Téma: Farm VIP

jesolo 2023 dec. 11. - 21:20:25
(195/215)
Ki a fene ez a Szabi? Nincsenek rá szavak, amit (nem) csinál, ilyen bunkó szereplő talán még nem volt eddig, a korosztalya szégyene, és sajnos nincs egyedül
charles58 2023 dec. 09. - 15:22:11
(194/215)
Egy műsorvezető lehet részrehajló egy csapat irányában? Szerintem nem. De Zsolt "gazdán" azt veszem észre, hogy a piros csapatnak szurkol. Több megnyilvánulásából következtetek erre. Azt mondta, hogy a sárga csapat jól tud capcarálni. Pedig a sárgák csak azt vitték el, ami az övék volt. Kapták vagy megnyerték. Érdekes módon a pirosak is magukkal vitték a "nemesebb" anyagokat. Sonkát, szalonnát, zsírosbödönt is láttam az asztalukon. A többit tán lusták voltak cipelni? Egyszerűbb az ellenfelet rágalmazni, majd velük cipeltetni az ellátmányt. Simon egy állandóan reklamáló, unszimpatikus fazon, legalább is számomra.
1/10
nikato 2023 dec. 08. - 13:03:22 1/10
(193/215)
Állandóan bőgnek, mintha temetésen lennének, ez egy játék, inkább vidámnak kéne lenni, vicces feladatokkal, kint a szép természetben, és még fizetést is kaptak érte! Ha nem esne ki soha senki, soha nem érne véget! Persze a 10-15 millió nagyon kell mindenkinek! Dorina egy ellenszenves személy számomra, jobb is, hogy kiesett. Ripli Zsuzsitól frászt kapok, főleg mikor mondja, hogy: "Kérlek."
Rékasi pedig az első perctől utálta Szabit.
Én is azon gondolkodtam, hogy a több napos kalácsok milyenek lehettek? Hisz' csak frissen jó.
charles58 2023 dec. 07. - 14:17:33
(192/215)
A piros csapat a rengeteg előny ellenére is elvesztette a termelési feladatot. Nyertek 4 kg előre bedagasztott tésztát, elnyertek a sárgáktól 20 db káposztás batyut, ennek ellenére alulmaradtak. Kíváncsi vagyok,hogy Rippel /mindigigazamvan/ Ferenc most kit áldoz be a csapattársai közül? Talán Simont, aki az egész feladatsort végigvezényelte. Csak halkan jegyzem meg, hogy a 3 napos fonott kalácsok és túros batyuk igazán finomak lehettek.
Bonitó 2023 dec. 06. - 18:29:53
(191/215)
Több helyen volt olvasható, hogy Rékasi ma este összehívja majd a sárga csapatot. Sok jel mutat arra, hogy fel akarja adni a játékot??!! Remélem, hogy valóban feladja és nem a nézettséget akarják ezzel növelni a csatornánál?!

Remélem azt is, hogy nem azért hívja össze a társaságot, hogy a széken tartott lábáról tartson nagy jelenetet, hogy ő mennyit dolgozik a műtött lábával?! Sőt, ő még azt is feltételezem róla, hogy a nagy monológjában azt is bedobja, hogy bevállalta betegen a játékot a rablásnál, Szabi és Levente helyett?! Mert a mártírkodásából elég volt már! "Sebesülten" minek vállalta el - a magas gázsin kívül persze -, ezt a szereplést?!

Nem sírnék ha távozna a játékból!
Így legalább sok-sok néző kérése teljesülne, hogy végre Szabi és a többiek is nyugalmat találnának a játékban. És már csak Raplis Zsuzsin kellene túllépniük.
hoyabella 2023 dec. 05. - 21:07:30
(190/215)
Szabikát már az első körben ki kellett volna szavazni, egyáltalán nem tetszett neki, hogy átkerült a sárgákhoz, nem is akar beilleszkedni. Egy undorító kis pöcs, remélem, legközelebb rárakja mindenki az útilaput, vagy magától hazamegy, mint Kátai úr. A pirosak mai húzása elég szánnivaló, tényleg képes volt az a nagy melák Simon elmenni egy darab batyuért? Szánalmasak. Rippel pedig nekem egyre ellenszenvesebb, úgy viselkedik, mintha háborúban állnának, és ő lenne a hadvezér. Komolyan mondom, elképesztő, hogy mik derülnek ki ilyen nem átlagos helyzetekben az emberekről.
omama2 2023 dec. 05. - 13:57:41
(189/215)
Rékasi egy idegbeteg, férfi hisztéria. Közönsége, durva, kötekedő. Nem eltávolítani kell, hanem egyszerűen kizárni. Így nem viselkedhet itt a játékban. Idegileg nem bírja, ez már nem neki való, féltékeny a fiatalságra. menjen haza, mert csak saját magát égeti. Elviselhetetlenül ellenszenves.
Bonitó 2023 dec. 04. - 22:17:06
(188/215)
A Farmon nem csitul a botrány!
Rékasi  és Szabi még a forgatás után is veszekedett. A színész nem akar egy légtérbe lenni a fiatal énekessel. De ők már a sorozat forgatásának első napján is egymásnak estek. Már az első pillanatokban látszott, hogy nem szimpatizálnak egymással.

Szabi, a 31 éves fiú (akit Károly óvodásként kezel), nem kertelt, közölte a színésszel, hogy gyűlöletet lát a szemeiben ahogy néz felé. Később egyre több és több vita alakult ki közöttük, ami gyakran szült nagyobb feszültséget. Rékasinak már kezdett nagyon elege lenni a fiatal hírességből, akit nem igazán tart hasznos tagnak a csapatnál. Pedig pont a színész a haszontalan farmer, aki csak bomlasztja a társaságot, a munkát. Szerintem.  

De inkább nem is minősítem! Minősíti ő saját magát! Mint a Storyban adott nyilatkozatával is! Ahogy két játékos társáról nyilatkozott:
" Ha véleményezném ezt a két fiút, azzal gyakorlatilag a kakát ölelem magamhoz, és magam is kakaszagúvá válnék, amit nem akarok. "
Na, ez már mindennek a csimborasszója!  Kár, hogy nem volt kéznél a műsorban egy pszichológus, de inkább egy pszichiáter!
 De azért szólhatna neki valaki a stábból, hogy ez nem filmfelvétel! Ez nem a Barátok Közt, és nem  Barta Zsolt karakterét kell alakítani. Mert olyan teátrális a megnyilvánulása ennek az embernek, a magyarázkodás heppje,  ami már szinte polgárpukkasztó! Beképzelt, nagyképű, egy tehetségtelen ember.
Ő csak ne jöjjön a gyerekeivel mert milyen mentornak képzeli magát,  aki a saját fiát sem tudta megnevelni. Akiből egy nagyon beképzelt, önző, öntörvényű, másokat lenéző senkit nevelt. Milyen aktivista lett a fia is? A most folyó "Párharc" c. realityben szerepelt a barátnőjével. Akit amikor kiestek a játékból, pofátlanul lejáratott a reggeli műsorban??!!

Arról már nem is beszélve, hogy micsoda pofátlanság Károly részéről, hogy Szabi háta mögött azt követeli a csapattól, hogy " közösítsük ki Szabit?! "  Sőt, Laky Zsuzsit is kérdőre vonta, hogy hogy mer leállni beszélgetni Szabival?! Mindjárt dobtam is egy hátast ekkor pofátlanság hallatán! 
Szavazzák ki a fenébe és Szabi pedig ejtse ki és menjen oda ez a ripacs, ahová Szabit küldte. Már nem is csodálkozom, hogy nem kap szerepeket, de  azon sem, hogy miért  egyedül üldögélt anno a színház büféjében, társalgójában?! Rékasi viselkedése, emberi magatartása kritikán aluli, szerintem.
Bonitó 2023 dec. 02. - 21:47:04
(187/215)
És tényleg megérkezett a két új játékos!  A sárga csapathoz Laky Zsuzsi,  a piros csapathoz Hadas Alfréd.
Laky Zsuzsit - aki egy nagyon szép nő, szerintem -, Szabi kalauzolta végig a farmon, nagyon kedvesen. Zsuzsi pedig egy nagyon kedves, erős egyéniségnek látszik. Akiből én úgy látom, hogy minden emberi tulajdonsága a helyén van, és csak remélni merem, hogy finoman, de határozottan lép majd fel Raplis Zsuzsival szemben, aki nagy fehér főnöknek képzeli magát?!

Zsuzsi őrmester meg is jegyezte rosszindulattal, hogy amíg Szabi és Laky Zsuzsi körülnéznek a farmon, addig kiesnek a termelésből mindketten?! Holott jó maga is csak bámulta, hogy  az asztalnál ülő Zsuzska és Daniella " mennyit tudnak zabálni?" És addig is amíg ácsorgott, az eső meg rácsorgott, legalább közelében volt Johnnynak, aki tényleg tetszik neki! Igaza volt Szabinak! 
Node a morgós, "amenjaf....ba Karcsi" is rém rondán nézett Szabiék után, holott ő is csak hereverélt! Már csak a "nagy írónk" Lakatos Levente hiányzott a képből.
Hajrá Laky Zsuzsi! (Potyogjanak a Zsuzsik a játékból! Nem kell ide három Zsuzsa, elég egy Zsuzsi is, aki talpon van a gáton, és a farmon!

A piros csapathoz  érkező Alfréd egy jópofa, tisztelettudó, széles szájjal mindig mosolygó srácnak tűnik, első látásra. Már az első nap be tudott illeszkedni a csapatba. Remélem, nem foga kikezdeni sem Simon, sem pedig Bukfenc Feri. Aki ha nincs termelés, akkor ő a főnök! Ha felatot kapnak, akkor lepasszolja a góréságot a felelősséggel együtt arra, akit a munkával megbízott??!! Néha úgy beszél, úgy viselkedik, mint aki a zártosztályról érkezett? Olyan komolyan és  meredten, átszellemülten néz a kamerába, mint akit elfelejtettek leszedálni? Mindenesetre a legelső és legfontosabb az volt, hogy tudatosítani kellett Alfrédban, hogy ő a nagy fehér főnök, a valódi cowboy a farmon. Minden más smafu!
Remélem, az első Farm-gyűlésen mindkét új játékos védett lesz majd?!
1/10
nikato 2023 dec. 02. - 14:19:11 1/10
(186/215)
Nagyon unalmas a műsor amúgy, néha kell a veszekedés, hogy felcsigázzák a nézőket.. de Ripli rémes így is-úgy is. Szabyestnek pedig igaza van, hogy már nem hallgatja meg Riplit és Rékasit. Rékasi nagyon rászállt. A belépő srácot sajnáltam, olyan vidáman, mosolygósan érkezett, segítőkész, de csak leszólták egyből.
Ha már úgy se tilos megbeszélni ki kire szavaz, Kótai megbeszélhette volna, hogy tegyék rá, aztán direkt elveszthette volna a párbajt. Nem értem amúgy miért engedélyezett megbeszélni ki-kire fog szavazni és egyáltalán minek sértődnek meg, mikor valakinek mindenképp távoznia kell, ez egy verseny!

Bonitó 2023 dec. 01. - 17:24:34
(185/215)
Az adásidő felében állandóan a sárga csapat nyűglődését kell nézni. Vagy a nagy megmondó Károly nyomja a kamerának a se füle, se farka nincs a mondókáját. Vagy a mindent is irányítani akaró, de kordában tartani nem tudó Zsuzsa őrmester egymásra mutogatását láthatjuk. És még ők szólták le a piros csapatot, hogy ott nem stimmelnek a dolgok?!
- Egyre jobban látni, hogy Lakatos Levente is nagyon hajt arra, hogy átvegye a hatalmat Zsuzsa őrmestertől. De író révén, annyira rosszul adja elő magát, rossz retorikával szinte, hogy előbb fog kiesni, minthogy főnök lenne belőle. Persze érdemben nem tesz semmit, csak nyafog, árulkodik. Ahelyett, hogy szólna, hogy mit akar. És ott van a szeme előtt az eklatáns példa, hogy a baromfiólban is csak egy kakas van! Ketten Zsuzsa őrmesterrel úgysem lehetnének "kakasok" a farmon, nem igaz?!
Bizisten úgy viselkedik mind, mintha nem is felnőtt - harminc év feletti! - emberek lennének, hanem óvodások! (Már Szabi is 31 éves! Ezen meg is lepődtem, mert "Károly bácsi" úgy kezeli, mint egy kisgyereket?! )
- A Farm gyűlésen sajnáltam a piros csapatot. Most kiesett a lusta, here Kótai miatt Polgár Tünde?! Ha lett volna vér Misi pucájában akkor most kellett volna előállni a farbával, hogy én haza akar menni! És így megmenthette volna a most kieső játékostársát. Igaz, erről már beszéltem lentebb. Node már okafogyottá vált a dolog! Csak a Misi szállóigévé vált mondása jutott most eszembe, hogy " úgy dolgoztak körülötte a játékostársaim, úgy belemerültek a munkába, hogy észre sem vették, hogy én nem csinálok semmit" Nem mintha Dorina úgy hiányozna ha kiesne Sajnálom Tündét!
- A piros csapatnál is Rippel Feri már annyira beleéli magát a játékba, hogy szentül hiszi, hogy ő a legjobb farmer, akinek a feladata kordában tartani a farmon dolgozókat, felelni neki kell a jó hangulatért?!
De tegnap ő is kiesett a pikszisből! Nagyon csúnyán viselkedett Tündével szemben. És milyen jogon vezényelt le egy előjátékkal tarkított Farm-gyűlés előzetest? Milyen jogon beszélte meg előre, hogy ki-, kire fog szavazni?! Óriási csalódás a piros csapat is. Dorina egy kétszínű, picsogos áruló! Úgyhogy Dorina tehénkét meg pesztrálja tovább is, a nagy melák Szabó Simon!

Kiváncsi vagyok kit fognak behozni ma este a piros, illetve a sárga csapathoz?! Úgy kellenek ezek az újak is, mint "egy falat kenyér!" Ja, nem!
Ha az érkező két játékos nem lesz szimpatikus, nekem véget ér akkor a műsor hétfőtől?
omama2 2023 nov. 30. - 19:38:06 Előzmény Bonitó
(184/215)
Kótai Misi végig furcsán viselkedett. Bonitónak igaza van "Kótai megbeszélhette volna a Farm gyűlésen, hogy mindenki tegye rá az útilaput, és így emelt fővel távozhatott volna, és nem ilyen sportszerűtlenül. "
Egyébként mást kellene likvidálni a játékból: Rékasi Károly egyre ellenszenvesebb és undotító lekezelő modorú.
Rippel Feri meg idegesítő a nagy dumájával. okoskodó feleslegesen osztja az észt. Szóvel szép lassan őket kellene utilapuzni ......
Bonitó 2023 nov. 30. - 13:51:28
(183/215)
A sárgáktól Zsuzska és Levente ment el "vendégségbe" a sajtért a piros csapatból. Amikor Dorina meglátta a két "sárga" vendéget, és úgy meglepődött Zsuzska ruháján és kalapján, hogy kibuggyant belőle a mondás, hogy Zsuzska "úgy kinyalta magát, mint (Szaros Pista) Jézus nevenapján!" 😂

Amikor Zsuzska és Levente visszatért a saját sárga csapatához, csupa negatív dolgot mondtak a piros csapat tagjairól?! Azaz, hogy a piros csapatnál milyen rossz a hangulat?! Node ezt nem is értettem!
Úgy dumáltak, mintha náluk olyan csupa öröm, és boldogság lenne?!  Mintha minden csupa "csipke és fodor" lenne?!
Hiszen csak Károly egymaga percenként gerjeszti a cirkuszt! " Zsuzsi őrmester " sem piskóta a fura kihanemén stílusával!
Egyébként, ha fair lett volna a sárga csapat, ők is honorálhatták volna, a piros csapat előző gesztusát, hiszen kaptak tőlük két széket!  Ők nem adtak semmit, még egy darab sajtot sem, csak rossz indulatot! lletlen beszólást!
( A  sárga csapatnál Rékasi Károly játéka és jelenléte, viselkedése, emberi hozzáállása az előző évad Szorcsik Viki viselkedésére emlékeztet.) 

A tegnapi műsor végén meglepődtem, hogy Kótai Misi önként feladta a játékot, mert honvágya volt????!!!😠😠 Ezt azért nem értettem! Hiszen Misi, mint sportember sokat utazott, sporttáborokban készültek fel a versenyekre anno. Azt mondta, hogy hiányzik neki a család?! Miért, a többieknek nem? A többieknek is! Edina is pityergett a gyerekei után! Ha mindenkinek honvágya lenne és hazamenne, node akkor  ki játszik?! Demcsák Zsuzsa meg  Zsolti??? 😮🤣
Misi részéről ez a "feladom a játékot" visszataszító volt! Habár nem sokat tett a csapatáért, hiszen kijelentette, hogy ő utálja a munkát. El is ücsörgött az ő "kispadján" egész nap, ha nem éppen vízért küldték. És mégis megsiratták őt? Érdekes! 
Viszont Kótai azért egy pillanatig várhatott volna, ha van esze! Mert miután a pirosak vesztettek, Kótai  megbeszélhette volna a Farm gyűlésen, hogy mindenki tegye rá az útilaput, és így emelt fővel távozhatott volna, és nem ilyen sportszerűtlenül. 

Egyébként Tündében, a milliárdos, luxus feleségben kellemesen csalódtam! Nem büdös a munka neki! Egy másik műsorban is ezt már egyszer felfedeztem benne. Kedves, ügyes, okos, és egyszerű nő benyomását kelti a viselkedésével, szerintem. Nem az jön le róla, hogy ő Floridában is palotában él, és nincsenek anyagi gondjai. Én úgy látom, hogy viszi a hátán ő is a piros csapatot. Érzékeny, de szerethető. Remélem, sokáig játékba fog maradni.

Úgy láttam, hogy Dorina sem érzi jól magát a játékban. Nem a társai miatt, hanem úgy általában, nem találja a helyét a primitív körülmények között. Lehet, hogy ő viszont megbeszéli a társakkal, hogy a mostani Farm gyűlésen, tegyék rá a jeleket??!! 😮
feeling 2023 nov. 30. - 08:27:32
(182/215)
A sárga csapat nagyon ellenszenvesen játszik. A csapat tele van veszekedős, alkalmazkodni nem tudó, odamondogatós, a másik háta mögött áskálódó, ócsároló, vádaskodó tagokkal.
omama2 2023 nov. 28. - 13:05:42
(181/215)
Bonitó, "Mindenféle bántás nélkül, Károlynál komoly mentális probléma van, szerintem." Igen tökéletesen egyetértek!!!!!! Neki kellett volba hazamenni. Bíró Ica lelkis ugyan de elviselhető volt. A kis műszempillás hölgy,(nevét meg sem jegyeztem) aki azt mondta Icának, hogy "jobb lesz neked otthon" ocska hozzáállás a játékostársaihoz, rosszindulatú perszóna.!!!
Bonitó 2023 nov. 25. - 09:42:21
(180/215)
Bíró Ica esett ki tegnap, a játékból.
Nem bántam volna, ha ketten esnek ki, Ica és Károly. Mivel ez nem lehetséges, remélem a következő kieső Károly lesz?! Semmi gondom nem volt eddig Bíró Icával. Azonban az állandó magyarázkodása, a "megvédem magam," a "tisztelettel a koromra" hozzáállásával neki így volt a legjobb, hogy kiesett. Nem járatta le magát legalább még jobban! (Egyébként a széket ő "repesztette" meg, hiszen premier plánban mutatta a kamera és letagadta.
Károly is kapott szavazatot, nem esett jól neki. De az állandó monológjai, már zavaróak. Nincs egy értelmes, karakán mondata a fiatalok felé. Csak úgy tud létezni, ha gesztikulál?!
Mindenféle bántás nélkül, Károlynál komoly mentális probléma van, szerintem.

A piros csapat rosszabb körülmények között, de sokkal összetartóbb még ezidáig. Még akkor is, ha a "nagy kedvencem" Kótai Misi röhögcsél magának.
Rippl Feri nagyon komolyan veszi a játékot. Már-már nagyon komolyan, szerintem. Talán, ha egy kis humor is lenne Feriben, jó lenne. De ilyennek is kell lenni!
Remélem azt is, ha már nézem a műsort, hogy majd csak lesz már kedvencem is?! 😮
10/10
Kaderimin Oyunu 2023 nov. 24. - 14:15:03 10/10
(179/215)
Hárman is pályáznak Rékasi helyére. Kíváncsi leszek, ki lesz a befutó?
Bonitó 2023 nov. 23. - 17:52:19
(178/215)
https://www.borsonline.hu/celeb/2023/11/koszonom-a-bizalmat-de-lemondok-rekasi-karoly-nehez-dontest-hozott
És szép lassan mehetne is haza, szerintem.
(Neki még a "haja!" is fáj, mondja??) 😮
omama2 2023 nov. 23. - 15:05:50
(177/215)
Kótai Mihály ökölvívó-világbajnok, lusta dög. mire eljutotta világbajnokságig addigra hülyére verték. Nem tud mást csak bambán nézni és röhögni.!!! Siralmas!!!!!!
omama2 2023 nov. 23. - 15:00:30
(176/215)
Rékasi egy ellenszenves ember, Hatalom éhes , itt ő akar a főnök lenni. Hát művészkém remélem minél előbb kiszavazzák. Zeytin hozzászólásában nagy igazság van . Egyébként idegileg ki va afiú, érzi, hogy nem idevaó!!! Haza kellene menni mielött még jobban nem égeti magát!!!