Téma: Fiorella

kriptonyt 2020 nov. 28. - 12:40:45
(23/23)
Tényleg a másik Fiorella leírása van de nem a porton, hanem az Izaura tv műsoron. Nekik kéne észre venni, hogy miket irkálnak.
Vitzilopocstli 2020 nov. 27. - 11:49:44 Előzmény kriptonyt
(22/23)
Kösz!
Vitzilopocstli 2020 nov. 27. - 11:49:02 Előzmény MorningGlory
(21/23)
ez a szöveg a műsorismertetésben van az Izaura tv. mai műsora alatt :
Fiorella 133.
perui romantikus filmsorozat,2000
Megtekintése 12 év felettiek számára ajánlott!
Fiorella 133. részletes műsorinformáció - Izaura TV 2020.11.27 21:00(MUCHACHA ITALIANA VIENE A CASARSE)

"A végrendelet felolvasása után Eloisa elmondja Pedrónak az igazságot. Romero betör az Ángeles-birtokra, de Dante megakadályozza a túszejtő tervét. Osvaldo majdnem rajtakapja Fiorellát Pedróval. Gael és Roxana egymást biztatják és közösen próbálják feldolgozni az őket ért sokkhatásoka"

Van itt Eloisa, Romero, Osvaldo,Gael,Roxana. Hol van ilyen szereplő az általunk követett sorozatban?
kriptonyt 2020 nov. 25. - 11:53:34
(20/23)
A Fiorella epizódismertetője stimmel, de a "műsor ismertetése" alatt tényleg a Mexikói Fiorella van leírva. Vitzilopocstli jól látta.
kriptonyt 2020 nov. 24. - 19:51:35
(19/23)
Még annyit az előzőhöz, hogy Mexikói telenovella és az eredeti címe:Muchacha italiana viene a casarse 2014-ben készült. Én szerettem.
kriptonyt 2020 nov. 24. - 19:35:51
(18/23)
Tényleg volt néhány éve egy sorozat. Szintén Fiorella volt a címe és Livia Brito volt a főszereplő. De nincs a leírás összekeverve.
MorningGlory 2020 nov. 20. - 15:14:41 Előzmény Vitzilopocstli
(17/23)
Milyen két Fiorella? Ez perui sorozat, Angie Cepedaval a főszerepben. Milyen kolumbiai Fiorelláról írsz. Rákerestem, sehol nem hoz olyat.
Vitzilopocstli 2020 nov. 02. - 08:40:31 Előzmény evaszanto
(16/23)
Képzeld, ha nem lenne htökör, akkor már rég vége lenne a sorozatnak, de képzeld mekkora ökörnek kell lennie, hogy 160 részt megérhessen a sorozat. Azt hiszem én sem nézem tovább majd az utolsó 20 résznél visszatérek Nem az én idegrendszeremnek való egy ennyire elnyújtott sorozat. Én megértrm, hogy anyagilag kifizetőbb az ilyen végtelenre nyújtott gyagyaság, de azért van egy határ.
Vitzilopocstli 2020 nov. 02. - 08:34:49
(15/23)
Észrevettétek, hogy a port.hu összekeverte a két "Fiorella" című telenovellát? A film tartalma, amit leírnak nem azé a sorozaté, mint amelyik most valójában megy az Izaurán, hanem a másik Fiorellát írják a szövegben. Hogyhogy nem veszik észre és javítják"Ez a film a kolumbiai Fiorella, a másik meg azt hiszem perui. hogy lehet összekeverni? Még csak nem is hasonlít a két történet,
evaszanto 2020 okt. 28. - 20:47:18 Előzmény Vitzilopocstli
(14/23)
Az apját eléggé birom, vicces. Inkább Andrésból van nagyon elegem. Egy hatökör!!! De valójában mindenki irritáló. Talán még Christian normális valamennyire. Pichón anyjától is idegrohamot kapok! Szóval... azért még kitartok.
Vitzilopocstli 2020 okt. 27. - 13:28:45 Előzmény evaszanto
(13/23)
Ugye Fiorella szüleitől borulsz ki te is. Én is miattuk vagyok képtelen végignézni a sorozat részeit. Állandóan átkapcsolgatok más adókra, hogy ne kínozzam magam az ordenáré viselkedésük miatt. Lassan leszoktatnak a sorozatokról. Az interneten nézem meg a következő részeket, amelyek meg csak fülsértő idegen nyelven vannak, de legalább tudom, hogy mi lesz a kínkeserves nyúlós rétes-sorozat vége. A főszereplő fiú anyját meg tudnám fojtani fél kézzel. Egyszerűen undorító.
evaszanto 2020 szept. 23. - 21:22:58
(12/23)
Mi a csudát szerettem én ezen a sorozaton? Unalmas, vontatott, néhány karakter az idegeimre negy! De még kitartok, bár nem tudom, meddig bírom. Általában nem szeretem félbehagyni a dolgokat, de ez a nyúlós izé kikészít.
1/10
ccaty 2020 szept. 17. - 12:47:12 1/10
(11/23)
Nagyon idegesítő egy sorozat ez. Egyik szereplő sem normális. A pálmát azonban a két vénasszony viszi el. Egy nagyi soha sem kívánná az unokája halálát. Lehet valakit nem kedvelni, de ennyi gonoszságot elkövetni ellene, mint amit ez a vén satrafa művel, az elképzelhetetlen. Diliházban lenne a helye.
A másik pedig az Andrés anyja. Az egy dolog, hogy a már nem túl hamvas cseléd viszonyt kezd egy pubi kamasszal. Nem tudni mit remélt, voltak-e számításai, de azt már az ő korában tudnia kellett volba, hogy mi történhet két nemileg érett, ellenkező nemű ember között. De hát nagyjából 30-40 év múltán csak összeszedhette a gondolatait, hogy ő már réges-régen a partvonalon kívülre került. Hiszen az újságokból értesülhetett mindenről. Most pedig a sértődöttet játssza, sőt most kezd féltékenykedni, most már apára és fiára is. Valaki adhatott volna neki egy tükröt...
napraforgó 2020 jún. 16. - 09:07:31
(10/23)
Én anno sok évvel ezelőtt végignéztem, főleg Angie Cepeda miatt. Bevallom, már semmire nem emlékszem belőle, illetve csak annyira, hogy Fiorella előbb az idősebb Andres Mejia Guzmán felesége lett, aztán a halála után beleszeret a fiába, ifjabb Andrésba.
Sok részen keresztül nem történik semmi érdekes, illetve csak annyi, hogy el akarják venni tőlük az örökségüket, főleg Fiorellától, az életükre törnek, stb., ezért számtalan viszontagságon mennek keresztül, aztán a sokszázadik részben, ahogy az várható volt végre egymáséi lesznek.
Tök érdektelen sorozat, én már semmire, semmi konkrétumra nem emékszem belőle, ezért mégegyszer biztos nem nézem végig.
Ha egy sorozat tartalmára ennyire nem emlékszem, biztos nem is érdemes rá.
MorningGlory 2020 jún. 15. - 22:01:09
(9/23)
Iszonyatosan fárasztó. Hogy nem képes felvállalni magát?! És aki az anyját játssza.. Áááá
evaszanto 2020 jún. 05. - 19:45:17
(8/23)
Hol vagytok? Nem nézi senki????
evaszanto 2020 máj. 15. - 13:03:14
(7/23)
JÖN! JÖN! JÖN! JÖN! JÖN! JÖN!
Várom nagyon, úgy szerettem.
2/10
Fiorella várom 2020 máj. 07. - 14:44:50 2/10 Előzmény nikato
(6/23)
Nekem is kedvencem
9/10
nikato 2015 márc. 19. - 19:55:41 9/10
(5/23)
Azt hittem most ez megy a Tv 2-n amikor az újságban megláttam... De sajnos nem! Meglepõ is lett volna. Gyerekkoromban mindig néztük. :')
pernelle 2011 jan. 29. - 18:14:58
(4/23)
Üdv4
szuper sori .Nálunk nézte az család minden nap.Még apám is aki nem az telenovella rajongó tipus.Tökre szeretem.Volt benne szerelem,krimi,családi gondok stb.