1/10
issti1 2008 aug. 29. - 23:08:57 1/10
(1981/2021)
Ezt az "egyenlitõtõl délre" témát nem annyira értem, de attól még lehet értelmes is..

Nekem spec. már Ausztria is megfelelne -csak ne lássam, halljam ezeket az arcokat!


Ami GyF véleményed illeti: az hogy ronda, hát istenem.. de szerintem pont egy ilyen fogyatékos f*szkalapot érdemel ez az ország! Nevetséges, hogy ezzel a bárgyú néppel mindent simán meg lehet etetni - és sokan még tapsikolnak is hozzá! Csúcs!
Az "ellenzék" meg állandóan csak tépi a nyálát -hát ez is már tök unalmas!
1/10
issti1 2008 aug. 29. - 23:00:30 1/10 Előzmény meszag
(1980/2021)
Ez a "ki mit hozott otthonról" az konkrétan nagyjából csak tök u.az volt mindenkinél: ugyebár az ovodától az egyetemig mindenkinek jutott ideje "elsajáitani" a módit - a család ettõl kezdve bármilyen lehetett -max. csak finomitotta a képet.

Ami meg azt illeti, hogy "mivel döntöttem, h. lépek, ne legyek morózus"- hát annál inkább az vagyok, amig itt kell még rohadnom ebben a sz*rtengerben -ki tudja meddig?

Tudniillik egy angoltanári diplomával, meg egy pici gyerekkel ez(mámint lelépni ebbõl a mocsok országból) nem is olyan könnyû..
Még ha lehetne disszidálni..
8/10
meszag 2008 aug. 29. - 13:23:03 8/10 Előzmény issti1
(1979/2021)
Ha egyszer már döntöttél, akkor minek kell ez a morozus hangulat. Most már végképp nem kell visszanézni, csak elõre.
Egyébként erre az általános, ezen "szocializálódott, csak pocsék lehet"-re azt mondom, hogy ki mit hozott otthonról. Gondolod, hogy a rencerváltás javított azon a morálon, amit én is állandóan kritizáltam? Hát nem, sõt, még pocsékabb lett.
1/10
issti1 2008 aug. 29. - 11:40:15 1/10
(1978/2021)
Báj the véj:

Fridi indul a MTv elnökségért és Lendvaji elvtársnõék közölték is, hogy mindent megtesznek, hogy õ nyerjen..

Úgyhogy ne csüggedjetek, Fridi hivõk: bár itt(is) megbukott, de sebaj, hamarosan övé lesz a világ - készüljetek, újra lehet csápolni!!!
1/10
issti1 2008 aug. 29. - 11:36:45 1/10 Előzmény neugassaman
(1977/2021)
Kedves "tesó", nagyon frappáns a megfogalmazásod: bizony az enyémnél(ez az ország egy rossz vicc) is találób- "A KORLÁTLAN LEHETETLENSÉGEK HAZÁJA" ezt sz'tem ki kéne irni a határon! Még országimázsnak is jó!!! :o)))

Egyébként még egy pár év elõtti zseniálisan találó(és azóta is folyamatosan ,sõt egyre inkább érvényes) Bikini szöveg jut eszembe a kishazánkban zajló folyamatok mottójául: "Mindenki mindenki ellen,mindegy, csak dolgozni ne kelljen..!"

No komment!!
1/10
issti1 2008 aug. 29. - 11:29:19 1/10
(1976/2021)
Szerintem ez az ország már csak egy rossz vicc: itt legutóbb emberek '56-ban éltek. Azóta a kádári langyosviz-konszolidációban (szinte) mindenkibõl kimosták a jellemet, karaktert, tartást.
Ezt csak azért irom, hogy értsd: nincs okod fenntartásokkal lenni a lelépés ügyében- itt nincs haza, amit kár lenne cserbenhagyni. Mondom, ez egy abszurd vicc ez az ország!

Amit meg arról irsz, hogy kirakod a zászlót a házadra és a szomszédok belekötnek: hát ez is csak pont annyira abszurd és röhejes, mint bármi más ebben a kaki országban!
Húzz el és örülj, ha meg tudod tenni -és mondd el, ha van vmi jó tipped, mert én is mennék! ;o)
neugassaman 2008 aug. 28. - 22:40:38
(1975/2021)
Nagyon egyetértek Veled, és mindazzal, aki már nem adja a nevét ehhez az országhoz!

Mert bizony ez ám "Mese ország"!!!!

Valaki majdnem helyesen írta le, de én kiegészíteném annyival a jelzõ szerkezetet - hogy : ez itt a " korlátlan lehetetlenségek" hazája !

Én valszeg visszamegyek oda ahonnét származom! Anno Õseim onnan vándoroltak át a csúfos elcsatolás és "románosítás" miatt!

Mára azt kell hogy mondjam, kevesebb bajom van a Románokkal, mint a haza-fiakkal!

Szörnyû ez, de ez az igazság!

Globalizáció! Ez az a folyamat, ami az 1000 évesnél is régebbi múltú Magyar nemzetet leghamarabb marja szét az Öreg Kontinensen, mint bármelyiket körülöttünk!

Ehhez viszont a Haza - fiak is lelkesen asszisztálnak, no és nem csak a kormányról van szó, de nem ám!!!

Nem gond, még 20 év és nincs mirõl beszélni!

Sajnos, azt kell hogy mondjam - hál égnek, mert ha ezt kéne élete végéig élni az erre a területre, Magyar-ajkú lakosnak születtett világproletárnak
akkor ennél már az is jobb ha Kína gyarmatosít minket, mert behozza az ott mûködõ, és még annál is mûködõbb kommunizmust, és hipsz - hopsz rend lenne!

Sajnos azomban erre a területre kb egyforma kapzsisággal tart igényt USA- és a Zsidók, a Ruszkik, a Környezõek mindegyike, és az EU tagországok mindegyike!

Ezt a területet 1990-ben már elkezdték újrafelosztani egymás közt Hölgyeim, és Uraim!

Kár már vetyengeni a lehetõségeken ebben az országban......- akarom mondani miben?

Mincs már ilyen ország, a látszat ellenére sem!!!

Globalizáció! 20 év!

Ki merre lát!

A Családod, az életed szeresd jobban, és ne az elvakult ostoba ideológiát - amit 5 felõl akarnak a torkodon lenyomni, de érzed - ez nem a tiéd, nem tudsz azonosulni már!

Nincs már mivel.....

Nincs már kivel..... (tisztelet a kivételeknek! )

Ember legyél, ez legfõbb célja földi küldetésednek, és az emberen belûl is légy EMBER !

Jó erõt és egészséget mindnyájótoknak!

Valahol találkozunk.............................
Moldávia bánata 2008 aug. 28. - 12:37:44
(1974/2021)
Nyugaton meg csak kérdik magukban:
Minek jön ide ez a sok szláv? :)
1/10
issti1 2008 aug. 28. - 10:23:31 1/10 Előzmény meszag
(1973/2021)
Amúgy csodállak, hogy még van kedved vigyorogni -jó neked!
1/10
issti1 2008 aug. 27. - 22:24:25 1/10
(1972/2021)
Amig a hazát és nemzetet a ma fellelhetõ népesség alkotja, addig meghagyom nektek -ittmaradóknak!

..ha jobban belegondolok, az egész egyenes folyománya a kádári gulyásszocializmusnak: egy nép, ami ebben szocializálódott, csak ilyen pocsék lehet!

Mindnesetre aki kicsit képes kivülrõl látni, ami itt megy(a lakosság uszkve 1%-a) az nagyon szánalmasnak találja az egész országot -ez nem kétséges!
1/10
issti1 2008 aug. 27. - 22:16:14 1/10 Előzmény meszag
(1971/2021)
Nem tudom, mindent én sem ismerhetek..
8/10
meszag 2008 aug. 27. - 08:54:41 8/10
(1970/2021)
Fõként mert most is csak osztogatnak, mire fel? Útálom, ha álmodik a nyomor.
8/10
meszag 2008 aug. 27. - 08:53:23 8/10
(1969/2021)
Na éppen azért akarok eltûnni, meg nem is hiszek abban, hogy itt belátható idõn belül rend lesz a fejekben. Megúntam ezt a finnyászkodó, nyafogó, hazug, csaló, tehetetlenkedést, mentalítást.
Moldávia bánata 2008 aug. 27. - 08:26:36
(1968/2021)
Lelécelni?
S mi mi lesz a hazával? Mi lesz a nemzettel?
Ki fog adózni a politikusaink magas színvonalú eltartására?
Jól gondoljátok meg, feleim!
8/10
meszag 2008 aug. 27. - 06:25:53 8/10 Előzmény issti1
(1967/2021)
Nem kötözködöm, ez a jel:) nem a vigyorgásé?
1/10
issti1 2008 aug. 26. - 21:46:12 1/10 Előzmény meszag
(1966/2021)
Én úgy veszem észre, M.o.-hoz képest, már szinte minden hely meseország!

Amúgy meg ha te is le akarsz lécelni, akkor mért kötözködsz: inkább adj igazat a maestrónak!
8/10
meszag 2008 aug. 26. - 07:05:36 8/10
(1965/2021)
Ajánlhatom meseországot is, mert az sincs. :)
Egyébként én is azon dolgozok, hogy leléceljek.
1/10
issti1 2008 aug. 25. - 21:31:50 1/10
(1964/2021)
Köszi, neked is békességet!

Én a magam részérõl vizsgálom a lehetõségét, hogy miként lehetne disszidálni ebbõl az országból, ezek közül a kaki emberek közül(félreértések elkerülése végett az ország népességének döntõ többségére céloztam- kinek nem inge, ne vegye magára- te sem!).

Ennél még Cseszlovákia is jobb!!
neugassaman 2008 aug. 25. - 19:22:46 Előzmény issti1
(1963/2021)
Látom Istim, nem adtad fel! Ennek örülök, viszont hogy bírod? Nekem egész jó az idegállapotom politika nélkül......

Elkerülhetetlen......

De sokszor kivédhetõ ! :)

Éljen a nyugalom! A csönd ! Örülök a 3 magyar aranyunknak - mint majom a kukijának....:D

Szép volt, és nekem ez is vígasz már.

Béke Nektek!
8/10
meszag 2008 júl. 11. - 09:17:59 8/10 Előzmény Alternat
(1962/2021)
JA nekem még az jutott eszembe, erre a gondolatodra analógiaként, miszerint a melegek a felelõsek. mert felvonultak..
Ebben az országban van most kb. 3,5 millió adófizetõ, ebbõl kb. 0,9 millió(=kisebbség), aki a termelésben dolgozik, és krvára unja, hogy neki kell megtermelni a többieknek valót. Teszem azt felvonulnánk, és a többi ellentüntetne, sõt jól megagyabugyálnának bennünket. Szerinted kinek lenne akkor igaza? Senkinek sem, de kinek - kinek más okból. Így már jobban érzed, hogy az éremnek hány oldala van? Mit gondolsz, hány azonos véleményt olvasnál akkor? Nem ez a lényeg, hanem az, hogy együtt kell élni, beszélni kell róla, és megtalálni a legkevésbé rossz megoldást. Élni, és élni hagyni! Az meg nevetséges, hogy miért kell félni, undorodni a melegektõl. Nem randira hívták az ellentüntetõket. Ha elfogadod, ha nem vannak ilyen embertársaink, és a homoszexualítás nem akaratlagosan választott tulajdonság. Örülj neki, hogy Te semmilyen szempont szerint nem vagy kisebbségi csoportba sorolható.