breeder 2014 jún. 13. - 01:23:25
(59/999)
Aham. Én spanyol, olasz (esetleg német gyõzelmet várok). De majd kiderül, hogy kik jétszanak jobban, meg hogy melyik csapatnak kedvez majd a szerencse. De ilyen bíróval, mint a mai, bármi megtörténhet. Én komolyan mondom, hogy döbbenet, amiket megítélt! :-O
LKJH 2014 jún. 13. - 01:21:06
(58/999)
Szerintem spanyolok vagy németek nyernek. De ha Brazília tudja, hozni a tavalyi konföderációs kupán nyújtott teljesítményét akkor õ, de a mai meccs alapján azt mondom, hogy nem tudja.
Meg attól is függ, hogy bírják ezeket a körülményeket az európai csapatok, persze nem mindegyik pályán vannak extrém körülmények, a délebre fekvõkön, 20 fok az ideális pont a focizáshoz, de az északabban lévõ magas páratartalmú meleg helyeken nem, hiszem, hogy jól fog nekik menni.
breeder 2014 jún. 13. - 01:13:52
(57/999)
Jaja, van videóbíró. Pont Marcelo öngóljánál mutatták be, hogy mit tud a cuccos! :)
1/10
stenmore- 2014 jún. 13. - 01:13:35 1/10
(56/999)
Esélyes abrazil ,mert folytatódni fog a bírócsalás,nagyon meggyõzõ fölényû csapat nyerhet csak ellenük kvázi mint legutóbb a hollandok kiütötték õket ,pedig akkor jobb csapatuk volt.
nagyon nehéz megítélni a végsõ befutót mert nüanszok is dönthetnek akár eg y egy szerencsés mozzanat is,.de esélyes lehet az olasz csapat is mert bár nincs olyan csatára mint régen több is volt, de a stabil védekezés az kulcsfontosságú és az nekik nagyon megy ugyanakkor képesek kreativitásra is.A belgák játékosanyaga kíváló ,õk is fekete ló,a spanyolok is esélyesek bár õszintén szólva az õ játékuk unalmas.A németek pedig kifejezett versenyzõ típus ,õket az olaszok szokták megállítani.
1/10
stenmore- 2014 jún. 13. - 01:07:40 1/10
(55/999)
Õ egy kicsit le van maradva a foci témában is,alapvetõ hiányosságokról tesz tanúságot (pl azt sem tudta hogy hány VB döntõt játszott a magyar válogatott eddig),viszont annál nagyobb a mellénye:)
breeder 2014 jún. 13. - 01:01:07
(54/999)
Ti egyébként melyik csapatra tippeltek, ki fogja szerintetek megnyerni a 2014-es labdarúgó-világbajnokságot?
LKJH 2014 jún. 13. - 01:00:24
(53/999)
Van videóbíró ezen a vb-n már!
1/10
stenmore- 2014 jún. 13. - 00:56:03 1/10
(52/999)
Tõlem lehetnek jó edzõk ,biztos azok is de ahogy viselkednek az kifejezetten unszimpatikus és eröltetett bohóckodás:ma is egy jelentéktelen ítéletnél ,hogy taccs volt e vagy sem Scolari felvett egy pöffeteg pofát és reklamált mint egy faszkalap.és akkor még nem is említve ,amikor ugrálnak mint egy paparikajancsi és Simeone még vezényel is a közönségnek ,és mindez nem szívbõl jön hanem bohóckodás.
breeder 2014 jún. 13. - 00:53:40
(51/999)
Szerintem meg simán elvették a horvát játékosoktól a labdát a brazilok!
Az viszont igaz, hogy a bíró egy p*cs volt, és hozott egy rakás rossz döntést.
LKJH 2014 jún. 13. - 00:51:10
(50/999)
Solari Chelsea-s évei nem voltak jók, azt aláírom, de amit válogatott szinten eddig mûvelt, az elég jó eredmény. Tavaly a Konföderációs kupát is megnyerték vele. Bár ez a mai meccs alapján, azt mondanám, hogy biztos nem nyernek vb-t idén, de ez csak egy meccs volt, bár személy szerint nem akarom, hogy õk nyerjenek, európai csapatot szeretnék gyõztesnek!
LKJH 2014 jún. 13. - 00:47:30
(49/999)
Solarinak vagy Simeonénak azért örülnék a magyar válogatott élén. Scolarival nyertek utoljára vb-t a brazilok, 2002-ben, aztán Scolari a Portugál válogatottat is szépen összekapta, eb vele érték el minden idõk legjobb szereplésüket, 2-k lettek. Utána vb-n is bronzmérkõzésig mentek, 4-ek lettek.
Simeone meg amit az Atleticonál mûvel, nem nagyon tud oylat más edzõ, sorra összerak egy jó csapatot, noname emberekbõl, akik aztán világsztárok lesznek és viszik õket a topcsapatok, El-t nyertek, amit meg idén mûvelt a csapattal, sztárjátékosok nélkül, épphogy nem nyert Bl-t, bajnokságot viszont behúzták, Barca és Real elõtt. Szóval annyira nem sz*r edzõk :D Atleticot megint szétvásárolják, így kíváncsi vagyok jövõre milyen csapatot sikerül összeraknia Simeonénak.
1/10
stenmore- 2014 jún. 13. - 00:39:26 1/10
(48/999)
Te melyik meccset nézted? ,mert a japcsi bíró nélkül ezen a meccsen sima horvát gyõzelem lett volna.A nagy barazil sztárok értékelhetetlenül játszottak ,Hulk és Fred labdába sem rúgott ,de a többi is szürke volt .Ez egyáltalán nem volt jó játék hanem egy fos.Pl ha Oscar a Chelseaben játszik így, Mourinho már rég lecseréli-
LKJH 2014 jún. 13. - 00:35:09
(47/999)
Igen Dél-Koreára én is emlékszem, de remélem itt nem lesz rá példa itt abba is hagyják. Szerintem, csak nem akarták, hogy a spanyolokkal hamar összekerüljenek. Ha csoport másodikként végeznek, akkor már az egyenes kieséses szakasz elsõ meccsén valószínûleg összekerültek volna.
breeder 2014 jún. 13. - 00:32:56
(46/999)
A horvát kapus az elsõ gólt úgy bevédte, mint a huzat! Pedig tényleg nem volt egy erõs lövés.
A brazilok egyébként jól játszottak. De valljuk be, ez ellen a horvát csapat ellen nem is kellett nagyon megerõltetniük magukat, úgyhogy kíváncsian várom a következõ meccsüket!
1/10
stenmore- 2014 jún. 13. - 00:29:12 1/10
(45/999)
Azért nehéz lesz érvényt szerezni a valódi tudásnak ,mert abraziloknak ahazai pálya óriási elõny, láthattuk ma is hogy a bíró is ezt támogatta -.emlékszem hogy pl Kóreát is behozták a negyeddöntõbe ,amikor hazai cspat volt aVb-n
1/10
stenmore- 2014 jún. 13. - 00:26:22 1/10
(44/999)
Én meg mondom, hogy nem érdemli meg .
XDX 2014 jún. 13. - 00:25:22
(43/999)
Pletikosa (horvát kapus) viszont minõsíthetetlen! Ugyan a 11-st majdnem fogta, de azonkívül nagyon gyatra teljesítményt nyújtott, mint egy amatõr, még attól is durva az a két gól, amit bevédett. Neymar és Oscar lövése távolról és gyenge lövés volt, azt azért illene védeni, nem tudom mit csinált.
Brazilok, viszont, ezzel a teljesítménnyel, biztosan nem fognak vb-t nyerni, egy top csapat ellen elvéreznek az tuti, de láttunk, már olyat, hogy valaki az elsõ meccsen kikapott és utána megnyerte a tornát.
1/10
stenmore- 2014 jún. 13. - 00:25:16 1/10
(42/999)
És akkor még nem szólva Olic fejese utáni szabályos horvát gólról amit a kis hülye japán nem adott meg,miközben a komolyabb bajnokságokban,na nem Japánban, az ilyen kapussal való ütközés teljesen szabályos ,pláne hogy meg is elõzte a kapust és már elfejelte a labdát.
XDX 2014 jún. 13. - 00:21:52
(41/999)
Nem mondom, hogy nem érdemli meg Brazília a 3 pontot, de 3-1 nem volta mérkõzés, a bíró szépen elintézte a meccset, már az elsõt elcseszik, remélem, késõbbiekben nem lesz ilyen!
Egyértelmûen nem volt 11-s. Igen hozzáért, de attól egy ember, aki józan és nem akar elesni az nem esik el. Ezért inkább sárgát kellett volna adni színészkedésért. Hozzáért, de nem rántotta le. Onnantól meg ami történt már lényegtelen, horvátoknak, taktikát kellett változtatni, jobban támadni feladni a védekezés, ha nincs a bírói hiba(nevezzük annak) akkor x is simán lehetett volna, de persze brazilok begyötörhettek volna még egy gólt.
1/10
stenmore- 2014 jún. 13. - 00:05:17 1/10
(40/999)
Ja és a Scolari kb ugyanolyan hülye bohóc mint Simeone.