10/10
csoli89 júl. 21. 10:01:14 10/10
(12/12)
Brilliáns sorozat. Ezek az 1 órás részek olyan komplex és mély tartalmat adnák át az emberről, a társadalomról és nagyrészt olyan nyomasztó és kiábrándító képet festenek arról a jövőnkről, ami egyébként most, jelenleg is zajlik, hogy az elképesztő!
A legtöbb film 2-2.5 órában nem tud átadni olyan tartalmat, mint a Black Mirror valamennyi 1 órás része!
Legjobb epizód a sorozatban forever: Playtest.
Én, mint nagy drámarajongó, kijelenthetem, hogy a Playtest a legbrutálisabb, legkeményebb dráma, amit életemben láttam!!!
Olyan komplex és mélységes, olyan összefüggésekre világít rá és olyan reális módon mutatja be egy ember sorsát és tragédiáját, ami letaglózó erejű!

A 4. évadig bezárólag meg vagyok elégedve ezzel a sorozattal.
Kicsit úgy érzem, hogy ez az 5. évadról kevésbé mondható el. Jó, most persze...ezerszer szórakoztatóbb és tartalmasabb, mint bármelyik hálivúdi vacak trúsztorizós sztárszínészekkel telezsúfolt film. De a sorozat elvárásait mégsem tudja maradéktalanul teljesíteni. Kissé talán felhígult? Én ezt valahol ott értem tetten, hogy mindegyik rész happy and-el végződik. És sajnos nem olyan happy-and-el, mint amilyen az USS Callister lezárása volt.
10/10
Tiberio jún. 08. 18:23:54 10/10 Előzmény sanyibacsi
(11/12)
Bizony, bizony önnek igazsága van. Már mindjárt hívom is az idegorvosomat, mert magam is rajongásomat fejeztem ki ezen borzalom iránt. Bizony, amilyen elkorcsosult világban élünk...
tzwestel jún. 08. 17:06:43 Előzmény sanyibacsi
(10/12)
Teljesen igazad van! min 75IQ kell hozzá, hogy megértse az ember az üzenetét a filmnek, ami egyébként egy társadalomkritika arról, hogy milyen buták az emberek ;) 75IQ alatt viszont valóban nem ajánlott, mert csak összezavar.
10/10
Tiberio jan. 24. 03:02:59 10/10
(9/12)
San Junipero: csodálatos. Lehetne hosszabban írni róla, de most inkább csak így. A tudomány és technika valódi értelme: miután a múlt században életet adott az évekhez és éveket az élethez, a XXI.-ben új életet rendel a halálhoz. Nem véletlen, hogy meghódította az egész világot, mert ez is demokrácia-kérdés, bizony: hogy mi lesz velünk, miután meghalunk. A mi dolgunk, ránk tartozik.

A digitális szimulákrum-mennyországhoz hozzáférés legyen alapvető állampolgári jog, követelem San Juniperót!

Belinda Carlisle aligha gondolta, hogy majd a z-generáció és minden generáció még egyszer utoljára megőrül érte...
black_eagle jan. 01. 12:03:02 Előzmény sanyibacsi
(8/12)
Tehát végig néztél két évadot, ezzel is rabolva az idődet, hogy utána behányhasd ezt a frankó kommentet, hogy neked nem jött be? XDDD
Általában az első kettő, de legfeljebb a harmadik után biztosan eltudom dönteni, hogy egy sorozat baromság-e, vagy tovább nézem. Pszihómókushoz neked kellene fordulnod...
wiktoria88 2018 máj. 31. - 19:29:39
(7/12)
A hozzászólás moderálva lett.
10/10
Hamariberkenye Fenyöerdei 2018 máj. 29. - 18:02:31 10/10
(6/12)
10/10
sanyibacsi 2018 ápr. 22. - 12:57:44
(5/12)
Az első és második sorozatot végignézve az a véleményem, hogy két nagyon gyenge, semmire való sorozatról van szó. Akik rajongásukat fejezték ki, sürgősen pszichiáterhez forduljanak! Ekkora hülyeségek felvételére pénzt adni, csak az agyalágyult angoloknak van hajlamuk. Osztályzat: 1/10.
10/10
Sachinho 2018 márc. 05. - 22:51:24 10/10 Előzmény maszat77
(4/12)
Kíváncsi lennék a USS Callister mit mondott neked.
gmanarts 2018 jan. 10. - 07:50:50 Előzmény maszat77
(3/12)
Ezt az elitista szöveget...
10/10
amaurote 2017 dec. 30. - 00:27:10 10/10
(2/12)
a régi, valódi scifi írók szellemében készült zseniális sorozat, brutálisan súlyos témákkal
maszat77 2017 júl. 03. - 00:05:11
(1/12)
Nem túl mélyenszántó ellenben meglehetõsen triviális mondanivaló, nézhetetlenség határát súroló köntösben. Aki egy kicsit is gondolkozik, annak újat ez nem mond, viszont mûvészileg, filmesztétikailag is értékelhetetlen...
Swing Karácsony Gájer Bálinttal
Swing Karácsony Gájer Bálinttal

Gájer Bálint először ad koncertet a MÜPÁ-ban december 7-én.

Jegyvásárlás