Téma: Fernando Alonso

marteeka 2009 máj. 26. - 11:55:44
(18/58)
Na, találtam is egy pletykát: "találgatások szerint Kimi Räikkönen helyét örökölheti"

http://www.automenedzser.hu/sport/20090519_alonso_ferrari_f1.aspx
marteeka 2009 máj. 26. - 11:51:32
(17/58)
Önmagában Buttonnal nekem sincs bajom, csak azzal, hogy végre volt egy rövid idõszak Schumi után, hogy lehetett izgulni az utolsó percig, erre tessék, elvették a játékomat, lehet monotonon nézni, hogy Button mindent visz. Szerintem ez már így is marad, elvégre bizonyították, hogy bármilyen körülmények között ott vannak az élen.

Én alapból a Ferrari oldalán állok, nem azért mert õ a "legjobb", csak hát olasz, Ferrari, piros - a gyengéim :) Fõleg azóta, mióta Kimi és Massa viszi, õket igazán bírom, ellentétben a régi felállással. A Renault meg azért a szívem csücske, mert nekem is az van (persze piros :DDD), no meg Alonso is ott van :D

Arra én is meglehetõsen kíváncsi vagyok, hogyan kerül Fer a képbe a Ferrarinál, mármint kinek a helyére? Massát és Kimit is sajnálnám :(
Petrapetrus 2009 máj. 26. - 07:24:48 Előzmény marteeka
(16/58)
:))))

Hát tény, hogy Button elhúzott... De nem bánom, ha Õ lesz a világbajnok, szerintem megérdemli. Anno Michael Schumacher sokkal unalmasabb volt, mert ott tényleg szinte mindig Õ nyert. Azt meg nem tartom túl valószínûnek, hogy a Brown kocsik mindig ilyen jól fognak menni. Bár tény, hogy legalább most már van a Ferrarinak egy igazán komoly ellenfele. Mondjuk én igazából sosem imádtam a Ferrarit és sosem értettem a csapat iránti õrült rajongást, mert mi abban a jó, hogy mindenki a legjobbnak szurkol? Abban nincs semmi izgalom. :) Emlékszem, akkoriban én erõsen elkezdtem húzni a Renault felé, persze Alo miatt... :)
Viszont ha jövõre meg a Ferrarihoz kerül, akkor majd én is szurkolok a pirosoknak, addig nem. :) Azon gondolkoztam egyébként, hogyha tényleg Ferraris lesz Fer, akkor vajon ki helyett fog versenyezni..? Az elõzõ évadban Massa volt a csapat "kincse", most meg ki tudja, lehet, hogy Kimi visszaveszi a "koronáját" és akkor Felipét teszik lapátra..? Á, de korai még ezen filozofálni... :)
Már alig várom Törökországot, kíváncsi vagyok. Remélem ott is sikerül pontszerzõ helyen bejönnie... :))))
marteeka 2009 máj. 25. - 13:12:33 Előzmény Petrapetrus
(15/58)
Jó volt ez azért, bár Monte Carlótól én is kicsit több izgalmat vártam :)
Bár már az egész verseny izgalmát veszti, Button úgy elhúzott pontügyileg, hogy azt hiszem nem lesz min izgulni az egész idényben :(

Czollner aranyköpése az idõmérõn: "Alonso egy kakukktojás. Sose tudni mire képes" :))))))))))
Petrapetrus 2009 máj. 24. - 19:44:57
(14/58)
Hát ez a mai futam elég unalmas volt. De örülök, hogy Õ legalább megint szerzett pontocskát. Ha nem is sokat... :-)
Petrapetrus 2009 máj. 22. - 12:30:48
(13/58)
Ezzel én is így vagyok. :-(
Azért remélem valami jobb csapat tesz majd neki egy visszautasíthatatlan ajánlatot... :-)
marteeka 2009 máj. 22. - 10:57:33
(12/58)
Na ajánlatban nyilván nem lenne hiány, de õ is azt mondta, hogy "lúzer" csapatok versenyébe nem kíván beszállni, elvégre két vb cím már megvan, máshol is kipróbálja magát. Egyetértek vele, de azért a szívem szakadna, ha jövõre már nem lenne :(((((
Petrapetrus 2009 máj. 22. - 07:10:13 Előzmény marteeka
(11/58)
Aranyos kép. :-)
Petrapetrus 2009 máj. 22. - 07:09:37 Előzmény marteeka
(10/58)
:-(
De sosem lehet tudni, lehet, hogy most a kisebb csapatok fognak tarolni. Mint most Button meg Rubens... :-D
Petrapetrus 2009 máj. 22. - 07:08:42 Előzmény marteeka
(9/58)
Ó, igazán szívesen, én köszönöm, hogy csatlakoztál! :-)
Petrapetrus 2009 máj. 22. - 07:08:18 Előzmény marteeka
(8/58)
Hát ez gyanús... :-( Fer viszont túl jó versenyzõ ahhoz, hogy ne kapjon egy csapattól sem ajánlatot... :-)
marteeka 2009 máj. 21. - 21:24:43
(6/58)
És még egy kép mára :)
marteeka 2009 máj. 21. - 21:23:10 Előzmény Petrapetrus
(5/58)
És köszi a topicért, nálam is õ a befutó, akárhányadik helyen is végez ;-)
marteeka 2009 máj. 21. - 21:22:07 Előzmény Petrapetrus
(4/58)
Jövõre már Ferrari sem lesz, ha így haladunk - sõt Renault sem :(
Petrapetrus 2009 máj. 10. - 18:58:51
(3/58)
Egy szép 5. hely... :-)
Petrapetrus 2009 máj. 09. - 11:33:36
(2/58)
Holnap Spanyol-nagydíj, Barcelona... Nagyon kíváncsi leszek... :-)
Petrapetrus 2009 máj. 07. - 09:44:28
(1/58)
És igen, igen, igen..!!!! A Forma-1 legjóképûbb és egyik legtehetségesebb versenyzõje... :-) Én kb. azóta követem komolyan figyelemmel a Forma-1-et, mióta Õ versenyez benne. Amikor legelõször a Renault-hoz került, rögtön Õ lett a kedvenc pilótám. Jelzem, akkor még nem a tehetségéért elsõsorban... :-) Aztán megmutatta, hogy nem semmi, ahogy egy versenyautóval bánik és ennek eredményeképpen már kétszeres világbajnok is.
Állítólag jövõre a Ferrarihoz fog szerzõdni - fene tudja -, de ha ilyen marad a tûzpiros csapat, akkor inkább ne menjen... :-S A Ferrari nincs éppen csúcsformában, a csapat összeszedhetné magát igazán...
De mindegy is, a lényeg: HAJRÁ ALONSO !!! (És Kubica. :-))