Téma: Fogd a kezem!

ninjago 2020 nov. 18. - 11:03:28
(512/532)
Kösz az infót, remélem, az isztambuli menyasszonyban kevesebb lesz a fölösleges töltelék, mint a mostaniban. Szerintem ezt már a színészek is unták, Cenk pl. egészen bárgyú lett, és a Damla-ügy is teljesen komikus.
8/10
meggy100 2020 nov. 17. - 10:19:37 8/10 Előzmény Sorozatos
(511/532)
az isztambuli menyasszony egy megtörtént eseményeket feldolgozo történet.....aki nézi feliratosan azt mondják jó kis sorozat
Sorozatos 2020 nov. 16. - 17:02:23
(510/532)
Most láttam,hogy egy 3 évados török sorozat lesz december 7től az Isztambuli mennyasszony.
8/10
meggy100 2020 nov. 11. - 12:18:57 8/10
(509/532)
liváncsi leszek én is, hogy ha vége lesz december 7-e körül ennek a sorozatnak Dunán.....mi lesz helyette...remélem valami jó török sorozatot vettek meg és nem valami olcsódél-amerikai kerül a helyére !!
8/10
meggy100 2020 nov. 11. - 12:13:01 8/10 Előzmény ninjago
(508/532)
Én is árom már a végét a sorozatnak !!! annyira nincs köze az első évadhoz.....tényleg unalmas....nem csoda, hogy a török nézők hamar abbahagyták a 2. évad nézését és hál isten be kellett fejezni a 2. évadot....amugy nem tudom ki nézi az izaura tévén esténként az idő sodrásában c. török sorozatot----az első két évada nagyon jó volt nem rég kezdődőtt a 3. évada de ez annyira unalmasra sikerült eddig......időben be kéne fejezni a sorozatokat nem huzni érdektelenségig.....
ninjago 2020 nov. 11. - 11:11:59
(507/532)
Hát, a második évadhoz tényleg kell a kitartás. Unom Damlát! Nem tudja valaki, mi lesz a következő sorozat, amikor ez véget ér néhány hét múlva?
Sorozatos 2020 nov. 08. - 20:56:46
(506/532)
Sziasztok!Nyugalom mindenkinek,már csak 20 rész van vissza.Remélem jó vége lesz és minden a helyére kerül.Addig is kitartást a nézőknek.😊😊😊😊😊
ninjago 2020 nov. 07. - 12:06:03
(505/532)
Sziasztok! Én sem értem, miért nézem ezt a sorozatot, persze, azért, hogy ha már van tévém, egy héten egyszer bekapcsolom. Ez a második évad teljesen felesleges. Az elsőben is volt egy csomó eszetlenség, de az esküvőnél abba kellett volna hagyni, még akár a tragédiával is, bár egy "igazságtevő" befejezés jobb lett volna. Különös, hogy a szimpatikusnak ígérkező szereplőkből válnak sötét gyilkosok, mint az első részben Burchan, most meg Gürkan.
Apulaci 2020 nov. 06. - 19:40:18
(504/532)
Szervusztok. Mit mondjak, a "Megtört szívek"-kel kezdtem, aztán gyütt "Cenet" , párhuzamosan aztán: "Az idő sodrásában" és ez. Mind mind közepes vagy ennél gyengébb forgatókönyvvel, unásig alkalmazott olcsó gyakorló filmeshez is méltatlan lassításokkal, copyzott dialógusokkal, életszerűtlen és értelmezhetetlen emberi reakciókkal, nyomorúságosan vánszorgó cselekményekkel éés üvöltő background zenékkel, amelyek sokszor köszönőviszonyban sincsenek az adott jelenettel. Nem is értem, miképpen kerülhettek ezek a bé kategóriás sorozatok díjazásközeli sőt! díjazott helyzetbe. Akkor meg miért is nézem? Jó kérdés. 😁
1/10
Anna Simoni 2020 nov. 06. - 10:34:16 1/10
(503/532)
Túl hangos a zene a szöveghez képest.
10/10
kornyezet 2020 nov. 05. - 09:24:05 10/10 Előzmény Sumomo_
(502/532)
Médiaklikken talán csak 7 napig nézhető vissza és a sorozatbarátra úgy tudom, hogy meghívó kell. Köszi ezt a két válaszod:)
5/10
Sumomo_ 2020 nov. 05. - 09:08:43 5/10 Előzmény kornyezet
(501/532)
mediaklikk, sorozatbarat?
10/10
kornyezet 2020 nov. 03. - 14:06:15 10/10
(500/532)
Én még mindig a 98. rész előtt vagyok. Csak videáról lehet nézni? Az nem megy otthon.
ninjago 2020 nov. 01. - 10:19:52
(499/532)
SOS! Valamiről lemaradtam? Mi a baja Sirinnek? Feride mama azzal vigasztalja, hogy valaki majd elfogadja a "sérüléseivel" együtt. Mi a fene az a sérülés? Csak annyit vettem észre, hogy kicsit flúgos, de amúgy nem ejtették a feje lágyára, kikotyogja a nagy titkot stb.
mihenike 2020 okt. 30. - 20:36:47
(498/532)
bocsänat, nem Sorsok utvesztöje, hanem Remenyek földje… haha :) Ugy tünik lassan egy eve vege, de meg mindig nem tudtam tullepni az Atahan csaläd törteneten :) :) :)
mihenike 2020 okt. 30. - 20:35:09 Előzmény ninjago
(497/532)
Szia :) ezen en is mindig nagyot nezek :) ezek ugy neznek ki otthon mintha az Operäba mennenek :) meg a Sorsok utvesztöjeben is Zühleya :)
Mär regen tudtam nezni ezt a sorozatot, de az nekem is feltünt mär, hogy Azra katasztrofälisan öltözködik/öltöztetik … :)
ninjago 2020 okt. 30. - 09:36:04
(496/532)
Még egy dolog, amin elámultam, ahogy elnézem ezeket a török nőket. Feride nénit kivéve olyan tűsarkakon járnak, hogy el nem tudom képzelni, hogyan képesek megtartani az egyensúlyt. És nem csak ünnepi alkalmakkor, hanem állandóan. Nem mondom, jól mutatnak, de ha csak addig hordják, amíg a képernyőn vannak, akkor is életveszélyes. Nem tudom, a való életben is így van-e, ha igen, akkor 50 éves korukra tönkre megy a lábuk. A lakáson belül viszont Azra olyan mamuszt hord, ami csecsemőknek vagy nagyon öreg néniknek való. Újra és újra elámulok azon, hogy Serap és Sumru - és részben Hülia is - úgy öltözködnek, mint holmi manökenek, miközben Azra ruhái lehetetlenek, még az a legjobb, amikor farmert visel.
Magenta99 2020 okt. 28. - 14:15:32 Előzmény ninjago
(495/532)
A bölcselkedésekkel nekem is tele a hócipőm. A Remények földje c. filmet is azért hagytam abba, mert már képtelen voltam elviselni Fekeli félórás monológjait.
Az összes török soriban túlteng a férfisovinizmus. Már én is többször kiakadtam, hogy mai, a 21.században játszódó, modern, európai stílusú ruhákat hordó szereplőknél is a fiútestvér (és ha van, az apa) szava mindent visz. A nagykorú, egyetemista lány életébe is beleszólnak, férjhez adják szülői erőszakkal, ide-oda dobálják - lásd Damlát épp Angliába akarja kényszeríteni az apja, mert punktum, mert azt mondta....
ninjago 2020 okt. 28. - 10:16:58
(494/532)
Sziasztok! Ennél a sorozatnál még nem kommenteltem. Összefoglalóan annyit, hogy ez is egy nagy giccs, de az Útvesztőhöz képest azért klasszisokkal jobb, ott nagyon túltengett a nyomortanya. Szerintem Alp nagyon sármos színész, Alina hozzá képest halovány. Míg Sumru és Serap szuper eleganciával öltözködnek, Azra néha egészen idétlen ruhákat hord, és csinálhattak volna valamit a hajával. A második évad meg mintha egy egészen új sorozat lenne. Feride nagymama bölcselkedései halálosan idegesítenek. A nagy vallásossága is különös. Ami a legidegesítőbb, az az egész sorozaton végigvonuló férfisovonizmus. Cenk az atyaisten, még a nagymamáénál is többet számít a szava. Azra is 90%-ban az apját siratja, mintha az anyja elvesztése csak mellékes lenne. A korábbi sorozatokban nem tűnt fel, hogy a nők ennyire elnyomottak lennének törökéknél.
mihenike 2020 okt. 27. - 18:07:52 Előzmény Magenta99
(493/532)
szia :) en mindig felnezek, hogy olvassam a hozzäszoläsokat, de nezni egyszerüen nincs idöm :) ezen kivül a Remenyek földjet nezem es örülök, hogyha arra jut idöm, pedig neha szivesen bele neznek ebbe is, mert az 1. evad vege fele felgyorsultak az esemenyek es Ismet felkeltette az erdeklödesemet…. de nincs idöm nezni… mindig elolvasom a tartalmat es lätom, hogy huzzäk, mint a retest illetve azt Sem ertem, hogy minek kellett egy mäsodik evadot összehozniuk… Velemeny szerint az esküvövel vege lehetett volna, nem kellett volna Mertnek Sem meghalnia, egyszerüen Sumrunak kellett volna meg megbünhödnie es ezzel veget erhetett volna. De ez csak az en meglätäsom. A mäsodik evad szinte mintha egy teljesen mäsik sorozat lenne.
De nekem is pont ez jutott eszembe, hogy Azra is ugyanezt tette a multban Cenkkel a drägalätos Sumru miatt… :)