stenmore- 2014 márc. 03. - 22:39:02
(8/8)
Azért az elég morbid hogy azok büszkélkednek és adják át a 4-es metrót,akik mindent elkövettek, hogy ne valósuljon meg.Emlékszünk az álcivil szervezetek bírósági perlekedéseire,vagy a Medgyessy pénzügyminiszter által aláírt projekt negligálására 1998-ban.a totális leállítás éveire,ami nélkül ez a metro már kb 5 éve járhatna.
stenmore- 2014 márc. 03. - 21:31:36
(7/8)
Osztán mér, okostóbi? Netán arra gondolsz,hogy a pápa nevét is csak azok ejthetik ki ,akik munkásõrbõl,Kisz titkárból stb térdencsúszó álkeresztények lettek ám, mint egyesek.. khm? Távozz tõlem satanas ill zampanas!
zampano 2014 márc. 03. - 20:58:27 Előzmény stenmore-
(6/8)
Jobb, ha a pápa nevét éppen te nem emlegeted...
adamnagysweetmovie 2014 márc. 03. - 18:47:19
(5/8)
Egy erdélyi barátom meséli, a románok félévente lecseréltetik a közigazgatás összes ajtónévtábláját....
Közel a szerelemhez...
stenmore- 2014 márc. 03. - 10:30:08 Előzmény adamnagysweetmovie
(4/8)
Meg lett oldva a probléma,manapság ez nem probléma egy kis átkeresztelés sok pénzért és a hagyományok figyelmen kívül hagyásával:II. János Pál pápa tér lett.
stenmore- 2014 márc. 03. - 10:28:06 Előzmény adamnagysweetmovie
(3/8)
Má hogy képzeled? Demszkyt aztat meg sem hívják az avatóra taplósék.
adamnagysweetmovie 2013 júl. 22. - 19:05:56
(2/8)
Népszínház utcai megálló - miért nem Köztársaság tér, ha egyszer ott van?
Melyik a rossz emlék:
1)a Pártház
2) '56
X) köztársaság szó?
adamnagysweetmovie 2013 júl. 22. - 16:35:15
(1/8)
Nagyon informatív, és még látványos is, kíváncsian várom, h a valóságban is láthassam.
Talán csak annyit jegyeznék meg az itt nem közölt alkotóknak (Csontos János), hogy ha a film elejére és végére beteszik a kétségkívül kötelezõ (most épp narancs) "farkat" (nem a személyre értem, hanem a formára), akkor talán Demszkyt is illett volna megszólaltatni, akinek legalább annyi köze volt ehhez a projekthez, mint utódjának.
Meg egy kicsit Klados Gusztávot is hiányoltam, aki 2011 végéig vitte a projektet.

Ezek tények, ha Tarlós nem politizált (hál istennek), akkor sztem a fentebbi 2 figurának is helye kellett volna legyen a filmben...