9/10
AvatáR Gil Maerth 2009 dec. 15. - 10:23:40 9/10
(66/226)
Indokolatlan dolgok:
-lövöldözéss
-leszbikus szál
-haslövéses jövpképoszlatás

Érdekes dolgok:
-szomáliai pilonok
-alelnöknõ jövõképe teljesül
-kiderül Mark részegsége.
pozsizsuzsi 2009 dec. 15. - 03:08:06
(65/226)
Ja, hogy Te elõrébb jársz és netrõl nézed...
pozsizsuzsi 2009 dec. 15. - 03:06:47
(64/226)
??

Azt sem tudni, most akkor az ügynökcsaj kimúlt-e avagy sem... :(
bitor 2009 dec. 15. - 03:00:08
(63/226)
7. rész egész jó csak a vége kicsit szentimentális.
pozsizsuzsi 2009 dec. 15. - 02:49:59
(62/226)
Like a rolling stone (Dylan) feldolgozás, talán a Stonessal?
http://www.youtube.com/watch?v=tuGjBNSRi1c
bitor 2009 dec. 15. - 02:23:53
(61/226)
Na én nem vagyok nagy sorozat rajongó. Már többször megszivattak, mer' az elõzetes alpján jónak ígérkezett egy sori de aztán mind elhülyült. A "kedvencem" az amelyiknek már a nevére sem emlékszek de egy "nádasban" jáccódik az egész és valami ufók vannak a tóban.

Erre a barátnõm hívta fel a figyelmem, hogy tuti tecceni fog, tudniillik szeretem az idõparadoxonos filmeket. Nem vártam sokat tõle - az mindig segít - és az elsõ rész után érdekesnek tûnt a történet. Megtörténnének-e az események akkor is ha nem láttuk volna elõre õket(mármint a jelenésig tartóak), meg tudjuk változtani a jövõt, stb..?
Azonban az elmém egy rejtett zugába már ekkor befészkelte magát a sanda gyanú. Jelesül, hogy ez biza deviálni fog a családi dráma nem kívánatos irányába. Most 6. rész után- amit 15 perc alatt pörgettem le - már él bennem a bizonyosság, hogy igazam van.(sajna) Azért végignyomom a drámákat átpörgetve hátha kisül belõle valamiféle izgalom de ha a sejtésem nem csal akkor az egésznek nagyon is banális vége lesz. Már ha lesz vége egyáltalán.
Adok neki egy gyenge közepest.
Egyébként egyszer nem lehetne más problémája egy rendõrnek, mint hogy alkoholista?
Teszem azt csak simán depis, vagy impotens, vagy veri az asszony? Mittudomén, bármi.

Apropó asszony! Titeket nem irritál a dokinõ? Nekem borsódzik a hátam a szájától. Vmelyik Alice csodaországban adaptációban volt ilyen szája a macskának. Brrr, kiráz a hideg.
bitor 2009 dec. 15. - 01:55:53
(60/226)
Két helyszín volt. Az egyik a parkolós a fószerekkel , a másik a csajjal az utcán, ahol 2 ürge megtámadta. Az egyiket elintézte kézitusában a másik rálõtt és megsebesítette. Aztán sikerült a 2. támadót lelõnie.
rocktaki 2009 dec. 14. - 21:55:52
(59/226)
mi a szám címe ami a parkolóházas lövöldözés alat ment???
7/10
mark17 2009 dec. 09. - 17:39:36 7/10
(58/226)
Nem rossz, csak egy alapvetõ baj van vele:
Minden rész ugy ér véget, hogy alig várja az ember a következõt, minden rész végén 100új kérdés merül fel a nézõben. Ez nagyon jó, szuper. A baj ezzel az, hogy miközben az elözõ, meg az azelötti kérdésekre keressük a választ nem kapunk más néhol mint szappanoperába illõ jeleneteket, olyan képeket amik unalmassá teszik a részeket. A végén jön aztán a "rejtély" amire majd a következõ részben szintén nem kapunk választ, hanem egy másik kérdést.
Én 2006 õsze óta minden ilyen jellegû sorozat mintájára veszem a szökést. Abban teljesül mind2 feltétel: A nézõ úgy bucsuzik a résztõl, hogy alig várja a folytatást, de miközben nézte azt a részt egy csöppet se unatkozott, sõt pörgött a fantáziája, és az adrenalin az egekbe:D

Lehet a végét egy kicsit eltuloztam de nagy távlatokba ilyennek kéne ennek is lennie. Bocs ha rosszat írtam, csak gondoltam aki még nem látta érdekelheti ez a vélemény is. Nálam ez 7/10
mama2008 2009 dec. 08. - 17:24:08 Előzmény in-xs
(57/226)
Nekem kazettán megvan,ha még érdekel.
pozsizsuzsi 2009 dec. 08. - 13:17:35
(56/226)
Nyugi. Tuti elmennek még Szomáliába.
9/10
AvatáR Gil Maerth 2009 dec. 08. - 11:50:40 9/10
(55/226)
#4
ez a negyedik rész teljességgel felháborító volt. Voltaképp nem történt semmi!

Noh ügynök keresztbetett mark-nak

szomáliába nem mentek el. Kész. Zsákutca.

a szõke csajról üvölt: többet tud annál, amit.

Viszont Simcoe belerángatását a meglehetõsen csalárd feketekabátos társulatba elhibázottnak tartom. Mondjuk a sorozat elég kevés emberbõl dolgozik, de akkor is.
Eddig semmi nem utalt rá.
Talán õ a Detroiti Zéró Gyanúsított????????

ráadásul NEM ENGEDIK hogy BÁRKi akár egy picit IS
VÁLTOZTASSON A JÖVÕJÉN!
Akkor mi értelme a sorozatnak ha már a Jövõ is biztos?
Megtudják hogy KIK tették?
Engem is érdekel a MIÉRT, de legfõképp a HOGYAN-ra figyelnék be. !
bezárják a sorozat résztvevõit a BIZTOS JÖVÕ (!) rácsai mögé. IDEGESÍTÕ!!!!!!!

Így nem más az egész mint egy nyomozós krimisorozat - némi LOST misztikummal besûrítve !

:(
Sigue 2009 dec. 02. - 00:22:04
(54/226)
Szia mindenkinek!

A harmadik reszben volt az a kedves, kerek, alsogatyas ember, aki eppen tancikalt egy bizonyos zenere. A szam ismeros volt, de nem tudom, hogy mi... esetleg valaki meg tudna mondani?

Koszonom elore is!
9/10
AvatáR Gil Maerth 2009 dec. 01. - 11:54:01 9/10
(53/226)
nézted a 3-at Csillagvirág?
9/10
AvatáR Gil Maerth 2009 dec. 01. - 11:53:24 9/10
(52/226)
#3.Rész:
hoppá, hoppá.
Többen kihasználva az egyezéseket -arra blaziroznak... arra hajtanak, hogy
beteljesítsék a saját magukra vonatkozó sorokat!

ezért aztán embertársaik kijátszása (R. Geyer), a hazugság úgy terjed mint a gomba !!

nem átallanak törvénytelenséget (szakállas palkó) vagy hallgatást érõ segítséget kérni (Jerome Murphy).

Ez aztán az "önbeteljesítõ jóslat" !
:)

Ez akkora kavarhoz vezet, hogy azt csak max 2 évad alatt lehet kibogozni.
viszont a "melyik csokibaba szépség melyik"- címû azonosítási zavarban vagyok :)
Ugyanis van egy ugye aki Demetri ügynökkel kavar, meg egy akinek a kiscsávó lesz az életében.
(fodroshajú nõci ez utóbbi)

viszont megtudtunk egy részletet:
a feketebõrkabátos ,pobjedás/csajkás urak Szomáliában kísérleteztek varjakon.

Szóval tudni :)
De mit nézett a Kis Szemtanú? A tornyot vagy a sarló alakú felhõt????
CSUPA REJTÉLY EZ A SZÉRIA !

vki mondta hogy berendelték a sorozatot. Remélem nem szüntetik meg. :(
(úgy mint a Chuckot az RTL Klább) :(((
portponthinnye 2009 nov. 29. - 19:05:18 Előzmény portponthinnye
(51/226)
JÁÁÁÁÁ, most olvasom, mit írtam..., na, mind1, ha valaki rájön, hol hibáztam, az jó, mert nem akarom magyarázni.
in-xs 2009 nov. 28. - 22:37:02
(50/226)
S.O.S !

UGYE FELVESZI VALAKI AZ EPIZÓDOKAT ?
Nagyon megköszönném, ha vki hozzá juttatna az elsõ részhez!
A 2.at valszeg már fel tudom venni, s csak utána nézném meg, ha az elsõt is láttam.

Tudtok segíteni?

thx!
offtopic
7szünyü 2009 nov. 28. - 17:52:38 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(49/226)
De az legalább kiderül, hogy hova tûnt Démon Hill? X)))
portponthinnye 2009 nov. 28. - 16:23:58 Előzmény surcogo
(48/226)
Hmmm... Van benne valami...
Azaz biztosan emlékeznek majd a jövõben arra, h anno elvesztették az eszméletüket.
Én még nem láttam, csak az elsõ részt, de biztosan megtennék mindent, h az összes fogdmegem ott legyen, ahol a "nem-elalvó" embert láttam...
9/10
AvatáR Gil Maerth 2009 nov. 24. - 10:24:17 9/10
(47/226)
jó volt amásodik rész :)
majdnem hazatárnak aztán tesé. felbukkan egy szekunder feketekabátos és zöldre robbantja a népeket.
Akkor most õ meglépett, vagy szintén exitált mint a rendõrnõ?
Mi van az ott található számgépes cumókkal? :)

És mi van azokkal akik átaludták az üresjáratot?
Charlie -Mark és Olivia kislánya- átaludta mégis megérzései vannak meg látomásai. Honnan?

Szóval kezdem érezni az "Ez-rétestészta-lesz-emberek" fedõnevû sztorit.
Nagyon messze van az a telitüzdelt fal.

És ami a legroszabb véletlenül se mondják, épp hanyadik napnál járnak a nyomozásban(mikor mi történik?).

Mondjuk így azok a napok is kizugnak a nagy etwasban, amikor semmi nem történik velük.

És kicsoda Nicole Kirby? :)))))))))