Téma: Fogd a kezem!

5/10
offtopic
Sumomo_ 2020 ápr. 13. - 11:59:42 5/10
(412/532)
Ma ezzel locsolkodott (interneten) egy haverom:
Üres erdőben jártam,
mindenki a Spárban.
Élesztő érkezett,
mossad a két kezed.



Zöld szájmaszkban jártam,
felfogta a nyálam.
köpködni nem szabad,
locsold meg magadat.



Zöld postán jártam,
két méterre álltam.
Húzok haza innen,
nem locsol a hímnem.



Lakásomban jártam,
pár hét és nyár van.
Lecsengésben bízok,
zsírsertéssé hízok.



Zöld erdőben jártam,
és hirtelen mindenki
k…..nagy természetjáró lett,


Itthon már belaktam minden kis teret.
Győrfi Pál hangján szól a lelkiismeret.
Nem megyek sehová, a kanapén fekszem,
5/10
Sumomo_ 2020 ápr. 13. - 09:25:48 5/10 Előzmény bekka51
(411/532)
Ez most költői kérdés volt, vagy spoilerezzek?
bekka51 2020 ápr. 12. - 22:32:01 Előzmény Sumomo_
(410/532)
Szia :)

Itt csak az írói fantázia ismer korlátlan baromságokat, de lehet az is ,hogy teret nyer a hamísítás,a biztosítási csalás. :D
Valamit hamísíthatott meert Azranak szólt az ügyvéd napok múlva, mire Azra számon kérte az új házban, és azt mondta,mekkora adóssága volt Kemálnak, azt kellett egyenlíteni, meg a ház részletre,hitelre van véve.

Egyet szeretnék tudni, Kadir és Melis végül összejönnek-e párként? Sumrut is látnám fogolyként.

Szép estét kivánok !
5/10
Sumomo_ 2020 ápr. 12. - 13:31:40 5/10 Előzmény bekka51
(409/532)
Szia!

Azért ez a biztosítás megér egy misét. Nem ismerem a török jogot, de gondolom egy életbiztosításban mindig van kedvezményezett. Itt úgy hiszem Kemál a két gyermekét jelölte meg. Azra már nagykorú, az apja halálakor, akkor milyen címen vehette fel a pénzt a nevelő anyjuk? A hamisításon kívül el nem tudom képzelni, hogy hogyan.

bekka51 2020 ápr. 11. - 16:33:52 Előzmény Sumomo_
(408/532)
Sziasztok :)

Lehet,hogy törülni fogják linkjeimet.csak annyira szerettem volna könnyíteni másoknak,hogy megtalálják a filmet,s bizony hosszú időszakot kell otthon ücsörögni, hogy túléljük ezt a karantén mizeriát. Többnyire nekem is kicsordulnak a könnyeim,annyira megható némely jelenet, túlfűtött drámák. Figyelmeztetem magam,nyugi,ez csak film. !!!

Serap,valóban az az elvakult anyós típus,ostobaság vezérelte kapzsiság minden tette.
Róla lehetne mintázni az ostbaság kultúrtörténetét ! Sumru az igazi parvenű,aki holtakon is átgázol, ahogy az első pillanattól, az életbiztosítást felvette, s az árvák egy garast sem kaptak belőle.
Fatma,valóban megmentette a bozótba rakott gyermeket, a hitvány Sumru tette mikor nyer büntetést?
Jól játszanak, a kis srác le a kalappal, a többiek is tele emberi szenvedéllyel,mert a gyülőlet is szenvedély .

Jajjj nekem is lenne sok dolgom, a konyhában,kalács meg kuglóf,meg gyümölcskenyér. Nagy családom van :DD
Sorsok útvesztőjében jók voltak a sziporkázó szövegek, csak némelykor az az elásunk... , akit lehet ... -- bénázta hattyú lelkemet :))
5/10
Sumomo_ 2020 ápr. 11. - 12:01:55 5/10 Előzmény mihenike
(407/532)
Szia, sajnos ezen a sorin nem röhögjük magunkat agyon. :(
Fatmával kapcsolatban meggyőződésem ( na ez csak a sorozat végére alakult ki), hogy Mert a legjobb helyre került, amikor a nő megtalálta. Piszok jól játszanak mindketten. Arda karakterét imádom, ő a Humor Harold. Azért ez elég sovány egy ilyen hosszú sorozathoz, ugye?!
Na megyek porszívózni.
5/10
Sumomo_ 2020 ápr. 11. - 11:55:25 5/10
(406/532)
Sziasztok!


Csak jelzem, mindenki maradjon otthon, nem csak a szép korúak! Milyen jó hogy gyakoroltuk az ücsörgést a a nappaliban ücsörgő törököktől, ugye? Minden jó valamire! :)

Én is a vieán néztem végig a sorozatot a télen.( Bekka, lehet az admin törölni fogja a linkjeidet.)
Ezért nehéz itt hozzászólnom, mert nem tudom mikor spoilerezek.
Úgy látom a butaság házi versenyén Serap vezet töretlenül.:D
bekka51 2020 ápr. 10. - 22:51:10
(405/532)
Jó szórakozást,úgyis vezstegzár alatt vagyunk,aki szépkorú :)
Dominika1103 2020 ápr. 10. - 19:56:00 Előzmény bekka51
(404/532)
Kedves bekka51!
Hol találta meg feliratosan?
bekka51 2020 ápr. 10. - 13:27:05 Előzmény mihenike
(403/532)
Nálam is kiütötte a biztosítékot Serap ostobasága....

Ahogy láttam a 25. rész végén,a feliratosban , Fatma Azra háza előtt kering. A kutya ugatott.... :) - esti idill :))
Honnan tudta meg Azra címét?
bekka51 2020 ápr. 10. - 13:20:35
(402/532)
Sziasztok:)

Aki látni szeretné tovább a filmet,rábukkantam egy videó sorozatra,ami magyar felírattal van, 2 és félórasak. A 25.rész végét,ami kb. 1o perc nézzétek meg. folyt.köv a 26. rész. Kibo tölti fel. A keresőben írjátok be : Fogd a kezem film ... rész magyar felírattal. ( vagy ahogy gondoljátok)

Mindenkinek Áldott Húsvétot kívánok...... a karanténból :)
mihenike 2020 ápr. 10. - 09:36:39
(401/532)
Sziasztok! megnéztem a tegnapi, „utolsó“ részt, hogy tudjam, honnan folytatódik a történet „korona után“... Nos ez a Serap még ostobább mint gondoltam..., hogy ö támogatja Sumrut?!?!? szörnyüek!!!!
Fatma már megint hova tünt?! a rendört, aki vigyázott rá, lefizette Sumru?!?
Tetszett Cansu hùzása, hogy átadta az apjának az üzletrészét :)!
Mindenkinek kellemes hùsvéti ünnepeket :)
bekka51 2020 ápr. 09. - 21:26:39 Előzmény misabatya
(400/532)
Kedves Misabatya !
Régen volt, kb. akkor, amikor Cansu kamu öngyit videózott Kadirral együtt, s elküldte Cenknek. Sumrut próbálták nyugtatni,hogy él és megmentették abból a vidéki házból. Ezek után volt Sumrunak az a gonosz ötlete, Azra felé,hogy szakítson Jenkkel,s akkor megkapja Mert felügyeleti jogát. Jenk lelkiismeretével küzdött, kocsiban vezetett,amikor Azra sírt,és könnyek közt próbálta elmondani mit mondott Sumru.
Mire azt mondta Jenk :Nem érdekel mit mond Sumru!! Így a mondanivalók elsuhantak egymás mellett,Azra magára maradt ezzel a teherrel. Aztán Minevel osztotta meg.

Mai gondolat:
A sunyi,savanyú,sótlan Serapról kiderült,hogy ő adott pénzt Sumrunak, hogy részvényt vásároljon !
Ez üzletasszonynak képzeli magát ??? Elóbb korlátlan aláírási meghatalmazást ad Azminak, majd pénzt Sumrunak ???
Bonyolodik jól ....
szazsu74@azet.sk 2020 ápr. 09. - 20:02:43
(399/532)
Mikor folytatódik a sorozat?
Gerencsér 2020 ápr. 09. - 18:47:29
(398/532)
Valaki tudja hogy mikortól fog folytatódni?
misabatya 2020 ápr. 09. - 14:27:08 Előzmény bekka51
(397/532)
Bekka51 Kedves Bekka, én minden részt végignéztem eddig, de amiről te írtál, nem láttam! Egy olyan jelenet volt, amikor kocsival mentek, és Azra megkérdezte Cenket, szeretné-e megtudni, hogyan ismerkedtek meg ÉdesNénivel, vagyis Cenk nagymamájával. Az utolsó előtti részben, volt ugyan egy halvány elhatározás Azra részéről, hogy elmondja Cenknek a Sumru galádságait, ami a vele szembeni távolságtartásra kényszerített, de aztán valami miatt nem tudta mindjárt folytatni is, utána pedig már letett erről, sajnos! Itt tartunk most...
ummogo 2020 ápr. 07. - 20:23:57 Előzmény Elhaym
(396/532)
Köszönöm a választ. Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek.
8/10
Elhaym 2020 ápr. 04. - 17:21:55 8/10 Előzmény mihenike
(395/532)
Szívesen. Igen. A történet nem nagy szám, de a zenéje, szereplők nekem bejönnek és elterelték a figyelmem a világban zajló dolgokról. Az is tetszett benne, hogy nincs tele gyilkossággal, maffiával. Inkább családias.
mihenike 2020 ápr. 04. - 16:24:37 Előzmény Elhaym
(394/532)
Köszi az infot! pedig most lett volna ideje az ember lanyanak nezni a sorozatot :(
8/10
Elhaym 2020 ápr. 03. - 16:26:34 8/10 Előzmény ummogo
(393/532)
Még sok rész lenne hátra, de a vírus miatt félbemaradt a szinkron, így nem tudják folytatni. Amint folytatódhat a szinkron munka, a sorozat is újra látható lesz.