Téma: Farm VIP

toths1957 2021 dec. 23. - 11:01:19
(135/215)
Nem értem hogy juthatott tovább Holló rossz megoldással. Csak véletlenül találta el a számzáras lakat kombinációját.
tortura 2021 dec. 23. - 10:52:11
(134/215)
Fura gyerek ez a Holló...
Egyébként ennél igazságtalanabbul el se lehetett volna dönteni, ki legyen az első két döntős. Miért szavazat dönt erről? Az mindig szubjektív. És miért az egyik játékos dönti el, kit visz magával tovább? Nyilván a leggyengébb láncszemet, ha jót akar magának - bármilyen bájos ideológiával is van megtámogatva a döntés. Sokkal igazságosabb lett volna, ha nem szavazás, hanem szintén valamilyen (erő) próba, játék, verseny alapján pottyan ki pár ember. Még a tavalyi is korrektebb volt. Na mindegy, ez az én véleményem. Szerintem Holló vagy Zoli nyeri meg. De akkor inkább Zolinak drukkolok.
Picurkacicurka 2021 dec. 22. - 21:36:38
(133/215)
Vajon Gyepi ismét visszakerūl valami csavar folytán? Már nem lennék meglepve.
7/10
gotha 2021 dec. 22. - 17:17:28 7/10
(132/215)
már korábban bontani kellett volna a házaspárt. Zoli taktikája a legjobb csendben húzni a végéig, mert minden hangoskodó vagy gyenge kiesett már. Henrikről nagyban változott a véleményem ezt igazán férfiasan csinálta. Szerintem Zoli a befutó vele csak Gyepes fog tudni mérkőzni ha addig ki nem pottyan. Dóri aranyos, blokkolnám, de néha átfordul kislányba.
tortura 2021 dec. 22. - 15:28:10
(131/215)
Azt hittem, hogy az Exatlonban jobban megedződnek a népek. De valahogy Dórin nem ezt láttam tegnap. Na mindegy, megérte a dráma, mert megmentették a seggét. Jön egy körrel Henrinek.
omama2 2021 dec. 21. - 16:33:08 Előzmény riaszabo
(130/215)
Riaszabo, egyetértek veled ez a Gyepi kissé "csekély értelmű"!!! Már a nézése is enyhén szólva bamba. Rossz ránézni. Mellesleg nem engednék házaspárokat játszani. Igen is hogy a jelenlétük egymást erősíti és ez a többiekkel szemben egyenlőtlen esély.
tortura 2021 dec. 21. - 10:57:32 Előzmény demaka
(129/215)
Őszintén szólva én is annak drukkoltam, hogy vagy Noémi vagy Henri menjen haza. Ismét bejött a tippem. Eddig szinte mindig az esett ki, aki erre pozicionáltam én is. Egy kivétellel, mert Szilvinek drukkoltam, mikor Holló nyert. Noémi furcsa ember. Pár napja azon lamentált, hogy nem jól dönt a csapat, mert mindenki a szívére hallgat, ahelyett, hogy eszére hallgatna, hisz mégiscsak csapatként kell még egy darabig menni, mert sok és kemény termelési feladat vár még rájuk. Pénteken meg azt mondta, hogy megy a helyezkedés, a manipuláció, mindenki taktikázik, irgum-burgum. Szóval akkor egyik sem jó. Vele egyszer értettem egyet igazán, mikor azt mondta, hogy Viki egyedül sosem jutott volna el addig, amíg jutott, csak csapattagként. Az tényleg igaz volt, mert rendkívül gyenge láncszem volt.
Zsolti meg agyon ajnározza Noémit, hogy milyen csodaszép. Ízlés dolga. Én csak egy szétplasztikázott arcú nőt látok. Hol van ő Dia természetes szépségétől?
tortura 2021 dec. 21. - 10:52:42 Előzmény toths1957
(128/215)
Szerintem is. Régóta kifogásolom ezt. Ahogy azt is, hogy nem szabadna olyan versenyeket kitalálni, amelyek veszélyeztetik a játékosok testi épségét. Arról nem is beszélve, hogy az ilyen egyenlőtlen küzdelem nyilván mindig a volt élsportolóknak, elsősorban a férfiaknak kedvez. A tegnapi feladatot is esélytelen lett volna egy 50 kilós nőnek megnyerni - szerintem.
toths1957 2021 dec. 20. - 21:53:15
(127/215)
Nagyon aljas feladatokat tudnak kitalálni.
demaka 2021 dec. 20. - 20:21:49
(126/215)
Na végre!!! Ennek a szarkeverő Noéminek már az 1. héten ki kellett volna esnie.
riaszabo 2021 dec. 20. - 19:43:05 Előzmény tortura
(125/215)
A "nem ismerem" kijelentés, a "csekély értelmű" az kérdés volt! A "szódával elmegy" szerint nem alaptalan megérzés!!
Zsupsz 2021 dec. 20. - 15:38:02 Előzmény tortura
(124/215)
Köszi pont így gondolom.
tortura 2021 dec. 20. - 15:28:55 Előzmény Zsupsz
(123/215)
Egyetértek. Arról nem is beszélve, hogy eléggé ellentmondásos a mondata. Nem ismeri, de azért tudja, hogy csekély értelmű... Hmm, több mit érdekes. Szerintem meg Gyepi - ahhoz képest, hogy focista volt - még szódával elmegy. Teszi a dolgát. Az meg külön tetszik benne, hogy mennyire megvédi, mennyire együtt lélegzik a feleségével, de ezt már leírtam. Látszik, hogy nagyon szeretik egymást, mégsem olyan geil módon csinálják, mint Norbiék vagy Szandiék, amitől epeömlést kapok.
Zsupsz 2021 dec. 20. - 07:51:48 Előzmény riaszabo
(122/215)
Ez nehari de elég bunkó beszólás volt. Ok nem kedveled (én sem) de azt nem így kell kifejezni.
tortura 2021 dec. 18. - 14:46:08
(121/215)
Ekkora marhaságot, mint ez a festegetés, istenem.....
tortura 2021 dec. 17. - 18:32:21 Előzmény Jwilli
(120/215)
A mosogatás itt nyilván metafora. (Egyébként - gondolom - abba is bele kell pakolni és ki, mikor végzett). de ilyen rendrakó masinát még szerintem nem találtak fel, ami elrakja utánunk a széthagyott cuccokat. Biztos, hogy bennem van a hiba, azért nem értem az egészet. Ugyanis nálunk ez már 10 éves koromban is alapvetés volt, hogy nem hagyunk disznóólat magunk után. A szüleim nem a cseléd szerepét töltötték be otthon nálunk. Egyébként nekem nincs mosogatógépem és remekül megvagyok nélküle. Ha valami hiányzik, az nem az.
A második kommenteddel egyetértek. Már egy ideje az az érzésem, hogy a műsor készítői mesterségesen generálják a feszültséget, mintha egyébként nem lenne elég. Ahol ennyi különböző ember lakik egy fedél alatt, még akkor is lesz néha konfliktus, ha nagyon intelligens, alkalmazkodó emberkékről van szó. Itt meg ugye nem mindenki az. Nem tudom, miért kell erre még rátenni egy lapáttal. Ők meg tényleg nem veszik észre és bemennek a csőbe. Önként és dalolva.
Valahogy az az érzésem, hogy Zoli fogja megnyerni a játékot.
Jwilli 2021 dec. 17. - 13:42:06
(119/215)
Egy műsor amiben emberek dolgoznak…hihetetlen.
Kár hogy mindenáron össze akarják őket ugrasztani, és ezt nem látják át mindig.
( pl: írjátok annak a nevét aki szerintetek kétszínű…valakit ugye írni kell.. pedig lehetséges hogy úgy gondolja hogy nincs ilyen ember közöttük. Lényeg hogy legyen feszültség mert arra ugrik a nép)
Gergő emelt fővel (+millla) távozott. (Meglepett hogy erőben is ott volt, neki az ügyessségiben lett volna nagy esélye, lásd csúzlis feladat)
Jwilli 2021 dec. 17. - 13:30:52 Előzmény tortura
(118/215)
Mondta a műsorban hogy van mosogatógépük. Tanusíthatom hogy ez a masina a legnagyobb találmány a kerék óta😁
riaszabo 2021 dec. 16. - 20:32:10
(117/215)
Én nem ismerem, ismertem eddig Gyepit! Tudja valaki, hogy ő csekély értelmű?? Nagyon úgy tünik!
tortura 2021 dec. 16. - 14:49:38
(116/215)
Remélem, a mai Farm-gyűlésen nem Dia vagy a férje megy haza. Én szívesen elengedném Henrit vagy Noémit. Gergő nagyon szimpatikus volt, de egyre kevésbé az. Mikor szólnak neki a trehányság miatt, az a válasza, hogy "nem vagyok egy mosogatós alkat, otthon sem csinálom." Gratulálok. Pedig 5 gyerek mellett biztosan elkél a segítség, de erről a feleségét kéne megkérdezni. Arról nem is beszélve - túllépve a mosogatáson - hogy akinek ennyi gyereke van, mutasson példát nekik is, hogy illő rendet rakni magunk után.