Téma: Feriha

Szasza70 2018 máj. 25. - 21:42:02 Előzmény vp013
(144/224)
De akkor miért áll Emir Feriha sírja mellett, hacsak kómában van?
Bess0826 2018 máj. 23. - 23:21:06 Előzmény Adrika26
(143/224)
Szia! A Cansu buktatja le a Ferihat, úgyhogy megismerkedik az Emirrel, mivel az apjuk üzlettársak lettek. A Cansu megtudja, hogy hazudott a Feriha a kilétéről. Egy közös ebéd után megkéri az Emirt, hogy vigye haza. Akkor szembesül az Emir, hogy ugyanott lakik ahol a Feriha. A Cansu felhívja magához az Emirt, a Feriha meg pont megy összeszedni a szemetet....Egyébként a 27 bölüm végèn. Itt kb 65 rèsz körül lesz....
Adrika26 2018 máj. 22. - 00:37:17
(142/224)
Sziasztok! Az lenne a kèrdèsem, hogy Emir hanyadik blümben tudja meg, ès kitől, hogy Feriha szegèny?
10/10
vp013 2018 máj. 15. - 19:55:43 10/10 Előzmény dojuci
(141/224)
Ezt már én is elolvastam, ott írják azt hogy Halil, aztán meg hogy Ece ölte meg Ferihát. Emir útjában kiderül, hogy Yavuz volt.
Bess0826 2018 máj. 15. - 12:45:32
(140/224)
Mert azt nem mutatják, hogy megöli őket. A feriha-emír utjában emlitik csak meg, hogy a Halil volt. Egyebként azért csomagol össze a Feriha mert az Emirt választas elé állítja, hogy vagy ő vagy a munkája (Miután az emir apja megtudja, hogy feleségül vette a Ferihat elveszi az Emir összes pénzét, befagyasztja a számláit stb ezért az Emir elkezd dolgozni egy másik szórakóhelyen, történetesen az apja versenytársánál. Mivel sokat dolgozik, leginkább éjjel ezért keveset van együtt a Ferihával. Nem mellesleg felbukkan az Emir volt barátnője Ece, (aki a Yavuz exbarátnője szintén) és ő is elkezd dolgozni ott ahol az Emir. Mindezt megelégeli a feriha es választas elé allítja egyik este mielőtt elmegy dolgozni az Emir, aki nem válaszol...a feriha elmegy a diszkóba az emir után, hogy beszéljenek és meghallja hogy az Ece, az Emir és a tulaj beszélgetnek, koccintanak és a Feriha ebből azt gondolja hogy akkor a munkát választotta az Emir, ezért hazamegy, összecsomagol és elutazik a Leventtel. ) Mikor 3 évvel később visszatér a Feriha akkor beszélgetnek az Emirrel és kiderül, hogy félreértette a beszélgetést, mert az Emir valójában azt mondta ott a diszkóban, hogy ez lesz az utolsó bulja, nem szervez tovabb semmit....talán 1 -2 percet kellett volna még a Ferihanak ott maradni. Ezután megkéri a Feriha kezét a Levent de nemet mond. Másnap találkoznak az Emirrel a parkban...újra összejönnek es feleségül veszi. Miközben táncolnak hallanak egy pisztolylövést, a ferihat találtak el. Ezért esik ki a kezéből a házassági anyakönyvi kivonat....de így ezt konkrétan nem mutatják.
dojuci 2018 máj. 15. - 09:07:01
(139/224)
Sziasztok!
Az alàbbi linken olvashatô a 3. évad elkészült részeinek részletes tartalma (és egy összefoglalô a tervezett 3. évadrôl, melybôl kiderül, hogy mi történhetett az esküvön). Mindez angolul, de Google forditôval könnyen hozzàférhetô magyarul is
https://www.tvseriestranslations.info/search?q=emir+in+yolu
Vigyazat a részek nem sorrendben vannak a webside-on. A 3. evad még Feriha cimmel folytatodik , 68-72 rész és utàna következik Emir'in yolu 8 elkészült része.
A sorozatot innen nem folytattàk.
10/10
vp013 2018 máj. 15. - 07:53:10 10/10
(138/224)
Sziasztok! Yavuz ölte meg Ferihát, de nem őt akarta,hanem Emirt..Valójában nem hal meg Feriha, kómába kerül, Emir apja kérésére tartják kómában..Mikor Feriha felébred, részleges amnéziája lesz..Évek telnek el és újra találkozik Feriha&Emir, hiszen Emir soha nem feledi Ferihát ( Yavuz testvérét csak a bosszú miatt szerzi meg) a vége happy end 3.esküvő
zsazsa777 2018 máj. 15. - 07:46:31 Előzmény Bess0826
(137/224)
Előreszaladtam 1 kicsit, mert ez a tényleges Emír útjának elején van. Asszem az 1 v. 2 bölümben. Nekem viszont az maradt ki, ahol Ferihát és az anyját lelövik. (hacsak nem videó montázs)
Az Emír útja furán végződne, ha csak 8 lenne, de már láttam a 9. előzetest, tehát folytatják.
Pl. ezt is kimásoltam 1 fórumról :
"""Ha valaki latta torokul a sotozatot es ertette nagyjabol hogy mirol szolt?
Leirna akar privatban is hogy a sorozat vege fele Feriha miert hagyja fakepnel Emir-t miert csomagol ossze es utazik el?
Es a vegen az eskuvon miert dobja el a hazassagi levelet,mi törtent hirtelen?"""
Teljesen igazad van, mindenki azt csinál, amit akar, össze-vissza vagdosnak, felteszik és átverik a komoly érdeklődőket.

Bess0826 2018 máj. 14. - 23:37:32 Előzmény zsazsa777
(136/224)
Megírnad, hogy ez melyik részben volt? Nem rémlik...
Bess0826 2018 máj. 14. - 23:35:16
(135/224)
Az kimaradt, hogy valóban meghal a Feriha. Vannak videók, hogy ujra találkoznak, de azok csak kitalát, összevágott részek azok által akik csalódtak a sorozatban...
Bess0826 2018 máj. 14. - 23:30:46
(134/224)
Sziasztok! Láttam többen kérdeztetek, hogy ki öli meg a Ferihat. Nem tudom kaptatok e választ, de a Halil volt. Az emír útjában derül ki, amikor a rendőrnő (Can) utana néz az Emirnek. Ott derül ki, hogy nem csak a Ferihat ölte meg, hanem a Zehrat is. Spanyolul végig néztem a sorozatot, sőt az emír utját is (72 ig bülüm-ig) bár az csak feliratozva van. Utana törökül meg lehet nézni pár részt, de a befejezőt nem láttam...szóval ha valakinek van infója arról, hogy hol tudom megnézni akkor kérlek írhátok meg. Köszi
Szasza70 2018 máj. 14. - 18:11:41
(133/224)
Nemtudom ki hogy van vele de szamomra annyira illuziorombolo az emir utjaba hogy tudom a storit megis mas lannyal van
Szasza70 2018 máj. 14. - 18:10:55
(132/224)
Csak akkkor most vissza tér feriha az emir utjaba vagy sem mert en mar olvastam ezt is azt is orulnek ha szep vege lenne :/
feriha201 2018 máj. 08. - 13:06:21
(131/224)
Én a másikat nem fogom nézni
zsazsa777 2018 máj. 08. - 08:13:00 Előzmény Szasza70
(130/224)
*** SPOILER*** Nem felejti el, sőt felesküdött a bosszúra. Megmondta Yavuznak, (amikor a nyakát szorongatta) hogy nekem kétszer okoztál fájdalmat, hát én ezt visszaadom! Akkor kezd el gondolkodni a maffia, hogy Úristen, nekem van egy szép húgom!!!!!!!
10/10
vp013 2018 máj. 06. - 15:10:50 10/10 Előzmény Szasza70
(129/224)
Én is láttam azt a verziót, bár én spanyolul.. Nekem így kerek a történet. Feriha-Emir útja..és ami utána történik..a csavar benne tetszik, hogy nem hal meg Feriha
Szasza70 2018 máj. 05. - 01:19:08
(128/224)
Sziasztok
Én végig néztem törökül, viszont nem tudok belenyugodni hogy Emir igy elfelejti Ferihat az Emir utjában, ti mit gondoltok erről tud valaki valami infót hoy látható lesz e még Feriha? Mert amúgy keresgéltem és volt pár olyan videó ahol együtt maradnak végül és Feriha nem hal meg.
10/10
vp013 2018 máj. 03. - 20:01:03 10/10 Előzmény Harmlac
(127/224)
Én ahogy látom, megy jövőhéten is végig.
Harmlac 2018 máj. 02. - 19:47:11
(126/224)
Most vége?? Nincs be írva elöre egy csomó ideig a rész
s1u2x3e4l 2018 máj. 01. - 00:14:38
(125/224)
28-as résznél tartva, tévés vetítés meg 35-nél jár:

Cansu végre kimutatta a foga fehérjét, jól neki állt Zehra néninek, ocsmány dolgokat vágott a fejéhez, és Ferihát hibáztatja azért, mert ellopta az életét. Ám Feriha sem hagyta annyiban, visszaadta az összes holmiját, amit kapott tőle. Cansu azonban nem áll le, Ferihát végképp el akarja lehetetleníteni, ezért szánt szándékkal kiteszi az ajtóba az újságot, amikor Riza felmos, pont azon az oldalon kihajtva, amelyen Feriha átöleli Korayt. Beteges a viselkedése nagyon, és ezt csak Haldun nem akarja belátni, Sanem már vinné a nyugtatókat, de nem engedi neki a férfi.

Ami ettől meglepőbb volt, hogy aki kiállt Feriha mellett az Lara volt. Az a Lara, aki a sorozat elején még csicskáztatta Ferihát, teljes pálforduláson esett keresztül és mindig mindenhol az igaz ügy oldalára áll. Feriha bár kapott egy utánzat ruhát az anyjától, ismét kapott egy nagy adag ruhát, csak most Larától. Egy kis füllentéssel megfűszerezve, hogy azért kapja a ruhákat, hogy benne járva az egyetemen reklámozhassa Tüllin asszony kollekcióját.

Mehmet felhagyott a dzsigolóskodással még mielőtt belecsöppenthetett volna a selyemfiú lét bugyraiba, csak most már Gürkan az, aki követeli rajta az adósságát, de itt van Halil, aki egyre többet felbukkan, hogy Feriha közelében legyen, ráadásul most még munkát is ajánl Mehmetnek. Ennyi talán a pozitívum az egész Mehmet ügyben.

Nem bántam volna, ha Riza ott esik holtan össze, amikor meglátja Feriha képét az újságban. Annyira idegesít a bárgyú vigyora, akkor a makacssága, meg úgy kb minden abban az emberben. Egyszerűen idegesítő.

Emirből lassan alkoholistát csinálnak, amióta Ferihával szakítottak csak vedel, vedel és vedel. Amit nem értek, hogy miután Günce elmondta neki, hogy valójában Feriha és Koray őt védte, és nem szeretők, utána miért nem kért bocsánatot Ferihától, ahogy Koraytól. Helyette megnémult, és siratja Ferihát, ahelyett, hogy lépéseket tenne. Hande természetesen ismét elemében volt, amikor Günce ment elmondani az igazat, gyorsan levetkőzött, majd magára kapta Emir ingjét, és úgy tett, mintha lefeküdtek volna, majd Güncét jól megszégyenítette az egyetemisták előtt azzal, hogy közhírré tette az abortuszát. Azt viszont jó volt látni, hogy csúszott-mászott zokogott Koray ajtaja előtt, a fiú pedig tudván ezt, fogta és erőt vett magán és nem engedett a szőke démonnak. Kíváncsi leszek, hogy Koray mit lép arra, hogy mit tett Güncével a lány, mert szerintem ezzel méginkább eltaszította magától.

Ebben a sorozatban Zehra a kedvenc szereplőm, ez már fix.