Lilkate 2007 aug. 09. - 18:24:19
(6/146)
:):)
ha csunya, kövér, csóró embereket akarsz csekkolni tré ruhában, menj ki az utcára találsz ott eleget. Hoolywoodi filmet azért néz az ember h kikapcsolódjon, és ne a sok sz*r-ra gondoljon.
Nekem tetszett a film, elszórakoztatott. könnyû nyár esti program, semmi több.
nienna 2007 aug. 07. - 00:24:02
(5/146)
angolul, francia felirattal, diane keaton és lauren graham miatt fogyasztandó.
violinka 2007 aug. 04. - 18:18:27
(4/146)
Ó, igen, szép dolog a felirat... :D Alapvetõen Lauren Graham, Diane Keaton és Stephen Collins miatt akarom megnézni, de a leírásából arra következtetek, hogy tetszeni is fog. :)
mihi0501 2007 aug. 03. - 11:56:08
(3/146)
alicia3-nak üzenem:
nem tudom miért jó neked ha egy romantikus filmben a szerelmespárok kövérek, csoró ruhákba járnak, nem tudnak venni egymásnak ajándékot a nincstelenség miatt és rondák is! régen a színházakban is szép ruhákban szép szereplõk játszottak h azt mondhassák: milyen szép elõadás volt! én nem azért megyek be a moziba h azt nézzem h szenvednek az elõadók egy szerelmes filmben...! ha te ilyen filmre vágysz akkor nézd a nyomorultakat meg a twist olivért...de nekem nagyon nem ez a véleményem!
4/10
Syl 2007 júl. 31. - 15:52:32 4/10
(2/146)
A szereposztás miatt figyeltem fel a filmre, aztán a tartalma is tetszett, így gondoltam egy nagyon jó filmet fogok látni...hát, tévedtem. Nem mondom, hogy rossz,mert van benne 1-2 jó poén, a vége is aranyos,de ennyi... csak 1-2 poén,semmi több..sztem azért sokkal többet is ki lehetett volna belõle hozni. :( Viszont Diane Keaton nagyon jó benne. :)
kessy6 2007 ápr. 30. - 01:22:24
(1/146)
Vegre!
Fiuknak nem ajanlom,így a lanyok,ne akarjak rabeszelni a pasiaikat.Kiveve persze,ha meg tudnak nezni egy csajos filmet Diane Keaton miatt.
Masfel ora garantalt rohoges,kellemes kikapcsolodas.
Bar jok a lanyok,de a filmet Diane Keaton viszi,sokadjara is bizonyitva komikusi kepessegeit.
Lanyoknak minden korosztalynak,kiveve a nagyon fiatalokat:),fiuknak ovatosan ajanlanam!