Téma: Francia csók

froko 2007 jún. 20. - 22:20:06
(12/52)
Igen, tényleg rém idegesítõ volt, ahogy Meg Ryan hisztizett a filmben, de amikor elõször találkozik Luc- kel a gépen, és amikor õt jellemzi a pasas az nagyon jó!!:D Meg úgy egyáltalán Kevin Kline maszkírozása remek!!:)
cirbolya 2007 jún. 20. - 15:56:25
(11/52)
Sziasztok!
Én szeretem ezt a filmet. Persze amennyiben valaki mélyebb gondolatokat és ismereteket keres, az ne ezt a filmet nézze meg.
Ám a mi világunkban bizony szükséges a könnyedség is.
Olykor.
6/10
Newcastle United 2007 jún. 20. - 13:31:50 6/10
(10/52)
Szerintem is közepes romantikus vígjáték, semmi új nincs benne, de láttam már sokkal rosszabbakat is, fõleg tinimocsokból.
Ami nagyon bosszantott a filmmel kapcsolatban, ha már egyszer leszinkronizálták a népnek, a francia részeket meg kellett volna hagyni franciául. Nem véletlenül az eredetiben sem angolul beszélnek ott, de úgy látszik egyeseket még egy nagyon minimális olvasás is zavar... Mélyponton vagyunk e téren (is).
kevinspéci 2007 jún. 20. - 10:55:43
(9/52)
Ezen kívül csak a 2 és Leopoldban bírom elviselni Meggie kocka buráját.
kevinspéci 2007 jún. 20. - 10:53:18
(8/52)
Szerinted érdekli a tévénél a fejeseket, hogy hányadszor adnak le valamit? Szerintem a tetves reklámokból sokkal több pénz folyik be hozzájuk, mint 1-1 film nézettségébõl. Pl. a Super Bowl alatt több millió dollár egy 30 mp-es reklámidõ ára...
7alvó1 2007 jún. 20. - 10:43:09
(7/52)
Nekem ez a kedvenc filmem, ha rossz a kedvem mindig megnézem. Láttam vagy 23x és tudom kívülrõl, de mindig fedezek fel benne valamit amivel újra magával ragad. Az a valami szerintem lehet a franciák kisugárzása, vagyis ahogy a filmben van. Meg õszintén én néha érzem az illatokat, és amikor utaznak a vonaton a csók utáni reggelen, hát az a táj gyönyörû!!! Ezt a filmet minden romantikus lelkû embernek meg kell néznie, mert szerintem kikapcsolja az embert. Ami nagyon tetszik benne, hogy 1 egészen hétköznapi témával indul, és a történet szerteágazik, olyan váratlan események történnek, amiket kicsit nehéz követni az elsõ alkalommal, de nagyon élvezetesek.. Na jó, bocsánat végeztem!!!
7alvó1 2007 jún. 20. - 10:37:49 Előzmény x-tro
(6/52)
Kedves x-tro! Szerintem nem kell halálosan komolyan venni ezt a kijelentést, mert úgy emléxem, hogy Katie ivott mikor ezt mondta...
rude 2007 jún. 20. - 08:50:20
(5/52)
Az HBO-n 50-szer leadták már ezt a filmet,jó pár évvel ezelõtt,na meg máshol is játszották már ezerszer!Nem lehetne,mostmár valami jó filmet is sugározni?Csak a reklámokra van pénz?Az emberek szórakoztatására semmi?Mindig ugyanaz százszor?Annyi új film jön ki a szaros Hollywood-filmgyárból,hogy nem gyõznénk nézni!!!Teljesen fölösleges egy filmet ezerszer az ember szájába rágni!!!!Egyébként nagyon jó film,csak így az ember megundorodik!!!Ja,igyen és ezek a színészek akik ezekben a filmekben játszanak,nem jégkorcsolyáznak a tévében,ennyire nem adják le,mint a Magyar Színészgárda,ami nem is létezik!!!:)
kevinspéci 2007 jún. 20. - 07:17:16 Előzmény x-tro
(4/52)
Na, ezt jól megmondtad! Adj még nekik!

Ez egy aranyos film. Klájn nagyon nagy benne. Abban igazad van, hogy Meggie a szokásos hüje pít játssza. Már, ha ezt el kell neki jáccania. Szerintem az életben is ilyen... :)
poharne 2007 jan. 31. - 07:19:12 Előzmény x-tro
(3/52)
:) szerintem ez ügyben felvehetnéd a kapcsolatot a film alkotóival és megvitathatnád. biztos nagyon érdekelné õket az elõbbihez hasonló magas színvonalú véleményed. :))
ja, és még egy dolog: nem tudom, mit ártott neked, de nem szép dolog, amit írtál minden Hõrõl ;)
x-tro 2006 dec. 04. - 16:54:16 Előzmény poharne
(2/52)
Kéretik az ilyen f***ságokat, mint hogy minden férfi f***szkalap mellõzni, éppúgy, minthogy minden hõ egy b***s, re***dtsarkú k***rva, és nem mellesleg h***lye pi***a.
poharne 2006 júl. 18. - 10:55:45
(1/52)
imádom ezt a filmet!!! egyik nagy kedvencem! :)
Meg Ryan és Kevin Kline nagyon jók, aranyosak együtt :)
és vágre olyan életigazságokat is megtudunk, hogy: "minden férfi f*szkalap" ;)