Téma: Fórum

1/10
offtopic
csikosi 2012 aug. 01. - 11:04:30 1/10 Előzmény gregoire
(92/132)
Hogy neked igazad van, az biztos.
offtopic
Kenshitora 2012 júl. 24. - 19:41:44
(91/132)
Viszont az a gond, hogy Bajnai mögött nem állnak olyan emberek, akikkel normálisan tudna kormányozni.
Személy szerint én is Bajnait tartanám a legesélyesebbnek, de ehhez összefogás kéne.
gregoire 2012 júl. 24. - 17:15:15 Előzmény Kenshitora
(90/132)
Igaz, Orbánt le kell váltani. De ki léphetne a helyére? Van e Magyarországon olyan személyiség, aki alkalmas lenne egy jó gazdaságpolitikával és szakértõkbõl(nem talpnyaló pártkatonákból) álló kormánnyal megoldani az ország problémáit. Az MSZP leszerepelt, Gyurcsány hitelét vesztette, az LMP kis párt, a Jobbikról meg ne is beszéljünk. Akkor ki? Én személy szerint Bajnai Gordont tartom alkalmas személynek. Õ egy év alatt annyi eredményt ért el, amit még Orbánék is elismertek, pedig a miniszterelnöksége alatt jobbról rendesen osztották. Kérdés, hogy ringbe szállna e a kormányfõi posztért és milyen háttérrel tenné azt?
offtopic
Kenshitora 2012 júl. 20. - 20:27:40
(89/132)
Sok mindennek lehetne mondani az MSZP-t, de hogy komcsi lenne...! :-)
Az MSZP-s képviselõk többsége 40-45 között van, vagy még fiatalabb és ezért kizárt, hogy valami közük lenne a kommunizmushoz. Gondolkozz már...! Ha azok MSZP-s képviselõk, akik most 40 évesek, akkor a rendszerváltás környékén sem lehettek több 20 évesnél.
Mesterházy Attila pl. alig több 30-nál, ebbõl viszont az derül ki, hogy személy szerint õ 10 év körül lehetett a rendszerváltozás idején.
Hülyeségeket már ne írj, már bocsánat! :-)

Amúgy a nép azért tûri el a gerinctelen Orbánékat, mert jelenleg nincs kit megválasztani helyettük, Esetleg, ha Te tudnál valami értelmes jelölte/ke/t, akkor várom az ötleteket. :-)
zole522 2012 júl. 20. - 17:40:46 Előzmény zole522
(88/132)
Ezt a "beszari-dörzsölt " majmot miért kell elfogadni ? Belenéztem - a bolsi uszít,de ha valaki
rátromfól, akkor leállítja,mintha õ nem lenne a kormány ellen ! Igaza van,orbánból elég,de a komcsi-mszp-tõl Meneküljünk ! Fideszt leváltani,de nem az maszp-s tolvajokra .
offtopic
Kenshitora 2012 júl. 17. - 14:39:56
(87/132)
Mit lássak át ezen? Nem értem!

Amúgy sem muszáj így történnie. Attól, hogy a kormány olyan, amilyen még az embereknek nem muszáj olyannak lennie.

Emberek, lássátok már be, ha másnak nem segítetek azzal magatokon sem segítetek. Külön-külön mind sebezhetõek vagyunk, de egységben erõsek lehetünk.
Nem pártokban kellene gondolkodni, hanem egységes nemzetben. Itt most nem a szélsõjobbos nemzeti egységre gondolok, mert az szintén megosztó és elkülönítõ. Hanem arra a valódi demokráciára gondolok, amit a görögöknél és aztán késõbb az USÁ-ban bukkant fel. Az hogy ez a demokrácia késõbb félre siklott az nagy vonalakban a politikai vezetõkön is múlott. Az ember túlságosan is gyarló ahhoz, hogy tiszta politikát tudjon folytatni és ezzel tiszta demokráciát hozzon létre. Ha majd az ember képes lesz ezeken a gyarlóságain túl lépni, akkor majd lehet gondolkodni a tiszta demokrácián, de addig csak ez álom marad, sajnos.
cometzjeah 2012 júl. 17. - 12:55:41
(86/132)
Lásd át a dolgokat!

Magyarország így is el van bukva...meg úgy is ....
offtopic
Kenshitora 2012 júl. 17. - 12:50:27
(85/132)
Ja, és az MSZP-nek semmi köze az adók bevezetéséhez. Ez mind a Fidesz sara és bûne.
offtopic
Kenshitora 2012 júl. 17. - 12:48:04
(84/132)
Nono, nem tudom Te hol voltál a kampány idején 2009/2010-ben, de a Fidesz megígérte, hogy ha megválasszák õket, akkor 2 hét (!!!) alatt rendbe teszik, a közbiztonságot. Ezzel szemben 2010 áprilisa óta még sokkal rosszabb lett a közbiztonság, ajánlom figyelmedbe a Kék Fény mûsorait az m1-en.

A Fidesz további hazugságai:
1., A magánnyugdíjakat alattomosan kilopták az emberek zsebébõl, holott az államnak semmi köze nem volt hozzá.
Elõször befenyítették az embereket azzal, hogy az aki nem lép vissza a magánnyugdíjpénztárból nem kap állami nyugdíjat. Aztán, amikor sok ember visszalépett meggondolták magukat és kijelentették, hogy az is kap állami nyugdíjat, aki nem lépett ki belõle.

2., Kampánykor megígérték, hogy az adókat csökkenteni fogja. Ezzel szemben hetente új adókat vezet be.

Folytassam?
Ember, gondolkozz már...!
zole522 2012 jún. 30. - 16:48:10 Előzmény -csengõzoli--
(83/132)
Bocs,nekik nem nehéz-mivel azt hiszik "bolsik" ,pedig nem,csak agyilag zoknik !
1/10
-csengõzoli-- 2012 jún. 18. - 09:03:25 1/10
(82/132)
Igen a mûsorvezetõt szegényt sajnálom is.
Akkora hlyeségekkel telefonálnak be,hogy ezt végighallgatni is nagy teljesítmény.
5/10
offtopic
meszag 2012 jún. 18. - 06:24:34 5/10
(81/132)
Sajnos én is hallottam, tehát torzítás nagymestere egy betelefonáló hallotta ezt a pletykát, ezért kérdezte, de Gréczy helyretette, és ostobaságnak mondta. :P
5/10
offtopic
meszag 2012 máj. 07. - 13:23:02 5/10
(80/132)
ezen inkább sírhatnál...
5/10
offtopic
meszag 2012 máj. 07. - 13:10:21 5/10
(79/132)
akkor nézd az echot, ott dicsõítik a kormányt... :)
1/10
luijani 2012 máj. 07. - 12:54:29 1/10
(78/132)
Telefonál be a sok gyurcsányimádó nyugdíjas és sírnak,hogy mennyire nincs pénzük.De emelt díjas hívásra van pénze.
Szánalmasak,mint az egész atv.
1/10
offtopic
-csengõzoli-- 2012 márc. 04. - 17:58:08 1/10
(77/132)
Jó kis mûsor,ma megtudtam,hogy Schmitt Pál nem szépen jár, görnyedt, ellentétben Gyurcsánnyal!
A béke menet igazából félelem menet volt!
Az MSZP-sek havat lapátoltak Mezõkövesden,pedig nem kellett volna,adták volna a lapátot Tarlósnak!
Aki nem vett fel hitelt annak most kapnia kéne 5-6 millió forintot,legalábbis a betelefonáló úgy érzi neki járna,hisz ha a hiteleseknek segítettek,akkor neki is kéne!
Majd egy aranyos papóka is telefonált,hogy már rég meg kellett volna oldani,hogy ne adózzanak az emberek,hisz a NAV is milyen sokba kerül.
Itt hagytam abba :D
Ugyanez pepitában azért volt jobb a Hír Tv-n,mert Csintalan legalább beszólt az elmebetegeknek,nem csak bólogatott,mint ez a mûsorvezetõ.
Azon legalább lehetett röhögni :), ezen maximum sírni...
dantonb 2012 febr. 18. - 18:46:30 Előzmény idlosza
(76/132)
Vazze Te aztán mindenhez értesz ugye.Persze hogy ideiglenesnek szánták az Alkotmányt,amely ennek ellenére százszor jobban betöltötte afunkcióját mint ez a nacionalista katyvasszal leöntött jelenlegi förmedvény.Ez a véleménye pl Sólyomnak is ,aki jobboldali világnézetû ember és egy kicsit járatosabb az alkotmányjogban mint az egész fidesz együttvéve.Namármost nem véletlenül nemírsz konkrétumot hogy a mûsorvezetõ miért állította hogy Orbán ennek kapcsán hazudott.Hiszen mikor nem hazudik Orbán:D
Éshát az sem bûntett hogy valaki valmit szóvátesz és aztán asszociálnak errõl másra.Teccik értenyi?
dantonb 2012 febr. 18. - 18:40:23
(75/132)
Én a Csintalan mûsoron sokkal nagyobbakat tudok röhögni,mert ott még a mûsorvezetõ is hazudik és a betelefonáló jobbosok is sokkal hülyébbek mint itt.
1/10
idlosza 2012 jan. 31. - 18:08:01 1/10 Előzmény marika48
(74/132)
Közöd nincs ahhoz,hogy én mit nézek.
Mindössze a riporter etikátlan magatartásáról írtam,ahogy zseniális, gúnyolódó fölénnyel bevitt egy egyszerû embert az erdõbe.Miközben szegény csak azért telefonált be, hogy a maga nevében tiltakozzon a csatornán elhangzott hazugság kapcsán.
Ez pártállástól függetlenül etikátlan.
marika48 2012 jan. 28. - 17:05:37 Előzmény idlosza
(73/132)
A HÍR TV-t kell nézni, ott lehet imádni Orbánt és kormányát, ott mindig igazat mondanak, még a volt komcsik is.