Easy Rider 2014 aug. 16. - 18:39:54 Előzmény Fernsehenplaner
(7/7)
Ezt a filmet véletlenül láttam még úgy 2000 környékén, akkor még "A fõnök (Buddy Factor)" címen futott. Döbbentem néztem végig, nagyon tetszett, fõként a szókimondó szöveg és a szokatlan szinkronhangok. Aztán sikerült vhs-re is venni. Miután azonban elárasztott mindent az olcsó dvd, kerestem ezt is, nem volt elég hogy megvan videókazin a film. Örömmel vettem meg kb. egy ezresért (Ez már a Filmcápák hálójában néven futott), aztán ért a meglepetés: átszinkronizálták és meglehetõsen gyermeteg, szoftos hangvételû lett benne minden dialógus. Nem azt mondom, hogy ezerszám kell a káromkodás egy filmben, de ezt szinte totál kigyomlálták, alig bírtam végignézni. (Gagyi dvd létére az angol nyelvhez meg nem volt a lemezen felirat...)
Lehet, hogy itt sokan már a Dörner féle 2. szinkronnal néztétek meg a filmet, de ha lehet, akkor ne szalasszátok el az originál verziót.
A végére már csak egy kérdésem van: "most akkor Sweet-N-Low vagy Equal édesítõt kérjek a kávéba?":)
8/10
egy_másik_bolond 2011 nov. 08. - 17:48:12 8/10 Előzmény Fernsehenplaner
(6/7)
Talán mert a való életbe nincs happy end, vagy mert a szerelem ereje nem old meg mindent, esetleg mert neki nem elég ha lefekszik a fönõkeivel hanem tûrnie kell a megaláztatást, ha "karriert" akar a szakmában. Mindezek után pedig nem igazgató csak társ sõt egy életre adósa (rabszolgája) Kevin Spacey (Buddy Ackerman)-nak.
Kegyetlen az élet nagyon leegyszerûsítve!

pfff amcsi kis túlzással kb ennyi akart lenni
9/10
Fernsehenplaner 2010 febr. 08. - 13:15:48 9/10
(5/7)
Én egy CBA-ban vettem a napokban. Nagyon bírom Kevin Spaceyt, most is remek volt az alakítása. Már egy órája befejeztem a filmet, de nem jövök rá, hogy miért lötte le a csajt? Miért lett igazgató?
norton15 2007 nov. 01. - 22:10:22 Előzmény Redfield
(4/7)
Bazzeg, már egy éve keresem a filmet! Nem tudod, hol lehet megszerezni?
Redfield 2007 febr. 16. - 16:50:30 Előzmény Redfield
(3/7)
Hahó! HAHÓ!!! Érti valaki??? :) Tessék rohanni a boltba, és felkutatni a DVD-t, mert szerintem KÖTELEZÕ darab!!!
Redfield 2007 febr. 11. - 16:57:54 Előzmény Redfield
(2/7)
Gyerünk már!!! EZ A FILM KÖTELEZÕ!!! Tessék megnézni, ha még senki sem látta!!! :)
Redfield 2006 máj. 18. - 10:01:05
(1/7)
Kevin Spacey oscar-t érdemel. (de ez nem újdonság) Amit kapunk, meg egy elképesztõen merész, tanúlságos, és nyomasztó történet a pénz és a hatalom világáról, amiben vagy meghalsz, vagy megerõsödsz.
Egyébként a film már olykor szórakoztató is lehetne, hiszen tele van poénokkal, valahogy azonban az embert mégsem fogja el a nevethetnék. Talán mindenki magára ismer ebben a mûben, és akkor ez már nem is annyira vicces... :)