1/10
issti1 2008 jún. 30. - 21:13:42 1/10
(1941/2021)
**moderálva**
8/10
meszag 2008 jún. 27. - 06:18:31 8/10 Előzmény ondok
(1940/2021)
Igen, azért én sajnálom, hogy vége. A tegnap esti mûsor is nagyon jó volt. Ezt kellene több helyen bemutatni, ill, hasonló összetételû társaságban Orbánt, hogy több ember elõtt nyilvánvaló legyen a különbség közte és Gyurcsány között.
Örülök neked is Ondok, hogy megvagy, éppen tegnap néztem, hogy május vége óta nem írtál.
Moldávia bánata 2008 jún. 26. - 19:31:44
(1939/2021)
A mûsor körítése igen profi volt. A fõcímzene például eléggé jól el lett találva.
10/10
ondok 2008 jún. 26. - 18:22:49 10/10
(1938/2021)
Száz hablatynak is egy a vége,igaza van Gerõ Andrásnak : egy mûsort a csúcson kell abbahagyni.Fridi ismét bizonyította ,hogy minden mûsortípusban a legjobb.A "Szólás szabadsága" ,Fábry stb. még mindíg belõle élnek,az õ gyenge mûfaji utánzatai.Olyan õ a szakmában ,mint Puskás Öcsi a fociban volt. Tud szórakoztatni, ha az a cél,és tud objektív társadalomképet elõtárni,ha éppen politizál. Az univerzum nagy kérdésein elgondolkodtatni ill. az emberi mikrovilág érdekességeire rácsodálkoztatni.Egyszóval csak remélhetõ ,hogy újra elõkerül valamilyen csak rá jellemzõ mûsorban,amihez további egészséget kívánok neki.
8/10
meszag 2008 jún. 26. - 07:39:21 8/10
(1937/2021)
NEm tudom mit akarnál bontani. Én egyébként abban látom a tragédiát, hogy ezek valóban akartak változtatni a nagy elosztó rendszerken, sokat dolgoztak, de nem jól, mert ez a kis gügye zseboroszlán könnyedén megfúrta az egészet.
Már pedig változtatni muszáj, ha tetszik, ha nem.
És vedd végre észre, Viki sem érdeke, hisz a fúráson kívül semmi féle programja nincs. Jól levitézlett a MGYOSZ elõtt is.
Vikinek is vinnél finomságokat? Ez csak csípkelõdés.
JA a 2063 hozzászólásodban írod, hogy meghamisított statisztikai adatok - ez nem igaz, csak a törvények által megengedett idõpontig halasztották a közlést. De mi a baj, Viki azt mondta, hogy tudta milyen rosszul állunk, és nem is akart nyerni. Hát akkor?
8/10
meszag 2008 jún. 26. - 07:21:18 8/10
(1936/2021)
Fiúk, fiúk! Komolyan mondom, nem tudom miért vagytok allergiásak egymásra. Ezt Neked, és Moldáviának címeztem.
8/10
meszag 2008 jún. 26. - 06:48:52 8/10
(1935/2021)
Nyugalom. Milyen szines füzetekrõl beszélsz? Mondtam már nem vagyok párttag. Ja, hogy Te olvastad? Mucika! Beszélj a háziorvosoddal, neked mindig a legdrágább gyógyszert írja fel. Ugyanis szerintem a szorzó 1 alatt van.
A gázár nem emelést ostoba módon 2002-ben ígérgették, nem most. Az meg, hogy a világpiacon az energiaár ennyi, talán nem Gyurcsány tehet...
De tudod Te ezt jól, de ha már dobálodzol, akkor miért ne ezzel is. Az energia áremelés persze, hogy visz magával mindent, mert a bugyuta emberiség - hiába beszélnek az okosok -, akkor is közúton szállít mindent, és ki nem szállna az autóból, még ha metrón sokkal elõbb elérné pesti pogár az uticélját ugye? Ja vissza a gázárra, azt ugye tudod, hogy nálunk a legolcsóbb a környezõ országokban? Egyébként a háború utáni nagy lakáshiány miatt, és még jónéhány elõre nem látható okból elhitették az emberekkel, hogy tömblakásban, városban élni csuda olcsó. Ráadásul a rendszerváltáskor, igaz kedvezményes áron zöme megvette a lepukkant bérházat, mert rövid távon jó üzletnek tûnt az is, így aztán örökre bebetonozták sokan a nyomorúságukat. A másik réteg meg lakik a szintén olcsón megvett, ma elképesztõen magas árú lakásában egyedül, és sír, megy segélyért, közben már eladta a kérót a H...nek,és él mint Marci .... Most reggel csak ilyenek jutottak még eszembe.
Moldávia bánata 2008 jún. 25. - 23:57:10
(1934/2021)
Õszintén gratulálok az újabb kirohanásodhoz!

Fridi mûsora is véget ér sajnos, a te (a mi) mûsorunk is véget ér. Szerencsére! :)
1/10
issti1 2008 jún. 25. - 21:48:25 1/10
(1933/2021)
Csatlakozom az elõttem szóló Humpyhoz: "hülye az, aki leáll egy skóttal vitatkozni".
Úgyhogy, ha megengeded én is érzékeny búcsút vennék személyedtõl.
S csak a hangsúly kedvéért egy újabb anglicizmussal tetézném a sort: piss off!
..keresd ki a szótárból! ;o)
Moldávia bánata 2008 jún. 25. - 19:22:40
(1932/2021)
Nem haragszom, elmondtam a korrekt véleményemet, ennyi. Nem is kell feszegetni, felesleges. ;)
Humpy 2008 jún. 25. - 15:38:58
(1931/2021)
Teljesen tisztában vagyok azzal, hogy egyesek elõszeretettel kiforgatják mások szavait, rémképeket festenek a falra és közben azt kiabálják: 'Fogják meg!, meg 'Feszítsd meg!. És miért is? Hogy a saját alaptalan vádaskodásukról eltereljék a figyelmet.
Ilyenkor jut eszembe egyik kedvenc fórumos szerzõm: "Az is hülye, aki leáll egy skóttal vitatkozni."
Ha nem haragszol, most már folytasd nélkülem. Bye-bye, ahogy egy jól nevelt skót mondaná.))))))
Moldávia bánata 2008 jún. 25. - 15:08:46
(1930/2021)
Figyelj, segítek, most az egyszer. "Rendben" van, hogy a közéletbõl kell kiirtani a "komcsikat" hungaricum szerint, VALÓBAN EZT ÍRTA. Nem tudom, az neked nem esik le, hogy ezzel tisztában vagyok?
Kiirtani a komcsikat a közéletbõl. Valójában mit is takar ez? Életükre törni? Bírói eljárás nélkül bebörtönözni?
Moldávia bánata 2008 jún. 25. - 15:04:15
(1929/2021)
Istukám, próbálj meg egyszer az életben konstruktív lenni, s a verbális lemezjátszód tûjét végre rendbe hozni!
Számomra az a szó, hogy kiirtani egyértelmûen negatív és erkölcsileg elitélendõ, amennyiben emberekrõl van szó! De ez is egy újabb példa a gondokkodásra való képtelenségedre! A válaszomból egyáltalán nem következik a contrario, hogy tagadtam volna Humpy megállapítását, csupán kihangsúlyoztam a lényeget! Már ami az én ízlésvilágomat illeti!

Tudod, amikor az általam igen gyakra olvasott kuruc.info azt írja Gusztostalan Péterrõl, hogy heterofób, mert kiáll a homoszexuálisok jogai mellett, az megdöbbentõ módon paralell a te gondolkodásmódoddal. Csak te valahogyan semmit nem akarsz (vagyis inkább: nem tudsz!) észrevenni!
1/10
issti1 2008 jún. 25. - 15:03:31 1/10
(1928/2021)
Tényleg, és ezt a "közösen sokminden el lett rontva, de majd most" -ezt hogy képzeljem el? ..mondjuk az Orbán és a Ferike kéz a kézben elindultak szétbombázni az országot?
..és ezt a "de majd innentõl elkezdenek szépen mindent helyrehozni" optimista kitételt egyenesen a piros füzetkébõl másoltad, amit a minap magam is majdnem kinyitottam(elsõre aszittem valami akciós újság -de aztán még idõben repült a helyére..qka!)?

Jut eszembe: mért hagyod ki ezt: a MSZMP kormány mûködése során a fizetések reálértéke 30%-kal, mig a nyugdijaké még ennél is többel, 40%-kal nõtt -ezt véletlen láttam az 1ik hiradóban, a füzet irja! ..szerintem ez is legalább olyan hiteles, mint a választásokkor felmutatott (hamisitott) statisztikai adatok..

Mindenesetre azóta, h. ezt olvastam, mingyárt jobban érzem magam: sokkal jobb a helyzetem, csak -én hülye- nem veszem észre, ugye?

Hú, hol a nyugtatóm, mingyár szétdurran az agyacskám! ..ja tudom, a nagy életszinvonal emelkedésben nem vettem észre, hogy 3xosára ment az ára, s azóta nem veszem meg!
No, sebaj, egy jó hideg zuhany is jó lesz -melegvizre már úgyse nagyon szeretek gondolni - a mai gázárak mellett(szerencsére azt sem emelték, ahogy meg is igérték!) ..legalábbis ezen a héten még nem! Asszem majd a jövõhéten, újabb 10%-al .. de nem gond: a dinamikus életszinvonal emelkedésbe ez is belefér, ugye?
1/10
issti1 2008 jún. 25. - 14:48:49 1/10
(1927/2021)
Igen, szerintem is közös ügyünk, h. ne legyen elõrehozott választás: még be kell fejezniük a bontási munkálatokat!
Én azért bukásuk után is igyekszem majd õket támogatni: majd viszek nekik a börtönbe házi finomságokat -a mamám rohadt jól fõz!
8/10
meszag 2008 jún. 25. - 14:35:39 8/10
(1926/2021)
Komolyabban, szerintem kitöltik a ciklus idõt. Senkinek nem érdeke az elõrehozott választás, ha komolyan vehetjük, hogy Vikike konstruktivítása végre megjelenik. :) Igaz, hogy eddig sokminden el lett rontva - közösen eltolták - de majd most...
Vigyázz, ne idegeskedj, már csak a melegre való tekintettel se.
8/10
meszag 2008 jún. 25. - 14:29:06 8/10
(1925/2021)
Ne vedd ilyen komolyan, aggódom!
8/10
meszag 2008 jún. 25. - 14:28:16 8/10
(1924/2021)
Mókuska, a számítógép nem teljesít vágyakat. :)
Humpy 2008 jún. 25. - 13:12:59
(1923/2021)
Ehhez nem tudok mit hozzátenni. Feladom. Talán másnak több szerencséje lesz.)))
1/10
issti1 2008 jún. 25. - 12:52:24 1/10
(1922/2021)
..ami azt illeti, jobban belegondolva, talán Humpynak adott válasz esetén sem az imént feltételezett önkritikád hiánya a kulcs -sokkal inkább a már korábban személyed kapcsán felmerült(elõzõ válaszodban is kézzel-lábbal tagadni próbált) felfogási képesség hiánya lehet a megoldás:

Egyszerûen nem is érted meg, amit olvasol -ezt mutatják nekem cimzett indulatos hsz-aid, valamint utóbbi, Humpy kritikájára irott válaszod is..

No persze nem is kell mindenkinek mindent értenie - csak legyünk tisztában saját korlátainkkal, s próbáljunk ezek tudatában cselekedni...
Capito?
Nem?
Ezt sem?