Téma: Felkoppintva

szilvus19 2007 okt. 21. - 13:54:09
(14/114)
Nem tudom, hogy te hogy nézted, de én feliratosan és ott vannak poénos beszólások.Lehet hogy a szinkronnal elba**ták.Szerintem vicces volt.
8/10
szalergabor 2007 okt. 14. - 19:45:12 8/10 Előzmény CaTTy
(13/114)
Ma néztem a filmet, és marha jó. Mondjuk a szülõs jelenet kicsit durva, de a film nagyon jó. Jobb, mint ezek a mai szar animációs filmek.
CaTTy 2007 okt. 10. - 19:59:29
(12/114)
A film szerintem óriási, igazi korhû poénok és szituációk, szerintem mind nõi, mind férfikollégáimnak is tanulságos egy füst alatt!! Az a bizonyos "sokkoló" jelenet inkább megdöbbentõ (bár én azért a gyengébb gyomrú férfiak miatt lehet kihagytam volna), mert az egy valódi szülést mutatott be. Bár hozzá kell tegyem ismét kedves "erõsebbik" nem kedvéért, hogy még ígyis sok mindent kihagytak!:D
De egy szónak is száz a vége, a film FERGETEGES szerintem, rég röhöhögtünk ennyit moziban!!!:)))
I love mozi 2007 okt. 08. - 22:00:04
(11/114)
Sziasztok!
Hát komolyan mnoodm egy élmény ez a film:) Egyszerûen IMÁDOM (L)<3:D Azért a poénok sem gyengéék..:D Nekem nagyon bejött ez az egész ;) Nah puszikáák:)
(ui: izlések és pofonok..)
01Peppe 2007 okt. 07. - 16:25:40
(10/114)
nekem is tetszett a film és érdekes volt, mert elõször eredeti nyelven láttam és csak utána magyarul. azért bárki bármit mond, a magyar fordítók, szinkronok ott vannak a csúcson. én csak egyetlen egyet nem értek, méghozzá a címet. azon gondolkozhattak volna még egy kicsit :)))
Noncsa 2007 okt. 06. - 21:46:55
(9/114)
nem tom télleg mi bajotok ezzel a filmmel, hosszú idõ óta egy normális vígjáték, nem az az ááh meg uhh h. jajj de édik h. összejöttek, sokszor hangzott el olyan párbeszéd a szereplõk között, amik nekem is eszembe jutottak már az életben. Sztem tök jó volt és vicces, és a kiskölykök zabálni valók vtak, meg télleg az egész nagyon jó
efes 2007 okt. 05. - 15:44:52
(8/114)
mi a baj a szülési jelenettel? nem értem ezt az álszentséget, amely ilyen kijelentésekre sarkall. az emberi élet legnagyszerûbb eseménye ez, semmi titkolnivaló nincs rajta/benne. ha téged borzaszt, akkor benned van a hiba. ha meg túl fiatal vagy, (nem hiszem egyébként, hogy bárki lehet fiatal egy szülés képeivel való szembesüléshez, avagy téged a gólya hozott?) de ha mégis, kinn van az ominózus "16 éven aluliaknak nem ajánlott!" ajánlás.
pagika87 2007 okt. 05. - 14:43:34
(7/114)
na megnéztem... azota sem tudok aludni.. hogy lehet ilyet belevágni egy filmbe? a szülési jelenet sokkoló... még a poén kedvéért sem. amugy meg... kár volt ért e a 750 ft, max dvd film...
Lala11 2007 szept. 29. - 08:20:54
(6/114)
Van benne kb. 5 jó jelenet, különben egy ócska B kategóriás mozi. Ráadásul két órás.
zalan 2007 szept. 20. - 18:19:10
(5/114)
ALIG VÁROM MÁR!!!
DE SZTEM TÖK CIKI HOGY AMERIKÁBAN ELÕBB MEGJELENIK DVD-N MINT HOGY NÁLUNK BEMUTATJÁK
reald 2007 szept. 19. - 23:36:44
(4/114)
Mielõtt megnéztem a filmet, nem olvastam utána, így a "vígjáték" meghatározás kicsit furcsán hatott:) Vígjátéknak tökéletes, de néha átmegy romantikába is... Ettõl függetlenül kihagyhatatlan, fõleg férfiaknak:)
Bov 2007 szept. 14. - 19:48:26
(3/114)
pff, sztem a vígjátékok nem nekem valók. Nekem ez nem nagyon jött be.. a téma elég lejárt, volt benne pár poén (+hülyeség). 3 színész is van benne az Undeclared címû sorozatból (((kár, h Charlie Hunnam pont nincs köztük, bár õ egy ilyen filmet sztem nem vállalna el.))), ami már kicsit gyanús volt, hiszen az egy elég B kategóriás sorozat.
Egyszer meg lehet nézni, mert tényleg nem volt rossz, csak engem nem fogott meg annyira..
SPOILER vagy nemtommi
tudom, vígjáték meg minden, és kicsit betegnek tûnhet, deh sztem az lett volna egy fordulat, h a gyerek meghal/halva születik akármi, és hogy akkor együttmaradnak-e.. de hozzáteszem, h szeretem a gyerekeket és a valóságban ilyet nem szeretnék + minden ilyesmi.. és tudom, ez egy vígjáték, és a vége aranyos így is, csak ..
Hasys 2007 szept. 05. - 23:14:31
(2/114)
Mozi elõtt láttam az elõzetesét....hát besz*rt a komplett mozi a röhögéstõl.Igen megnézném k*rva jó lesz.Amikor dobja a frizbit a kisláynak az visz mindent:)
Andey 2007 jún. 20. - 19:30:53
(1/114)
Ez egy jó kis romkomnak ígérkezik!:)