Téma: Farm

olahmiki1959 2016 máj. 31. - 16:37:36
(81/81)
Ember, ha figyelmesebben elolvastad volna a hozzászólásomat, abból kiderült, hogy nem egy adás után mondtam véleményt, hanem azt írtam, hogy nem nagyon néztem a mûsort.
Fõleg az eleje felé láttam több adást is, aztán kiábrándultam belõle, és akkor már csak idõnként, ötletszerûen néztem bele.
És, ha tetszik, ha nem, bizony, véleményt lehet mondani bárkirõl, aki vállalja, hogy a tv-ben szerepel.
Gábort én sem ismerem, biztosan igaz, amit írtál róla - nem parasztoztam le, ezt nem tudom, honnan vetted -, de azt fenntartom, hogy egy szerencsétlen, makogó, értelmes mondatokat kinyögni nem tudó figura.
Nem bántom, sokkal inkább sajnálom, és rajta kívül sajnálom magunkat is, a magyar média helyzetét, hogy egy ilyen "képességû" gyerek manapság megnyerhet 20 millió forintot egy tv mûsorban, Magyarországon.
Ez az igazi tragédia.
Ezzel az erõvel Kongó, a kutya is nyerhetett volna.
Kedves volt, soha nem volt konfliktusa senkivel, és mindenki szerette.:DDD
10/10
Zinedine 2016 máj. 31. - 15:02:40 10/10
(80/81)
Ember, már ne is haragudj, de egy adás megnézése után ítélkezel? Ráadásul lebunkózol, leparasztozol valakit?
Azért megnézném, hogy Te hogy lököd a mondatokat, amikor kb. egy óra múlva kiderül, vajon megnyered a 20 millkát vagy hoppon maradsz.
Gábor egy csupa szív ember, lehet, hogy nem egy észlény, de abból nem is sokan voltak bent.
És szerintem Gergõnek a Gábor mellett másra nem volt esélye, csak a 2. helyre.
Ha nézted volna a mûsort, akkor láthattad volna, hogy a Gábor nagyon sok színt vitt a mûsorba:a humora, kedvessége, tárgyilagossága és jószívûsége miatt szavaztak rá a nézõk.
Ennek ellenére a Gergõ is megérdemelte volna, viszont az tény, hogy a Cintiával való pettingjével nagyon elcseszte.
És még mielõtt rákérdeznél, nem vagyok se rokona, se barátja a Gábornak, elfogultság tehát nincs bennem.
olahmiki1959 2016 máj. 30. - 20:06:07
(79/81)
Én nem nagyon néztem ezt a mûsort, de az utolsó adást megnéztem.
Kíváncsi voltam, hogy ki nyer a végén.
Siralomház!
Nem ismerem Gábort, nem tudom, hogy hogyan játszotta végig a játékot, csak azt láttam, hogy egy olyan szerencsétlen bunkó gyerek nyert, aki két értelmes mondatot nem tudott kinyögni.
Ez a színvonal?
Egy ilyen figura megérdemel 20 millió forintot?
Katasztrófa...
Nekem Gergõ - fõleg a kutya miatt - sokkal szimpatikusabb volt, de az igaz, hogy nagyon eltolta a dolgait a nézõk elõtt az utolsó esti pettinggel.
Gondolkodnia kellett volna, mielõtt engedett a csábításnak.
20 millió forintja ugrott emiatt. csak magát okolhatja a történtekért, és a vereségért.:)
Shela 2016 máj. 30. - 19:48:38
(78/81)
Most láttam a Fókuszban, hogy Brigi gondolom a látszat kedvéért megbocsájtott Gergõnek és Cintit is puszilgatta. Így illett az õ szuper viselkedése miatt is. Majd Cintit meghívják partizni, hisz mind a kettõjüknek bejön. Ilyen példamutató anyák vannak.
Shela 2016 máj. 30. - 19:36:55
(77/81)
Gergõ sajnos egy sunyi alak volt. Egy stratégia volt részérõl, hogy eljátsza a korrekt szuper embert. Nem bírta a végéig. Szerencsére idõben kiderült, hogy egy sz.. alak. Komolytalan, gyenge. Valószínûleg ilyen a kinti életben is, és beállította magát egy örökös baleknek. Ez nem balekség, hanem inkorrektség. Gábor nagyon megérdemelten nyert, ember tudott maradni.
charles58 2016 máj. 30. - 06:21:55
(76/81)
Cinti és Gergõ elmondhatja:elkúrtuk/GY F után szabadon/! Egyébként örömmel láttam az arcukat az eredményhirdetéskor. Cintike befelé nyelte a könnyeit, szinte beszélni sem tudott. A nagyon kemény Gergõ is a sírás szélén volt. Gábor õszinte öröme viszont nagyon felemelõ volt.
10/10
zsouzs 2016 máj. 29. - 22:37:12 10/10 Előzmény pillepanka
(75/81)
...hát igen, Gergõ és Cintia drágán fizetett ezért az utolsó esti (ill.reggeli) kis "szórakozásért" !
Úgy gondolom, remek tanulság lehet ez olyanok számára is, akik egy 10 perces ócska numera kedvéért, áldoznak
fel sokkal fontosabb dolgokat.
Gábor megérdemelte a gyõzelmet, de -sok ember szerint- nem ö nyerte, hanem Gergõ vesztette el a 20 millkát :-)
Margó3 2016 máj. 29. - 21:07:08
(74/81)
Minden képen Gáborra kell szavazni az a 2 mocsok nem érdemli meg!!!!!!!
4/10
pillepanka 2016 máj. 28. - 21:25:42 4/10
(73/81)
Én is Gáborra szavazok! Hajrá! Láttátok ezt a szemét Gergõt. Remélem, hogy Brigi is nézte az adást. Ez a szemét még a harmadik helyet sem érdemli meg. Cintia egyébként ügyes volt, és szerencséje is volt. De minden játékhoz kell a szerencse.
Tehát hajrá GÁBOR!!!
charles58 2016 máj. 27. - 16:19:41
(72/81)
Gergõ ereiben vér helyett savó csörgedezik. Nagyon színtelen, unalmas, halvány. Nálam a négy versenyzõ közül Õ az utolsó. Ja, és a kutyája megölt egy malacot, hol marad a büntetése?
10/10
Zinedine 2016 máj. 25. - 10:07:55 10/10
(71/81)
Én is nagyon remélem, hogy a Gábor nyeri!
De ha nem õ, akkor a Gergõ!
Viszont a maradék két nagyszájú még véletlen se nyerje meg!!!
elizabeth 2016 máj. 24. - 10:01:45
(70/81)
Ha van igazság Gábor nyeri a játékot.
charles58 2016 máj. 24. - 09:57:10
(69/81)
Na, pont ez a majomtakony hiányzott még a farmról!
4/10
pillepanka 2016 máj. 20. - 13:47:37 4/10
(68/81)
Gergõ akkor lenne "bátor" ha nem enné magát minden alkalommal a védettségbe. Akkor kíváncsi lennék, hogy Attila ki merné e hívni õt párbajra, és , hogy a "nagy" Gergõ legyõzné-e Attilát. Egy kis színt is vinne ebbe a nagy unalomjátékba,
wowow 2016 máj. 20. - 03:38:18
(67/81)
Nagyritkán erre a mûsorra kapcsolok. Ezalatt a rövid idõ alatt (maximum 5 percet nézek hetente) az tûnt fel, hogy aki az átlagnál izmosabb srác, annak muszáj mutogatni az izmait, azaz deréktól fölfelé ruha nélkül lenni. Nevetséges májerkedés. Szellemi szinvonalat jól mutatja.
charles58 2016 máj. 11. - 08:23:32
(66/81)
Papucsgergõ emberkedik.
1/10
zamby 2016 máj. 07. - 20:58:44 1/10
(65/81)
Beteg egy ország, ahol olyan törvények vannak, hogy még azt is ki kell takarni, ha valaki a szájába veszi a cigarettát. Mert olyan hülye a nézõ, hogy akkor már el sem tudja képzelni, hogy mit csinál? A kezében meg nyugodtan lehet mutatni. Már rohadt idegesítõ, hogy mindent kisípolnak, meg kitakarnak. Sok mûsor már teljesen élvezhetetlen. Pl. Showder Klub.
miyu-x 2016 máj. 06. - 20:10:54
(64/81)
Egyetértek. Meg az is mi már, hogy az adásban meséli el, hogy az volt a problémája a volt pasijának
vele, hogy kurvás. Ennyire nem gondol a gyerekeire? A gyerkõcöket halálra cikizik az iskolában a többiek. Nyilván az is gáz tud lenni, amit egy VV Veronika vagy egy VVFanni mûvel, de õk legalább gyermektelenek voltak.
Mia1234 2016 máj. 06. - 17:11:46
(63/81)
Igen, nem értem, hogy miért kedveznek pont Attilának, hiszen õ egyáltalán nem tudott beilleszkedni, mindig a saját feje után megy, nem lehet neki parancsolni, a heti gazda utasításait sem hajtja végre, emiatt büntetést is kapott.
Diót lopott -ezért is megbüntették.
És akkor, ezek után jutalmul beküldik az anyját.
Hát a mûsor szerkesztõirõl is megvan a véleményem.
Ja! Elõzetesben mutatták, hogy ellop valamit Szilveszter gazdától - tán a pénztárcáját? - én ezért simán kizárnám, nemhogy még jutalmaznám.
Mia1234 2016 máj. 05. - 13:44:13
(62/81)
Attila Diát is nagyon utálja, sõt már ott képzelgett Sanyának, hogy szétszedi a "szerelmeseket", mert ezt õ (elsõ Attila cár) nem tûri.
Háromesélyes a dolog, bár szerintem csak a szája nagy, Gergõt biztosan nem merné kivinni és más fiút sem.
Azért röhögnék, ha úgy pofára esne, mint Norbi a Szinti ellen. :)))