Téma: Farm VIP

10/10
duranlorena jan. 11. 06:29:00 10/10
(215/215)
I am very much pleased with the contents you have mentioned. I wanted to thank you for this great article. https://www.hjacket.com/product/scarface-tony-montana-leather-jacket/
Eddie01 jan. 06. 08:10:23
(214/215)
Such an interesting article here.I was searching for something like that for quite a long time and at last I have found it here. https://www.jacketsmasters.com/product/doctor-who-14th-doctor-brown-coat/
Bonitó 2023 dec. 30. - 16:45:58 Előzmény riaszabo
(213/215)
🤣😂🤣
Igazad van! Én is megyek! 😯
Akkor már két Szabó távozott! 😮😉😂
riaszabo 2023 dec. 29. - 22:31:56
(212/215)
Szemét műsor! Most néztem utoljára! Megyek a Majka után!!
Bonitó 2023 dec. 29. - 21:59:56
(211/215)
A műsor két utolsó napjáról az alábbiakat gondolom:
Sajnos ebben az évadban is igazságtalanságnak tartottam, hogy a kiesett játékosokat hozzák vissza és ők döntenek a győztesek személyéről. Amikor a tegnap már szállingóztak a kiesett játékosok jobbnak láttam, ha később nézem meg a műsort. Főleg ahogy Károly előadta magát, majd ahogy Feri ismét előléptette magát, és elkezdődött a jópofizás is a többiek között is, tovább álltam.
Még akkor sem tetszik ez a döntés forma, ha tegnap a végén úgy alakultak az események, hogy a számomra szimpatikus két ember Johnny és Zsuzsi csont nélkül került a top 3-ba. Sőt az is teljesült, hogy mindegy ki a harmadik, csak ne Edina legyen! Én nem Edina lett a harmadik! Igaz a triumvirátus másik " nőiesített tagja " került be a top 3-ba, Simon személyében. 😮

Sánta Laci jelrakásán nemcsak Laky Zsuzsi, majd Edina de én is nagyon meglepődtem. És nagyon örültem, hatalmas lett a szememben Sánta Laci, aki felvállalta véleményét, ami Edina lustaságát illeti! És respekt Rippel Ferinek is, hogy szintén Zsuzsira szavazott.👍 Aki őszintén meghatódott mindkettőjük választásán. Edina pedig szemmel láthatóan nagyon csalódott volt. Más, aki valamicskét is ad magára inkább elsüllyedt volna szégyenében, hogy ennyire lustának tartják. Edina ha hallgatott volna, bölcs maradt volna! De nem hallgatott! Még tovább fitogtatta butaságát azzal, hogy nem is érti Laci és Feri kritikáját, majd többször elmondta "és igenis viháncolni jó?! "

Nálam a szimpátia sorrend a top 3-ban: Johnny, Zsuzsi, Simon.
Nagyon sajnáltam Johnny kiesését! ( Ha Simon nyer, összetöröm a képernyőt egy fogvájóval! )

Johnny pedig úgy távozott, ahogy játszott. Szerényen, ezért is lett nekem is szimpatikus menetközben. Nekem ő a nyertes. Bizonyította ezt, hogy milyen szerény szavakkal is búcsúzott. Azért preferáltam picit jobban Johnny-t, mert Zsuzsi mégis csak később csöppent bele a farm életébe.
Simont pedig azért gondoltam a 3. helyre, mert mindig sumákolt a derekával! Akár fájt, akár nem, de mindig ezzel huzakodott elé, még a top-3-ban is ezzel érkezett, és, hogy mennyire kikészült, mennyire fáradt?! Node neki úgy látszik ez volt a taktikája?!
Hajrá Laky Zsuzsi!
riaszabo 2023 dec. 29. - 21:42:54 Előzmény Bonitó
(210/215)
Így igaz, és ezt még a Zsoltika folyamatos, ostoba dumája tetőzi! (A versenyzőket zavarja!) Hajrá Zsuzsi!
Bonitó 2023 dec. 28. - 17:46:30
(209/215)
Ez a "fránya alma?!" Már anno Évának sem hozott szerencsét! Sánta Lacinak sem! De a műsorkészítőknek sem, mert a kreatív csapat sem esett messze az almafától! (Gondolom volt csuklás, meg emlegetés anyai ágon?!😯 Ezen a galád húzáson Alfréd úgy tudott volna kicsit szépíteni, és főleg naggyá tenni magát,
ha kijelenti, hogy nem akar élni a felkínált lehetőséggel, és punktum!
(Azért kíváncsi lettem volna a műsorvezető és az utánfutójának arcára meg pláne! Néha már zavaró a gazda, mert az okos tojás tegnap majdnem kimondta a győztes nevét😯! Ha nem rúgják bokán oldalról! Szumma szummárum, ez az "almás csavar" nagyon gusztustalan dolog volt. Szerintem.

A kreatív csapat pedig azt hiszi, hogy milyen rafkós "csavarokat" vetett be ebben az évadban?! De tévednek! Sem a termelési rész, sem a védettségi játékok az előző évadok koppintása volt.
A "csavarok" pedig sosem működtek a fogaskerekek között! Csalódtam ebben az évadban! Nekem úgy tűnik most a vége felé meg pláne, hogy minden szinten, szinte mindegyik adás a rosszindulatú, egymásra uszító jelenetekre épült.

Tegnap öt ember helyett, elég lett volna, ha három marad!
Így kevesebb konfliktust kellett volna még végigkínlódni a nézőknek! Igazságtalannak tartom továbbá, hogy visszahozzák ismét a kiesett játékosokat??! Ezt is csupán a xar keverés miatt! Képtelenek egy másfajta, kellemesebb befejezést kitalálni?! Nem is értem, hogy milyen jogon ítélkezhetnek a kiesett játékosok a nyeremény sorsáról?! (Persze, ha ők döntenek egyáltalán??!!)

Már látom is a visszatérő kiesett bandát, arcukon a rosszindulattal, hogy majd most aztán megmutatjuk ki érdemli meg a győzelmet?! Az, hogy az említettek ismét visszajöhetnek a "végítéletre," ez megint a kreatív csapat részéről egy remek alkalom az utálkozásra, a cirkuszra, mint az tették eddig is a műsor minden szegmensében!
Sajnos, ebben az évaban nem lett kedvencem, csak egy-két szimpatikus ember. Most bevallom, hogy jobb híján már azt sem bánom, ha Johnny vagy Zsuzsi nyer.
1/10
nikato 2023 dec. 28. - 11:23:17 1/10
(208/215)
Na ebben is megcsinálták a csalást, mint az Ázsia Expressz-ben a borítékos sorsolással, hogy ki mehet tovább... itt meg az alma elvétel... Ez a műsor nem volt szórakoztató, csak az áskálódás és a rossz kedv ment.. Simon felett, mintha mindig esett volna az eső..
Zsupsz 2023 dec. 28. - 05:54:28
(207/215)
Na az Edina pont nem kéne oda.
riaszabo 2023 dec. 23. - 02:34:57 Előzmény Bonitó
(206/215)
Így igaz!!! A Feri pszihiátriai eset! Az a tébolyult vigyor, amikor a Szabit kiejtette!! Aggasztó!! Nagyot csalódtam benne! Mindent lerombolt, amit hittem róla!!
riaszabo 2023 dec. 23. - 02:31:23
(205/215)
Hurrá!
Bonitó 2023 dec. 22. - 21:59:49
(204/215)
Ismét a karma! 😉
Végre hazahúzott Rippel Feri! Nem fakadtam sírva, hogy kiesett a játékból! De sírt helyettem Edina, Sánta Laci, meg a szöszke srác, Alfréd.
Remélem, mindenki tudja, ha figyelt, hogy miért erős emberrel vívott meg Feri?! Sejtjük azt is ám, hogy miért akart haza menni?! És jól gondolta, jobb, hogy hazahúzott, de hogy a taktika volt ott az ok!
Szégyenletesen búcsúzott, méghogy őrült emberek közé volt bezárva???? Hiszen nála volt gond a toronyba, mert a végén már azt hitte, hogy ő a helikopter??? 😮
A kifestett szemei pedig őt magát tették őrültté, hiszen félelmetesek voltak a szemei, a nézése, no meg a járása......🤣

Egyébként Rippel Ferin kívül, Szabó Simon, és Balogh Edina volt a legnagyobb csalódás ebben az évadban. Az "előző életük", azaz a korábban látott műsorok alapján én nem így képzeltem el őket, ahogy itt, ebben a műsorban látott emberi megnyilvánulásaik alapján?!

A fiatal srác Hadas Alfréd pedig elhitte, hogy Feri miatta, csakis miatta párbajozott??!! Borzalmas. 😠
omama2 2023 dec. 20. - 10:06:54
(203/215)
Ezt a Rippelt, a szervezőknek , szekesztőknek ki kellene zárni. Nem szabad eltűrni egy ilyen játékban, hogy egyik játékos a másikat fenyegesse fitogtatva az erőfölényét. Van a csapatban még más is aki ugyanolyan erős és kigyúrt mint ő, csak azokat nem meri kihívni a gyáva alak. "egyenként kinyirok mindenkit" ilyet nem mondhat, fenyegetőzhet! "alfa him" ????? aminek nevezi magát ez a szerencsétlen üresfejű, ellenszenves alak!! Haza kell küldeni!!
Bonitó 2023 dec. 19. - 09:14:09 Előzmény charles58
(202/215)
Csatlakozom az üzenethez! 😉
(Elfogytak a szavak! 😮)
charles58 2023 dec. 19. - 08:08:55
(201/215)
Daniellának csak egy szót üzenek: KARMA!
omama2 2023 dec. 18. - 14:23:17 Előzmény jesolo
(200/215)
Nincs Szabival semmi baj, rendkívül fejlett az igazságérzete, nehezen viseli az igazságtalanságot!!!
omama2 2023 dec. 18. - 14:12:23 Előzmény charles58
(199/215)
Rippel /agyamhelyénisizomvan/Feri" ez tökéletes megnevezés!! A pasi rendkívűl ellenszenves, el van szállva saját magától. A vezetői szerepet túl játsza és sajnos el is hiszi hogy Ő tökéletes !!!!! A csapata eddig nem merte helyretenni , pedig nagyon ráférne. Egyszerűen úgy játszik, hogy őt úgysem merik utilapuzni, mert a párbajban ő mindenkit lever !!! Undoríó!!!!!
1/10
nikato 2023 dec. 18. - 12:24:14 1/10
(198/215)
Nem értettem, hogy Ripli már 3 tányér után dúdolt, Daniella tartotta a rudat, mintha semmi nem lenne rajta, Ő pedig mintha 20 kg-os súlyt tartana. Ha csalni is akartak még 1-2 edényt várhatott volna a dúdolással. Lényegében legyőzték, de a virsliszájú pösze csaj alattomos kígyó. Ellenszenves mindkét nő elejétől fogva. Tudom, hogy a nagy része forgatókönyv, de hányinger volt az egész... Zsuzsi amúgy erős játékos volt, nem hiszem, hogy ilyen keveset bírt volna..
Szegény állatokat sajnáltam mikor Feriék 10 óráig vártak az etetéssel, értem a lényegét, de akkor is.... Két hercegnő honnan szerzett ennyi egyforma barbis ruhát hirtelen?
Bonitó 2023 dec. 17. - 14:02:16
(197/215)
A tegnapi adásban addig amíg a piros csapat Simon vezetésével "nagy szabotázs akcióra" készül, addig a sárgák a Farm-gyűlésre.

A Farm-gyűlésen, mint láttuk, Ripli Zsuzsi esett ki a játékból. Nem kedveltem, nem is sírtam, hogy kiesett. Viszont Kiss Daniella vajon tükörbe tud-e nézni?! " Miután megbeszélték, hogy elveszíti a játékot, mert haza akar menni, de közben "elfelejtett" veszíteni! Nem volt fair játék! Mindegy is, mert okafogyottá vált, Ripli Zsuzsi hazament! Megérdemelte, mert ő is hibás volt, nemcsak Dana! Hiszen hiába volt a "barisnő összeesküvés", ha a másik nem vette a lapot!

Ami a piros csapat "lázadását" illeti, veszett fejsze nyele volt az egész! A vacsoránál akarták Feri leváltását megbeszélni, de olyan ügyetlenül adták el magukat, hogy Vezérük nem is értette, hogy mit hablatyolnak össze az asztalnál?! Óriásit csalódtam Simonban! A "Vezér" pedig csak evett és evett, a feléje szálló nyögések, kertelések egyik fülén bementek, másikon meg ki!
Majd feltette a kérdést, hogy ki akarja, hogy továbbra is főnök legyen?! És lám-lám a birkák mindnyájan feltették a kezüket, és megszavazták azt, ami ellen akartak szavazni???? 😮

Egy játékos sem különb a Deákné vásznánál!
De a vágók is leszerepeltek! Nem volt elég a hatalmas baki, hogy Takács Zsuzska kiesését elspojlerezték, most az előzetesben már láttatták előző nap is a "szőlős termelési játékban", hogy a sárgák között már nem volt ott Ripli Zsuzsi?! És egyre többet tévednek!
Erre eklatáns példa Simon! Hol van neki rusnya bajusza, hol nincs?! Kimegy az udvarra, mire a konyhába visszamegy, már bajusz nélkül van?! Persze enélkül is egy lusta, tohonya, végtelenül egy koszmegesz ember! (Utóbbi egy másik adásból maradt rá, ahol olyan koszban főzött és várta a vendégeket, hogy blöee!)

Már egy szimpatikus játékos sincs! Talán Laky Zsuzsi ha tartja magát a játék végéig, akkor talán ő?!
De hamarosan egyesülni fognak, és úgy érzem, hogy ő a lányok mellé (Edina, Laura) és Simon mellé fog állni, ami már nem egy jó ómen! Szerintem.
charles58 2023 dec. 17. - 11:24:58
(196/215)
Daniella nagyon betette a hintába Zsuzsit. Nem vagyok benne biztos, de szerintem Szabi keze van a dologban. A piros csapat mutassa meg Rippel /agyamhelyénisizomvan/Ferinek a bejárat feletti feliratot. Farm, nem laktanya!