Téma: Flúgos Futam

offtopic
Lady-Prisca 2016 dec. 05. - 19:14:49 Előzmény Kit Fisto
(7/7)
Csatlakozom az elõttem szólókhoz a Port.hu ügyében, én is át fogok térni másik mûsorújságra, ha ezen az oldalon ennyire nem érdekli a szerkesztõket a felhasználók véleménye, hogy még egy véleménynyilvánító felületen sem kérték ki a véleményünket a változásokról! Pedig, ahogy olvasom, nagyon sokuknak nem jön be az új felület. Illetve, nem a felülettel van baj, hanem a sok hiányosággal amik bosszantóak és megnehezítik a használatát. Pl., hogy a Tv mûsornál csak egy cím van adott mûsorhoz, még annyi sincsen feltüntetve alá, hogy az vígjáték vagy krimi, stb. azt se látom sorozat vagy film, mert a szûrés is nagyon pocsék lett, a régi színnel való jelöléshez képest. Így minden mûsort meg kell nyitogatni ahhoz, hogy lássam olyan mûfaj-e egyáltalán ami érdekel. ez így bosszantó, tegnap este már mérgemben az Animare oldalon néztem, mert nem volt idõm itt vacakolni. Kár, mert régen a Port messze verte a többi mûsoroldalt, de mára már néha inkább én-, (és még sokan mások is szerintem) vernénk azt aki ezt így elcseszte :)))
Jó lenne, ha idõben kikérnék a véleményünket, mert ha késõn ébrednek fel, sok felhasználót veszítenek azt gondolom. Bár lehetséges, hogy ez nem érdekli õket ... ?
Kit Fisto 2016 nov. 26. - 16:07:02
(6/7)
A rajzfilm bezzeg milyen jó lenne! Szívesen megnézném újra.

***OFFTOPIC***
A port.hu tényleg elég gyenge lett így. Fontos kényelmi funkciókat hagytak el, illetve alakítottak át használhatatlanra, és emiatt fontolgatom másik mûsorújság használatát. Egyet tudnék említeni ami jobb lett, a képek megjelenítése. Minden más rosszabb, vagy eltûnt. Elég hosszan tudnám sorolni a hibákat. Érdekes, hogy ha az összes hozzászólás megjelenítését választom, a régi felületre vált. Fellélegzés az újhoz képest. Az is érdekes, hogy új felületen új hsz esetén nincs lehetõség kép feltöltésére. Csak ha válaszolok valakiére. Szóval agyament az egész.
2/10
Klond 2016 nov. 24. - 00:26:36 2/10
(5/7)
Ez még a PORT.hu nál is gyengébb
demene 2016 nov. 07. - 21:55:54
(4/7)
még finoman fogalmaztál... Hol lehetne reklamálni?
Soprano Toni 2016 nov. 07. - 18:25:17
(3/7)
a megújult port.hu egy rakás szar
1/10
MolnarErik 2016 nov. 02. - 19:07:32 1/10
(2/7)
Egyszer próbálok szavazni, akkor is elaszom, 10-es helyett sikerült egy 1-es.
Sztem elég szórakoztató, a legutóbbi, 3. rész meg nagyon jó lett. A vágással azért nem vagyok teljesen megelégedve.
wowow 2016 okt. 24. - 21:37:35
(1/7)
Ez nagyon izgis, hogy 20 perce futkosnak valami nyilakért. Magyarán a f@szt se érdekli :D