Téma: Fehér zaj

Vikke 2007 ápr. 24. - 15:03:02
(23/83)
Elég elvont. Egyszer meglehet nézni de annyi bõven elég belõle.
cherry baby 2007 ápr. 12. - 12:11:07
(22/83)
na megnéztem ezt a Fehér zaj c. filmet. nekem nem tetszett. nem is értettem, hogy a videón hogy tud élõbe közvetíteni a szellem :DDDDD számomra egy vicc volt ez a film...
Newcastle United 2007 febr. 22. - 08:23:32
(21/83)
A Félelem.com alapötlete nem rossz - csak kissé hajaz A körre - de a kivételezése egészen szánalmas.
cherry baby 2007 febr. 22. - 07:54:23
(20/83)
mármint a kört amikor láttam...
cherry baby 2007 febr. 22. - 07:54:04
(19/83)
amikor ezt a filmet láttam, én h***e egyedül néztem meg este. akkor még tudtam aludni, de utána 2 hétig nem. és még soha de soha ilyen hatással nem volt rám film. a félelem.com-ot láttátok? az is jó, csak sz*rul van megcsinálva
jerome86 2007 febr. 21. - 08:38:39
(18/83)
Én amikor elõször megnéztem a kört a gépemen néztem cd-rõl.
Senki sem tudta, hogy megnézem csak fater, de õ nem tudja mirõl szólt. Tehát megnéztem a kört akkor este, miután vége volt kimentem hugyozni, majd amikor jöttem vissza csörgött a telefon. Felvettem de nem szólt bele senki... hát enyhén összesz*rtam magam :D
balley 2007 febr. 20. - 19:15:31
(17/83)
Én ezt még kb 2 éve láttam, egy osztálykirándulás alkalmával :) Már nem emlékszem annyira a filmre, egy dolog maradt meg bennem nagyon: a barátnõm ott ült mellettem, és egy jelenetnél felsikított egy kicsit, és ott szorongatta a kezem :)
Alternat 2007 febr. 20. - 17:39:05
(16/83)
Áhh... ezek nem az én idegemnek valók.:-D
Legyen a filmben ilyen, azt megnézem, de hogy a valóságban sz****son meg így a távkapcsoló, ez azért szemét dolog volt.:-)
Newcastle United 2007 febr. 20. - 10:30:17
(15/83)
Esetleg még A körnél válthat ki ilyen hatást a beragadt tévékapcsoló.:)
Alternat 2007 febr. 20. - 10:02:53
(14/83)
Szerintem egy nagyon jól induló film, de aztán ahogy közeledtem a vége felé, egyre jobban vártam, hogy emelkedjen a szint, de nem. Bennem végig ugyan azt az érzést keltette a film. Sajnos nem volt izgalmasabb a bonyodalom sem, mint a bevezetés, ez hiba volt.
Viszont, ami kegyetlenül durva volt, hogy a film nézése után, nem bírtuk kikapcsolni a tv-t. :-) Mert hogyha valami más film után van ilyen, azt mondom jól van, de hogy pont ez a film után. Kicsit keményen jött ki.
Persze 2 perc alatt kiderült, hogy egy gomb ragadt be és egyfolytába küldte a jelet, ezért nem reagált a kikapcsolásra.
Locutus 2007 febr. 12. - 09:27:06
(13/83)
Talán nem ártott volna valamelyik szálra egy kicsit jobban rágyúrni. Vagy lett volna benne több szellem, és ment volna el a film a rémísztgetõs irányba, vagy az EVP-s részt dolgozták volna ki normálisan.
De ez így, ebben a formában egyvalamire jó csak, altatónak. Egyetlen erénye, hogy viszonylag rövid volt.
8/10
Redfield 2007 febr. 10. - 22:26:18 8/10
(12/83)
Jaj nem kell az oltás. :) Nyugi van... a film valóban kitaláció, engem rohadtul zavart benne a rengeteg kitalált adalék, hogy most gonosz szellemek, meg összeesküvés, meg minden... de alapvetõen jó a téma, mert önmagában is borzongat. Aki hisz a szellemekben, annak ez jó film lehet. Érted? Mint a Blair Witch. Aki képes elhinni, annak hatalmas hatás, és kiváló horrorfilm. És amíg (azzal a filmmel szemben) nem lehet bebizonyítani, hogy kamu, addig vagy hagyod, hogy a hatás miatt megnyerje a tetszésed, vagy elkönyveled szarnak, mert ez meg az miatt nem tetszett. Én azért örülök, hogy van egy film megint, ami nem a tipikus riogatós és szörnyes sémákat veti be, hanem komoly igazságalappal próbál meggyõzni. Ritka az ilyen horrorban.
ADRENALIN 2007 febr. 10. - 22:21:45
(11/83)
Tudom,hogy léztezik az EVP,és nem kitaláció,de attól még ez a film nem az igazi,nem tetszik..tudod ízlések és pofonok.De látom te nagyon rá vagy kattanva a témára,tudsz már beszélni a halottakkal?
8/10
Redfield 2007 febr. 10. - 22:06:35 8/10
(10/83)
Mert nem hollywood-i fasszság az egész? Vagy paráztatós japán-remake? Most komolyan... a Falu-nál megértem, hogy a bemutató miatt hordasz le egy filmet, de ez a valóságra épít. Nem akum, nem kitaláció, (max az adalékok), az EVP valóban létezik, bárki befoghatja, aki fanatikusan rászáll. És ez a film ezért tetszik NEKEM.
ADRENALIN 2007 febr. 10. - 17:06:42
(9/83)
Életem egyik legrosszabb filmje,persze a kis buzik jól felkeltik az érdeklõdésed a bemutatóban,hogy jó a story meg ilyenek...aztán meg a film nagyon ratyi,vontatott,maxi gáz.
8/10
Redfield 2007 febr. 10. - 00:16:57 8/10 Előzmény Mellowwy
(8/83)
Na... tisztázzuk akkor: ennek a filmnek nem az az erénye, hogy ilyesztõ para-sztorikat tettek bele, meg gonosz szellemekkel, és idõ-síkokkal magyarázták a dolgot, egy ördögi összeesküvéssel körítve, és nem az a hátránya, hogy az egész az EVP-rõl szól, szal nagyjából a statikus zaj-ról. HANEM PONTOSAN FORDÍTVA!
Lulu00 2007 febr. 09. - 20:55:33
(7/83)
Ez a film nekem se nyerte el a tetszésemet.Az egész film alatt vártam a csattanót...de semmi.Elég gyenge.
zant 2007 febr. 07. - 23:31:08 Előzmény Lois Lane
(6/83)
Ez a film sztem nem beszívott társaságnak való...
Nem horror és nem arra fektették a hangsúlyt, hogy mindenki összesz.rja magát, miközben nézi...
A film célja sztem, hogy bemutassa ezt a jelenséget(de mégis valami történet keretei között) , és hogy a film vége után elgondolkozz a látottakon
Mellowwy 2006 dec. 17. - 20:25:45
(5/83)
Szerintem sok film nem lenne olyan félelmetes, hogyha nem lenne benne színinfartus hozó hang... Ebben se féltem volna, de azok a hangok, majdnem lefordultam a székrõl... Én otthon néztem, de a zenék sokat nyomnak a hatáson...Egyébként elég gagyi film... Addig valamennyire rémisztõ mikor a TV-ben megy a 3 halott*többeközt azért félek a TV-tõl mert sajna a körtõl rettegek*, de mikor lehetett látni a 3 holtat felkiáltok: Ennyi? Legalább valami normálisnak megcsinálhatták volna...
Lois Lane 2006 szept. 20. - 15:08:05 Előzmény lekvár
(4/83)
Hello!Szerintem elég ratyi film. egy baráti társasággal néztük.Én az elsõ 20 percben aludtam, a másodikban mosolyogtam, majd a közepe felé harsányan röhögtem, sõt, a földön fekve.Aztán már a barátaim is elkezdtek röhögni, kivéve egy valakit, aki félt:)bár õ még csak 11 éves volt:)a csapat legifjabb tagja.azon kezdtünk el röhögni hogy a pasi vagy 20 évvel idõsebb feleségénél és nagyon nyomi.tudom-tudom nem tartozom azok közé "akik mindig nevetnek az ilyen filmeken".ha jó án igenis borzongok rajta.nos ez nem volt az.