Toto652 2012 szept. 09. - 15:40:13
(37/37)
1/10
recés 2012 jún. 18. - 15:02:40 1/10
(36/37)
Hát nagyon gagyi filmet tudtak újra készíteni a magyarok. Gyenge sztori még gyengébb színészi teljesítmények. Ámbár vígjáték, de sajnos mivel poén sem volt igazán a filmben ezért nevetni sem tudtam rajta. Háromnegyed részéig bírtam csak szenvedni oszt: game over
10/10
gijoe10 2012 febr. 07. - 21:01:59 10/10 Előzmény Rahar
(35/37)
Szerintem nagyon nagy film! Valós, hihetõ, jó poénokkal!
1/10
Rahar 2011 dec. 23. - 15:43:09 1/10
(34/37)
Számomra ez egy rendkívül gyenge alkotás. Gagyi alaptörténet, primitív cselekményvezetés, gyenge színészi játék jellemzi. Aki szereti a jó vígjátékokat az ne nézze meg, mert szerintem ez nem az.
Dyrtyho 2011 ápr. 26. - 21:15:11
(33/37)
Nekem kifejezetten tetszett a film,fõleg,hogy az egyik jelenetben,amikor Zitáék lent vannak valami clubba és dartsoznak,akkor Karányi - Álomszép c. dala is felcsendül,és ráadásul még Varju Kálmán is játszik a filmben,úgy hogy hiába 2005 film,nálam akkor is megállja a helyét,és nem lenne rossz egy ilyen baráti társaságba be kerülni,mint amilyen a filmbe is van a kollégista srác mellett.Mellesleg azért meg kell hagyni,hogy Görög Zita a mai napig tényleg egy jó csaj :)
10/10
M41 2150 2011 ápr. 06. - 22:09:56 10/10
(32/37)
Nagyon jó film!
matt70 2010 febr. 04. - 22:53:40
(31/37)
Nicsak. A legjobb színész ebben a filmben Zita. Szerintem nem rosz film, csak a végén az a toyota reklám, az kész! :D
mulao 2009 ápr. 16. - 18:31:39
(30/37)
Szerintem nem biztos, hogy tetszeni fog, mert nem moziban nézed, illetve 2005-ös, akkor színvonalas volt, 2009-ben már nem biztos. De nézd meg, még tetszhet neked.
norge 2009 ápr. 16. - 16:39:45
(29/37)
wow most 1 oldal negatív meg 1 oldal pozitiv kritikát láttam, nem tudom már mi az igaz, kénytelen leszek megnézni :)
mulao 2009 ápr. 06. - 03:18:23
(28/37)
Én még moziban láttam, és azt kell mondjam,hogy moziban nagyott, legalábbis nagyobbat üt a film.Vannak bizonyos dalok,hangeffektusok,képek talán más nincs,ami moziban kijön,és segítti a filmet.
Rajtunk kívül nem voltak sokan,de nevettek.Én azóta többszõr is láttam,és szerintem jó film.Görög Zitának szerintem voltak nagyon jó pillanatai,de alapjáraton nem játszik fényesen.Színésznõ kellett volna helyette.Keller Janinak jól áll a szerep, és jól is játssza szerintem,jó választás is.Nem szeretem Pindochot,de jól áll neki ez a szerep,amit talán második legjobbként játszik.Természetesen a legjobbnak, a központi figurát,Varju Kálmánt tartom.
Szerintem egész van karakterük, és a mellékszereplõk se rosszak.Viszonylag jól vannak összeválogatva.
A zenék nagyon jók,anno az év filmzenéje lett. Talán a nemzetközi sztori miatt is nevezhetõ jónak.Meg szerintem jó poénok vannak benne,és a moziban a fényképezés is másabb.Nekem tetszett,persze többet kihozhattak volna belõle,de gyártási évhez szerintem jó kis vígjáték volt.
Talán ha a rendezõ lett volna nem elsõ filmes,és a színészválasztás kicsit másabb,akkor igazán jó filmként beszélnénk róla,de ígyis fiatalos.
5/10
Semprini 2009 ápr. 05. - 15:18:58 5/10
(27/37)
Ha egy valóban jó vígjáték a mérce, akkor ez a film a még épphogy nézhetõ kategória alsó határát súrolja, ha viszont a Fenyõ Iván nevével fémjelzett förmedvényekhez vagy a borzalmas magyar vígjáték-remakekhez hasonlítjuk, akkor egész jó kis filmecske. Pedig még csak nem is profi színészek a fõszereplõk, legalábbis tudtommal nem azok. Görög Zita ugyan nem tud hangsúlyozni, ráadásul a húgát játszó (szintén modell) Lipcsei Betta sokkalta szebb, de ez legyen a legnagyobb baj. A sztori amúgy amerikaiasan valószerûtlen, ilyen erõltetett történet azért ritkaság nálunk, de az egésznek mégis van valami naiv bája, amitõl nézetõ lesz.
Szóval nagy jóindulattal gyenge hármas. (Sokat emel rajta hogy nem játszik benne se Hujber se Fenyõ Iván - mondjuk Pindroch se sokkal jobb náluk, de legalább ellenszenves karaktert játszik, nem a pozitív fõhõst).
5/10
eugénia22 2008 ápr. 15. - 00:00:27 Előzmény eugénia22
(26/37)
Bocsánat, javítás: mély a mondanvalója,ahhoz képest,hogy egy light rom-kom,és akkor tetszik majd,ha az ember érti a mondanivalóját.
eugénia22 2008 ápr. 13. - 23:06:10
(25/37)
Most néztem meg DVD-n.Nem ilyen jó filmre emlékeztem, anno' még moziban láttam.Abszolúlt, megállná a helyét nemzetközi filmnek is.Jók a helyszínek,sok helyszín van.A párbeszéddek élethûek,és viccessek.A színészi alakítássok, nem kiemelkedõek,de jók,türhetõek.A forgatókönyv jól kitalált,és nem hinném,hogy koppintás.A zenék, nagyon jók,és eltaláltak.A jelmezzek is jók.Magyar film színvonalban, a legjobbak kõzé tartozik.A jelenetek összefüggõek.Néhol különleges a fényképezzés.És amikor a 10 forintost feldobja,nagyon jól megvan csinálva.Nem találtam, semmit a filmben, amibe bele tudtam volna kötni.A szponzori reklámmok,nem zavaróak,jól elvannak rejtve.Olyan film,mintha lett volna pénz rá,és tényleg jól megvan csinálva.Nekem a kedvenc,magyar filmjeim közé tartozzik,most már.Nagyon jól megvan csinálva,és ha nem is mély,de van mondanivalója is.Nagyon jó magyar film,nézzétek meg!
eugénia22 2008 ápr. 06. - 11:03:37
(24/37)
Szerintem nem volt rossz a film.Görög Zita türhetõen játszott.A sztori se rossz,csak kicsit beteg,egy egyetemista fiú,és egy modell szerelme.De a Fej vagy írás címû betétdal nagyon tetszett, és jelölték is Legjobb betétdalnak.Végülis jó magyar film,csak vannak jobbak is.
eugénia22 2008 ápr. 06. - 11:00:15
(23/37)
De modell.
Lucky84 2008 ápr. 06. - 07:57:15
(22/37)
Nekem nagyon tetszet ez a kisse csopogos film.De attol meg nagyon jo volt.A legjobb alakitas messze a Gorog Zitae volt.A Havas Henriknek pedig nem tudom mi keresnivaloja volt a filmben,nem volt odavalo.En eddig nagyon sok filmbe belealudtam eddig de ebbe nem sikerult.
Bov 2007 máj. 12. - 15:35:54
(21/37)
nem tetszett.. olyan volt, mint egy másodosztályú amerikai vígjátékocska..
Redbike 2006 dec. 08. - 22:40:12 Előzmény Marvin02
(20/37)
Én is csak ajánlani tudnám.
A történet igaz, hogy sokban emlékeztet pár csepegõs, amerikás filmre, de ez magyar, a helyszinek pedig sokakban szerintem szép vagy megszépült emlékeket idéznek fel. Bennem is. Én is voltam ott kollégista . . .igaz én akkor nem találkoztam a Görög Zitával.
Gyönyörû nõ.
Ez emeli a film szinvonalát, amely különben néhol nekem kissé akadozónak tûnik. Elvileg megvan benne minden, mert a példakép filmekben sem nagyobb a történet. Talán a rendezés jobb, vagy a kamera beálltások nem annyira profik?
Szerintem még sokkal többet is ki tudtak volna ebbõl az egyetemista srácok Zitával hozni.
A trágár beszéd nem kellett volna bele-helyette több szin.
Marvin02 2006 dec. 07. - 18:35:47
(19/37)
A magyar filmeknél minden ismétléskor leadják a végét (Valami Amerika pl.)
Golyo30 2006 dec. 07. - 12:55:51
(18/37)
Szerintem azért nem volt annyira borzasztó film, egyszer mindenképpen meg lehetett nézni. (Az újra kiömlõ olaj esete a film végén pl tetszett.)

A végén a felirat valóban elsõsorban a reklám miatt megy le, de szigorúan csak az elsõ vetítés alkalmával, mert ha ezt a filmet újra leadják, akkor szerintem nem lesz már végefelirat.

Mondjuk sok értelme nem volt a feliratnak, mert egy 55 centis tévén már olvashatatlan volt... Pedig én a zenékrõl szóló infókat (mint pl zeneszerzõ, énekes, stb) mindig el szoktam olvasni, de itt most nem lehetett, ezért nem tudhattam meg, hogy ki énekelte a "Legyek én a megmentõd" címû számot, ami a felirat legvégén volt hallható... Már ha egyáltalán ez volt a szám címe...