reay 2017 márc. 16. - 00:06:27
(375/1535)
Ezzel a jelenettel bizonytalan vagyok. Gaye a szõke csaj? Mert akkor tudom mirõl van szó. Még csak most tanulom meg a neveket. :)

A Mustafa szülõkrõl nekem is hasonló a véleményem. Mikor meghallottam, hogy Musta be akarja költöztetni az unalmas anyuékat Erdogánhoz, már húztam a számat. Annyira fölöslegesek benne. Jó, térjenek ki rájuk pár percig, de még az is sok lenne.
9/10
kaboca12 2017 márc. 15. - 23:57:52 9/10
(374/1535)
Baszki mennyi hibával írok, bocsesz! :O
9/10
kaboca12 2017 márc. 15. - 23:55:54 9/10
(373/1535)
Resat az erõsebb? A külvilág felé igen, de lényegében Perihannak õ is nyal. Nem értem a gazdagokat, hogy miért nem lépnek. Perihan minden formában megvan alázva, mint nõ. Mégis tûr és hallgat. Jó, mikor kettesben vannak, akkor bírom, ahogy beszólogat a férjének, de ennyit számítana a népszerûség, az anyagiak és a megszokás? Ezért nem válnak? Ér annyit a pénz, hogy amikor magamban vagyok mindig a boldogtalanságom miatt sírok? Nekem ilyen áron nem kéne a pénz. Bár biztosabban tudnék mondani, hogy kipróbálhatnám. :D Bár ha jól emlékszem, akkor Resat talán Belginnek mondta egyszer, hogy mindenét Perihannak illetve a vele kötött házasságnak köszönheti. És igazából én úgy értelmezem, hogy talán Szelim és Meltem szeretik egymást, de a Yasaran család a fiatalok házasságában is az anyagiakat látják.
10/10
baba24 2017 márc. 15. - 23:48:57 10/10
(372/1535)
Nem ezt nem tudtam én se ástam ennyire bele a sorozat hátterébe :) Én nem sok török sorozatot néztem eddig de talán ez az egyik kedvencem!Igen igazad van itt az anyja a karakteresebb!De igazából a pasiknak kéne annak lenni-e!Itt egyedül a Yasaran családban a pasi a keményebb majd nem mindenhol a nõ az erõsebb karakter!De a vicc az hogy a pasik kint mindent meg engedhetek maguknak lényegében ahogy Erdogan is mikor elindult Fatmagülhöz mondta a szajha ha jól emlékszem és közben meg õ az undorító!
9/10
kaboca12 2017 márc. 15. - 23:44:21 9/10
(371/1535)
Ja, és Münir milyen szánalmasan és profin féltékenykedett Erdogánra Gayeval kapcsolatban. És Resat arckifejezése, mikor meglátta, hogy Vurál anyja, Leman szintén észrevette, hogy Münirnek tetszik a szöszi. :) Nagyon szeretem az arcjátékokat. Néha sokkal többet elmondanak, mint ezer szó.
9/10
kaboca12 2017 márc. 15. - 23:41:31 9/10
(370/1535)
Mukaddest én sem becsülöm alá. Ha hagyná magát elnyomni, akkor nem lenne feszültség és vita. És például az sem derült volna ki mondjuk egy jó ideig, hogy Fatmagül nem, hogy elolvasta, de még meg is tartotta Kerim levelét. Ha õk nem lennének tiszta unalmas lenne az egész.
reay 2017 márc. 15. - 23:31:28
(369/1535)
"Egyébként engem nem érdekel, hogy prosti. Szerintem mindenkinek joga van dönteni, hogy mibõl akar élni" Ez engem sem szokott érdekelni. Nem ez alapján döntök, hogy ki az értékes ember. És igazad van, az õ élete. Gondolom Asu Fatmagül kontrasztja akarna lenni.

Erdogánnak elég pszichopata a feje :D De tényleg jó, hogy itt van, százszor izgalmasabb, mint Selim. De Münirt és Mukkadest egyelõre senki nem érte még be ilyen szempontból. Illenének is egymáshoz. Még lebolondribancozta (ha jól emlékszem) Mukkadest. :D Na aztán majd nehogy visszanyaljon a fagyi. Kinézem a nõcibõl, hogy nagyüzemben is képes kavarni.
9/10
kaboca12 2017 márc. 15. - 23:26:15 9/10
(368/1535)
Azt tudtad, hogy a sorozatban Musztafa anyja a való életben Erdogán anyja? A kislányom akadt rá a neten, én ilyen mélyen nem merültem bele a szereposztásba. Különben engem baromira idegesít az a nõ. Igaz, már kibeszéltük, hogy a törököknél nagyon fontos a szülõ, de a közel 30 éves fiával úgy bánik, mint egy kis iskolással, hát komolyan! Azt is tudom, hogy egy anyának a kisfia felnõttként is a kisfia marad (gondolom majd nekem is idõvel), de ilyenkor mindig van elõttem egy ellenpélda, hogy ilyennek nem szabad lenni. :) Néha már azt várom, hogy azt kérdezze, hogy jól kitörölted fiam? :) És azt is megfigyeltem, hogy bár állítólag a török férfiak karakteresebbek, ezekben a filmekben mégis inkább a nõk akarata érvényesül. Gondolok itt most arra a részre, mikor Musztafa felhozta, hogy dolgozzanak Erdogánéknak és az apja tiltakozott. Aztán az anyja rábólintott és máris úgy történt, ahogy õ akarta. :)
10/10
baba24 2017 márc. 15. - 23:18:39 10/10
(367/1535)
Igen az nekem is tetszik hogy semmit se tudott meg Musztafa :) A legjobban talán Szelim és Vural vannak be tojva a legjobban!Erdogan az maga mellé szeretné Musztafát is állítani :) Igen sok mindent nem tudott meg Vural se max annyit de azt is véletlenül hogy Fatmagül haza ment :)
9/10
kaboca12 2017 márc. 15. - 23:00:48 9/10
(366/1535)
Ez így van és ami pedig nekem tetszett benne, hogy igen, valóban Musztafa kereste, viszont végül semmit nem tudott az egészrõl. :) És hogy be vannak tojva, ha meglátják Musztafát. Csak meg kell jelennie és tiszta káosz a fejük. :) Az is jó volt, ahogy Vurál próbálta megtudni Asutól, hogy hogy került a közelébe. Amikor Asu mondta neki, hogy nem akar vele többet találkozni és õ annyit mondott, hogy szervusz. :D
9/10
kaboca12 2017 márc. 15. - 22:55:37 9/10
(365/1535)
Igen, Szelim szerepét én sem nagyon értem. Nem tesz hozzá a történethez (az alapszituációt kivéve) és nem is vesz el belõle. Ehhez képest Erdogánt bírom, agyafúrt és már most látszik, hogy lesz még neki egy-két meglepõ lépése. Vurál is hihetõbb azzal, hogy ostorozza magát a történtek miatt. Musztafa... nekem már az elején sem illett Fatmagülhöz, ahogy már írták elõttem, túl öreg hozzá. Meg egyébként is. Egyébként õ sem állt ki Fatmagül mellett Mukaddesszel szemben. Mikor kettesben voltak, akkor persze mondta Fatmagülnek, hogy bírd ki még egy kicsit, szebb lesz az élet ha összeházasodunk, de nyíltan nem állt ki érte.
Asut sajnálom. Egyébként engem nem érdekel, hogy prosti. Szerintem mindenkinek joga van dönteni, hogy mibõl akar élni, nyilván nem örömszerzés miatt választotta ezt a "szakmát". Attól még lehet jó ember és én adnék neki egy esélyt. Az viszont látszik, hogy tényleg szereti Musztafát. Benne látja egy valódi, normális élet lehetõségét.
10/10
baba24 2017 márc. 15. - 22:27:16 10/10
(364/1535)
Nekem igazából az tetszett most nagyon hogy lett egy ilyen mondhatni 3 szög a Fatmagül Asu És Vuralék között!Mert mennyire kicsi az esélye annak hogy pont az keresi Fatmagült mondhatni Musztafa megbízásából aki egyébként meg el jár aludni a Vuralhoz mert ott csak alvás van :) Nah meg az ahogy próbálták ki találni vajon ki keresteti Fatmagült és a fiúk kizárták Mustafát és végül még is csak õ kereste :)
reay 2017 márc. 15. - 22:26:06
(363/1535)
Megérdemelné, igen, meg úgy mellesleg egy kiadós bosszúhadjáratot. :) Szelim amúgy is a bögyömben van, semmi egyénisége, karaktere. Igazán beleeshetne a liftaknába vagy valami, észre se vennénk, hogy már nincs a történetben. Lehet hogy rózsaszín szemüveg meg minden, de akkor is elég lassú felfogású a csaj. Mustafa meg mint egy igazi birka, komolyan, már csak bégetnie kellene.
khajni87 2017 márc. 15. - 22:22:35
(362/1535)
Mondjuk szegény Asu hogy megjárja Musztafával ebben a részben......ehhez képest én ennyit írtam le és lekapott kb a 10 körmömrõl hogy ne spoilerezzek pedig azt nem írtam hogy ez a mi feliratos vagy az õ szinkronos részükben megy éppen.....
reay 2017 márc. 15. - 22:18:54
(361/1535)
Azt én is láttam, tényleg csúnya spoiler volt. :(
khajni87 2017 márc. 15. - 22:13:10
(360/1535)
Napraforgó már nem piszkálásból de te szólsz rám hogy ne spoilerezzek mert néhányan nem ott tartotok mint mi a feliratosan és akkor te spoilerezel......Az nem baj ?????
Hogy eztán mi lesz, azt nem tudom, illetõleg a Wikipédia szócikkébõl annyit, hogy feleségül is veszi majd ezt a prostit. Ezt te írtad le az egyik oldalon.....na sokan meg ezt nem tudtuk......ez nem spoilerezés véletlenül már nem azért hogy kötekedjek.......
9/10
kaboca12 2017 márc. 15. - 22:05:28 9/10
(359/1535)
Na igen, ez is milyen valószínûtlen, nem? Mikor Meltem elment Fatmagülhöz és megjelent Kerim, pont az utolsó pillanatban. Meltem helyében már eleve gyanúsnak találtam volna, hogy majd Kerim válaszol. Aztán érdekes módon megjelent Münir. Micsoda véletlen! Úgy beszélgettek ketten Meltem elõtt, hogy csak a hülye nem vette le, hogy kamuznak. :D De hát az a rózsaszín szemüveg ugye, mikor az ember olyan szerelmes, hogy annyira akar hinni a nagy Õ-nek. Aztán a Yasaran család, ahogy egymás szavába vágva próbálják neki kimagyarázni, hogy mit és miért. Szóval tudja, de nem akarja magának bevallani. Egyébként én azt gondolom, hogy Szelim megérdemelné, hogy elveszti Meltemet. Rajta a megbánás egy cseppjét sem látom. Inkább azt, hogy beszari és fél Musztafától.
9/10
kaboca12 2017 márc. 15. - 21:58:24 9/10
(358/1535)
Igen, a bûnéhez mérten az általad vázolt végkifejlet lenne Kerimhez méltó. Az tényleg büntetés lehetne, hogy egy életen át azzal a tudattal kéne élnie, hogy nem tudta Fatmagül bocsánatát -és itt másodsoros csak a szerelem szerintem- elnyerni. Így az egész életét végigkísérné az az éjszaka (mondjuk így is). De ha már így írták meg a forg.könyvet, akkor a romantikus szál ellen sem tiltakozom. :)
reay 2017 márc. 15. - 21:55:57
(357/1535)
Ez a Meltem vajon meddig fog még dilemmázni? Már rég kideríthette volna valahogy az igazat, ha lenne egy kis sütnivalója. A magyarázatot is okos módon, az Igen után kérte. :) Mukkadest nem nagyon láttam kedden, remélem holnapra már visszatér. Meryem remélem büszke lesz Fatmagülre, hogy elõjött a harcos énje. Egyszer olvastam valahol azt, hogy annak nincs veszítenivalója, akinek semmije nincs. Milyen igaz ez most.
9/10
kaboca12 2017 márc. 15. - 21:54:06 9/10
(356/1535)
Én sem mindig tudom egybõl megnézni. Dobj fel egy témát! :)