olahmiki1959 2015 febr. 19. - 21:45:42
(2240/2320)
Egy ideje Hajdúnak az a szisztémája, hogy a TV2 éppen véget ért, vagy jelenleg is futó mûsoraiból hívja meg a vendégeit.
Vége a Rising Starnak?
Oké, hívjuk meg "Keró" tanár urat.
Megy a Hal a tortán?
Jó, jöhet Demcsák Zsuzsa, aki - reményeink szerint - hatalmas, könnyben úszó szemeivel fogja elrebegni, hogy milyen nehéz napokat él át mostanában... (Na, nem "úgy"...:)
Ez a választék, ez a színvonal, az elõszobában várakozik még Fásy Ádám a két zsivánnyal, Pásztor Anna bukósisakban, Fluor Tomi, (portás nincs, hogy már mindenkit beengednek?) Nyertes Zsuzsa a kutyusával, (jaj, de édi)! és Czibi Norbi édesanyja...:)

- Józsi, mi az isten történt, leszakadt a teherlift, vagy mi van?...
- Nyugi fõnök, csak a színvonal megy lefelé ezerrel!...:)))
olahmiki1959 2015 jan. 01. - 05:27:53
(2239/2320)
Frizbí szilveszteri különkiadás...
Sok köszönet nem volt benne.:D
Régebbi mûsorokból összekukázott, hihetetlenül alacsony színvonalú válogatás volt az egész, unalmas, "B" kategóriás, "futottak még" emberkékkel, a Frizbí stand up-os tehetségkutatójában egyszer felbukkanó, aztán azonnal a süllyesztõben el is tûnt, "azóta sem hallottunk róluk" figurákkal, a végén az elmaradhatatlan, "lerágott csont" Lagzi Lajcsival, brrrr!...
A nevesebb vendégek - Galla Miklós, Maksa Zoltán, Nádas György - pedig ezúttal a megszokottnál gyengébben szerepeltek, õk sem tudták ezt a szerencsétlenkedést megmenteni...
A legijesztõbb mondat Hajdú Péter szájából hangzott el, aki azzal búcsúzott a nézõktõl, hogy a Frizbí legközelebb februárban jelentkezik, pedig már azt hittem, - azt reméltem - hogy ez a szupergagyi mûsor végre eltûnik a televíziós mûsorok süllyesztõjében.:DDD
olahmiki1959 2014 dec. 11. - 17:50:46
(2238/2320)
Unalom, unalom, unalom...
10/10
Bubus53 2014 dec. 03. - 23:21:52 10/10
(2237/2320)
Miért van az, hogy ez a Pataky ennyire hülye? És kedves Port.hu, az miért, hogy be vagyok jelentkezve, és a hozzászóláshoz még külön be kell?
2/10
pneklara 2014 nov. 28. - 07:24:31 2/10
(2236/2320)
Kedves Miki! Írásodhoz nem tudok mit hozzátenni, mert minden szavaddal egyetértek.
Talán annyit, hogy a fõ felelõsök azok, akik alkalmazzák a hadaró, modoros, alpári üdvöskéket.Az õ igényszintjük túl alacsony, mert ha nekik elegendõ Istenes Bence stílusa, sõt, talán ki is kényszerítik belõle, akkor ott változás nem lesz nagyon sokáig még.
Nekem nem volt meglepetés B. Alex, mert kezdetektõl szimpatizáltam vele, mint jelenséggel.
Most kezdek kicsit csalódni benne, de csak annyiban, hogy az érés hiányzik neki.Most olyan, mint egy friss bor, már érzõdik rajta, hogy lehet jó, zamatos, különleges, de benne van az is, hogy csak ígéret marad. Sok bölcsesség hiányzik még Alexbõl, s ha kezdi majd hinni magáról, mennyire különb másoktól, akkor ledarálódik, s megy õ is a levesbe.
olahmiki1959 2014 nov. 27. - 20:33:32
(2235/2320)
Itt most Bochkor nyilvánult meg, azonban, ha végiggondolod, hogy - most csak rádióról beszélek, bár a tv-ben lévõ mûsorvezetõk stílusát is végigvehetnénk, - milyen hangnemben, fölényes, magabiztos, mindenkit lenézõ és lekezelõ stílusban vezetik a rádiómûsorokat a mostani, fiatal nemzedék tagjai, akkor az összkép borzasztó.
Hadarnak, egymás szavába vágnak, állandóan szellemeskednek, poénkodnak, az egész egy harsány, mindenkit lenézõ, fikázó, ledorongoló hangnemben történik, mindegyikük meg van gyõzõdve arról, hogy õ az atyaúristen, aki mindenkit "helyretehet", kioktathat, hülyének nézhet, mert ma ez a menõ, ez a trendi, a kultúra nem kell a kutyának sem, a bulvár, a közönségesség, a "minél nagyobb baromságot mondok, annál inkább én vagyok a menõ!" attitûd uralkodik az egész médiában.
Lehet, hogy ez a jövõ rádiózása, anyám szokta mondogatni, hogy "ha ez így megy tovább, 20 év múlva mindenki hadarni fog?"
Lehet, hogy igen...
Mindenki kiabál, hadar, hogy minél több információ elhangozzék rövid idõ alatt. Ha a tv-re gondolsz, Istenes Bence minden mûsorában szinte csak kiabál, harsánykodik, pörgeti a szót, de ugyanez igaz Sebestyén Balázsra, és a többiekre is, mind.

A nyugodt, kulturált - nem lassú, és unalmas! - beszédmód gyakorlatilag kihalóban van, az élet minden területén a rohanás, a felületesség uralkodik el, aminek viszont az a következménye, hogy egy állandó szózuhatagot hallasz, aminek nincs súlya, nincs igaz tartalma, és amikor elhallgatnak, mert mondjuk jön egy reklám, vagy zene, akkor elgondolkozhatsz azon, hogy mit is hallottál valójában, annyira nem marad meg az egészbõl semmi...:)
Mirõl volt szó? - gondolkoznod kell, hogy a monoton beszéd-cunamiból kiszûrd a mondanivalót.
Én például ezért sem hallgatok bizonyos rádiókat, mert nem akarom az agyamat fárasztani ezzel az egész mûsorvezetési stílussal.

A tegnapi Hajdú mûsornak egy pozitívuma volt - szerintem.
Kiderült, hogy a mindenki által nagyjából hülyének nézett ByAlex egész értelmes srác, jó gondolatokkal, megfontolásra érdemes véleményekkel.
Ez tetszett.
A mûsor elsõ fele viszont nagyon is lesújtó képet adott a mostani bulvármédia egy szeletérõl, a nagyképûségrõl, beképzeltségrõl, fölényeskedésrõl, mindenkit kioktatásról, - és ebben Havas egy mákszemnyivel sem jobb Bochkornál, még ha láthatólag különbnek is gondolja magát nála.:D
2/10
pneklara 2014 nov. 27. - 10:15:41 2/10
(2234/2320)
Bár minden olyan helyet és alkalmat elkerülök, ahol Bochkorba ütközhetnék, mert azt tartom róla, hogy annyi intelligenciája nincs, mint egy nagycsoportos óvodásnak, de van akkora ego - ja, mint ide Lacháza, s ráadásul olyan pozícióban van, hogy bármit mondhat,felelõsség nélkül, mert mikrofon van a kezében, s úgy nézi le azokat, akiknek beszél, hogy ordít az egész róla, szóval hallottam errõl a libacomb amputálásról, és kíváncsi lettem, a Tanár Úr, aki maga is hasonló kaliber, mint mondhat bagolyként a verébnek.
Volt valamikor egy rajz, talán a Ludasban, hogy egy paraszt ember mutatja a háztájit a városról érkezett pantallósnak, aki kiszúrja, hogy egy disznó 4. lába fából van faragva. - Egy kis csülökpörköltre vágyott a család, csak nem vágjuk le ezért az egész disznót - magyarázta a jóember a városinak. Bocskor van már olyan öreg, hogy láthatta ezt a rajzot, s talán innen plagizált, gondolván, hogy milyen jópofa lesz akkor reggel.
Többet nem is érdemes rá szót vesztegetni, csak nem értem ezt az önérzetet, hogy õ lealázhat, kigúnyolhat mindenkit,minden formában, na de ha a fagyi véletlenül visszanyal, ja, kérem, hát akkor jön a felháborodás!
Van még a nyugdíjig egy pár éve, vehetne egy önismereti tréninget, hogy tükörben lássa a nagyképûségét, hogy mennyire fel kellene nõnie ahhoz, amit csinál.
De szerencséje, hogy vannak, akik vevõk az idétlenségére, mások meg messzire kikerülik, de ez õt nem izgatja, tehát jól van ez így, ahogy van. De az is, hogy Hajdú mûsora sem hoz sokakat lázba, mert nem tolonganak itt a hozzászólások.
2/10
pneklara 2014 nov. 21. - 18:01:36 2/10
(2233/2320)
Hát nem is tudom, hogy nem marad-e ülõ testtartásban egy halott? Volt néhány éve, hogy egy ember körbeutazott a villamos vonalán,senki nem vette észre, hogy már nem él.Szerintem is hatásosabb lett volna, ha Danny Blue lecsúszik a székrõl, de az macerás lett volna, s veszélyeztette volna show látványosságát:)
2/10
pneklara 2014 nov. 21. - 17:56:45 2/10
(2232/2320)
Ha 40 évvel ezelõtt látom, még talán el is hittem volna belõle valamit, de mióta tudjuk, hogy mindenki és mindenhol hazudik a nagy cél érdekében, hogy szórakoztassanak, bármilyen eszközzel, például gagyi látványossággal, azóta csak nevetek azon, mennyire komolyan veszi magát ez Blue gyerek. Pedig mást sem csinál, mint szemfényvesztést. Az egy dolog, amikor Hajdú próbálta a kezével a szívverés tempóját átvenni, kétszer olyan gyors volt, mint amit a szerkezet mutatott néhány másodperc múlva. Valamelyik nem volt igaz-szerintem a gép volt preparált. Aztán hogy egy szívemegállt ember megrázza magát, és már ismét normális arcszínnel, nem sápatagon kér egy pohár vizet...hát, szédítse az öreganyját. De abból él, mint Gyõzike, mûsort csinál. Már fél évvel ezelõtt bejelentette a showt, hisz "idõ kell a felkészülésre", aminek legjobb színtere a Frizbi mûsora, két "preparált" mentõssel. Szerintem még kar alá szorított kütyü sem volt, teljesen tudatában volt mindennek, a gép végezte a magáét, amire beállították.
Remélhetõleg senki nem utánozza ezt az egzaltált embert, aki nem más, mint szemfényvesztõ. Percig sem izgultam, hogy az élet és halál mezsgyéjén merre jut majd. S õ is visszatartotta a levegõt, ameddig bírta, s aztán megrázta magát, mint ha mi sem történt volna.
olahmiki1959 2014 nov. 20. - 19:56:10
(2231/2320)
Danny Blue szívmegállításos trükkje kb. 100 évre tekint vissza, - ha jól emlékszem, õ maga, vagy egy másik figura egyszer már elsütötte ezt a mutatványt az Uri Geller utódját keresõ mûsorban, néhány évvel ezelõtt, - az a lényege, hogy az ember a mutatvány megkezdése elõtt a hóna alá rejt egy kisebb gumilabdát, vagy keményre összecsomózott rongydarabot, és amikor úgy gondolja, odaszorítja a testéhez, mire az elnyomja az ütõeret a karján, és nem lesz kitapintható a pulzusa.

Rodolfó, a zseniális bûvész már évtizedekkel ezelõtt bemutatta ezt a trükköt a tv-ben, tehát egyáltalán nem akkora szenzáció, mint ahogy ez itt be lett állítva.
Az EKG gép pedig - a beavatott mentõsök segítségével - szintén befolyásolható valamilyen technikai trükkel, már csak azért is gondolom így, mert Danny Blue szívverése túlságosan szabályos volt, és nem lassult le fokozatosan, hanem egyszercsak hirtelen, minden átmenet nélkül megállt.
Utána pedig, a feléledés után, azonnal ugyanolyan szabályos lett, mint annak elõtte, mind a szívverések közötti idõtartamot, mint a szívdobbanások erõsségét tekintve, ami teljes képtelenség.
Bárkinek az újjáélesztésénél egy kis idõ eltelik, amíg az illetõ szíve fokozatosan felveszi a ritmust, és rendezõdik a vérnyomása, a pulzusa, és minden egyéb.

Végül, a legegyértelmûbb példa a mutatvány kamu voltára.
Ha valakinek megáll a szíve, az azonnal elveszíti a testtartását, a feszültség kimegy a végtagjaiból, a teste marionettfiguraként csuklik össze, és nem tud ülve maradni egy széken, hanem abban a pillanatban ellazul, és rongydarabként csúszik le a székérõl.
Ezt a mutatványt esetleg egy kényelmes fotelban ülve, vagy egy ágyon fekve lehetne hihetõen megcsinálni, egy széken ülve semmiképpen sem!...:)

Úgyhogy Hajdúnak a gondterhelt arccal való asszisztálása ehhez a gagyihoz tökéletesen beleillik abba a sorba, ami évek óta zajlik ebben a mûsorban.

Lagzi Lajcsi kislánya valóban bájos volt...
olahmiki1959 2014 okt. 30. - 07:44:18
(2230/2320)
Kasza Tibinek van egy sajátos stílusa, ami vagy tetszik valakinek, vagy nem...
Viszont Cynthia Dictator meglepõen értelmesnek bizonyult a mai adásban, õszintén megnyílt, és még Hajdú indiszkrét, sokszor kifejezetten bunkó kérdései sem nagyon tudták zavarba hozni.
Kellemes csalódás volt.:D
Suziy 2014 okt. 02. - 19:29:43
(2229/2320)
Rendben :)
olahmiki1959 2014 okt. 02. - 17:41:54
(2228/2320)
Nekem van, de neked nem adok belõle, ne is kérjél...:)))
Suziy 2014 okt. 02. - 08:35:43
(2227/2320)
neked humorod van ? nincs.
olahmiki1959 2014 okt. 01. - 23:21:59
(2226/2320)
"Holnaptól nem borotválkozom!"

Miért?... Szoktál???...
Suziy 2014 okt. 01. - 22:49:25
(2225/2320)
Holnaptól nem borotválkozom!
fo.ma 2014 okt. 01. - 18:38:54 Előzmény olahmiki1959
(2224/2320)
Borzalmas, annyira visszatetszõ, és végül is számomra tök mindegy, h az eredetivel, v a másolattal beszélget, én egyikre sem vagyok kíváncsi. Még jó, h tudom, így még véletlenül sem kapcsolok oda!
olahmiki1959 2014 okt. 01. - 06:45:51
(2223/2320)
A mai adásban az elõzetes szerint Hajdú Péter az Eurovíziós Dalfesztivált megnyerõ szakállas nõvel, - vagy szakállas fiúval, aki nõnek öltözött, a fene sem ismeri itt ki magát, hihihi! - Conchita Wursttal fog beszélgetni.
Na persze.
A jó múltkor valamelyik bulvár hírmûsorban bemutattak egy magyar srácot, aki elképesztõen hasonlít Conchitára, amikor végigvitték a Váci utcán, az összes járókelõ azt hitte, hogy tényleg az osztrák elõadót látja - bennem meg ott bujkál a kisördög, hogy mi van, ha Hajdú ezt a gyereket viszi be a stúdióba, és próbálja meg elhitetni a nézõkkel, hogy a külföldi sztárt látjuk.
Erre igazán kíváncsi vagyok, mert "ezektõl" minden kitelik...:)))
2/10
pneklara 2014 szept. 18. - 10:31:27 2/10
(2222/2320)
Megnéztem. Nem õszinte a fiú. Azt régen "levettem", hogy õ már rég nem szereti Cintiát. Meg is lehet érteni, úgy fonja körbe az a nõci, mint pók az áldozatát. Így nem lehet élni. Más módját nem látta a szabadulásnak, csak a nõ mondja ki, hogy eredj, ki is mondatta vele, s eljátszani, hogy a földön nem volt még ilyen szerelem, s minimum õ tûnjön áldozatnak. Közben alig várja, hogy éljen, élményeket gyûjtsön. Beteg embertõl szabadult így meg. Csodálkozom, hogy senki nem veszi észre, hogy ez a félérett lány segítségre szorulna a családja közbenjárásával? Nem hiszem, hogy képes a csatorna kérésére színészkedni,hisz már hálni jár belé a lélek. A mûsor elején még formás volt, most már egy roncs.Pláne túl van egy ilyen betegségen, nem ezt az életmódot kellene élnie: szórakoztatni a nagyérdemût.
2/10
pneklara 2014 szept. 17. - 12:36:35 2/10
(2221/2320)
Mit lehet várni egy olyan szereplõ "õszinte" megnyilatkozásától, aki egy másik mûsorban végighazudja az estéket?
De megnézem, mit vall errõl a halálra ítélt kapcsolatról. Hogy nem szereti Cintiát, ezt lehetett sejteni, azt is, hogy az a lelki defektes kis nõ meg csüng rajta, indákkal próbálja lekötni, kapaszkodik belé. Pedig illenek egymáshoz, külsõleg legalább is. Kár ezért a Viktorért, mert tehetséges. Az is igaz, hogy mindig egy nótáját énekli: eljött a nyár, mindenkinek jár a szerelem, vagy valahogy így.
De ha Cintiára nem figyelnek jobban, az a nõ nagy árat fog fizetni ezért a szereplésért!