tobywong 2010 nov. 04. - 13:11:16
(52/72)
Megnéztem, bár sosem fogom megérteni, hogy miért élednek fel újra és újra és újra....

***SPOILER***

Mellesleg megjegyzem Freddy egész jól bunyózik, harcmûvészeket megszégyenítõ módon. Bár nem tudom minek verekedtek, mikor mindkettõ ezek szerint halhatatlan...szóval egy nagy baromság a film.
Akár darabokra is robbanthatták volna õket, akkor is valahogy összerakták volna magukat, ha más nem úgy mint a terminátor 2.-ben....5/10
tyrichie 2010 szept. 22. - 01:53:10
(51/72)
Ez a film nálam 10 pontos. Szeretem mindkét figurát és hogy összeresztették õket zseniális.
10/10
Sophie Undead 2010 szept. 22. - 01:23:35 10/10
(50/72)
jah igen..és a soundtrack...10/10...nagyon eltalálták az összeset :))..a színészekrõl...Kirzinger és Englund tökéletes...ez sajnos a többiekrõl nem mondható el...egyedül a Jason mamáját játszó hölgy volt rajtuk kívül akinek tetszett az alakítása :)

ohhh...van vmi amit viszont nagyon nem tudok lenyelni a filmmel kapcsolatban..mégpedig h a végén Jasont "jófiúnak" állítja be a többi karakter...mindenki azt akarja h Freddy meghaljon csak abba nem gondol bele a sok idióta h Jason is ugyanúgy kinyírja õket..pffff...lásd Kia halála xDD..áááh az a réééész xDD imádom :..."...What is with the butter knives? You trying to compensate for something? Maybe coming up a little short there between the legs, Mr. Krueger?...I mean, you got these teensy-weensy little things and Jason has got this big ol' thing that's like..."..és BUMMM volt nincs Kia xDDD...ebbõl a kis szövegbõl is kiderül h Jason is the BEST!!!!!! <3 xD
10/10
Sophie Undead 2010 szept. 22. - 00:47:50 10/10 Előzmény bbenjyy
(49/72)
egyetértek az elõttem szólóval :))


nekem nagyon tetszett...Jason amúgy is a kedvenc gyilkosom...félelmetesnek egyáltalán nem volt félelmetes a film de a látvány az kárpótolt érte...egy jó tanács...!!nehogy!! szinkronnal nézzétek meg mert az nagyon elrontja az egész hangulatát..inkább felirattal de a legjobb simán angolul (már aki tud angolul xD)...ÉS ha megveszitek a dvd-t akk mindenképp nézzétek végig audiokommentárral..én akkorákat szakadtam rajta xDD...amúgy minden elismerésem Ronnyé hogy megtalálta Ken Kirzingert...kiválóan formálta meg Jasont...nekem amúgy is a *miért siessek, úgyis kinyírlak!* típusú mészárosok tetszenek ;)..amúgy sztem J. simán kinyírja Freddyt a való világban, csak akkor elég rövid lett volna a film...és nem lettek volna ezek a jó kis Kristály-tavi táboros jelenetek...de ha fogadnom kéne én biztos J.re szavaznék...v attól függ..a való világban J. az álom világban F. az esélyesebb :))
10/10
bbenjyy 2010 jún. 28. - 15:58:08 10/10
(48/72)
Nekem baromira tetszett! Nagyon jó ötletnek tartom, hogy két horoor fõgonoszát egy filmbe betettek. Az elsõ 60 perc a szokásos Rémálom az Elm utcában sztori, viszont az utolsó fél óra valami hihetetlenül jó. Ahogy a két halhatatlan összecsap...Nekem Jason nem tûnt annyira butának, és egyébként is mért legyen okos, ha úgyis sebezhetetlen. A film végét én minden idõk legjobb horror-párharcának gondolom, aminek igen frappáns vége van. Nekem az a véleményem, hogy ez egy nagyon jó film, érdemes legalább egyszer megnézni.
9/10
cukrosbácsi 2010 máj. 01. - 15:02:17 9/10
(47/72)
Én szerintem ez hatalmas film :D Most jutottam el odáig hogy megnézzem végig láttam a Péntek 13 összes részét és a Rémálom az Elm utcában összes részét is és nálam ez volt rá a tetõpont hihetetlen jó volt nagyon élveztem, fõleg amikor Freddy és Jason összecsapott. És hát a vége amikor
***SPOILER***
Jason kijön a vízbõl kezében Freddy fejével az meg kacsint egyet
***SPOILER***
hihetetlen jó ha lehetne 20/10-et adnék rá :DD
5/10
Rahar 2010 ápr. 05. - 00:51:39 5/10
(46/72)
Érdekes, bár számomra egyszer nézhetõ közepes film, 10 pontból 5 pontra értékeltem. Hasonló érzésem volt a film megtekintése közben, mint az elõttem szólók jelentõs részének. Egyáltalán nem féltem a film alatt, pedig a Rémálom az Elm utcában címû filmen annak idején (1980-as években) nagyon féltem. Freddy számomra nemhogy félelmetes, hanem inkább megmosolyognivaló, ami nem baj, mert még mindig jobb, mintha összeszartam volna magam :) Hát nem az a pszicho horror, inkább látványos. Számomra azért nem emelkedik ki a közepes filmek kategóriájából, mert tele van tipikus és hibás klisékkel. Például az áldozat futva menekül, Jason szép komótosan követi és ha el is tûnik a látóterébõl, mindig tudja, hogy merre kell utánamenni.
***SPOILER***
A kukoricásban zajló buliban Jason mészárolja az embereket, azok meg, mint a 6 éves kisgyerekek vagy inkább mint a csirkék úgy viselkednek. A fõ- és az antihõsön kívül mindenki primitív, tudatlan és semmire sem képes.
***SPOILER VÉGE***
Van még pár ilyen hiba a filmben, valamint az egyik elõttem író már jelezte, hogy Freddy csak azok álmaiban tud megjelenni és/vagy erõre kapni, akik félnek tõle. Jason csak a víztõl fél, nem Freddytõl, tehát semmiképpen sem kellett volna megjelennie Jason álmában vagy ha meg is jelenik, akkor nem árthatott volna neki.
Aki csak a kifejezetten jó filmeket szereti az ne nézze meg, mert annyira nem jó, de akinek a közepes filmek is megfelelnek azoknak ez is jó lesz.
8/10
nikato 2010 márc. 17. - 16:32:11 8/10
(45/72)
Ezután megint volt egy Jason-ös álmom! Hogy üldöz... Az ilyen filmekben az a legfélelmetesebb amikor mki fut, Jason meg cs. simán sétálva megy, és úgy üldözi õket. Amúgy ez a film nagyon jó!
Szappan* 2010 márc. 17. - 16:29:08 Előzmény Kattrin
(44/72)
3.Jason is az!
4.Ennyi elég is egy jó filmhez! :)
Kattrin 2010 márc. 15. - 14:43:31
(43/72)
Nekem két dolog jött le a filmmel kapcsolatban:
1. Ez a film a pucér nõkrõl szól.
2. Freddy halhatatlan, elpusztíthatatlan.
twillight 2010 márc. 14. - 23:41:04
(42/72)
Jaja, dettó ugyanez nálam is.
ulqui11 2010 márc. 14. - 22:50:15
(41/72)
Az "ilyesztõ"-ért pedig bocsi. xD (na ha ezt meglátná a magyar tanárom) XDD
ulqui11 2010 márc. 14. - 22:46:01
(40/72)
Hát igazából nem rossz film,de mondjuk horrornak nem mondanám,ahogy néztem,többet mosolyogtam rajta mint remegtem.
Pedig én aztán nem bírom a horror filmeket,szóval ha én nem remegek rajta,akkor igazából az már nagyon nem sorolható az ilyesztõ kategóriába.
Vixee 2010 márc. 14. - 19:30:03
(39/72)
Vannak itt érdekes vélemények a filmrõl,és be kell vallanom,egyetértek valamennyi emberrel.Pár éve néztem meg egyik barátnõmmel,és akkor még úgy,hogy bebújtunk a takaró alá,és minden "olyan" résznél felkapcsoltuk a villanyt...Most szerintem már egyedül nézem,full sötétben...Mondjuk lehet,hogy éjszaka nem merek kimászni az ágyból :)
10/10
offtopic
Kendy 2010 márc. 14. - 17:34:27 10/10
(38/72)
Király film!
:)
Nekem nagyon tetszett amikor láttam!

Örülök hogy leadják!
1/10
DrAnthony 2010 márc. 14. - 17:27:27 1/10
(37/72)
15-20 évvel ezelõtt összesz.rtuk volna magunkat ezen a filmen: Ma? Max. megmosolyogjuk...
Annakidején úgy féltünk (mindannyian!) a Rémálom az Elm utcában filmeken (melyek igazi klasszikus horrorok voltak!) és a Péntek 13-on, meg a Halloween-en, hogy a csajok filmnézés közben sikongattak, de a pasik is igencsak óvatosan mertek csak kimenni pisilni... :)
Már ez a feeling elmúlt. A félelem már a múlté, de nem csak bennünk, gyermekeinkben is.
Egy kis esti retro-mozinak elmegy, de szerintem a klasszikus horror mûfajnak leáldozott, és ezért már ez a film se tudja a szerepét betölteni.
pot79 2010 márc. 14. - 15:15:52
(36/72)
Hajrá Jason!!! :D

Freddy beka****ja.
Szappan* 2010 márc. 14. - 12:00:02
(35/72)
Én a full verziót láttam, de még úgy is kicsit lapos. Sokkal több, és keményebb akcióra számítottam, de összességében azért elég jó. Inkább a vége felé adnak egymásnak rendesen, azt még néztem volna egy darabig!
Mikor Jason beindul... :)
10/10
DarkGirl 2010 márc. 14. - 11:34:42 10/10
(34/72)
sajnos ott mindig ez megy. :(
bigiboy 2010 márc. 14. - 11:28:38
(33/72)
szuper film lenne ha itt a RETEK KLUBBON nelenne kivágva (cenzurázva) a legjobb részek...