Téma: Farm VIP

tortura 2021 nov. 26. - 16:56:23
(75/215)
Nocsak. Meg mertem volna esküdni, hogy Mónikát küldik haza.
anonemde 2021 nov. 26. - 15:16:39 Előzmény Magenta99
(74/215)
Ez határozott körülírása a regnáló hatalom szavazóbázisának. :)
Bonitó 2021 nov. 26. - 09:08:28 Előzmény Magenta99
(73/215)
Azt hiszem, Te egy ilyen tájékoztatásra gondoltál?!
(Ha nem, akkor bocsi!)

https://muszaj.com/farm-vip-2021-szereplok/
Magenta99 2021 nov. 26. - 08:19:20 Előzmény Elhaym
(72/215)
A TV2-őt azért leginkább a vidéki, bizonyos pártállású - főként idősebb korosztály nézi (ezek tények, múltkor olvastam erről egy statisztikát a nézettségi adatok alapján).
Tőlük nem elvárható, hogy a facebook-ot bújják. Amúgy én pont nem ebbe a kategóriába tartozom, mégsincs facebook fiókom, mert úgy gondolom, a magánéletemhez senkinek semmi köze.
Nem is arra gondoltam egyébként, hogy a teljes önéletrajzukat elmondják, de legalább a nevüket és az, hogy egyáltalán kicsoda-micsoda az illető.
Elhaym 2021 nov. 25. - 23:21:40 Előzmény Magenta99
(71/215)
Honlapra tették fel a bemutatkozó videókat, így az adásba nem akarták újra betenni.
1/10
nikato 2021 nov. 25. - 15:22:07 1/10
(70/215)
OFF.: Demcsák nem tudom miért ekkora szám, hogy ennyire beerőltetik minden műsorba, mikor végre az ATV-től kirúgták reménykedtem, hogy többet még az újságban sem kell látni a lófejét, de most is Ő van címlapon az indiai férjével. Hangja meg olyan, mint egy férfinek. OFF. VÉGE

Műsorba belenéztem, nem jött be! 20 éve eladhatóbb lett volna!
omama2 2021 nov. 25. - 13:49:46 Előzmény Magenta99
(69/215)
Egyetértek
toths1957 2021 nov. 25. - 10:45:29
(68/215)
Ez a Demcsák egyre csúnyább. A feje egyre jobban hasonlít egy lóéhoz.
Magenta99 2021 nov. 25. - 06:42:35
(67/215)
Nekem még az nagyon fura, hogy nem mutatták be a csapatok versenyzőit. Másfél napig fogalmam sem volt, ki lehet az a szőke bige a pirosoknál. Mondjuk, még most sem tudom, de legalább a nevét, meg azt, hogy "üzletasszony" végre kiírták, amikor sokadszorra megszólalt.
Amúgy vajon milyen üzletasszony? Aranyásó?
Magenta99 2021 nov. 25. - 06:36:32
(66/215)
"És ugyanezt gondolom Singh Viki, agyérgörcs utáni játékba állásáról is. Habár már eltelt két nap, az előzetes alapján lassan már csak meg fog érkezni?!"
De hát már első délutántól ott van. Csak éppen nem szól egy szót sem, őt sem kérdezi senki, így eléggé láthatatlan. Amúgy alig ismertem fel, először csak a létszámból láttam, hogy ott van, aztán elkzdtem keresni és úgy láttam meg, véletlenül mutatták egy másodpercre.
egon_von_compact 2021 nov. 24. - 20:42:48
(65/215)
Hogy vót An-dor! Hogy vót An-dor!
omama2 2021 nov. 24. - 19:12:32
(64/215)
Jó ez a műsor, de Jolly és a nője gusztustalan viselkedése szinte kibírhatatlan. Jó lenne ha a műsor szerkesztői figyelmeztetnék őket. Felnőtt emberek nem viselkedhetnek így egy közösségben. Hányinger !!!
Bonitó 2021 nov. 24. - 18:33:44 Előzmény tortura
(63/215)
Schmuch  Andor állítólag súlyos cukorbeteg volt, inzulinozta magát napi szinten. Lefogyott 40 - 50 kg  is látványosan.  Elmondása szerint, már csak heti egy inzulint ad magának, de a "diabéteszes láb" maradt, ami kezelésre, ápolásra szorul. A gumicsizmában pedig a zoknija félrecsúszott, feltörte lábát, kisebesedett. Az ilyen fekélyes lábat ápolni, óvni kell ( kellene ) a fertőzésektől, ez a seb nem játék szerintem. Így nagy rizikót vállal, mint ahogy írtam lentebb is.
És ugyanezt gondolom Singh Viki, agyérgörcs utáni játékba állásáról is. Habár már eltelt két nap, az előzetes alapján lassan már csak meg fog érkezni?!
( Nem értettem a Konyhafőnökben sem, Schobert  Norbi visszatérését?!  Hiszen leállították a forgatást, mert a hírekből is tudjuk, hogy Norbi otthon sztrókot kapott, újraélesztették, mentőhelikopter, kórház, műtét, majd Norbival együtt újból megkezdték a műsor folytatását, amit most esténként láthatunk.9
Természetesen mindenki maga tudja, hogy mit, miért vállal.
Egyébként a sárga csapatnál, "az a kis csaj, aki a tetőt szerelte meg, nagyon talpraesett", az  Buzás Dorottya az "Exatlon" 3. évadának második helyezettje, 23 éves. A Balatonnál vízimentő  nyáron, személyi edző, fitness modell. Elmondása szerint, a nagyapjának nagyon sokat segített a tetőkészítésben, szeret a magasban dolgozni. (Gondolom, a papa ács volt?! :))
tortura 2021 nov. 24. - 11:17:45
(62/215)
Engem valahogy soha nem az zavar, hogy ha valaki kétbalkezes a konyhában, mert talán nincs is rá szüksége, hogy értsen hozzá, hisz van alkalmazottja, aki ezt megoldja helyette. Inkább mindig az emberi hozzáállás a másikhoz - ez az, ami igazán érdekel, ami alapján megítélek valakit. Egy farmon azt hiszem, én is eléggé szerencsétlen lennék, igaz, el sem vállalnék efféle játékot semennyi pénzért sem.
Azt hittem, csak engem irritálnak az ilyen nagyhangú élőlények. Nekem is vannak ilyen kollégáim, férfi is, nő is, és szörnyen zavaró, hogy csak 100 decibel felett tudnak megnyilvánulni. Egy nő ráadásul szerintem sokkal kevésbé nőies, ha ordít.
Tudom, nem igazán szerencsés 2 adás után véleményt nyilvánítani, nem is azt teszem, inkább csak benyomásaim vannak. Nagyon szimpatikus Bódy Szilvi csendes szemlélődése, tenni akarása és amilyen elegánsan kezeli e férfiak nyomulását. A másik csoportban a legellenszenvesebb az a francia nevű srác. Vele még egy ligetbe se mernék elmenni kirándulni, annyira életképtelen. Mónika nagyon érzékeny, azt látom. Nem tudom, van-e valami betegsége vagy csak akaratgyenge, de szörnyen meghízott. Régebben egy csinos nő volt.... Athina valószínűleg jobban fogja bírni a gyűrődést, dacára hogy ott ő a rangidős. Az a kis csaj, aki a tetőt szerelte meg, nagyon talpraesett (bár fogalmam sincs, ki ő).
De még messze van a vége, annyi minden változhat, a véleményünk is. Az előző szériába véletlenül csöppentem bele. Megláttam a Viszkist, aztán ott ragadtam, neki drukkoltam, míg ki nem esett.
Andor már sérülten érkezett vagy a játék során sérült meg? Lehet, hogy lemaradtam valamiről.
Magenta99 2021 nov. 24. - 10:35:17
(61/215)
Ahhoz képest, hogy a piros csapat két gyenge láncszemmel is meg lett áldva, egyelőre lemossák a pályáról a sárgákat.
Jolly nője kibírhatatlan. Az a folytonos sipákolás, hangoskodás. Szívlapáttal kéne jól pofán verni.
Ráadásul olyan pofátlanok és szemérmetlenek, hogy a közös hálóba nagy ágynyikorgások közepette üzekednek és a többieket nem hagyják aludni.
Andor helyében nem én költöztem volna ki éjszakára a hálóból, hanem ezt a két pofátlan alakot zavartam volna ki. Menjenek a csűr mögé csűrdöngölni.
Bonitó 2021 nov. 23. - 21:25:40
(60/215)
Kedveltem az előző évadot. A mostani szereplők között nincs olyan, aki felkeltené az érdeklődésem a műsor iránt, még nincs akinek drukkolnék. De azért adok esélyt, hátha.......:)
Schmuck Andor kertésznadrágos, nyakkendős szerelése irritál. De legalább nem csalódtam benne! A lábával való kínlódása gondolom a csapatának is zavaró lehet. Ha olyan nagy fájdalmai vannak, mint ahogy mondja, akkor adja fel a játékot! Vagy ne játssza a hattyú halálát, mert igencsak zavaró.

Kíváncsi vagyok, hogy vajon sajnálatból bent tartják sokáig, vagy minél előbb kiszavazzák a játékból?!
Singh Viki is megérkezik a csapathoz az előzetes alapján. Elgondolkodom, hogy helyesen döntött-e Viki? Egy agyérgörcs miatti rosszullét miatt, talán jobb lett volna, ha nem vállalja tovább a játékot. Szerintem.
Így a csapatnak két "beteget" is cipelni kell, mert nem húzó erők, hanem visszahúzó erők Andorral együtt !
Jolly és párja " Sutyerák " Szuperák Barbi hangja oly módon zavart már tegnap is, de ma már sok (kk!) Részvétel a csapattagoknak!
Elnéztem most Jolly tűzrakás akcióját is, no comment. No de a Luxus feleségekben szereplő Nagy Noémi is "hasznos" tagja a csapatnak. Ahogy a késsel darabolja a vacsorának valót, már vége is lesz műsornak amire elkészül vele. Luxus volt a farmra jönnie!
Node majd meglátjuk, várom a folytatást! :)
toths1957 2021 nov. 23. - 21:14:10
(59/215)
Valaki eltüntette a Maónikára vonatkozó megjegyzésemet, miszerint minden irányban jól megnőtt.
tortura 2021 nov. 23. - 17:58:51
(58/215)
Na, kíváncsi vagyok erre az új brigádra. A múltkor Vasvári Vivien volt a legkellemesebb csalódás. Most lehet, hogy Bódy Szilvi lesz az. Mindegy, adok pár napot nekik, kiderül, hogy ki mennyire lesz szimpatikus. Zsuzsa arca egyre jobban torzul. Kár érte.
Zsupsz 2020 dec. 14. - 17:31:48 Előzmény tortura
(57/215)
A mustos dolgot én sem értettem. Talán még a sárgák sem. Igen Zsuzsa már nincs abban a piziban, hogy diktáljon.
tortura 2020 dec. 14. - 17:28:55 Előzmény Zsupsz
(56/215)
Igen, ez igaz. Az a must mérés a mai napig cseszi a csőröm. Az nem volt korrekt, el nem hiszem, amit mondtak.
Hát, a kettejük közti értelmi távolság nagyobb, mint a Balaton hosszában, de valószínűleg Zsuzsa nem tud mit csinálni. Zsoltit mint gazdát kivezényelték melléje, le kellett nyelnie a békát. Végül is így is szerencsés, mert már harmadszor landol a TV2-nél. Nyilván többet fizet, mint egy ATV vagy egy kisebb csatorna.