (lásd Fábrynál). kisajátítja a mûsorokat.
érdekes a Fábryval való kapcsolata.