surcogo 2009 nov. 23. - 21:48:27
(46/226)
azon bukik a történet, hogyha percre pontosan látják a jövõjüket akkor "abban" a jövõbeni pillanatban tudniuk kell hogy ez az a pillanat és így nyilván nem a tv elõtt fekszenek, szarnak a wc-n, stb.
offtopic
gondil 2009 nov. 23. - 13:00:52
(45/226)
A kezdet ígértes.
9/10
AvatáR Gil Maerth 2009 nov. 22. - 16:05:29 9/10
(44/226)
hmm-hmm. szóval rétestélszta lesz? :(
pedig biztatóan indulkt s végig akartam lesni az egészet.
Mondjuk a LOST-ot is alig birom már cérnával.
(a 4.évadot szapultam is)
és rengeteg a misztérium :(
Kaliff 2009 nov. 22. - 12:59:28
(43/226)
Nagyon igazad van Hóber.

A Lost elsõ évada után majdnem biztos voltam benne, hogy az egész csak rétestészta, nem lesz történet, nem lesz kikristályosodott eseménysor, a színészek karaktere belesüpped a "mocsárba" a tucat közé, nézed nézed a részeket, de nem áll össze egészé. Mostanra szerintem már többen is rájöttek erre. Nálam ezért bukott meg a 4400 és a Hõsök is.

Az a gondom a Flash Forwarddal, hogy a történetet tartom jónak és nem a színészi játékot. A történetre hosszú távon nem lehet építeni a színészekre viszont igen. Akiket megkedvel a közönség, és azokat nyomják elõtérbe akkor borítékolható a siker. A történet önmaga max két évadra jó. A két fõszereplõ színész számomra teljesen érdektelen.

John Cho, Fiennes társa és az a csaj aki majd fél év múlva terhességi ultrahangon vesz majd részt a jövõképe szerint, õk érdekesek, a többiek nagyobbrészt kuka.
Jó ötlet volt Jack Davenport (James Norrington a Karib-tenger Kalózaiból) szerepeltetése, nagyon jó színésznek tartom, de csak egy villanásnyit szerepel az elsõ részben. Viszont nagyon benézték a karakterét szerintem. Jellegzetes a mozgása a színésznek, a testtartása, könnyen felismerhetõ.

Mivel rosszul látok messzire, már kicsi koromtól kezdve az embereket a járásuk, a testtartásuk alapján ismerem fel.
Szerintem a pilot végén a stadionban a fekete ruhás titokzatos csávó aki nem esett össze a többi emberrel, az a doktornõ új fickója, akit Jack Davenport alakít.
Azért vagyok ennyire biztos benne, mert kb. 3 napja néztem végig a Karib-tenger kalózai 3 részét. :-)
Kaliff 2009 nov. 22. - 11:58:57
(42/226)
Érdekes volt az elsõ rész, nézni fogom.
De még nem tudom eldönteni hogy tetszik-e vagy nem. Egyelõre a sztori miatt érdekes, a színészek...nem is tudom...
Nekem sosem jöttek be a Fiennes testvérek és Sonya Walger is túl idegesítõ volt a Mocsok Macsók Meséiben.
(ez ellen a CSI:NY elsõ évadában mint halottkém se tudott semmit tenni a játékával, le is cserélték még az elsõ évad vége elõtt egy tolószékes csávóra. Más kérdés, hogy az még rosszabb volt mint Sonya, utána jött Hill Harper mint Sheldon Hawkes doki.)

Az egyetlen színész akit szimptikusnak és érdekesnek találok Fiennes társát alakító John Cho. Persze rögtön csalódtam is, hiszen már az elsõ részben "kiderül" hogy neki lehetséges módon azért nem voltak látomásai, mert lehet hogy meg fog halni. Nagyon remélem, hogy inkább kulcsfigura lesz, mintsem kiírják a sorozatból, mert eddig õ a kedvenc.
könnycseppek 2009 nov. 22. - 10:22:07 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(41/226)
Valójában senki nem mondta itt, hogy CSAK Amerika állít fel ilyen osztagot, de mivel ez egy amerikai sorozat, nem hiszem, hogy azt kellene elvárnunk, hogy mondjuk az oroszok szemszögét mutassák;-)
Amúgy meg szerintem belekerülhet majd az összefogás, hiszen most is volt egy olyan rész, hogy felhívják az angol kapcsolatukat.
könnycseppek 2009 nov. 22. - 10:19:20
(40/226)
Assszta!:-)
A magyar adón kezdtem nézni és nagggyon tetszik:-)
Kíváncsi vagyok, mit hoznak majd ki belõle, mert az alapötlet elég különleges.
Lillia 2009 nov. 21. - 23:02:24
(39/226)
Tudja valaki, hogy hány részesre tervezik? Az elsõ ugyan tetszett, de ha olyan végeérhetetlen lesz, mint a Lost, akkor nem nézem tovább.
Collins 2009 nov. 20. - 09:30:56 Előzmény rezagi
(38/226)
Bakker, eddig nem is gondoltam, hogy testvérek!
Collins 2009 nov. 20. - 09:23:11 Előzmény illúzió
(37/226)
AXN nov.21 - 22:00
geomarton 2009 nov. 19. - 11:47:49 Előzmény illúzió
(36/226)
Sztem ez a mai internet világban ez nem jelenthet problémát.
rezagi 2009 nov. 19. - 10:35:53 Előzmény Collins
(35/226)
Azt hiszem sorozatrögzítés funkcióra állítom a DVR-em az elsõ rész alapján. Egyébként a Metropol végén volt egy cikk Joseph-el tegnap. Egyetlen dolog, nem hiszem el neki, hogy kemény pasi, valahogy nem tud az lenni.
Ralph a tesója is ilyen típus, mégis olyan iszonyatosan jó volt mint keményfiú a botrányos magyar címû egyébként brillírfilmben: In Bruges (Erõszakik)
Collins 2009 nov. 18. - 10:27:29
(34/226)
A fõszereplõ a Szerelmes Shakespeare, a társa pedik az ifjú Hikaru Sulu (aki mellékesen Dr. House mazochista és büdös szájú betege is volt) :)!
geomarton 2009 nov. 17. - 20:50:22
(33/226)
pedig erre a válasz benne volt a részben. A kislány ugyanis aludt amikor jött a flash és után ugye meg volt ijedve meg minden :)
az viszont másik kérdés, hogy volt e vki aki azt álmodta h alszik, tehát az álmát látta? lehet ez is benne volt ... na majd ismétlés :P
fakopancs 2009 nov. 17. - 20:00:42
(32/226)
Az alapötlet tényleg jó.
Viszont a Föld kb. 1/3-a átaludta a flash-t. Ha LA-ban de. 11 óra volt, Európa és Afrika lefekvéshez készült, Ászia, Kína és Ausztrália pedig átaludta az egészet, vagy már ébredezett.
És akik átaludták vajon azt látták, hogy alszanak?
illúzió 2009 nov. 17. - 15:48:41 Előzmény Deidara91
(31/226)
Nem tudod véletlenül hogy hol lehetne megnézni az elsõ részt?Kihagytam véletlenül.
9/10
AvatáR Gil Maerth 2009 nov. 17. - 09:23:25 9/10
(30/226)
elsõre 2 ember foglakozása rejtély számra:
Simcoe
meg
Nicole Kirby- mit is csinálnak õk voltaképp? :)
9/10
AvatáR Gil Maerth 2009 nov. 17. - 08:47:42 9/10
(29/226)
"Hát ez kész"- idézet a Ricksuliból 10/9 !!!!!!!!!
:))))))))))
Az elsõ rész hatalamas volt, lehidaltam. Roland Emmerich film piciben.

Már most roppant kíváncsi vagyok hogy lehet lecsapni egy teljes fajt 2 percre?

Pszichosokk?
titkos fegyver?
agykontroll?
kapcsolat idegen létformákkal?
paranormal activity? :)
(Dharma Központ ??? :))
Cure-fanatikusok? :)))
Drizzt do Urden ellenfeleinek sötételf konspirációja? :DDDDDDD

pedig a kezdetnél elég szkeptikus voltam.
semmibõl levegõbe röppenõ kocsi,stb,

az egyik nõci honlapos ötlete nem rossz. csak hát mindenki azt ir amit akar.
Lám még a fõhõs se teljesen volt õszinte --- a saját párjához!
Érdekes még, hogy a jövõ apró szilánkjai hogy kezdenek beleépülni a jövõbe (karkötõ- hálás apukából leendõ szeretõ,elõre látott nyomozás stb)

Viszont az amerikai világnézet borzalmas.
Nem hiszem hogy egy ilyen "global scale" esemény után CSAK Amerika állítana fel ilyen nyomozóosztagot, s abba se vagyok bizonyos hogy CSAAk 3 fõbõl álna !

Mi van Kínávsl, meg Európával, Oroszországgal?
Õk eléggé fel lennének bolydulva, s biztos nagy egymásramutogatás meg fegyverkezés lenne.
SZERINTEM!

szóval olyan mintha más nem is nagyon létezne Amerikán kívûl ! TILTAKOZOK! :(

Inkább idézzük fel a táblára rakott dolgokat:
Kék Kéz, Baby doll, csillag-tetkó, D.Gibbons...

Meg mi volt még??? :(

A sorozat 1. részének vége a Detroitban grasszáló feketekabátosról viszont eléggé fura
(õ lehet Mr. Gibbons?), de visszaadta a sorozatba vetett hitem :)
chosette 2009 nov. 16. - 23:43:32
(28/226)
Én csak most kezdtem nézni ezt a filmet.De azt hittem,hogy az a pasi aki nem vesztette el az eszméletét az a kínai (aki híres színész csak most nem ugrik be a neve) õ lesz.Mivel neki nem volt látomása egyedül.Na mindegy Azt hiszem nézni fogom.Nem tudom hány részes,de eddig tetszett.Igaz csak az elsõ részt láttam ma.
8/10
Deidara91 2009 nov. 16. - 22:23:08 8/10
(27/226)
****Spoiler****
Minden ki fog derülni. A kislány látottjai is elõjönnek ha jól emlékszem a 2. részben. Bár még eddig is ismeretlen a látottai egyik része. A doktornõ új pasija nem kényszeríti, és miután ránézett azért nem mutatták tovább mert vége lett a flash forwardjának. Semmi konkrétat nem mondok, csak azt, hogy a pasinak akit látott (aki mellesleg már az elsõ részben is volt egy pillanatig) rendkívül nagy szerepe lesz még az eljövendõkben. A szinkronról meg. Néhol jó volt néhol borzasztó. A Fõszereplõnek ez a hang kifejezetten jót tett. Eredeti hanggal folyton csak a nyálas nyivákolását hallgatni amibõl eléggé elege lesz az embernek egy idõ után.