arminkiss 2017 okt. 05. - 14:59:56
(17/57)
Megnéztem az elsõ részt (és számomra az utolsót is egyben). Lehet, bennem van a hiba, de számomra Dalma a legirritálóbb. Egyrészt az elején elõadta, hogy õ \"szembõl jön, édesem\", ennek ellenére sunyít mindig, mikor konfliktus van, csak mosolyag, nem szól semmit, nem foglal állást (\"bulika\"). Másrészt a kommentelõs dolog. Õ egy kitartott nõ, aki egy gyereket nevel, plusz hobbi szinten a kis mekbúkján tervezget kis gyerekrucikat. Majd leszólja és kiosztja azokat a nõket, akiknek nincs idejük magukra. Majd ha Dalmusnak is 2-3 mûszakos munkával (mondjuk 12 órás ápolónõi vagy munkával) kéne eltartania 2-3 gyereket, egyedülálló anyaként, kíváncsi vagyok, mennyi ideje maradna rozét kortyolgatni a habfürdõben meg shoppingolni (ha attól eltekintünk, hogy kapásból pénze se lenne rá...)
joey l 2017 okt. 04. - 20:24:28 Előzmény gladiolus
(16/57)
Így igaz!
gladiolus 2017 szept. 30. - 10:10:13
(15/57)
Az elsõ részt megnéztem, tapasztalatszerzés céljából, hogy lássam, hogyan is mûködik a világ más szemszögbõl. Azt látom, hogy az élet problémái, ha nem is ugyanazok, de hasonlóak, csak legfeljebb a kategóriák mások.
Én a magam részrõl azt érzem, hogy az az élet, amit õk élnek, számomra végtelenül megterhelõ és fárasztó lenne. Elmenni egy ilyen partira, a lelkük mélyén hurcolni a problémákat, és elfojtani, nem kimutatni, csak nyomni a süket sznob rizsát és pózolni meg udvariaskodni egymás elõtt, a lelkük mélyén meg utálni és lenézni egymást. Ez végtelenül fárasztó.
A gazdagság témakörét is felszámoltam magamban pár évvel ezelõtt, mivel annak sosincs vége, mindig jön valaki, akinek több, vagy jobb lesz, és még a leggazdagabbak is lenézik egymást, és versengenek-nem, az élet nem errõl szól, és ez egy értelmetlen és megalázó rabság.
A pénz jelenléte valóban megnyugtató, és kell is. De csak addig, amíg az ember nem esik túlzásokba, mert egy bizonyos mértéken túl már nincs értéke a jómódnak, amikor már valaki kivetkõzik miatta emberi mivoltából. Inkább fájdalmas az, hogy mennyi értékesebb és lényegesebb dologra lehetne költeni. A gazdagoknak nagy a felelõsségük, mert ha a saját jólétükön felül nem jótékonykodnak, akkor az életük egy kalap sz...t sem ér.
Az itt mozogó figurákban az a közös, hogy mindegyik saját magával van elfoglalva, illetve a korábbi életükben megszerzett sérüléseket, kisebbségi érzéseket és szeretet és egzisztencia hiányt igyekeznek pénzzel és ismertséggel pótolni, de rossz helyen keresgélnek.
Kezdjük mindjárt azzal, aki nem illik közéjük, mert értelmességével és emberségével teljesen kilóg a sorból-Rubint Rékával.aki jól teszi, ha elmenekül ebbõl az üres és értéktelen mezõnybõl, ahol nincs keresnivalója.
Elvállalnia sem kellett volna-na de mindannyian hibázunk életünk során, megbocsátható, amennyiben idõben kiszáll.

A többiekrõl, akikrõl ez az egész marhaság valójában szól:
Talán a Csõsz, meg a Smaltig van valamennyire a helyén, õk sem az igazán értékes emberek sorait gazdagítják ugyan, de legalább nem kap az ember hányingert tõlük. Bár a Smaltig megtanulhatna affektáció mentesen beszélni, mert borzalmas az artikulációja.

A többiek viszont abszolút betegek, és elég komoly problémákkal küszködnek.

A Vasvárinak az õ Fecsójával való iszony kapcsolata nem bízom benne, nem lesz hosszú életû, mert ha mégis, akkor megérdemlik egymást. Ha ez az emberke ezt a szánalmasan egyszerû és végtelenül fárasztó nyávogást akarja hallgatni egész életében, akkor meg is érdemli. Az olyan férfi, aki a jó külsõért ennyi szarságot elvisel egy nõtõl, az nem normális. Tudni kell az arányokat, mi éri meg, és mi nem, talán õ is érzi ezt már a szerencsétlen, csak még mindig azt hiszi, hogy a farok csóválja, de közben a normálisabb ösztönei már önmaga ellen dolgoznak, s tán ezért is menekül oly gyakran a haverokhoz.

A Farkas, aki olyan nagyon magabiztos üzletasszony, és neki mindez jár, és nem hajlandó egyedül hajat mosni, és azt gondolja, hogy bármi is látszik a haján attól, hogy fodrászhoz jár, hát........bármennyi pénze meg gyereke van, nem cserélnék vele semmi pénzért azért a végtelen ûrért, amit érez, és a buli végén picsogásba fullad az õ exe iránt. Akkor most mit is ér az egész?

És hát a Köllõ a legundorítóbb, legaljasabb, legkétszínûbb valamennyi között-ahogyan minden egyes szavával visszaböfögi, hogy mi a helyes értékrend, meg ki a rendes pasi, és hogy állítólag az élete mennyire rendben van, holott a vak is látja, hogy semmi nincs rendben, és hogy ennek a szerencsétlen gyíkfajzatnak minden törekvése arra irányul, hogy a múltban való nincstelenségét felesleges hülyeségekkel kompenzálja.Aki pedig mindebben az útjába mer állni, az kisétálhat a színpadról. Persze, lehet azért küzdeni, hogy õt az egész ország pontosan ismerje, csak sajnos nagyon nem mindegy, hogy milyen aspektusból ismeri. Teljesen mindegy, hogy csináltat e magának mûsegget, vagy sem, mert soha életében nem lesz sem szép, sem érdekes, sem vonzó-és az álmot, amit kerget, ezzel az értékrenddel nem fogja elérni soha. Hazamegy majd mindennap ahhoz a szegény, csúnyácska öreg papihoz, akit mellesleg nem érdemel meg, és az élete egy tömény szánalom. Hát ennyi. Szívembõl szóltam.
_goldie_ 2017 szept. 28. - 17:47:13
(14/57)
ITomi78 2017 szept. 28. - 16:28:13
(13/57)
Cukros csirkecomb, szeptember 27. 10:25:
\"Ez a mûsor rávilágított, hogy miért nem szabad milliárdokat adni túl sok ember kezébe: mert a milliárdok nem rákkutatásra vagy ûrprogramokra lennének elköltve, hanem nõi táskák és cipõk árasztanák el a földgolyót. :(\"

Nekem nincs különösebb bajom a nõi táskákkal és cipellõkkel, azoknak is megvan a maga helye, bár azt én is sajnálom, hogy a milliárdok nagy része valóban nem hasznos dolgokra (egészségügy, ûrkutatás, stb.) megy el, de ez elsõsorban azon országok bûne, amelyek képesek ilyen teljesítményekre, pl. az USA. És sajnos ott sem a NASA a leggazdagabb, hanem ilyen-olyan celebkék, üzletemberek, sportolók és hasonló, az emberiségnek negyedannyi hasznot sem hozó illetõk. Ez van, ilyen ez a világ - sajnos. Magyarország csak utánozni próbálja ezzel a mûsorral azt, ami ott folyik.
Ragika 2017 szept. 28. - 10:12:59
(12/57)
\"Távozik a Feleségek luxuskivitelben mûsorából Rubint Réka\"
Na, ha ez nem a mûsor újabb promója, akkor az elõzõ kommentemet kiegészíteném annyival, hogy hatalmas RESPECT!
Bár nem értem, hogy a teljes koncepciót átgondolva, egyáltalán miért kellett elvállalnia a szereplést.
1/10
_Lanre 2017 szept. 27. - 18:40:43 1/10
(11/57)
Köllõ Babett atomhíres színmûvésznõnek nincsen fóruma? xD
1/10
Cukros csirkecomb 2017 szept. 27. - 10:25:33 1/10
(10/57)
A proli szó vajon kikre vonatkozott? Gondolom, azokra, akiknek már egy kis pénz is képes eszét venni... :) Nem a pénztõl lesz valaki úr. Vagy másképp: attól, hogy valaki nem milliárdos, még lehet benne több méltóság, mint azokban, akik ülnek egy rakás kacat tetején, és büszkék rá, hogy az az övék. Ezért egy három éves gyermeket megmosolygunk. Ha felnõtt csinál ilyet, akkor viszont nevetés lesz a mosolyból, és oda a sosem volt méltóság. :) Ez a mûsor rávilágított, hogy miért nem szabad milliárdokat adni túl sok ember kezébe: mert a milliárdok nem rákkutatásra vagy ûrprogramokra lennének elköltve, hanem nõi táskák és cipõk árasztanák el a földgolyót. :(
Quinn Mallory 2017 szept. 26. - 23:57:09
(9/57)
Na az ilyen embereket soha nem fogom megérteni, hiába készítenek belõlük mûsort. Soha nem adnék 1 millát egy táskáért, még ha kõgazdag lennék, akkor sem. Na meg a nõ, akinek a fodrász csinálta haj a heppje... Igen, ezek tényleg fontos dolgok az életben. :)
kazsagx 2017 szept. 26. - 23:49:18
(8/57)
Ez a cél felcseszni az átlagember agyát!
Már - már nevetséges az egész....
Ragika 2017 szept. 26. - 19:04:51
(7/57)
Legalja. Ott a szereplõk jellemzése, a 6 szereplõbõl legalább 3 luxusprosti kategória. Csodálkoznék, ha végigmenne ez a szar, de ha véletlenül nem lesz bukta, akkor is hozza a szokásos Viasat színvonalat.
joey l 2017 szept. 26. - 17:29:21
(6/57)
No csak!! A Viasat3 besértõdött.Levették a kommentem, mert esetleg leírtam, hogy amit kreáltak az agysorvasztás Magyar módra. Nõk akik más pénzén élnek nagy lábon.
Hisztis, beképzelt, nyafka, öntelt picsák. egyedül a Réka aki természetesnek tûnik De hát miért is csodálkozom ez magyaroszág a szenny , és mocsok melegágya.
joey l 2017 szept. 26. - 17:14:31
(5/57)
szar - szar - szar
cellasto 2017 szept. 26. - 08:52:41
(4/57)
megnéztem az elsõ részt becsületbõl
nos, korántsem rosszabb a többi hasonló mûsornál

szóval szerintem kb semmi extra amiért jobban lehetne utálni :D
joey l 2017 szept. 25. - 23:05:18
(3/57)
Igen!
1/10
Cukros csirkecomb 2017 szept. 25. - 22:08:34 1/10
(2/57)
Úristen! :)
TMI58 2017 szept. 25. - 19:47:43
(1/57)
Következõ realytinek javaslom: Hajléktalanok, kilakoltatottak Orbánia kivitelben.