mulao 2009 dec. 14. - 06:39:58
(10/30)
Errõl a filmrõl se szeretnék lemaradni, fõleg Daniel Brühl miatt, gondolom itt is olyan jól játszik, mint a többi filmjében.(A többiben szerintem jól játszik.)
arnold-ka 2009 aug. 13. - 23:40:21
(9/30)
Túl sokat COD-oztál haver......
A valóságban ott kuksolnál a betonbunkerban és összefosnád magad, vagy pedig épp elenkezõje, nekiszaladnál a golyószórónak.

Háborúban nincs Try it again....


Mellesleg jó film, kár hogy nem találtam feliratot hozzá:)
szine 2009 jún. 11. - 00:57:44
(8/30)
Te olyan, vagy mint a felhasználói neved, kõszívû, benned egy csepp emberség sem szorult, a magad fajtáknak még a karácsony sem szent. Hazaárulók? Ez még viccnek is rossz. Számolj el magadban 20-ig, és utána mond, hogy hazaárulás.
Emberségen bánni valakivel nem hazaárulás, kémkedni egy másik ország részére pl. ez. De benned nincs, annyi ész hogy ezt felfogd.
feree811 2008 dec. 07. - 15:10:05
(7/30)
Én egyedül néztem meg a moziba még decemberi vizsgaidõszakban a karácson elõtt, és férfiasan bevallom, hogy könnyet fakasztott a vége, ilyet még egy film se tudott elérni nálam. Jó volt látni az egyén emberségét, de elkeserített a rendszere embertelensége... De remény mindig van...
reila 2008 nov. 22. - 19:05:54
(6/30)
Biztosan nagyon szép film,érdemes lehet megnézni. Fõleg hogy mindjárt itt a karácsony és nincs túl karácsonyi hangulatom, de vágynék a megható történetekre, szóval remélem mi hamarabb lesz alkalmam megnézni.
10/10
Banana Baggins 2008 nov. 22. - 18:07:57 10/10
(5/30)
Nem is tudom mit írhatnék... Régóta itt pihent nálam ez a film és most volt egy unalmas szombat délutánom és úgy döntöttem beteszem. Hát nem bántam meg! Bár az alaptörténettel tisztában voltam, mégsem gondoltam volna, hogy egy ennyire emberséges történetet ki lehet hozni belõle. Nekem abszolút nem volt giccses sem eltúlzott, és így karácsony közeledtével ajánlom mindenki figyelmébe, mert manapság már kezdjük elfelejteni, hogy hogy mirõl is szólnak ezek az ünnepek...
10/10
Csacsa88 2008 febr. 22. - 01:18:16 10/10
(4/30)
Gyönyörû film. Talán lehet rá mondani. hogy kicsit eltúlzott, de kit érdekel? Igazán megindító ahogy kezdõdik az egész karácsony este az énekléssel, aztán késõbb is, hogy nem tudnak véget vetni a dolognak. Persze van, aki véget vet neki. A legszívszorítóbb a pap, de a francia és az apja közti beszélgetés se semmi. Igazából felsorolhatnám a film összes jelenetét, az egész nagyon szép. Én úgy tanultam történelembõl, hogy tényleg voltak ilyen dolgok. Az egész I. világháború alatt valószínüleg ez volt az egyetlen dolog, aminek volt értelme.
10/10
amon tobin 2008 jan. 19. - 09:20:51 10/10
(3/30)
cinikusokonak, pesszimistáknak és kákán is csomót keresõknek giccses; pacifistáknak, idealistáknak és emberbarátoknak viszont tízes. én az utóbbiak közé tartozom. amúgy itt egy kis ízelítõ a filmbõl, melynek a zenéje sem mindennapi.
http://youtube.com/watch?v=eJqK5Hd61sk
altamyra 2007 dec. 09. - 11:13:18
(2/30)
Nagyon meg akarom nézni a filmet, remélem hamar sort tudok rá keríteni!!!!
Peter005 2007 jún. 21. - 17:05:41
(1/30)
Nem szabad figyelmen kívül hagyni ezt a filmet. Vegyétek ki a tékából.