southwind 2015 márc. 13. - 23:11:35
(2260/2320)
na ma legalább megtudom ki ez a "világhíres" nócika. Elsõ impresszió, kiégett, megfáradt nõci
1/10
irobmoz 2015 márc. 13. - 23:08:05 1/10
(2259/2320)
Végre egy vélemény a mûsorról! Köszönöm.
Egyébként mi ez itt? Melegklub, vagy érettségi találkozó?
olahmiki1959 2015 febr. 22. - 16:41:34
(2258/2320)
Nem vesztettél sokat! hihihi!...:)LOL
offtopic
tortura 2015 febr. 22. - 15:04:30
(2257/2320)
Hi! Ezer meg egy éve nem láttalak!
tortura 2015 febr. 22. - 15:04:05 Előzmény olahmiki1959
(2256/2320)
Igen, ebben lehet valami, hogy õt most felkapták - marketingfogásból. Õk mind egy-egy termék, mint a boltban, ami akciós, ezért sokan viszik és jó üzlet a kereskedésnek. Általában mindig van valaki, akit rövidebb-hosszabb idõre felkapnak. Ezt leggyakrabban talán Claudiával szokták eljátszani. Nekem nincs vele sem semmi bajom, de tény, hogy teljesen más dologért lehet kedvelni, mint mondjuk Zsuzsát. Claunak a humora jó, meg az a mérhetetlen önirónia, amivel gyakran saját magát is megsmirglizi. Aztán az átigazoláskor ott volt Hajdú Péter, Ördög Nóra és hosszan lehetne folytatni a sort (régebben Gyõzike, Norbi, stb.). Ha én választhatok a sok celeb és híresség között, akiket mutogatnak (márpedig szerencsére a választás joga az enyém), akkor én még mindig a legszívesebben nézem Demcsák Zsuzsát, mint a többieket.
Amit a másik topicban írtál Majkáról, abban meg teljesen egyetértünk. Nagyon jól vezeti a NaNe! c. mûsorát. Tényleg nem tolja magát elõtérbe, inkább csak mint egy moderátor van jelen. Ritkán szól, de akkor velõset. Az az egy bajom van, hogy azt a mûsort nem képesek feltenni a netre. Minden mást igen, de azt nem. Csak ilyen egy-másfél perces ajánlóblokkok vannak fent a tv honlapján. De lehet, hogy csak én vagyok pancser és nem találom.
offtopic
Edmond Dantes 2015 febr. 22. - 14:29:55
(2255/2320)
DZs: r i s z p e k t!!
Nem a magánéleti ügyeiért!..amiket egyébként nem ismerek, rá tartoznak.
olahmiki1959 2015 febr. 21. - 23:30:42
(2254/2320)
Dehogynem fogtam, csak szándékosan csacskának állítottam be magam, kíváncsi voltam, hogy reagálsz...:)
offtopic
blacknet 2015 febr. 21. - 23:04:19
(2253/2320)
Ajjaj, hat az anyag, pedig csak néhány sor volt, az nem kellene gondot okozzon... példaként hoztam fel a realityt, párhuzamnak. De kegyes leszek, ezzel is bizonyítom jószándékom, szóval tudjuk be a kései órának, hogy nem fogtad a párhuzamba állítást.
olahmiki1959 2015 febr. 21. - 22:38:18
(2252/2320)
Hát, amennyi dugás eddig a "Frizbíben", meg pláne a "Hal a tortán"-ban volt...
Szerintem, ha magadból indulsz ki, az félrevezethet... De ez csak egy mellékes, barátinak mondható megjegyzés...:)
offtopic
blacknet 2015 febr. 21. - 19:53:06
(2251/2320)
Lukács Lacinak állítólag már megvolt, de látod, hetek óta errõl harsog a bulvársajtó, hozzám még is csak ma jutott el a hír, ekkora nagykanállal zabálom én ezt a mélymûfajt.

Amúgy sejtem én, hogy nagyjából mire is gondolsz ezzel a magyarázatoddal, de tényleg sántít, és így vicces hivatkozni rá. Anno a realityk köré is próbáltak valami tudományos maszlaggal hasonló ideológiát satírozni, bezártságra hogy reagálnak, satöbbi, aztán mégis csak a dugás marad meg az embernek belõle. De inkább az se.
olahmiki1959 2015 febr. 21. - 19:09:02
(2250/2320)
Tényleg, nem bántásból, de ajánlom kedves figyelmedbe olahmiki1959 hozzászólásait, mint idõtöltõ olvasmányt, rendkívül szórakoztató, és nem is tanulság nélküli az a szöveggyûjtemény, hihihi!...:)
Persze, csak mókázom, ki vagyok én, hogy bárkinek olvasnivalót ajánljak itt a neten?...
A lényeg viszont - és ez komoly, kedves feketeháló, akarom mondani, blacknet barátom, - hogy én már nagyon régen, hónapokkal, vagy talán évekkel ezelõtt! megírtam - már nem emlékszem, melyik valóságshow kapcsán, - hogy miért nézem ezeket a mûsorokat, ez tehát nem félremagyarázat, bár viccesnek talán vicces lehet.:D
Kikeresném a kedvedért, de olyan sok hozzászólásom gyûlt már össze az idõk folyamán, hogy gyakorlatilag reménytelen vállalkozás lenne, rámenne egy fél napom, annyi idõm pedig még a Te számodra sincs, ha nem haragszol...:)

Demcsákot sunáznád?
Õszintén drukkolok neked, hogy összejöjjön, ha sikerült, írd meg, hogy milyen volt!...:)))
offtopic
blacknet 2015 febr. 21. - 17:59:59
(2249/2320)
Tényleg, nem bántásból, de ez meg már milyen félremagyarázat arra, hogy miért is nézel kultúrszemetet? Hogy te csak tudományos érdeklõdésbõl, mert hát a kísérleti patkányok erre valóak...gyere elõ valami jobbal, mert ez nagyon viccesre jött ki:)
Legjobb az õszinteség, mondjuk vegyél példát rólam...Demcsák? sunáznám...ennyi, nem kell ezt túlcifrázni, csak nyerseny, bele a pacekba, utánunk az özönvíz.
Cordelia 2015 febr. 21. - 17:25:47
(2248/2320)
ezt nem is láttam, tényleg így volt????
olahmiki1959 2015 febr. 21. - 16:39:28
(2247/2320)
Igen, és úgy fõzött a két barátnõjével, hogy a hosszú hajuk szinte belelógott az ételbe, és egyiküknek sem jutott eszébe hátrafogni...:)
olahmiki1959 2015 febr. 21. - 16:35:50
(2246/2320)
Engedelmeddel, vitatkozom veled, - nem mintha annyira fontos lenne D.Zs. személye... (takarékosság miatt használok csak monogramot...:)

Teljesen egyértelmûen látszik a koncepció, hogy õt most a tv megpróbálja segíteni, a felszínen tartani, mert most pörög vele a média, szinte minden nap benne van valamelyik újságban - a TV2 és társcsatornái jó érzékkel erre ráharaptak, és most D.Zs. folyik mindenhonnan ezerrel.
Igen, a Pimasz úr ismétlés, de érdekes, a több tucat adás közül most pont azt választották ki, ahol D Zs. szerepel.
Ugyanez a Hal a tortán, a Frizbí, és a többi.
Marketingfogás, nézettségnövelõ módszer, a maguk részérõl jól is csinálják.:D

Az általad írt négybetûs szót egész netes tevékenységem alatt, talán kétszer, ha leírtam, nem az én stílusom, de nem is ez a lényeg.
Miért nézem ezeket a mûsorokat? (Nem vagyok mazochista, unatkozni pedig nem szoktam...:)
Egyrészt a Hal a tortán-ban voltak egész jó hetek, ahol kulturált társaság jött össze, - igaz, olyan is volt, ahol a magyar közélet legalja szerepelt... - másrészt én talán kissé más szemmel nézem ezeket a bulvármûsorokat, valóságshow-kat, mint sokan mások - az Éden hotel nemsokára indul, azt is nézni fogom, - mert érdekel az ismert és ismeretlen emberek viselkedése, szimpatikus oldala, vagy éppen lealjasodása, pénzért mindenre hajlandó mivolta...:)
Cordelia 2015 febr. 21. - 15:55:29 Előzmény olahmiki1959
(2245/2320)
ez a kulturált nõ (demcsák) a hal a tortán-ban vendégei egyetlen hölgytagjának (bangó) hozta ki utoljára az ételt.
tortura 2015 febr. 21. - 15:18:32 Előzmény olahmiki1959
(2244/2320)
Nincs egészen igazad. A Pimasz úr ott alszik ismétlés. Egy éves adásokat ismételgetnek a Super TV2-n. Akárcsak a Na ne! A Hal a tortánban meg aztán vajmi kevés szó esett a magánéletérõl. Egyébként meg én úgy vagyok vele, hogy ha egyszer nem túl jól megy az élete, miért kéne örökké happynek mutatkoznia, hazudnia magát? Emberbõl van õ is... Nekem tele a hócipõm ezzel, hogy mindig azt mutassuk kifelé, hogy hû de a topon vagyunk, meg egyebek. Ugyan már. Az emberi érzések, a gyász megélése stb. mind mind természetes folyamatok. A szervezetet nem lehet becsapni. Önmagunkat meg felesleges. Nekem volt egy fogorvosom. Tündéri kis nõ volt. Mindig nagyon pozitív kisugárzású volt és mindig mindenkit optimizmusra intett. Õ is úgy volt bent a köztudatban, hogy egy talpraesett vidám nõ, aki mindig feláll a padlóról. Villámcsapásként ért a hír, mikor egy szép tavaszi napon - öngyilkos lett. Gondolom már belefáradt, hogy játssza a szerepét....
Egyébként meg azt nem értem, hogy már annyiszor felsoroltad, hogy mennyire szar ez a mûsor meg a fõzõs is, de azért rendre nézed mindig mindegyiket. Ezt, komolyan mondom, nem értem. Mazohista vagy, vagy csak ennyire unatkozol?
2/10
pneklara 2015 febr. 21. - 07:51:27 2/10
(2243/2320)
Demcsák Zsuzsa szerintem rettenetesen kemény, önfejû, akarnok nõ. Nem lehet vele egyszerû az élet. Persze, hogy mi volt kettejük között, nem tudni. Furcsa, mikor a férj a légyottokról beszél, a zugpiálásokról, Zsuzsa meg párás tekintettel a család szentségérõl.Nem lehetett volna simán elválni? Mert OK, hogy a lesifotósok mindenütt ott vannak, de az ilyen haknizásokat csak elvállalja Zsuzsa, nem kényszerítik rá. Bár fene tudja. Nem hiszem, hogy Klaudia maga jelentkezett volna a szerelme halálának másnapján, hogy szerepelni akar a mûsorban.
olahmiki1959 2015 febr. 20. - 16:38:57
(2242/2320)
Demcsák Zsuzsával nincs semmi baj, egy dekoratív, kulturált nõ, csak egy kicsit - egy egészen picit - túlzásnak tartom, hogy ezekben a hetekben szabályosan végighaknizza a médiát a magánéleti problémáival.
A Hal a tortán, az Aktív, a Pimasz úr ott alszik, most a Frizbí... Szerintem ez egy kicsit sok belõle - bárkibõl sok lenne - de ez csak az én véleményem...:)
tortura 2015 febr. 20. - 15:30:36
(2241/2320)
Hát, én inkább nézem Demcsákot, mint bárki mást. Igaz, én sosem a tévében nézem, hanem majd késõbb a neten, mikor épp ráérek. Zsuzsát kedvelem, ezért érdekel, hogy mi van vele.