1/10
67idA 2019 nov. 19. - 00:31:28 1/10
(2320/2320)
Hiteltelen ez a Port... Mi az, hogy 2 csillag? Eleve, még az egy is sok lenne ennek a mosléknak.
olahmiki1959 2016 jan. 31. - 03:55:50
(2319/2320)
Állítólag Lajcsi és a többi rab annyira jól érezte magát odabent, hogy esténként nagy mulatozást csaptak a cellában.
Egyszer be is szólt nekik a börtönõr:
- Emberek! Ne Dáridózzanak olyan hangosan, mert szétültetem magukat!...:)
robicsek2 2016 jan. 29. - 23:46:11
(2318/2320)
"aztán könyvet ír majd a börtönéletrõl."

Mint minden celeb aki töltött egy kis idõt a hûvösön. Ja persze Trutymotol tanulták, hogy a legjobb címben szerepelnie kell a pokol szónak :PPP

Az már más kérdés, hogy szinte biztos, hogy vigyáznak rájuk, hogy ne lehessen semmilyen afférjuk, míg az átlag emberre tojnak. és velünk akármi megeshet :(

Amugy igen könyvet fog írni, fogyi könyvet ! Konkurencia lesz Norbi-nak :)
"Börtön fogyi"

Aztán jön majd a DVD Lajcsi vissza megy egy napra forgatni, beszervezi majd a cella társát meg két szinpi rabot, és mehet is majd a torna. A zenét pedig az õrség biztosítja majd, egy tonfával a rácsokon. :)

Sõt még Laci bácsit is lefõzik,

A börtön kosztot fogják kiszállítani rendelésre :)
port_man 2016 jan. 29. - 23:44:39
(2317/2320)
Mûszaki hiba volt, véletlenül kikerülték a vezetékek a mérõórákat. :-P Bele is betegedett Lajcsi, õ nem tudta. :-P :-P
-csengõzoli-- 2016 jan. 29. - 23:33:51
(2316/2320)
Mi az,hogy lehet bûnös is,meg nem is?
Ki tudja mióta lopták az áramot, szerintem a 30 milliós saccolás,ami a sajtóban elhangzott nagyon kevés a valós összeghez képest.
Egy lakóparkról van szó.
Ha nem Lajcsi lopta,akkor ki?
A takarító unalmában arra gondolt pénzt spórol Lajcsinak? :D
Ugyanmár...
port_man 2016 jan. 29. - 23:24:57
(2315/2320)
Azt nem tudjuk meg ebbõl, lehet bûnös is meg nem is. Kit érdekel, hogy nem nézhettek rá?

Egyébként annak a rabnak kiverték a popsiját, aki ránézett Lajcsira?
offtopic
-csengõzoli-- 2016 jan. 29. - 23:23:35
(2314/2320)
Pont ez a lényeg,hogy most kell mutogatnia magát,hogy szegénnyel mit tettek...
port_man 2016 jan. 29. - 23:18:47
(2313/2320)
Kis esze lett volna,n em mutogatta volna magát hosszan a karikás szemével, mint egy zombi.

Ráadásul az ügyvéd szerint a közös képviselõ elismerte, Lajcsi szerint viszont nem történt semmi.

Akkor beszélje meg a "barátjával" és a zenésztársával.
-csengõzoli-- 2016 jan. 29. - 23:15:47 Előzmény olahmiki1959
(2312/2320)
Ezt hívják nyomásgyakorlásnak, a közvélemény befolyásolásának.
Te loptál már áramot véletlenül?
Nalátod...
Hajdú Peti meg biztos beígért egy kisebb összeget a haverjának és megnyugtatta,hogy segít neki kimászni a szrból.
Gondolom már a bevonulás elsõ napján felkérték Lajcsit,hogy ha kijön adjon interjút.
Jövõ héten jöhet a Blikk, Friderikusz, aztán könyvet ír majd a börtönéletrõl.
port_man 2016 jan. 29. - 23:14:29 Előzmény olahmiki1959
(2311/2320)
Sok értelme nem volt, hogy a saját ügyvédje szavába vágva össze-vissza beszéltek.

A mért fogyasztást kifizette, sosem volt elmaradása. De nem is a mért fogyasztás hiányzott, hanem a nem mért ...
olahmiki1959 2016 jan. 27. - 12:36:14
(2310/2320)
Igazából nem tudom, mit mondjak a Galambos Lajcsival készült, mûsorváltozást elõidézõ, váratlan és rendkívüli interjúra.
Új információt nem nagyon tudtunk meg, Lajcsi az egész interjú alatt - emberileg érthetõ módon - az ártatlanságát hangsúlyozta, a fõleg a második részben elmesélt, a börtönbeli hétköznapokról szóló elbeszéléseibõl pedig egy ártatlanul meghurcolt ember portréja rajzolódott ki.
Tulajdonképpen még rokonszenvesnek is volt mondható, de az egész beszélgetésbõl csak a lényeg nem derült ki.
Történt-e bûncselekmény, vagy valaki be akarta-e feketíteni a hamis vádakkal Lajcsit?
Én csak abban reménykedem, hogy valamikor végre ez is ki fog derülni.
Addig pedig mindenki azt gondolhat, amit akar...
Mindenesetre, az azért érdekes, hogy a börtönbõl való kijövetel után egy nappal, valaki máris interjút ad a tv legbulvárabb mûsorának.
Szerintem minden normális, hétköznapi ember, aki végre kijön a börtönbõl, az hetekig elzárkózik minden és mindenki elõl, örül, hogy végre együtt lehet a családjával, senkit nem akar látni a külvilágból, pihen, nagyokat eszik, és megpróbálja feldolgozni magában a történteket.
Ez lenne a normális reakció.
Ehhez képest ez az interjú...
No comment...:)D
gsi1 2016 jan. 26. - 21:20:10
(2309/2320)
Rendesen beszélj te taplópapai!!!
Mi az ,hogy lesz*rnak meg Pofátok. Idióta te!e
olahmiki1959 2016 jan. 01. - 17:25:46
(2308/2320)
Az egész mûsor az elmúlt év "legjobb pillanataiból" lett összeállítva, ehhez méltó módon hihetetlenül gagyi és alpári, színvonaltalan, és végtelenül unalmas, gyomorforgatóan közönséges, és szánalmasan erõltetett lett az egész.
Egyedül Maksa Zoltán és Rocker Zsolti blokkja volt olyan, aminél idõnként elmosolyodhatta magát a nézõ.
Hajdú Péternek ezzel az adással sikerült feltennie az "i"-re a pontot, a koronát az egész évi mûsorára, mert talán ez lett az összes közül a leggagyibb, legrosszabb mûsor a Frizbi történetében.
Ami azért nem kis teljesítmény, lássuk be...
malvinkicska 2016 jan. 01. - 11:46:08
(2307/2320)
A tv2 mûsorától hányingere van az embernek szóra nem érdemes az egész.
Magdi 2015 dec. 31. - 20:46:03
(2306/2320)
Új ez, az a 2010. talán azért van ott, mert azóta van Frizbi?
heidfeld67 2015 dec. 31. - 19:57:57
(2305/2320)
Most komolyan, a TV2 szilveszterkor ennek a nyálasképû undormánynak egy majd hatéves mûsorát adja le könnyed esti szórakoztatás gyanánt?
Silkent 2015 dec. 31. - 18:29:37
(2304/2320)
Ma szilveszter van, így egy kellemes esti mûsort kerestem, amit szívesen néznénk...
A TV2 kínálata: Frizbi, utána Kasza! 22.30-tól Sztárban sztár, amelyik az elnöki köszöntõ után folytatódik....
Színvonal:0
olahmiki1959 2015 dec. 04. - 17:25:06
(2303/2320)
Talán kétféleképpen gondoltuk, talán nem.
A kislány komoly, értelmes, de akkor is az a véleményem, hogy ez már nem megilletõdöttség, hanem valami sokkal súlyosabb dolog, - megint kihangsúlyozom, hogy nem az õ hibája.
Bele lehet kerülni a felnõttek világába, értetlenül, ártatlanul, védtelenül, de azért egy-egy kedvesen feltett kérdésre mégiscsak lehet válaszolni, értelmesen, aranyosan, vidáman, mosolyogva.
Mint egy gyerek, pontosan úgy, ahogy egy gyerektõl elvárható.
Még csak azt sem mondom, hogy nagyon okosan és összeszedetten kell beszélgetni egy mûsorvezetõvel, de valami "életjelet", valami természetes reakciót el lehet várni - szerintem...
Pláne kislányoktól, akik - olvastam róla - általában jobban kommunikálnak, mint a fiúk, mert a génjeikben hordozzák a jó beszédkészséget, hiszen késõbb, anyaként, õk tanítják meg például a saját gyermekeiket is beszélni.
Mindegy, lehet, hogy Mónika kislánya csak egy rossz napot fogott ki, de számomra mégis elgondolkodtató volt a viselkedése.
2/10
pneklara 2015 dec. 04. - 16:03:48 2/10
(2302/2320)
Megnéztem:) De csak a Mónika részt, a Növényi családot majd késõbb.
Én nem láttam ennek a kislánynak a viselkedését olyan tragikusnak. Komoly, értelmes, és látszik, hogy nincs szokva az ilyen idétlen mûsorokhoz, ahol a gyerek szerepe az, hogy legyen a felnõttek szórakozására.Nem is értette, hogy mit röhögnek, kacarásznak a felnõttek, látszott, hogy a végén majdnem elsírta magát, mert nem értette, hogy mi itt olyan mulatságos. Mindenesetre nekem szimpatikusabb gyermeki viselkedés, mint pl Fésüs Csenge minden lében kanál produkciója. Az a baj ezekben a bulvár mûsorokban, hogy a gyereket is eszköznek használják fel a felnõttek szórakoztatására. Például az Ének iskolájában Hajós olyan altesti humorbombákat szórt a gyermekek elõtt, hogy az intelligens gyermek egybõl ráérez, hogy ez a bácsi hü.e, s úgy viselkedik majd, mint most Molly, õ szégyelli magát az idiotizmust tapasztalva.
Igen, a Mikulás kísérõi mélynövésû embertársaink voltak, Hajdú valószínû szerepléshez akarta õket juttatni jótékonyságból, s jobban meg voltak illetõdve, mint Molly.
Hát, látod, Miki, legalább leteszteltük, hogy ugyanazt néztük,de kétféleképp gondoltuk. Mónika egyébként biztos domináns a leánykájával szemben, de az látszik, és ez szimpatikus, hogy eddig nem tolta a reflektorfénybe a kislányt.
olahmiki1959 2015 dec. 04. - 08:09:28
(2301/2320)
Ha visszanézed, kíváncsi vagyok hogy mi lesz a véleményed. Úgy vettem észre, hogy értesz a lelki dolgokhoz, rezdülésekhez, talán tudsz majd valamiféle magyarázatot adni erre a viselkedésre.
Én, mint teljes amatõr ezen a téren, csak a benyomásaimra tudtam támaszkodni, amikor a véleményemet megfogalmaztam.