Téma: Free Guy

7/10
sexykex ápr. 18. 09:41:43 7/10
(40/40)
Ez a film, valami olyasmit szeretne velünk elhitetni, hogy ha nem lennének kötöttségeink, akkor egy abszolút szabadság paradicsomi illúziója mellett, csupa-csupa jót tennénk. Továbbá azt, hogy az embereket tartósan érdekelné egy ilyen stílusú világ. Meg azt, hogy a mesterséges intelligencia és az intelligencia általában egy valóban szép új világot eredményezhet. És közben a Játékosok vígan öldökölnek. Egy kék inges oké, de sok?
10/10
LanyUs febr. 16. 08:39:32 10/10 Előzmény sawyerx
(39/40)
:DDDDD
4/10
sawyerx febr. 15. 11:43:24 4/10 Előzmény LanyUs
(38/40)
:DDD
10/10
LanyUs febr. 14. 13:45:46 10/10
(37/40)
Tökéletes társadalom kritika! A film mögöttes tartalma messze túlmutat a nevetgélős poénokon... 10/10
5/10
trudy febr. 07. 09:25:56 5/10
(36/40)
Nem volt olyan rossz film, de lehetett volna jobb. A témaválasztás szokatlan, de éppen ezért ötletesnek is mondható. Ryan Reynolds a film első felében egész kedvelhetően hozza ezt a naiv, öntudatra ébredő karaktert, és a klasszikus, fekete mellékszereplővel alkotott páros is jól sikerült, '90-es évek hangulatot ad, de aztán egy ponton túl nagyon nem róluk kezd el szólni a film. Sajnos a két fiatal mellékszereplő nagyon gyengus, semmi jellegzetességük nincs, sótlanok, a romantikus szál is annyira lapos, hogy a vége már nem is igazán érdekelt. A legjobb karakter és színész egyértelműen Taika Waititi "gonosza", de sajnos ő sem kap kellő szereplési időt vagy mélységet, nem igazán derült ki számomra, hogy ő miért is akar rosszat és nem elég erős ellenpólus a többi karakterrel szemben. A film nekem egy kicsit túl hosszú is volt, sok felesleges sablonos verekedős és menekülős jelenet volt benne, meg a konklúzió sem ütött túl nagyot, de azért végig lehetett nézni, kár érte, lehetett volna egy '90-es évekbeli akció-vígjátékokra hajazó, de azért mai köntösben tálalt szórakoztató film is.
1/10
Mayer Ferenc febr. 02. 21:00:07 1/10
(35/40)
Ennél nagyobb baromságot nem láttam, felénél meg is állítottuk a filmet, egy borzalom.
5/10
RAPO76 jan. 30. 09:44:52 5/10
(34/40)
A film rendben van,de nagyon erősen túlértékelt.
4/10
sawyerx jan. 17. 09:57:06 4/10 Előzmény kerekespipu
(33/40)
Egyedi? Ez a téma korlátlan alapanyag, de ezeknek sikerült egy olyan agyatlan tucatfilmet csinálni, amiben az egyetlen értékelhető a sok filmes utalás. marvelen nevelkedetteknek lehet "kiváló", kb. ugyanaz a kategória. Látvány legyen, hülyegyerekek szintjén poénkodják végig a filmet, és voálá, kész a recept. Ryan Reynoldsnak az elmúlt években nagyon elmehettek otthonról, mert a faszi nulla színészkedéssel dedózik minden filmjében. És akkor még vannak, akik azzal jönnek, hogy ennek a filmnek mekkora a mondanivalója, a világ megérett a pusztulásra :D
9/10
kerekespipu jan. 17. 08:30:25 9/10 Előzmény idõjós1010
(32/40)
Kedves Időjós! Hogy téged említselek:"túlontúl korlátolt"vagy! Ez a film egy remekre sikeredet film lett! Nem lehet hogy veled van a baj? Illetve túl nagy elvárásokkal élsz? Persze vannak hibái a filmnek!De végre egy egyedi történetet kreáltak a rendezők! 8-9-t simán ér a film!
5/10
idõjós1010 2021 dec. 09. - 17:42:16 5/10
(31/40)
Hozzászólásokat olvasva, és az értékelést látva, lehet hogy csak én vagyok ehhez a filmhez túlontúl korlátolt, vagy csak nem látom a fától az erdőt, de be kell vallanom hogy azt viszont legalább makacsul, és határozottan. 😀 Meggyőződésem hogy ez a film nem több annál, mint aminek elsőre látszik. Egy buggyant katyvasznak. Picit azt éreztem, mintha triatlonisták akartak volna filmet készíteni arról, hogy mi zajlik egy utasszállítógép pilóta kabinjában terrorcselekmény közben. Ott se a repülőgép van fókuszban, de mégiscsak az tartja össze az egész sztorit, amit ha nem sikerül reálisan ábrázolni, csak rettentő kínos lesz az egész. Nekem, aki szeretem pl a GTA -t, rossz volt nézni az egészet. Mégis tulajdonképpen elvoltam vele. Előzetes után viszont óriási csalódás.
8/10
Branton 2021 dec. 08. - 18:07:57 8/10
(30/40)
Eléggé jó kis film lett,annak ellenére,hogy tele van túlontúl sok kínos párbeszéddel.
Viszont van mondanivalója,nagyon is fontos. Alapvetően tényleg egy gyerekeknek szóló vígjáték ez,de szerencsére sikerült belecsempészni a felnőtt élet drámáját is. A hibáival együtt én szerettem ezt a filmet,főleg úgy,hogy eleinte nem vártam tőle semmit trailer alapján. Értékes film. 8/10
8/10
itsme1 2021 dec. 05. - 09:51:49 8/10
(29/40)
Ha valaki nem látta meg a mondanivalót abban, hogy a biztonsági őr nem akarta felvenni a szemüveget, az valószínű, hogy nem értette meg a film üzenetét, merthogy volt neki...
De annak is szórakoztató lesz, aki csak jópofa gegekre kíváncsi és nincs otthon a gamerek világában.
Sz. Péter 2021 nov. 26. - 19:28:56 Előzmény 3,14159
(28/40)
Alapvetően vígjáték, rengeteg utalással (a célközönség számára) amikre a poénokat építették.
Vagyis kellő háttérinformációkkal élvezhető.
Mellesleg az AI fejlődési lehetőségeiről is szólt a film.
1/10
3,14159 2021 nov. 26. - 11:49:05 1/10
(27/40)
Júúúj, már a digitális életek is számítanak, ezzel útjára is indult a DLM mozgalom! :D
Ennél semmitmondóbb filmet nem sokat láttam még!
A Hollywood által sterilre kinevelt , személytelen és a filmhez méltóan éppoly érdektelen Ryan Reynoldsnak tökéletesen testhezálló film. A tömeg gyártott semmi ember, semmi karakterben, semmiről nem szóló filmben.
7/10
tompili 2021 nov. 20. - 19:07:24 7/10
(26/40)
Egynek éppen elmegy.
10/10
RigbyTheMad 2021 nov. 18. - 21:29:20 10/10
(25/40)
Rosszabbra számítottunk. Nagyon jóra sikerült. Reynolds-nak ezek a szerepek a legjobbak. Arra, hogy agysejtromboló nem lehet mit mondani csak, hogy aki ilyet mond gondolom akkor neki ami az interneten van a hírek, a sok szenny, a megaláztatások, és lehetne sorolni mi minden van még szóval akkor azok sokkal jobbak, mint ez az agysejtromboló, amitől pont nem lesz semmi baja senkinek. Ezt legalább gyerekek felnőttek is megnézhetik. Nem úgy mint a legtöbb szennyet, amire bezzeg azt mondják nagyon jó a legjobb. És inkább a gyerekem játsszon, mint hogy alja rossz dolgokat csináljon. Mi a szülei is mindennap játszunk nem marad ki egy nap sem. Mégis sikeres szülök vagyunk, diplomásak, és mind a ketten dolgozunk. Nem kell általánosítani.
10/10
steelprophet 2021 nov. 17. - 21:43:54 10/10
(24/40)
Nem vagyok gamer, sőt már a gyerekeim is kinőttek ebből az agysejtromboló foglalatosságból időben, de nekem ez tetszett. Ryan Reinolds nagy forma. Csípem a humorát. Jodie Comer meg klassz csaj.
5/10
pihes 2021 nov. 17. - 14:38:53 5/10
(23/40)
Olyan volt, mintha a szuper máriót visszafelé akarnád játszani...
Semmi értelme, de nézhető!

5/10
7/10
funfun 2021 okt. 07. - 19:34:42 7/10
(22/40)
A számítógépes játékok világa idegen számomra, nem is érdekel, ennek ellenére a film szórakoztató volt, nem kell hozzá "kockának" lenni. Volt egy csomó olyan poén persze, amit csak bennfentesek érthettek, meg olyan mellékszereplők, akik az ebben a világban jártasaknak abszolút ismerősek - kifelé pont hallottam, hogy az egyik ilyen szereplőről beszéltek. De volt pl. Star Wars utalás is. Szóval az is tudja a filmet élvezni, aki kívülálló. Ryan Reynolds jó volt, Channing Tatum és Taika Waititi is. A többi szereplő kevésbé domborított szerintem. 7 pontot adtam.
offtopic
frtr1 2021 szept. 19. - 01:59:01 Előzmény gyereamozibabe
(21/40)
Ha letiltod ezt a felhasználót, nem léphet veled kapcsolatba, nem láhatja a publikus profilad, a kommentjeidet, és te sem az övét. Biztosan ezt szeretnéd?
ennyi