2/10
pneklara 2015 dec. 04. - 07:49:49 2/10
(2300/2320)
Akkor visszanézem:) Én is mindig kínos elõérzettel ülök le, amikor sztárgyerekek szerepelnek, mit rögtönöznek majd, amivel kínos perceket okoznak a szülõknek és a nézõknek is. Nálam Fésüs Nelly kislánya viszi a pálmát.Õ azt tükrözte, hogy nem mellõzött a családban, sõt.Valami olyat mondott az anyuka lovagjáról, hogy á, megy a levesbe! S az a mimika! Minél jobban nevetett a közönség, annál inkább beleélte magát a szereplésbe. Nekem kínos volt.
De szerepelt már Gáspár Virág is Hajdúnál. Bár ne vitték volna be! Élõben lehetett látni, hogy mit eredményezett az a felhajtás,amiben szegény gyereknek éveken át része volt.Vékony jég az, amikor gyereket kérdeznek nagy szüleik mellett.
Hajas László kisfia viszont jól nevelt, okos válaszokat adott szimpatikusan.
olahmiki1959 2015 dec. 04. - 06:43:01
(2299/2320)
A mai - a Mikulás ünnepséget megelõlegezendõ - adás megint csak nagyon tanulságos volt.

Én nem tudom, a magyar gyerekeket hogyan nevelik.
Láttam külföldön jó néhány tv adást, amelyekben gyerekek szerepeltek szülõkkel vagy nélkülük, és ezek a gyerekek mosolyogva, nagyon okosan válaszolgattak a mûsorvezetõ kérdéseire, beszélgettek velük, folyamatosan, kedvesen, gördülékenyen.

Hajdú Péter mûsorában a Növényi-házaspár vagány kisfia, Nándi, még úgy-ahogy partner volt Hajdú viccelõdéseire, kérdéseire, bár idõnként õ sem tudott mit mondani, csak nevetgélt, mókázott, de ez egy ilyen korú gyereknél rendben volt.
Erdélyi Mónika kislánya azonban - valószínûleg nem az õ hibájából - egészen hihetetlen módon nyilvánult meg, úgy ült ott, mint aki ott sincs gondolatban, - pedig idõsebb néhány évvel, mint a Növényi-gyermek -, félénk volt és mosolytalan, egy értelmes szót, vagy mondatot nem lehetett kihúzni belõle, sokszor úgy nézett a mûsorvezetõre és a Mikulásra, mint aki fel sem fogja, hogy mit kérdeznek tõle, az egész mûsor alatt csak nézett maga elé, valami borzasztó volt.

Itt valami nagyon komoly nevelési probléma van, lehet, hogy ismert édesanyja teljesen elnyomja õt, - bocsánat, de azon már csak mosolyogni tudtam, amikor kiderült, hogy a Mokkát szeretné a kislány egyszer vezetni... Ezzel a szótlansággal, a levegõbe révedõ, üres arckifejezéssel, karót nyelt személyiséggel???
Te jó ég!

Nem is tudtam másra figyelni, végig arra próbáltam rájönni, hogy mi lehet a háttérben, ami miatt ez az okos, és bájos kislány egy kommunikációra képtelen, mindenféle érzelmet nélkülözõ arckifejezésû gyermekké válhatott.
Mert olyan van, hogy egy gyerek egy idegen környezetben néhány percig megilletõdött, félénken viselkedik, de utána feloldódik, felszabadul, vidám lesz és önfeledt, játszik, belekóstol a finomságokba, stb.
Ez a kislány nem.
Erdélyi Mónika nevelésének nagy-nagy szegénységi bizonyítványa...

A raccsoló Mikulásról, és a szánalmas, nem tudom honnan összeszedett "manókról" már nem is beszélek, mert vidámság helyett megsajnáltam õket is, annyira gagyi, és két forintot nem érõ volt az egész szerencsétlen társaság.

Az egész mûsornak nem volt semmi értelme.
atticusworld 2015 nov. 19. - 20:18:57
(2298/2320)
"...õszinte vallomások" - na igen, ezek aztán az õszinteségi rohamok.
2/10
pneklara 2015 nov. 07. - 17:22:40 2/10
(2297/2320)
Berki érdeke azt kívánja, hogy most feltegye a jó társ - jó apa - tisztakezû, ügyes üzletember lemezt. De hisz-e neki valaki? Annyit nem hazudott még, mint Gyõzõ, de 2. helyen áll. Pamela se sokáig játszotta a sértõdött, mellõzött asszony szerepet. Csak el tud Berki farvizén evickélni a média felé, érdeke, hogy megbocsásson Berkinek. Ennyi elég is belõlük.
Érdekes volt a Bud Spencer unoka. Csak az motoszkált a fejemben, hogy akad meg egy ilyen sármos férfinak a szeme egy nyársat nyelt magyar lányon? Biztos értelmes nõ lehet, de rideg benyomást keltett. Valahogy nem ilyennek képzelem az "elsõ látásra" szerelmet - igaz, õk egy buliban beszélgettek, s a hölgy érdekesnek, értelmesnek találtatott.
8/10
tompika74 2015 okt. 31. - 19:13:42 8/10
(2296/2320)
Gyõzike már 15 éve abból él, hogy családjával együtt megrendezett, kitalált történeteket játszik el. Õ a leghitelesebb ember szellemidézés ügyben :)
wowow 2015 okt. 31. - 07:56:56 Előzmény pneklara
(2295/2320)
"kiötlött egy óriási hazugságot: suszterszék rajzolja neki meg, hogy a Mari mama egy felhõn könyökölve mit üzen az unokájának a túlvilágról."
:D ezen jót nevettem!
Hajdú meg vágta hozzá a meglepett-némánámuldozó-elhûlõ pofát. :D
Ha ugyanezt megcsinálják egy kívülálló személlyel, akkor elhiszem. Mármint ha Gyõzõ kérdez és xy keze alatt írja a tutit a sámli. Amúgy ott is megbukott a mutatvány, hogy teljesen hülyeségeket kérdezett Gyõzõ. Másrészt ha valakit tényleg érdekel ez, akkor nem egy bulvármûsorban teszi meg.
Harmadrészt úgy lett vége a szellemidézésnek, hogy sehogy. Megkapta a vàlaszt, a kezét levette a sámliról, a mama meg onnantól le volt sz*rva, Gyõzike onnantól saját karrierjének, azaz a shownak / a gázsinak való megfeleléssel foglalkozott.
Negyedrészt ha vannak szellemek, nem gondolm,hogy parancsszóra megjelennek egy showmûsor keretében.
2/10
pneklara 2015 okt. 30. - 21:36:45 2/10
(2294/2320)
Nekem nem az éneklésükkel van bajom.Énekeljenek, de ne nyilatkozzanak, pláne ilyen stílusban, mert ez rájuk üt vissza.És nem a nietzschei magaslatot várnám tõlük, csak annyit, amennyi egy középpontban lévõ, átlag kulturáltságú fiatal nõtõl elvárható lenne. Tegnap olyanok voltak mint egy egész baromfiudvar.
Cordelia 2015 okt. 30. - 20:10:01 Előzmény pneklara
(2293/2320)
Nietzsche nem tudott úgy énekelni, mint a Tóth lányok. Tõlük meg ne várjuk el, hogy ismerjék az integrálok világát.
Adele-nek valami csodálatos hangja van és õ írja a dalait. Tényleg jobbnál jobbak. Õ meg egy teljesen mûveletlen, angol proli. Na meg el is van hízva (hogy a Friderikusz topikba is bele brekegjek). Engem nem érdekel. Csak énekeljen és írjon minél több dalt.

Amy Winehouse? Drogos, alkoholista, 27 évesen már halott volt. Csodálatos dalokat írt és csodálatosan énekelt. Nem érdekel szerette-e a fizikát vagy hányas volt mértanból.
2/10
pneklara 2015 okt. 30. - 06:02:42 2/10
(2292/2320)
Huh, ez a gáspárgyõzõs adás mindennek a legalja. Ennél már nem lehet lejjebb.Mert hogy ez a huncut ember végighazudta a "pályafutását", az ok, de még mindig teret adnak neki? Mellõzöttségében addig törte az "agyát", míg kiötlött egy óriási hazugságot: suszterszék rajzolja neki meg, hogy a Mari mama egy felhõn könyökölve mit üzen az unokájának a túlvilágról. Ez a pojáca meg ájuldozott, levegõért kapkodott a meghatottságtól, egy felkínált taknyos zsebkendõbe törölgette könnyeit. El tudom képzelni, amikor bement Hajdúhoz, hogy Péterkém, világszámot hoztam, a nézõk szeme felakad a csodálkozástól, meg a borzongástól. Bízz Gáspár Gyõzõben! Hozok neked olyan nézettséget! Szégyellem, hogy végignéztem, de nem akartam elhinni, hogy ez 2015-ben képernyõre kerülhet.Ez az ember nagy-nagy büntetést érdemel a sorstól, hogy hülyére vesz mindenkit, még a nagyanyjából is csúfot ûz, aki "kõgazdaggá tette."
A Tóth lányok neveletlenek, kulturálatlanok, s mellette énekelnek. Ez jut az ember eszébe róluk.Meg bugyután õszinték.
Egész éjjel azon rágtam itt magam, hogy tudta a nagy mágus egy csepp vér nélkül szétfûrészelni a szépségkirálynõt?
Talán a jövõ adásban bemutatja Péter a tálcán pislogó emberfejet is, s akkor valóban kiérdemeli az utánozhatatlan jelzõt a mûsora.
1/10
kazsagx 2015 okt. 29. - 22:03:12 1/10
(2291/2320)
Na a Toth lanyok ismet.... Nem unja meg a Tv2 öket?!
Nincs bajom velük,csak a csapbol is ök folynak,hol az Rtl-en vagy a Tv2-ön,mikor hol....
Gyözike pedig,no comment. Hajdunak ismet csak "gratulalni" tudok az "igenyes,tartalmas" müsorert.
2/10
pneklara 2015 okt. 16. - 14:18:40 2/10
(2290/2320)
Kb olyan volt ez is, mint mikor Klaudiát leültették a Daróczi Dávid halálának másnapján: csak nekünk, csak nálunk, õszinte beszélgetés.
Mikor mutatták ennek a jóságos, aranyszívû Lajcsinak a rezidenciáját anno, még irigykedtem is. Micsoda pompa, látszik, hogy nincsenek filléres gondjaik. Most meg kiderül, hogy a gyerekek valószínû a közkútról hordták a medencébe a vizet. Fából csiholták a tüzet, amit a Lajcsi erdejébõl vágott ki a család. Biztos azért égett két gyertya a beszélgetés alatt a háttérben, jelezve, hogy takarékosan élnek, ha már más áramát használják,a kristálycsillárokban mécsesek vannak. S a hidroglóbusz is az esõvizet gyûjti össze. Ha nem esik hónapokon át, akkor bejárnak a közfürdõbe.
Valóban, ha csendben maradt volna Boglárka, bölcsebb lett volna. Túl sok ez így egyszerre a takarékosságból.Nem elég becsületesség látszatát mutatni, annak is kell lenni.
olahmiki1959 2015 okt. 16. - 06:29:20
(2289/2320)
Szerintem ezzel az interjúval - valószínûleg Hajdú Péter szándékán kívül - nagyon sokat ártottak Lagzi Lajcsinak és feleségének.
Hihetetlenül sok volt az ellentmondás, a sumákolás, és a mellébeszélés!
Életszerû az, hogy egy ekkora birtokon, hatalmas házzal, lovardával, gazdasági épületekkel nincsen víz, gáz, és a villanyt a szomszédtól kölcsönzik???
Amikor a "Hal a tortán"-ban Lajcsi sütött-fõzött, és megmutatta a hatalmas házat, a csodálatos bútorokkal, a konyhát, felszerelve a legmodernebb berendezésekkel, senkinek nem jutott eszébe, hogy ott bármi probléma lehetne.
A felesége most azt mondja, hogy nincs bevezetve a gáz, hanem FÁVAL FÛTENEK!!!
És fával melegítik a vizet a kádba, fával fûtik a tûzhelyet a konyhában, és a többit? (Ne röhögtessetek!)
Az ügyvéd, aki mellette volt, olyan bonyolultan fogalmazott, hogy egy átlag nézõ - szerintem - egy szót sem értett az egészbõl.
Hajdú szomorú pofával eljátszotta az együttérzõ riportert, sopánkodott, értetlenkedett és végig alákérdezett.
Én zenészként alapból szimpatizálok Lajcsival, de ebben az ügyben annyi a homályos részlet és a mellébeszélés, hogy szinte biztos vagyok abban, hogy - sajnos - van alapja a vádaknak.
Ez a riport csak rosszat okozott a Galambos családnak, ahelyett, hogy szimpátiát ébresztett volna a nézõkben, azt hiszem, mindenkiben csak gyûltek a kérdõjelek, és a kétségek.
Hajdú ezt is elbaltázta.
Nem meglepõ...
csbocsi 2015 okt. 15. - 22:30:56
(2288/2320)
Ilyen országot akartak, Hajdú Péter és társai,nem? Guatemala, Costa Rica, El Salvador, Nicaragua egyre jobban hasonlítunk rájuk, vagy ott már nincs ilyen? Legfeljebb Afrikában, ott is csak azon a vidéken ahol hadurak vannak uralmon. Volt egy ember aki ezt 20 évvel ezelõtt elmondta és le is írta, de azt mondták rá ,hogy nem normális. Ezen túlmenõen ez Hajdú Péter szerint most lett fontos, amikor egy ismert mûvészt (havert)kapnak el, mert valakit felbosszantott. A többi még rosszabb eset nem számít! Amikor ártatlan,(vagy a konkrét esetben ártatlan) embereket ítéltek több 10 év ,vagy életfogytiglani börtönre ártatlanul! Több év elõzetes után. Hála a rendõrség szakszerû, az igazság???szolgáltatás nagyszerû tevékenységének. Ez is egy üzenet az utca népének: A mai magyarországon ( nem csak az orbán kormányra gondolok)mindenki bûnözõ, csak most nem foglalkozunk veled, de bármikor elkaphatunk.
fo.ma 2015 okt. 15. - 22:08:15
(2287/2320)
Nem fog tudni mártírt csinálni belõlük Hajdú! Egyébként sem neki kéne ezzel próbálkoznia, hiszen õ az egyik legellenszenvesebb média szereplõ. Nem is értem, hogy nincs ezzel tisztában!?
robicsek2 2015 okt. 15. - 20:08:42
(2286/2320)
Biztos utólag akarják befûzetni a villanyszámlát :) Kell a lé :)

Amugy volt már lejjebb is. Gondolom páran emlékezhetnek Böröczky József-es interjúra.
Igaz abból is csak az ajánlót láttam.
olahmiki1959 2015 okt. 15. - 19:56:49
(2285/2320)
Jól látod.
Néhány napja még Michael Jackson koreográfusa és Király Viktor volt a betervezett vendég, de úgy látszik, Hajdú Peti gyorsan le akart csapni Lagzi Lajcsi feleségére, és így változott a program.
Az már csak egy zárójeles kérdés, hogy Lajcsi felesége miért vállalta el ennek a bulvármûsornak a meghívását, amikor lélekben most még minden pillanatban a férje mellett kellene lennie...
robicsek2 2015 okt. 15. - 19:03:44
(2284/2320)
Ebbõl még az ajánló is sok(koló) :) !
tortura 2015 okt. 15. - 13:53:09
(2283/2320)
Jól látom, hogy a képen Lagzi Lajcsi neje van?
1/10
kazsagx 2015 okt. 04. - 22:27:26 1/10
(2282/2320)
Most neztem a bemutatot... Most tenyleg mindig van lejebb?!?
"Idezzuk meg Zambo szellemet"...ilyet,meg poenbol sem... Gusztustalansag egyre jobban ez a musor...!
olahmiki1959 2015 szept. 27. - 12:47:16
(2281/2320)
Megnéztem.
Másokkal ellentétben, akik tagadják, hogy néznek ilyen mûsorokat, - de közben természetesen megnézik -, én felvállalom.
Ugyanis a valóságshowk-ból, gagyi beszélgetõs mûsorokból rengeteg dolgot megtudhatunk közéletünk, értékrendünk mai állapotáról, és ilyen szempontból kifejezetten érdekesek ezek a mûsorok.
Emberek pénzért történõ lealjasodása, - lásd, gilisztaevés a dél-amerikai õserdõkben -, trágárkodás, indokolatlan meztelenkedés - a "mindent a hírnévért!" jegyében - a gátlástalanság, a teljesítmény nélküli ismertség, és fõleg!, az iszonyatos mûveletlenség, a primitívség, a bunkóság tobzódása.
Ezért szoktam én megnézni az ilyen jellegû mûsorokat, amelyek egyfajta szociológiai tanulmánynak is felfoghatóak, ha az ember megfelelõen áll hozzájuk.:D
Üdv!