Téma: Farm VIP

1/10
nikato 2023 nov. 23. - 13:50:34 1/10
(175/215)
Rékasiban eléggé csalódtam, állandóan csinálja a felesleges melodrámát, nagy beszédeket. Inkább jókedvű játéknak kéne lennie. De valószínű, hogy a szerződésben megegyeznek a műsor szerkesztőivel kinek mi lesz majd a szerepe, ki, mivel csináljon majd nézettséget. A néző persze mindent elhisz.
Nekem az se tetszett, hogy Ripli "hadnagy", sokszor tiszteletlen volt Icával, még meg se született mikor Ica már volt valaki. Összetehetné a kezét, hogy vele ülhet egy asztalnál akár.
Először a sárga csapat volt szimpatikusabb, de már inkább a piros. Jobban összetartanak.
jesolo 2023 nov. 22. - 21:31:49
(174/215)
Nagy kár, hogy ilyen szerepben látjuk, nagyon kellemetlen tulajdonsagai jottek elő, nehéz természete lehet. Na és a fia a másikban! Mindenki a tévébe akar kerülni. Igen, van az a pénz..
Zeytin 2023 nov. 22. - 14:29:23
(173/215)
Úgy látszik, minden realitybe kell egy ügyeletes idióta.
Ezt a szerepet ebben a műsorban a nyafogó Rékasi tölti be.
A győzelmeket csapatmunkaként éli meg, a vereséget egyénekre, másokra hárítja, még ha a vereség neki is köszönhető. Igaza van Leventének, Rékasi nem alkalmas vezetőnek.
Mr Wrong 2023 nov. 22. - 14:13:47
(172/215)
A piros csapat sokkal szimpatikusabb, mint a sárga. Ez részben Rékasi csapatkapitány úr ripacskodásának köszönhető.
Az első két rész műsor idejének a fele azzal ment el, hogy Rékasi önsajnáltató monológját hallhattuk, majd értékes perceket pazaroltak a vigasztalásával is.
A hibákat másokra hárítja, kapitányként elfelejtve, hogy ez csapat munka.
A kemény Bartha Zsolttól ez igazi csalódás!
Bonitó 2023 nov. 21. - 23:29:01
(171/215)
"Duci"Dorina átadta a lehetőséget, hogy mások is hozzáférjenek a munkához az alábbi szöveggel:
" olyan hülye vagyok, mint 6 pár rendőrcsizma. " (Egy biztos, ez lány sem a vége felé fog kiesni.😉 )

Kótai Mihály bokszoló semmit nem változott az évek alatt, csak öregedett! Anno olyan ütést kapott, hogy azóta is egyfolytában nevet. Node hogy?! Te jó medve anyám!😮 Ez a "nevetés" akár a védjegye is lehetne! (Borzasztó egyébként.) Mottója pedig: "A munkától minél távolabb! És a hozzáállása valami óborzalom, szinte már már rossz nézni is!

Szabó Simon dettó! Még a beszéd is fárasztja?! Ah, no comment. (Színésznek is antipatikus.)

Rékasi Károly hiteltelen, teátrális. Annyira akar bizonyítani, hogy a nagy akarásnak nyögés a vége, no meg a sírás..... jaj de kellemetlen ez művész úr!
(Miért kell sajnáltatni magát, hogy mennyi vas van a lábában? Minek jött ide? Tudjuk! Akkor pedig tessék arra gondolni, milyen vastag lesz a számla! És punktum!
Mindenesetre sikerült a fiát is berakni a szintén most futó "Párharc" c. műsorba a barátnőjével együtt, nem kevés gázsiért!) Nem sírnék ha a fia is, és jó maga is minél hamarabb kiesnének.
És mindjárt a másikat hibáztatja a vereségért??? Ejnye, ejnye Karcsi bá, ez nem szép dolog így hatvan évesen, és csak ennyi az ész? Ezért kell mindenhez monológ is? Ahogy ráall a kameraman, már mondja is a hablattyot. Még csak ma volt a 2. adás, de már most sokan idegbajt kapnak ha megjelenik. Én is! Ha nem esik ki hamarosan, az tuti, hogy "szétverem" a tévét egy fülpiszkálóval! 😮🤣🤣🤣
omama2 2023 nov. 21. - 19:01:21
(170/215)
Rékasi mit keres itt ? Nagyképű, lekezeli a csoporttársait, és azt hiszi hogy Ő itt a "NAGY" színész. Hát Nem, itt ugyanolyan játékos mint a társai és nem játszhatja a főnököt. Művészkém egy egyszerű egyenletet nem tudsz megoldani????akkor ne jelentkezz rá!!!! (először mindig ZÁRÓJELBEN LÉVÓT KELLL MEGOLDANI) :)
olahmiki1959 2023 nov. 21. - 07:38:57
(169/215)
Nézi ezt egyáltalán valaki?
Bonitó 2023 nov. 09. - 23:42:46
(168/215)
Indul a FARM VIP 4. évada! 2023. november 20!

A szereplők két részre bontva, a sárga és a piros csapatban szállnak harcba a főnyereményért. 
A FARM VIP műsorvezetője: Demcsák Zsuzsa és a gazda is Gáspár Zsolt.
 
16 híresség küzd meg a győzelemért:

Piros csapat tagjai:
 -  Polgár Tünde üzletasszony,
-  Balogh Edina színésznő,
-  Lissák Laura táncművész,  
-  Paprika Dorina a Séfek séféből ismert, 
-  Rippel Feri világrekorder artistaművész,
 - Szabó Simon színművész,
- Sánta László színművész
- Szabyest énekes 

Sárga csapat tagjai:
- Bíró Ica metal lady,
- Kiss Daniella egykori szépségkirálynő,
- Ripli Zsuzsi modell,
 - Takács Zsuzska Zámbó Krisztián barátnője,
- Rékasi Károly színművész,
- Kótai Mihály ökölvívó-világbajnok,
- Vajda Johnny testépítő,
- Lakatos Levente író-youtuber

Ez aztán a "nagy" csapat?! A veretes csapat. Hogy mi lesz ebből? Én mindig jobbat várok és ....😉
Node majd meglátjuk! 😮🤨
ahmed85 2023 márc. 08. - 08:07:44
(167/215)
Amikor a fia elég idős volt, az anyja rájött, hogy abbahagyhatja a feje fölött beszélni. Ez a hölgy a legrosszabb!!! A szülők nagyon ellenségesek. https://cookieclickeridle.com
omama2 2022 dec. 31. - 12:42:01 Előzmény Bonitó
(166/215)
Bonitó, igazad van !!!!!minden megállapításod megállja a helyét, egyetértek!!! Kiemelném Norbika szüleit, amit, ha csak látok már elviselni is nehéz. Az anyuka végre befoghatná a száját és ne nyilatkozzon a fia feje felett. Borzalmas ez a nő!!! "szülők antipatikusak" Nekem is.....!! Völgyi "művésznő" nálam leszerepelt, egy lusta , az egész műsort végigette és a csészéjét fogva üldögélt a ravasz cselszövő. Szorcsikról már szót sem ejtek egy borzalom , remélem felelni fog a hazugságaiért!! A végén én is Kívánok Boldog Új Évet minden kedves fórumozónak.
Bonitó 2022 dec. 30. - 21:19:35
(165/215)
Véget ért a műsor, és természetesen tudom, hogy egyben okafogyottá  is vált már minden vele kapcsolatban.  
Kár, hogy nem pörgött itt a fórum amikor még ment a műsor?! Amikor még bőven ment az adás?! December 9-én írtam lentebb a véleményem a látottakról, és utána közel három hétig senki nem járt erre. Pedig milyen jó lett volna "kibeszélni " a látottaka . (Akkor, amikor még aktuális volt.)

Mindenesetre a harmadik évad tele volt ordas nagy gusztustalanságokkal.
- Amit Szorcsik Viki "művésznő" művelt, az mindennek a csimborasszója volt.
- De az is, hogy a végére visszahozták szavazni a már kiesett játékosokat.
Naná, hogy azt szavazták meg adott esetben, azaz azt bosszulták meg, aki nekik is útilaput kötött  a talpukra. Kinek lehetett az ötlete ez az igazságtalanság hogy kiesett játékosok döntsék el azt, hogy ki jut majd a finisbe?!
- Ezzel a szervezéssel, forgatókönyvvel Schobert Norbi elé tálcán kínálták a győzelmet.
Megjegyzem, nekem semmi bajom nincs ezzel a fiatal sráccal, A szülők  antipatikusak nekem. De ez magánügy és a srác erről nem tehet. Ezért is lesz felejtős számomra ez az évad, mert ezt a fiatalkorút betolhatták ebbe a műsorba, és meg is nyerették vele a fődíjat. És nem a pénzt sajnálja tőle a néző, hanem azt, hogy mit megengedhetnek maguknak a szülők?!
-  De ahogy viselkedtek társai  Norbival, ahogy pátyogatták, azt nem tudom tolerálni.
- Édesjólajosom is mindig a sunyi módszerével szavazott, pátyolgatott, már-már gusztustalanul, mert kilógott a lóláb, mert nem volt őszinte a viselkedése a műsor alatt. Hiába gondolta Lajosom, nem volt ő Don Papa! De még egyszerű, őszinte nagypapii sem! 
- Megjegyzem, Norbi nem ártott még a légynek sem!

Óriásit csalódtam Völgyi "művésznő " szereplésében is!  (Még akkor is, ha voltak megrendezett jelenetek!) Viselkedésére eklatáns példa, hogy milyen egy szó szerinti  kisember, ha hatalmat kap! 
Pláne ezután milyen lesz, hogy felkérték a Dikh Tv, Dikh rádió műsorvezetőjének?! Node Dikh Zsuzsi meg a műsorvezetés, maradjon csak az etnikai kisebbség szubkultúrában!

Holnap Szilveszter! Szívből kívánok Mindenkinek aki erre jár - és aki nem annak is! :) nagyon Boldog Új Évet! Egészségben! Szeretetben! Békességben!
Kori54 2022 dec. 30. - 18:47:29 Előzmény Jwilli
(164/215)
Csak sajnos Norbika puskázott. Ha nem leste volna le Dalma befejezett puzzle-jét sokkal tovább tartott volna neki kirakni - úgy tűnt fogalma sem volt milyen képpel van dolga....
Jwilli 2022 dec. 29. - 13:09:56
(163/215)
Akárcsak tavaly a hölgy versenyző ugyanott bukott el: keressünk tárgyakat a szénakazalban…ráadásul sárga tárgyakat!! A piros az szinte világít a sárga! szénából. Ahogy tavaly úgy idén sem rejtette el a hölgy versenyző az ellenfél tárgyát ezzel odaajándékozva a gyözelmet , idén Norbinak. Jövőre talán tanulnak ebből a hölgyek. Norbi nem adta fel: gratuláció neki
Kori54 2022 dec. 28. - 21:09:00 Előzmény omama2
(162/215)
És nem szabályosan nyerte meg a párharcot Andi ellen. A botot jóval lejjebb fogta mint a vége, a csuklója felett támaszkodott a bot vége. Norbika meg puskázott a végén :D
omama2 2022 dec. 28. - 17:12:45
(161/215)
Völgyi Zsuzsi ha visszanézi az adásokat, semmi mást nem lát magáról, csak, hogy eszik és a bögrét fogva ül . - dolgozni alig láttam - a nagy "cselszövő"
kriptonyt 2022 dec. 27. - 16:05:07
(160/215)
Mi az, hogy 25. rész és ismétlés? Ma az elődöntőnek kell lenni, holnap meg a döntő lesz nem?
Bonitó 2022 dec. 09. - 11:13:52
(159/215)
Én azt várom, hogy mikor költözik össze a két csapat?! (Talán jobb lesz a műsor, vagy rosszabb?!)

Csakhogy két ember felesleges, mert tíz ember költözik. Az is lehet, hogy kiesik ma/holnap valaki (talán Kuki?) Tamás pedig feladja esetleg?!
Mindenesetre furcsa ez a "két komponensen darázs-méhecske csípés" történet. Az is furcsa, hogy a sérült kezet "csak felfelé" lehet tartani?! Miért nem kötötték fel a kórházban? Azon kívül, mindenki tudja, (gondolom én, hogy mindenki, ha már én is tudom, amikor nem vagyok jártas a bulvárban!),  hogy a játék időtartama alatt esedékes Visvader Tamás és párjának, a második gyermek születése.

Nyilván Tamás haza akar menni a feleségéhez?! Vagy, bizonyára eddig szólt a szerződése?!
És ez érthető is. Csak azt nem értem, hogy akkor miért nem más játékost kerestek Tamás helyett, ha ilyen eset forgott fent náluk?!

( Már azt sem értettem, hogy a csatorna egy másik műsorában - Ázsia Expressz-ben  - szereplő Liu testvérek is programjuk miatt adták át a helyüket Gáspár Evelin-Gáspár Zsolt párosnak anno, illetve mostani évaban pedig Marics Petiék adták át a helyüket, szintén a Gáspároknak (Győzőnek és Beának). Úgy látszik ez a csatornánál divat lett?!

Egyébként, ha nagyon átgondolom a dolgokat, akkor azt hiszem, hogy változott a véleményem! 
Eddig nagyon frusztrált Visváder Tamás! Szinte ugrottam a szavaira, mondataira, hozzáállására, szájmenésére.
De közben elnéztem Demcsák Zsuzsa műsorvezetését! Ebben a műsorban is nagyon gyengén muzsikált. Gáspár Zsolt, mint műsorvezető no comment. Lehet Zsoltot szeretni vagy nem szeretni.
Igaz, Győzőnél mindenesetre szimpatikusabb ideig, óráig, - mint az Ázsia Expresszben is - , de hááát, nah, azért mégse!

Demcsák Zsuzsa a Tv2 " Money or Love - Fogadj a szerelemben " c. a Karib tenger térségében forgatott párkereső reality műsorában esett ki a pikszisből pár hete. Ahol több alkalommal részegen vezette a showt! ( A fórumozók legnagyobb felháborodására.) És a csatorna hagyta?!
Szerencse, itt a Farm-ban tartja magát.

A lényeg, hogy ha jól megnézem - és főleg félreteszem ellenszenvem - , akkor el kell ismerni, hogy Visvader Tamás az összes Tv2, sőt az RTL Klub összes műsorvezetőit kenterbe verheti hamarosan?!
A műsorral kapcsolatban pedig, már én is el tudom képzelni, hogy full forgatókönyv szerint megy az egész. Sőt, a játékoknál sem úgy és az történik/történt amit látunk. (Régen, még elhittem, hogy nincs forgatókönyv! Mert azt akartam elhinni! Mert szórakozni akartam és nem kritizálni.:)

Node, Kiváncsian várom, hogy mi lesz ma este Tamással? Megy, vagy maradt? Vagy Kuki is megy?! :)
delmar59 2022 dec. 09. - 04:00:01 Előzmény Bonitó
(158/215)
Maximálisan egyetértek az általad leírtakkal, mindenben egyezik a véleményünk. Én is nagyon csalódtam a piros csapatban.
Bonitó 2022 dec. 08. - 08:54:43
(157/215)
Szorcsik Vikiről  és Dalmáról - a két csapatot bomlasztó hölgyeményekről - már leírtam a véleményemet, amikor még együtt voltak a piros csapatban.
Ez a véleményem Vikiről azóta sem változott. Sőt! A legváratlanabb pillanatokban történő dühkitörése, a zavaros szemei szinte ijesztőek. Péterrel történő konfliktusa szintén zavarosnak tűnik.
Az exatlonos srácot, szereplését nem követtem, nem ismerem. De láttam a békülési szándékát ebben a műsorban. Azt a mondatát Vikinek, hogy fél Pétertől, hátha hátba támadja vasvillával, nevetségesnek tartom. Tőle, az ő idegállapotától, dühkitöréseitől jobban lehet tartani társainak.

Úgy látom mindenki tart a színésznőtől.Nekem Péter szereplése olybá tűnt, hogy egyáltalán nem különb, de nem is rosszabb a többi társánál! Lehet, hogy ezt a különc figurát akasztották rá, vagy gyárilag ilyen, nem tudom megítélni. Ő egy intelligens, sportos, informatika tanár. Egy kicsit valóban különcnek tűnik, de lelkileg lett beteg a sok nyalizástól, egymás iránti viselkedéstől.

A tegnapi kiválasztásról annyit, hogy óriásit csalódtam a piros csapatban! Ragyogó alkalom lett volna, hogy megszabaduljanak a labilis Szorcsik Vikitől! De mindenki félt tőle!Lajos papa is sunyi húzására felfordult az ember gyomra. Az általa pátyolgatott Norbi volt a legtisztességesebb! Egyedül ő merte felvállalni, hogy jelet tesz Vikire, és elmondja véleményét. Le a kalappal előtte! A többiek meg csókolgatták Pétert, bocsánatáért esedezett mindenki, de mégis rárakták jeleiket, Viki helyett! Megérdemlik sorsukat! Álszent, képmutató banda! Össze-vissza hablatyoltak kínukban, Ők akarták így, bentartották Vikit végül is, akkor szagolják is tovább, hiszen bármit is csinál ez a nő, azért valljuk be, baj van ott fönn az emeleten nála!
Egy biztos, hogy Péter látta a legtisztábban Vajtó Lajos valódi énjét is!  Sajnálom, hogy kiesett Péter, mondom ezt úgy, hogy nem volt a kedvencem. De lehet, hogy örült is annak, hogy megszabadult ebből a közegből?!
delmar59 2022 dec. 07. - 20:10:04
(156/215)
Nagyon remélem, hogy Viki megy haza. Elviselhetetlen a viselkedése!!