Téma: Fék nélkül

6/10
Warthog82 máj. 25. 18:46:34 6/10
(52/52)
Tudom nem szabad komolyan venni a filmet és remélem hogy az igazi biciklis futárok egyáltalán nem veszélyeztetik mások testi épségét és betartják a kreszt.
buncow jan. 21. 02:12:21 Előzmény Befektetõ
(51/52)
Szóval ez a film járult hozzá, hogy ennyi fszfej fixis hipszter tirpák van Budapesten, akik kb. meg akarnak halni, mert az olyan kva menő? Nameg nyilván egészséges is ahogy szlopálják a dízelfüstöt.
Qksika jan. 01. 13:24:51
(50/52)
Most már szépen ki van csicsázva a véleményírási rovat, van alul "Képbeszúrás", van "Offtopik", van "Spoiler", csak a filmek sokaságánál megszűnt a tartalmi ismertető és eltűnt a nézők szavazataiból adódó pontszám, a tetszési index. A tartalmi ismertetők nagy részét a nézők írják. Nagy fejlődés, köszönjük szépen!
Detideti 2018 júl. 07. - 17:46:47
(49/52)
Ritka az olyan film, amit megszakítás nélkül végig tudok nézni. Ez olyan volt.
Nem kerestem benne a bakikat, hibákat, egyszerűen csak hagytam, hogy szórakoztasson.
Ezért részemről ez a film (a maga kategóriájában ) : 10/10.
1/10
Jenõ bácsi 2017 ápr. 16. - 18:24:49 1/10
(48/52)
Azért ebbõl 91 perc nagyon sok. 15 percben jó lett volna. Sok hihetetlen elem volt benne, pl. korrupt rendõr agyonveri a maffiózót, de semmi gond, következmény! A rendõr 40 kiló kábé és két kigyúrt kidobóembert elintéz! A soha oda nem érõ futárok eléggé idegesítõek! Gondolom, Budapesten másfél óra nem kell sehová.
6/10
doktormacko1 2017 márc. 26. - 20:58:44 6/10
(47/52)
6 / 10 Mesefilm felnõtteknek , fõleg kerékpás fanoknak.
9/10
trebihun 2017 márc. 26. - 20:58:03 9/10
(46/52)
Nekem tetszett a film . Az,hogy Joseph Gordon-Levitt a fõszereplõ nagyban annak köszönheti , hogy eléggé hasonlít Lance Armstrongra....
HCST 2016 nov. 05. - 15:14:49 Előzmény Befektetõ
(45/52)
Nagyon tetszett a film! :) Azért ennyi bringás Pesten is van, bár több mint valószínû, hogy egyik cégnek sincsen ennyi biciklis futárja, vagy nincs is ekkora közösség a bringások között! :)
anihollo@freemail.hu 2016 ápr. 25. - 13:29:13
(44/52)
Nekem tetszett a film! 10/8 :)
10/10
Befektetõ 2015 dec. 16. - 19:49:17 10/10
(43/52)
Bringásoknak kötelezõ darab.

S mindenkinek: A filmet véleményezzék, ne egymás véleményeit!
Újvállalkozó 2014 aug. 20. - 23:08:57 Előzmény Sadenal
(42/52)
7/10

Na jó, jobb lett, mint vártam. Leragadtam. A mai napon megnézett filmek közül a legjobb alkotás volt.

Látványos, jó kaszkadõrök, de szerintem nem szoktak ennyit farolgatni a biciklivel, mert napok alatt megeszi a gumit.
A biciklis pókösztön kicsit túlzás, de volt 1-2 poén benne. :)
Újvállalkozó 2014 aug. 20. - 21:06:01
(41/52)
Akkor te még nem láttál 10-es filmet úgy gondolom. :)
4/10
pogessor 2014 febr. 17. - 18:08:54 4/10
(40/52)
Ne nézd meg.
9/10
JetiRulez 2014 jan. 08. - 22:51:28 9/10 Előzmény anegytech
(39/52)
Egy film az ilyen lehetetlen dolgoktól film. Nem kell mindent véresen komolyan venni.
2/10
anegytech 2014 jan. 04. - 23:02:43 2/10
(38/52)
Maga a sztori szerintem érhetne valamit, persze csak az alapsztori. Nem tudom, ti milyen filmeket néztek, de nekem ötpercenként jött a filmben egy nevetséges fájdalmas baki, ami miatt nem tudtam izgulni, csak szenvedni, hogy ez már megint mekkora egy baromság. Nézhetetlen szerintem. Asszem háromszor elnevettem magam kicsit, szal van benne három poén, a többi csak agyalás azon, hogy vajon a forgatókönyvíró nem vette-e észre, hogy mekkora baromságot ír.

SPOILER

Csak, hogy pár konkrétumot érintsek: Valószínûleg már a legelején elsírja magát az összes new yorki biciklis futár. Oké, hogy a városban való bringázás alapból veszélyes, de tuti, hogy nem ennyire síkgyökerek, hogy nem csak a saját de mások életét is veszélyeztetik azzal, hogy egyszerûen idegbeteg módon mennek keresztül mindenen. Ha valaki azt hiszi, hogy ilyen sebesség mellett valóban fel lehet mérni három különbözõ irányt és lehetõségeket (amikrõl rendszerint kis ízelítõt mutattak), az tuti nem vezetett semmilyen jármûvet nagy sebességgel. Nem beszélve arról, hogy nem látja be az út jó nagy részét, és nem tudhatja, mi érkezik több irányból. Mondjuk pont egy másik balf.sz bringás.

Ezután megkap egy sürgõs csomagot, üldözi és majdnem fellöki egy pali. A rendõrnek eszébe sem jut, hogy azt mondja, hogy rendõr és rendõrségi ügyrõl van szó (de ezt még lenyelem, mert nem legális dologról volt szó, de ezt meg a bringásnak nem kellett volna megtudnia). Na de a bringás inkább beledöglik, akkor is elviszi a cuccot. Ezután mi történik? Lerázza a zsarut, DE nem a címhez megy, hogy végre leadja a cuccot és megszabaduljon tõle, hanem lazán besétál a rendõrségre feljelentést tenni. Na ez már nagyon fájt. Ja utána meg visszaviszi oda, ahonnan hozta, holott simán elvihette volna akkor már a címre.

A bringás rendõr azon kívül, hogy ritka sz.r színész (nem mintha a többi jó lenne), mindenhol felbukkan ahol a pirospólós gyerek is, sõt üldözi, mint állat. Ez csak simán szánalmas volt, de ettõl még a sztori mehetett volna.

A végén papírt bicajkormányba elrejtik, ezután a gyerek borul. A palit hordágyra teszik, vizsgálgatják,berakják mentõbe. Idáig a csajnak eszébe sem jut, hogy a papírt gyorsan kivegye a kormányrúdból. Hm.

A rendõrnek megengedik, hogy a szabályoktól eltérõen beüljön a gyerekhez a mentõbe, de egy mentõápoló sem kíséri figyelemmel a borda töröttet, akinek ezután még jobban összetöri a zsaru a bordáját. ÁÁ, ez semmi, gyorsan át is ugorjuk ezt a részt, és megtudjuk, hogy valahogy sikerült a hordágyra kötözött sürgõs beteget elvinnie a rendõrnek autóval az autótelepre, ahol láthatóan annyira már nem fájnak a törött bordái, és öt perc múlva már mutatványozik az autók tetején bringával, TÖRÖTT BORDÁKKAL. Akkor az ember levegõt is alig kap. Persze mire megmenti a világot, utána eszébe jut, hogy fáj a bordája és oda is figyel rá, hogy folyton szorongassa.

A csaj bekíséri a biciklit a telepre, de a sofõr egész úton nem néz bele a jobb tükrébe. Ez hihetõ...

Na szóval összefoglalva: az alaptörténetbõl lehetett volna jó filmet csinálni, de sikerült egy szánalmas, teljesen összefüggéstelen baromságot alkotniuk, amin éppen ezért nem is tudtam izgulni. Nekem ahhoz több kell, mint hogy látok két bringást repeszteni egy parkon át. Szóval kalap kaka. Egyszer sem nézhetõs, persze, hogy ez kiderüljön, egyszer meg kell nézni :D.

SPOILER vége
5/10
NADALFAN 2013 nov. 28. - 18:07:07 5/10
(37/52)
maga a történnet 1 centet sem ér , viszont a biciklis dublõrök igen. épp ezért csak - nézhetõ kategória. 5/10.
Annamária36 2013 okt. 08. - 21:53:36 Előzmény JetiRulez
(36/52)
Jó kis film! Csatlakozom az elõttem szólóhoz.
9/10
JetiRulez 2013 okt. 06. - 20:53:00 9/10
(35/52)
Tegnap láttam elõször a Cinemaxon és ma néztem meg másodszorra. Nagyon tetszett és pattanásig feszülve izgultam végig az elsõ alkalommal. Másodszorra is még a hatása alatt voltam. A maga kategóriájában nagyon jó film, manapság kevés ilyen készül. 9 pontot adok.
7/10
fess86 2013 ápr. 10. - 21:33:47 7/10
(34/52)
Kikapcsolódásnak tökéletes, egyszerû,de nem bugyuta történet, izgalmas akciójelenetek 10/7
7/10
Rahar 2013 ápr. 07. - 23:44:48 7/10 Előzmény jerome86
(33/52)
A megjegyzésed jogos.
Érdekes filmek tartom, az alaptörténet kiváló, a cselekményvezetés eég jó, bár a végére egy kicsit ellaposodott. A karakterek jók. A biciklis jelenetek nekem tetszenek. Ha a történet fordulatosabb lett volna, akkor nemcsak 7 pontra értékeltem volna.
Lakatos Mónika - Romanimo
2019. november 12., 19:30 Lakatos Mónika - Romanimo

Évszázados roma balladák és ritmusos pergetők a Müpában.

Jegyvásárlás