Téma: Feke Pál

summer_ 2008 okt. 07. - 19:47:51
(54/114)
Én a szombati (4-ei) elõadáson voltam. Hát meg kell mondjam eléggé sokalltam azt a 4400ft-ot amit kifizetettek...idén már hihetetlenül megemelték az árakat.. ráadásul, mint hallottam a bérletekkel is kavartak valamit... hát igen a jó öreg kaposvári színvonal... már odaérünk, hogy pesten jobban megéri színházba menni.
A legröhejesebbet pedig nemrég olvastam: már a fõpróbákra is lehet bérletet váltani...elképesztõ. Legközelebb mibõl csinálnak pénzt?!

Nos, az elõadás szép volt, jó volt, gyorsan lement... fél playback volt ez kicsit zavaróan hatott... Valahogy úgy tûnt a szereplõk lelkesedése is megcsappant egy kissé.
Egyébként 1-1 elénekelt dal után meglepõdve tapasztaltam: síri csend a nézõtéren, semmi taps. A végén pedig visszatapsolás sem volt.... Picit fura az is, hogy amint lement a függöny mindenki azonnal felpattant és tódult ki a bejáraton...

Viszont a szöveg és a zene elronthatatlanul csodálatos volt...
Egyébként úgy vettem észre, hogy azért próbáltak valamiféle kontaktus teremteni a közönséggel, ugye mivel itt közelebb van a publikum ellentétben az arénákkal vagy a szabadtéri színházakkal...
Petrapetrus 2008 okt. 01. - 18:06:50
(53/114)
A "nem bírtam nézni" kifejezés arra vonatkozott, hogy számomra a felvételrõl egy olyan Istvánt közvetített, aki távol áll az általam elképzelttõl...
Hát nem tudom. Én úgy vagyok vele, hogy nem szeretek zavarni. Nem fárasztom XY-t az unalmas személyemmel, gondolom van jobb dolga is, mint velem "traccsolni". Ha más jön oda hozzám, az oké (volt már erre precedens, sõt, inkább erre volt példa esetemben, úgyhogy ilyen szempontból elég szerencsés vagyok), de fordítva nem igazán megy nekem. :)
Persze, megyek majd az István, a királyra, mert évek óta van bérletem a színházba. :) Ezt sem fogom kihagyni. :) Biztosan jó lesz. Élõben minden más... Meg hát Réka (szerencsére) nem Herczeg Flóra lesz, hanem Emese... Utóbbit sokkal jobban szeretem, plusz ismerem is személyesen, úgyhogy kicsit elfogult is vagyok. :)
summer_ 2008 okt. 01. - 17:45:49 Előzmény Petrapetrus
(52/114)
Hát ez naon fura... Akkor teljesen ellentétes hatást ért el nálad, mint nálam xD "nem bírtam nézni" hát ez kicsit durva az én szemszögembõl...
Amúgy szerintem ha valaki szimpatikus nem kell feltétlenül rajongónak lenni ahhoz, hogy odamenj és ha van lehetõséged rá beszélgess az illetõvel... nekem sosem az aláírt papírlap volt a fõ cél :D
Pali is jó fejnek látszik, sajnálom, hogy olyan gyorsan leléptem a Sportcsarnokból... :(

Egyébként te jössz valamelyik István, a király elõadásra a Csikybe?
Petrapetrus 2008 szept. 30. - 17:39:59 Előzmény summer_
(51/114)
Nekem azon a felvételen nem igazán volt szimpatikus. Ha becsuktam a szemem, oké volt, csak nem bírtam nézni. Szerintem nem túl pozitív dolgok sugározódtak (akkor) róla.
Hát, én autogramvadász koromban sem személyesen mentem oda, inkább elintéztem levélben. :-D (néhány kivételtõl eltekintve)
Annyira meg nem "rajongok" senkiért, hogy oda is menjek hozzá. Illetve van (az egyiktõl mondjuk van EREDETI aláírásom), de egyik sem magyar, én meg annyira nem beszélem a nyelvüket, sajna. Ha egyszer sikerül megtanulnom, akkor hú... :-) Bár az meg szinte kizárt, hogy velük személyesen tudnék találkozni. :-)
summer_ 2008 szept. 30. - 15:59:51 Előzmény Petrapetrus
(50/114)
A 20-ai István,a király felvételen naon formában volt és látszott rajt, hogy mélyen átéli a szerepet plussz pont a különlegesen szép hang... engem "beindított" xD

Amúgy én sem vagyok egy autogramvadász, viszont szerintem tinikor után már senki sem csak aláírás miatt megy oda...:) Nekem például sikerült pár szót váltani D. Nagy Lajossal (Bikini) egy kisebb koncertje után :)
Petrapetrus 2008 szept. 29. - 18:54:14 Előzmény summer_
(49/114)
Nekem minden dal tetszett.
Igen, Pali tényleg aranyos volt, bár nekem nem az esetem egyáltalán. :) A hangja gyönyörû, de mint férfi, "nem indít be". :-)
Petrapetrus 2008 szept. 29. - 18:53:09
(48/114)
Youtube-ra tettek fel videókat a kaposvári koncertrõl... :-)) : http://www.youtube.com/user/Pointhu
Petrapetrus 2008 szept. 29. - 18:52:31 Előzmény summer_
(47/114)
Fogalmam sincs, én is eljöttem. Meg nem vagyok az az autogramvadász típus. Azt már kinõttem... X-D
summer_ 2008 szept. 27. - 19:54:33
(46/114)
Én is voltam a kaposvári elõadáson és szeritem hihetetlenül jól sikerült :D Elég sokan voltunk...kevesebb emberre számítottam...sztem õ is.
Amúgy Pali, mint mindig naon cuki volt...:P
Nálam egyértelmûen a Getshemane vitte a pálmát...

Petrapetrus! Volt autogramosztás? Mert én a végén elég gyorsan leléptem..
Petrapetrus 2008 szept. 27. - 17:00:42
(45/114)
Ma is akarok koncertre menni..! :-D Kár, hogy nem lesz... :-(
Annyira jó volt az áthangszerelés... Huhh... Az a nagyonnagyonjóóóó rockzene... Imádom. :-D
Petrapetrus 2008 szept. 27. - 09:10:17
(44/114)
"Volt, volt, volt..." -> Bocsánat, csak nemrég keltem. Kivételesen... :)
Petrapetrus 2008 szept. 27. - 09:09:21 Előzmény Alex27
(43/114)
Szia!

Nagyon jó volt a koncert. Legalábbis nekem tetszett. Fõleg az, hogy a dalokat áthangszerelték, és csak rock meg unplugged formában játszottak... Mondanom sem kell, a rock jobban tetszett, de a másik is szép volt... :)
Pali meg nagyon jófej volt, bár néhol személy szerint kicsit erõltetettnek éreztem a humorát, de ezt leszámítva nagyon szórakoztató volt.
Itt volt egyébként Schramek Andi, Molnár Ági, Simon Boglárka, Fejes Szandi, meg persze Torma Emese. :) Utóbbinak volt a legnagyobb sikere (Pali) mellett. Naná, hisz Emese "haza jött". :)
Ha lesz máshol is koncert, valahol a Ti közeletekben, mindenképpen menjetek el, megéri rááldozni az a nem egészen 2 órát... :)
Petrapetrus 2008 szept. 23. - 07:32:48
(42/114)
Köszi, rendben! :-D
10/10
Alex27 2008 szept. 22. - 23:27:59 10/10 Előzmény Petrapetrus
(41/114)
ahhh, de jó neked!! Jó szórakozást hozzá, és majd számolj be, hogy milyen volt!! :)))


Tegnap mikor kapcsolgattam a tv-t, pont Õt láttam a "Csináljuk a fesztivált"-ban. A "Let it be"-t énekelte. Mondanom sem kell, hogy nagyon jó volt! ;))
Petrapetrus 2008 szept. 22. - 20:23:46
(40/114)
Pénteken, Kaposváron, 19 órakor, a Sportcsarnokban koncert!

Én elmegyek, mert kaptam rá jegyeket. Kíváncsi vagyok...
10/10
Alex27 2008 szept. 12. - 23:36:10 10/10
(39/114)
Tökre tetszett ez is! :))

Idõugrató:
http://www.youtube.com/watch?v=hamOVs3A8Dw
tunde9 2008 szept. 03. - 07:18:36 Előzmény Petrapetrus
(38/114)
Köszi!
Petrapetrus 2008 aug. 28. - 08:17:40
(37/114)
A honlapján biztos vannak elérhetõségek. Valami e-mail címet keress. Általában info@ valami szokott lenni. Írj oda egy üzit és érdeklõdj ott! Remélem sikerrel jársz! :-)
tunde9 2008 aug. 28. - 07:13:07 Előzmény Petrapetrus
(36/114)
Köszi! Szerinted hol érdeklõdjek, ha a honlapján csak ennyit olvastam: 2008.09.21 Pilisszántó?
Petrapetrus 2008 aug. 27. - 09:36:23
(35/114)
Sajnos csak a kaposvári fellépésrõl tudok infót adni, illetve esetleg még a kaposvári István, a királyokról, amik a Csiky Gergely Színházban láthat a nagyérdemû vendégjátékban. :-(