3/10
Ze74 2012 nov. 28. - 05:55:55 3/10
(8/28)
A történet egész jó lett volna,de a szereplõkkel nem voltam megelégedve,meg az egésznek olyan tévéjáték érzete volt,Banderast nem is tudom miért kellett belerakni,fõleg úgy hogy feltüntetik itt fõszereplõnek,aztán szerepel benne vagy 10 percet.
Ezért ha valaki csak õ érte akarja megnézni,ne tegye.
9/10
kleavenae 2012 nov. 22. - 20:00:58 9/10
(7/28)
Kifejezetten utálom a romantikus filmeket, de ez pozitív csalódás volt. Véletlenül került a kezembe a film, egyébként nem is néztem volna meg. De ha már megvan, miért is ne... Szóval tetszett. Kicsit elfogult vagyok vele szemben, mert tulajdonképpen ez volt az elsõ jó romantikus film, amit láttam, meg is adnám rá a 10*-ot, de hát azért a kivitelezés nem tökéletes. 9*
6/10
scn 2012 nov. 10. - 09:41:30 6/10 Előzmény Kaktuszné Cserepes Virág
(6/28)
Egyetértek. Az elsõ fél óra alapján még egész jó film lenne, de ha továbbnézzük, úgy egyre esik a színvonal. A vége már kifejezetten szánalmas.
Kaktuszné Cserepes Virág 2012 nov. 06. - 14:58:21
(5/28)
Elolvastam a tartalmát egy filmes oldalon és nagyon megtetszett a történet, amit viszont szörnyen dolgoztak ki.
Ez a film egy rémálom, az utolsó 20percnél feladtam, nem bírtam tovább...
Ami mégrosszabb a filmzenék más filmekben már felhasználásra kerültek, így nagyon zavaró volt...
Jó hülye csinálta ezt a SZ*RT!
7/10
sanderb 2012 okt. 29. - 18:46:12 7/10
(4/28)
Egy kis hiánypótlás :
A tehetséges, ifjú regényíró fürdik a sikerben, ám magánéletét illetõen nincs minden rendben vele. A legszembetûnõbb jelei emberi kishitûségének a barátok és a lányok hiánya. No nem azért, mert nincs rájuk szüksége, hanem mert a zárkózottsága gúzsba köti. Egyetlen normális kapcsolata a bátyjával és annak családjával van, még az anyját is kerüli, pedig õ igazán elhalmozná anyai szeretetével, de õ egy igazi hús-vér nõre vágyik. 'Baráti jó tanácsra' még egy kutyát is beszerez, mondván a kutya egy jó 'kapocs' ismeretlen emberek között a parkban.
Álmaiban megjelenik a nagy õ, amit csalódott ébredések követnek, de hogy semmi sincs hiába, az új regényében ezeket az álmait felhasználva szövi a történet fonalait. Egy reggel viszont, amint kikászálódik az ágyából, a konyhában sürgölõdés zajaira lesz figyelmes, s kisvártatva reggelihez invitálja az elõbb még az álmában látott tünemény, élete nõje...

A történet nem rossz, a kivitelezés már nem mindig olyan jó, de egyszer simán nézhetõ. 10/7
9/10
od.gszal 2012 okt. 28. - 21:10:44 9/10
(3/28)
Nem értem, miért lett ez a film ennyire leértékelve. (Bár nem is csodálkozom.) Nekem tetszett, bár nem vagyok romantikus filmeken sírdogáló kislány. Azért néztem meg, mert felkeltette a figyelmemet egy különlegesség, ami aztán szépen ki is lett dolgozva.

Spoiler!
A fõszereplõ egy nagy pöcs, mégis olyan mázlista, amirõl minden pöcs álmodik, vagyis azok, akik nem találták meg a nagy Õ-t, és nem is tudják megtalálni, mert õk (nem írom le még egyszer)-k. Vagyis megteremti az álomnõt. És persze alaposan tönkre vágja a kapcsolatot, ahogy az elõzõt is. A szerelmét kézi vezérlésre állítja idõnként, de egyre rosszabb lesz minden. És igen, a végére felnõ, és elengedi a szeretett nõt, mert boldogtalan mellette. És így kilép a pöcs szerepbõl. És a végén még kap egy második esélyt. Hát ez volt az, ami túl sok volt, nem az, hogy létrehozta az álomnõt. :) De biztos vagyok benne(majdnem) - ha a történet igaz lenne (miért ne lehetne, ilyet a mágusok is tudtak csinálni, igaz, az idõ múlásával kinyírták a teremtõjüket, vagy fordítva) -, hogy a második esélyt nem fogja ellõni.
Charles Foster Kane 2012 okt. 16. - 14:34:51 Előzmény somersby
(2/28)
Tegnap ket uditoen jo filmet sikerult megneznem, az egyik ez a masik a Perks of Being a Wallflower. Utobbi fele dol a merleg, de a Ruby Sparks is elmeny volt. Foleg, hogy ez inkabb meg humorosabb, ami tetszett. Attol fuggetlenul, hogy drama, nem nyomaszto, sot! Amugy volt egy nem gyenge Charlie Kaufman benyomasom...
somersby 2012 jún. 27. - 21:30:04
(1/28)