Téma: Flash Gordon

10/10
mikehodges 2007 szept. 19. - 18:17:05 10/10 Előzmény zszoltan
(6/26)
Hát beza..szerintem ez a film olyan,mint Madonna:Plehet nagyon szeretni,vagy nagyon utálni.Nekem a zenéje is bejön szõröstül bõröstül,csomószor hallgattam..Neked ajánlanám még megtekintésre kissé hasonló stílusban a Fekete Lyuk c.1979-es Disney Ópuszt,az ennél rosszabb!:)..a Flash 6.1 csillagnál tart az imdb-n,szóval többeknek bejön,mint akiknek nem,a szavazatok alapján:)
10/10
mikehodges 2007 szept. 19. - 18:10:37 10/10 Előzmény DelArco
(5/26)
Végre valaki elismerõen megnyilatkozott;)..Iwiw-en csináltam egy rajongói klubbot is!:D,lehet jelentkezni...az HBO anno egy felülmúlhatatlan szinkront csinált a filmhez,jó lenne megszerezni egyszer..ott láttam elõször a filmet,s nem engedték anno,hogy videora vegyem:(.a DVD-re új szinkron került,ez se rossz,de nem is túl jó,meg a minõsége sem az,inkább az eredeti nyelven nézem meg..+még leadta párszor a TV3 csatorna is anno,no azon aztán egy igazán pocsék saját gyártású szinkronnal ment a film..:S
zszoltan 2007 szept. 13. - 15:19:20 Előzmény mikehodges
(4/26)
Ez a film szerintem is giccses, béna és halom. De ahhoz, hogy élvezzem is, nem eléggé. Egyszer láttam csak, de egyetlen porcikám sem kívánja az újranézését. (Ehhez már csak azt tenném hozzá, hogy az általam legalább háromszor meghallgatott Queen-számok egyik legrosszabbika volt a 'Flash Gordon'. De lehet, hogy csak nekem nem tetszett.)
DelArco 2007 szept. 13. - 10:34:19 Előzmény mikehodges
(3/26)
Igazi klasszikus. Nemrég sikerült újra megszereznem és még mindig az egyik legjobb sci-finek tartom! Legendás.... Aki csak teheti nézze meg! Szinkoronosan nekem sincs meg csak feliratosan.
10/10
mikehodges 2007 márc. 14. - 23:54:04 10/10 Előzmény mikehodges
(2/26)
Kerestetik ez a film az HBO-s szinkronnal!!akinek megvan az HBO-s verzió(1994/95 tájékán futott ott a film)az könyörgöm jelezzen nekem!nagyon fontos lenne.köszönöm.
10/10
mikehodges 2006 jan. 03. - 15:46:37 10/10
(1/26)
Imádnivaló,107 perces buli!Sokaknak tetszik,meg sokaknak nem.Engem 11 évesen ejtett rabul,s most 11 év elteltével tán még jobban imádom,mint anno!Giccses,béna,halom szar,annyira,hogy az már jó!:)a Queen zenéje meg zseniális.Vegyétek a DVD-t,mert megjelent,s nézzétek ezerrel,inkább ezt,mint néhány mai selejt képregényadaptációt,ez messze lekörözi õket(Daredevil pl...stb).Ne gondolkozz,ha nézed,kapcsold ki az agyad,hisz ez mese.Meg kell találni azt a szemszöget,amelybõl nézve maximálisan élvezetes lehet ez a kis film.:)