9/10
bigcroker 2012 júl. 16. - 19:41:09 9/10
(13/13)
úgy látszik csak én estem transzba az örömtõl, hogy újra játszák, pedig már 5x láttam :))
nézzétek minél többen, mert zseniális! olyan dumák vannak benne, hogy azóta is idézzük! minden emberi lénynek látnia kell, hogy mi vár ránk:)
az keresett dal: http://www.youtube.com/watch?v=5Bx-TgFiNpU
9/10
bigcroker 2011 jan. 17. - 12:08:11 9/10
(12/13)
sajnos sehol nem találom a "Evil Alien Conquerors" címû számot tûrhetõ minõségben. csak ez a kamerás felvételvan :(
http://www.youtube.com/watch?v=ok7uJp67FcU
ha van ötlet, megköszönném!
addíg is: "kínok közt fogsz meghalni!"
9/10
bigcroker 2010 okt. 18. - 01:07:42 9/10
(11/13)
Fárasztó az biztos, de nagyon jó! Ez paródia tehát nem kell kiakadni a baromságon.
Ha tudsz röhögni a Gyalog galopp-on, nézd meg ezt is! (no persze nem olyan jó)
Egy biztos: maradandó élmény!! :)
zombee 2009 szept. 08. - 08:55:00
(10/13)
Zseniális. Tényleg annyira szar, hogy már jó. Fárasztó, pihent, elmebeteg, de megvan a maga bája. Mondjuk én szeretem a "szar" filmeket :).
A Croker nagyon kemény, mikor nem esik le neki, hogy nem óriás :)
1/10
terika 2009 aug. 02. - 09:25:01 1/10
(9/13)
Szóval ez förtelmes, csúfondáros, amorf film. Fel-há-bo-rí-tó!
1/10
pozsizsuzsi 2009 júl. 21. - 10:01:01 1/10
(8/13)
Nem, nem, én csak a végegörögtûzre, az utsó negyed órára kapcsoltam oda, mert hallgattam a kollegák figyelmeztetésére. Így is 15 percnyivel többet láttam a kelleténél.:
Ez tényleg valami elképzelhetetlenül idegesítõen, minõsíthetetlenül trágya...
AvatáR Gil Maerth 2009 júl. 21. - 09:53:26 Előzmény pozsizsuzsi
(7/13)
hát nem. jé! te is végigszenvedted? :)
elismerésem :)))
szerintem mostmár acélból vagyunk, mint az
X-menes Kolosszus :)))))))))

Lassan..
Jobbak vagyunk mint Chuck Norris.
:DDDDDDDDDDD
De csak egy hangyányit :)


És azok amatematikai ámokfutások, hogy 5,8 milliárd embert mennyi idõ alatt fejeznek le...
Háááááááááááááááát

:)))))))))))))))

"Az 640 ezerszeres élvezet :))))))))))))))))"

mondja az egyik Galád Idegen Megszálló

jaj
:DDDDDDDDDDDD
AvatáR Gil Maerth 2009 júl. 21. - 09:50:07
(6/13)
Borzasztó ez a film :)))))))))))))))))))))))))))))

jajdefárasztó :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

"Kínok közt halsz meg!""Úgy bizony!"

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

meg a felsõbbrendûség állandó hangsulyozása :))))))))))
Közben meg a tehén meg a kisgyerekek is elkalapálják õket :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ez amû akkor tökéletes ha épp házibuli van, és a népesség több mint fele beszivott (természetesen vodkakolával -és épp szól a Supertramp :)))))))))))))
na akkor be lehet ezt tolni a videokaziba, és elkezdõdik az irgalmatlan fikázás, nyerités, bõgés, meg ami ilyenkor szokás.

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

máskülönben szörnyûség...
egy kész csoda kibirni ezt.
borzasztó pihentnek kell lenni.

inkább somolyog rajta bárki minthogy nevesenn, bár az ende jelenet nem rossz.

a férfihasban lévõ baba elsõ szavai:
"Kííííííííííííííínok közt halsz meg :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD"

BÖRRRRRRRRRR !

Hogy fateromat idézzem: megszólaltak a gének :)))))))))))))))))))))))))))))))
1/10
pozsizsuzsi 2009 júl. 20. - 19:37:32 1/10
(5/13)
Ennek a trágyalének van valami hipnotikus ereje. Az ember képtelen elhinni, hogy ilyen van... Egyszerûen odamerevedtem a képernyõ elé, és még dohányozni is elfelejtettem, de szerencsére az ujjamra égõ csikk visszabillentett a valóságba. Nem túlzok, a kigúvadt szemgolyóimat úgy dörzsölgettem vissza a helyükre...

off:
Ez biztosan nem magyar produkció?
Vespa 2009 júl. 20. - 18:11:00
(4/13)
5 percig bírtam. Aztán rájöttem, hogy eddig egész jól sikerült a napom, úgyhogy keresek más csatornát, vagy elfoglaltságot, mielõtt elkezdhetném megírni a saját beutalómat egy pszichiátriára.
5/10
crapgame 2009 júl. 16. - 23:23:47 5/10
(3/13)
Ez felér egy büntetéssel. Az elsõ 15 percben lezsibbasztott, de az utolsó 30 perc az igazi ütõs rész.De a Kakkeren rosszullettem a röhögéstõl. A lézerstukija a legjobb.
"EGY ÓRIÁSNAK NEM KELL BENZIN!!!!"
7szünyü 2009 máj. 01. - 04:34:32
(2/13)
Na ez az a "vígjáték" típus, amit szerintem a CIA fejlesztett ki (a Roswell-incidens során suvnyákolt idegen technológiák felhasználásával) különlegesen kegyetlen és elhúzódó kihallgatásokhoz. Megtekintése csak eszméletlen állapotban és nagyobb intergalaktikus bûncselekményeket követõ nyomozati szakasz alanyaként javasolt - bár akkor is kerülendõ. (Az ENSZ biztos nem engedné.)
kamisama 2009 ápr. 09. - 17:50:53
(1/13)
Vaddafákk? Mi a tetves fos ez? Haverom(nagy Film+ rajongó õ is) mondta, hogy gyorsan kapcsoljak át, mert nagyon szuper film. Valahogy nem értettem a lényegét, de szar volt. Ajánlom senkinek.