7/10
Pünkösdi Kató 2018 ápr. 07. - 16:13:48 7/10
(37/57)
Rúgják már ki Babett fodrászát, borzasztóan rosszul áll az olyan frizura, amikor a homlokából nemcsak kifésüli a haját, hanem még meg is emeli. Ronda öregasszonyos...
Örülök, hogy újra jönnek a feleségek, nekem tetszik a műsor. Érdekes, mert ha több fikció is van benne, én el tudom képzelni, hgoy a valóságban is vannak hasonló sztorik, esetek.
szookedorina 2018 jan. 07. - 22:29:19 Előzmény Urquidez
(36/57)
Miért nem pörög a magyar gazdaság? Mert Adidas-ban járnak és nem Tisza cipõben!
1/10
gadus 2017 dec. 21. - 20:52:04 1/10
(35/57)
Halál ratyin néz ki mindegyik.Ráadásul sík hülyék.Persze lehet hogy ez is forgató könyves mint a vv...
filoszemitabéluska 2017 nov. 27. - 15:24:19
(34/57)
" Halál ótvar ez a társadalmi minta amit ezek mutogatnak"
"Mer nekem jár!" Ez a jelszavuk az ilyen típusú embereknek. Egy osztályba jártam a híres keramikusnõ Gorka Lívia fiával. Kicsit buta volt, szemüveges, csirkevállú, kicsit dadogott, mégis hatalmas önbizalmat kölcsönzött neki a rózsadombi villa. "Mi rózsadombi kakaón felnõtt gyerekek" volt a szavajárása.
Ezek a nõk is: az egyik csúnya, vén és lestrapált, a másik békaszájú, a harmadik 38 éves és alig néz ki 50-nél többnek, de mind meg van gyõzõdve róla, hogy bombázó.
Urquidez 2017 nov. 27. - 14:45:56
(33/57)
Hát vagy fele annyi a gazdagság mint amit mutatnak nekünk, de valami nagyon sántít ebben a show-ban. És biztos, hogy szerepeket játsszanak. Némelyik jelenet már nem is kézikamerás, hanem szinte mûtermi. Pedig ezek elvileg spontán kiruccanások. Halál ótvar ez a társadalmi minta amit ezek mutogatnak. Emberalattiság.
filoszemitabéluska 2017 nov. 27. - 12:53:12
(32/57)
Valószínûleg az lehetett a rendezõi utasítás, hogy " intrikáljatok már egy kicsit és mindig beszéljétek ki azt, aki épp nincs ott!" És ez a tevékenység láthatóan remekül megy ezeknek az elragadó hölgyeknek.
Lehet, hogy nem is gazdagok? Mert még magas gázsiért sem igazán éri meg, hogy az embert egy egész ország utálja.
Pedig kimondottan mulatságosak a nyávogásukkal.
Urquidez 2017 nov. 26. - 22:45:37 Előzmény filoszemitabéluska
(31/57)
Az egész nem valóság. Itt minden megjátszott, forgatókönyv szerinti. Elég baj az, ha van nézõ aki ezt benyalja mint valóságot....
Quinn Mallory 2017 nov. 19. - 15:06:42 Előzmény gladiolus
(30/57)
Quinn Mallory 2017 nov. 19. - 15:05:59 Előzmény gladiolus
(29/57)
"Kezdjük mindjárt azzal, aki nem illik közéjük, mert értelmességével és emberségével teljesen kilóg a sorból-Rubint Rékával..."

Biztos? :)

Kezdjük mindjárt azzal, aki nem illik közéjük, mert értelmességével és emberségével teljesen kilóg a sorból-Rubint Rékával.
7/10
Pünkösdi Kató 2017 okt. 31. - 21:12:29 7/10 Előzmény filoszemitabéluska
(28/57)
Nekem is tetszik a mûsor, volt, amit 2x néztem meg. Biztos, hogy van benne rendezõi utasítás, de hogy melyik részen? Mi a valós és mi a komoly? Mert abban biztosak lehetünk, hogy nem teszik ki magukat a valóságnak. De pont ezt nem értem, ha én ilyen gazdag lennék, hol tenné már ki azt az ablakba, amim van? Még így sem, hogy vannak megjátszott jelenetek, intrikák. Mert engem zavarna, ha nem a valóságot mutatnám magamból. Hiszen lesz, aki elhiszi...
Ettõl függetlenül nézem továbbra is, jót nevetek rajtuk, megnézem a ruhákat, a helyszíneket, és megnyugszok, hogy dehogyis szeretnék fullgazdag lenni!
Quinn Mallory 2017 okt. 30. - 22:00:31
(27/57)
A beszédhibás Vivien hangjától a falra lehet mászni.
szookedorina 2017 okt. 18. - 23:06:42 Előzmény filoszemitabéluska
(26/57)
Az aktuális rész nem volt valami izgalmas! Itthon reméljük jobban folytatódik.
Az írásodhoz kapcsolódva.....Azt honnan lehet tudni, hogy a cigány férfi szûz?!
filoszemitabéluska 2017 okt. 13. - 21:30:31
(25/57)
http://forum.port.hu/viewtopic.php?topic_id=62916

Így van. Errõl már írtam én is.
szookedorina 2017 okt. 13. - 19:18:58
(24/57)
Tényleg érdekes mert nagyjából még a Bódi gusztijéknál is betartják ezeket a "furcsa muszlim" szabályokat amik a nõkre vonatkoznak....
Egyébként nagyon jó mûsor mert én még nem láttam ilyen gazdag nõket élõben. Érdekes programjaik vannak, érdekes ilyeneket is látni. Nem mindennapi!
Szóval különleges tv mûsor, betekintést enged az ismeretlenbe.
Papp Sándorné 2017 okt. 13. - 18:54:29
(23/57)
Ezt tényleg leforgatták?
3/10
Viktor6665 2017 okt. 13. - 18:25:27 3/10
(22/57)
Ez a Vivien hihetetlen egy utálatos nõszemély. Milliókat költ rá a pasija, minden kívánságát lesi, mint valami kiskutya, mégis folyamatosan rinyál és hisztizik és megalázza. A csávónak nincs egy csepp büszkesége sem.
filoszemitabéluska 2017 okt. 10. - 19:48:43
(21/57)
Érdekes mûsor! nem lehet tudni, mennyi benne a valóságos szituáció és mennyi a rendezõi utasításra végzett szerepjátszás? Az eléggé nyilvánvaló, hogy a társaság tobzódik a kicsinyes intrikákban. Közhely, de itt is igazolódik, hogy a pénz lehetõség, de nem okvetlenül boldogít. Fõleg, ha azt nézzük, milyen áron jut valaki hozzá. Az egyetlen igazán szép nõ köztük Csõsz Bogi, de róla sem hiszem el, hogy maradéktalanul boldog lehet egy törökkel. Nem azért, mert alacsonyabb rendûnek tartanék egy törököt, hanem a kulturális, társadalmi különbségek miatt. Bár Törökország talán a legvilágiasabb moszlim ország, azért egy feleségnek akkor is egészen más ott a szerepe, mint az európai kultúrkörben.
hanguktaekwondoo 2017 okt. 09. - 12:15:19
(20/57)
ennek a mûsornak az a célja, hogy haragot és egyéb, õsi indulatokat- ösztönöket hívjon fel és erõsítsen a tömegekben.
és a megkívánás pondrója rágja a nép sóvárgó, irigy szívét..
titokban...

be se szabad lépni egy ilyen topikba, nemhogy nézni az emissziót :-)

no, röppentem.
jenosef 2017 okt. 09. - 11:12:34
(19/57)
Inkább luxus q..vák!!!
gladiolus 2017 okt. 06. - 17:57:58
(18/57)
Igen, itt, ebben a viszonylatrendszerben most különösen vérlázító az, hogy mennyire elértéktelenedett világban élünk, és létfontosságú szakmák képviselõi, - nõvér, mentõtiszt, tûzoltó- mennyire megalázó bérezést kapnak.

Ezek a nõk itt mindannyian szemrebbenés nélkül kijelentették, mintha bemagolták volna valami kisiskolásoknak írt olvasókönyvbõl, hogy nekik mindez jár.Ez az alázat teljes hiánya.

Ezzel szembeállítandó leírnám Leonardo DiCaprio Oscar díj átadásán elhangzott beszédének a végét, amit az Oscar díját szorongatva mondott el igen katartikusan, és amely szinte tanúságtétel arról, hogy az ember életének csak akkor van értelme, ha az anyagi és szakmai sikerek csúcsán is meg tud maradni embernek.
És nem egy felsõbbrendû, üres levegõvel teli fejbõl tekintget alá az alul maradottakra.
Na ez az, amit ezek a nõk nem tudnak, és soha nem is fognak tudni beimportálni a csirkeméretû agyukba, és az életük nem ér többet, mint 10 dkg gyíkhús:

"Ne gondoljuk, hogy a Föld a mienk, hogy jár nekünk.Én sem gondolom azt errõl a mai estérõl, hogy jár nekem. "