szcsaba1994 2010 jún. 16. - 20:40:21 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(206/226)
1. Az a gyerek autista volt.
2. A terroristáknak volt egy belsõ emberük
batagy 2010 jún. 16. - 20:11:39
(205/226)
Szerintem meg nagyon jó évadzáró volt. Persze bele lehet kötni mindenbe, de nem ez a lényeg, hanem az izgalom.

Szerintem jól fejezték be, és megnyitották szépen az utat a második évadnak. Nagy kár és érthetetlen hogy egy ilyen sorozatot hogyan nem folytatnak.....
9/10
AvatáR Gil Maerth 2010 jún. 15. - 09:48:21 9/10
(204/226)
hát ez az Évadzáró !!!!
BORZALMAS CSALÓDÁS !!!!!!!
elõször az tette be a kaput, hogy a készítõk görcsösen mindenkit helyére akartak rakni, hogy teljesüljön a jövõképük....

az már-már ijesztõ volt, hogy Simcoe utána megy a parkba Oliviának, csakhogy otthon legyenek a Nagy Ötlet meglétekor. ( !!!!!!!!!!!!!! )
Azon meg fejre álltam, hogy egy nagy léptékû matematikai problémának megoldását fejbõl felír egy tükörre egy gyerek !

ez a katatóniás sokk csak folytatódott, mikor
az eleve bebiztosított FBI épületben (!!!!!!!!!!!!!!)
bombákat találnak.

Miközben elõtte lévõ napokban
a Moszad-on, a KGB-n meg az NKVD-n kívül
ott volt Amerika összes titkosszolgálata................ (!!!!!!!!!!)

bombabiztonság,rendszeres ellenõrzés nulla, nuku, zérus, nyiszto?
?????????????????

És hogy az a 6 palkó csak úgy betör
(állig felfegyverkezve)-- gondoltam. õket nem értesítették a bombáról :) , vagy tudták hogy õk amúgy se élik túl. :S

A szégyen és gyalázat mély pírja akkor öntött el, amikor rájöttem, hogy a CIA? FBI? NSA szentháromság képtelen volt bevédeni egy szem épületet.

Hogy a füttyfenébe aknáztak alá egy komplett épületet parkolóval együtt? a kulcskérdés:
ÉS MIKOR?
s ki a goré ha nem Hellfiger?

Mert gondolom egy ilyen szintû kormányzati létesítmény éjjel nappal úgy be van védve mint Fort Knox !!!

- Miért nem mondta el Aaron Marknak hogy a Jericho mûvelte ezt?

- Mire volt jó az egész sorozat, ha csak nagyon kicsi dolgokban sikerült a jövõképeket megakadályozni ????????

- Miért nem mentek a Frost fényképek után az FBI-osok (amik a lemosható falon maradtak, Demetri halála napján a raktárépületben?)

- Ki az a spiné aki gyürûvel ujján elvitte a gyereket?

túl zavaros ez egy évadzáróhoz képest.
De ahogy hallom a 2.évadról tárgyalnak.
Jobb lett volna ha a könyvnél maradnak......
Ozsy 2010 jún. 13. - 13:56:58
(203/226)
Az elsõ mondat hülyeség lett, helyesen így hangzik:
"Amnézia, akkor kezdett volna átmenni szappanoperába..." :D
Elnézést a dupla post-ért
Ozsy 2010 jún. 13. - 13:50:09 Előzmény Spoiler-Killer
(202/226)
Amnézia? Akkor kezdett volna átmenni amnéziába...
***SPOILER***
Egy másik dolog amit még észrevettem az az, hogy a központ elsõ emeleti ablakai nem törtek ki.
***SPOLER VÉGE***

A könyv, amit említettél, az egyébként mi is pontosan?

Kb. 1-2 hete elolvastam egyébként a Sawyer-féle eredeti könyvet. A sorozatban itt-ott megjelent belõle egy-két motívum, szóval a készítõk leginkább csak az alapötletet vették a könyvbõl. A vége nagyon tetszett (bár valószínûleg nem mindenki lesz vele így).
Spoiler-Killer 2010 jún. 05. - 23:02:15 Előzmény Ozsy
(201/226)
Éppen ezen gondolkoztunk mi is, nagy társasággal néztem az utolsót. De mivel 2016-ban van a "The End", ezért csak nem lehet utána. Mert az összevágásban a legkésõbbi idõpont is 2015 szilveszter volt. Azért az nem semmi, hogy ennyi bombát el lehet helyezni az FBI-nál, úgy, hogy a D-day miatt erõsített õrség is van ráadásul.
A másik ami zavar, hogy az elnököt "elfelejtették" megölni.

Egyébként az új könyvben benne van, hogy hova tolta a fekete hajú csajt, és mire kell nekik majd a kisbaba. De errõl a kislány általi "visszajött" dologról sincs semmi. Benford túléli, de amnéziás lesz, és más finomságok. És tényleg mindenkinek más idõpontú a kitekintése.
Az új könyv inkább már a Jericcho elleni csatározásról szól, az új fõellenség pedig nem más, mint a frissen beiktatott elnöknõ, akinek kiderül a kapcsolata az ájulásokkal, és hogy mi volt a fõ célja velük. Szóval lett volna muníció a második sorozatra. A Fox-szal még tárgyalnak, de sajna valószínû béke lesz a poraira
pozsizsuzsi 2010 jún. 01. - 16:06:40
(200/226)
A zakkantnak sok kísérleti ájulása volt, határozott idõkre küldték, megtudni - gondolom - mennyi a variációs lehetõség, ha van.
9/10
AvatáR Gil Maerth 2010 jún. 01. - 15:45:00 9/10
(199/226)
egyre messzibbre vezet ez a
Aaron- Tracy-Jericho- Wedeck-alelnök-elnök
vonal.
Csak nem látni, hogy mi akar kijönni ebbõl?
mi köze az ájuláshoz?

csak akkor látom értelmét ha a Jericho is benne volt az Ájulásban- egy árnyékhadsereg profiljába ez beleillene.

és Simcoe is úgy járkál, mintha nem õ jelentette volna ki:
Mi okoztuk az ájulást.

ha ez a valóságban esett volna meg - ahogy nem-
akkor Simcoe-kat az elsõ sarkon laposra verik és tiri-tarkára, az fix !

És az a zakkant szemüveges palkó honnan a b*sból láthatta Dimitri, Olivia meg Mark emlékképeit ??????????????
(csakúgy, mint Dyson Frost )

mindenki csak a saját jövõképét látta, nem?
ez így egy át nem gondolt juhász-hadmûvelet (=terelés) :)


Tényleg nem lesz második évad?
nagyon szomorú :(

pedig eltekintve a lehetetlenségektõl volt benne spiritusz.
Csaba61 2010 máj. 31. - 21:14:18 Előzmény eregorn
(198/226)
Azért nem volt annyira hülye, ugyanis:

**** SPOILER ****

Mindenki MÁSIK idõpontbeli jövõt látott!!!
Nem ugyan annyit mentek elõre a jövõben az egyes emberek!
Ja, hogy innen jött volna akkor a 2 évad...
ami egy még bonyolultabb táblához vezetett volna...
eregorn 2010 máj. 30. - 07:45:33
(197/226)
gondoltam, hogy hülye vége lesz....de ez minden képzeletemen felülmúlt....kicsit rendezettebb is lehetett volna....de lehet úgy voltak vele, ha már nem csinálhatnak 2. évadot, a készítõk is belesza..tak....
aurora89 2010 máj. 29. - 17:01:40
(196/226)
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, ne mondjatok mar hogy nem lesz tobb resz!!!!!!!
azert az gaz hogy amerikaban elek, es nekem elkerulte a figyelmem...
de micsoda evadzaro volt mar?! meg mindig futkarozik a hideg a hatamon!
egyaltalan nem volt lezarva...
SPOILER
miert tolta el az a fekete haju no Janice-t a korhazban?
Charlie hany eves volt abban a bejatszasban? kinezett vagy 15-nek... es kirol beszlelt? valami ilyesmit mondott: "they found him". Kicsodat?
Mark meghalt a robbanasban?
Simon felrakta a gyurut?
Sikerult mindenkit ertesiteni az ujabb blackout-rol? (jo persze nyilvan nem mind a 6milliard embert, de azert pl a repulogep-pilotakat, meg azokat akik olyan helyzetben voltak, hogy mindenkepp elo kellett keszulniuk az ajulasra?)
Ozsy 2010 máj. 29. - 11:32:05
(195/226)
*** SPOILER ***
Úgy tûnik, itt a port.hu-n csak eltalálták hogy mindenki elveszíti az eszméletét április 29-én:)
Az utolsó résszel kapcsolatban: szerintetek hány éves lehetett Charlie a 2. flashforwardnál? Ne mondjátok, hogy legkésõbb 2016-ban így nézett volna ki a kiscsaj, mert akkor lehidalok...
snickers 2010 máj. 28. - 21:37:07
(194/226)
msot néztem meg az utso részt.... majdnem a földhöz vágtam a laptopot...

whahahaha de idegesitõ a végeeee.... miért nem tudták lezárni ? heh? :DDD whaa..... ha már igy felhuzták a nézõket akkor forgassanak bonusz epizodott h lezárják a dolgokat ha már nem lesz 2. évad :D
10/10
zora 2010 máj. 28. - 12:08:12 10/10
(193/226)
Sajnos valoszinüleg azért, mert miutän az elsö évad forgatäsäval végeztek, akkor tudtäk meg a készitök, hogy nem forgathatnak 2. évadot... Kär.
yericho 2010 máj. 27. - 11:59:14 Előzmény Dawydkaa
(192/226)
Emlékezz, hogy kezdõdnek az epizódok...
"On October 6., the whole world was blacked out for 2 minutes and 17 seconds"
Ez még nem spoiler!:-))
pozsizsuzsi 2010 máj. 24. - 20:11:42
(191/226)
:D
De.
Dawydkaa 2010 máj. 24. - 20:06:29 Előzmény pozsizsuzsi
(190/226)
2010. április 29-én a Föld minden egyes lakója két perc 17 másodpercre eszméletét veszti. A globális öntudatlanság oka rejtély; ám ami még ennél is jobban felkavarja a kedélyeket az az, hogy ezalatt a 137 másodperc alatt mindenki belepillanthatott jövõjének egy kis szeletébe. Vajon a jövõ ismerete befolyásolhatja-e tetteinket, vagy tetteinkkel befolyásolhatjuk-e a jövõt? És ha valaki meg akarja változtatni elõre látott balsorsát, azzal kihat-e mások jövõjének alakulására? Ilyen gondolatok és a rejtély okának keresése adott ötletet egy globális jövõkép-gyûjtõ weboldal megalkotására, ahol mindenki leírhatja, mit felvillanó jövõjét. Ennek segítségével pedig elindulhat a nyomozás, hogy kiderüljön, mi okozhatta ezt a világot felkavaró, titokzatos eseményt.

Nem 2009. október 6-án vesztik el az eszméletüket, és 2010. április 29-ét álmodják meg?
offtopic
pozsizsuzsi 2010 máj. 17. - 16:52:54
(189/226)
Ja, engem is, de a kis izét tényleg megkedveltem, ezért emlékszem még mindig az ügyre. :(
3/10
zs9302 2010 máj. 17. - 16:47:27 3/10 Előzmény pozsizsuzsi
(188/226)
Ó ha csak a Mélység fantomja lett volna a legnagyobb szitok. Minden évben szívat valamelyik csatorna engem. Legtöbbször nem is egyszer.
offtopic
pozsizsuzsi 2010 máj. 17. - 11:38:47
(187/226)
Hát bizony. Ez elfogadható hozzáállás.