olahmiki1959 2014 szept. 11. - 00:14:20
(2220/2320)
Lehet, hogy nektek van igazatok, hogy nem szóltok hozzá ehhez a média legaljához tartozó szupergagyi mûsorhoz.:D
olahmiki1959 2014 szept. 04. - 10:53:04
(2219/2320)
"Mindezt összegezve izgalmas beszélgetések, váratlan fordulatok, s igazi sztárok VASÁRNAP ESTÉNKÉNT a TV2-n!"

A Port ajánló szövegének ez az utolsó mondata tökéletesen leleplezi, mennyire magasról tesznek erre a mûsorra még az ismertetõk írói is, mennyire nem érdekel senkit, hogy mi történik a TV2 házatáján valójában, és hogy mennyire nem támaszkodhatunk a hivatalos információkra sem.
A Frizbí ugyanis már ÉVEK ÓTA nem vasárnap kerül adásba, - ha jól emlékszem, - hanem egy darabig ide-oda rakosgatták, mire megtalálta a helyét szerdánként este.
A tegnap esti mûsor ismét harmatgyenge volt, - eredetileg a Bajor Imrét "gyógyító" Varga Zoltán lett volna az egyik vendég, de az õvele készült beszélgetést mindenféle (jogi) indokokkal kiszedték a mûsorból, - és mint valami cilinderbõl elõhúzott nyulat, az utolsó pillanatban Havas Henriket nyomták bele az adásba, azzal az indokkal, hogy õ végig ott volt Bajor Imre mellett, tehát biztosan tud mondani néhány információt a halálosan beteg mûvész utolsó napjairól, kezelésérõl, egyebekrõl.
Gyakorlatilag semmit nem mondott, szinte az összes kérdést - a legártatlanabbakat is, - azzal hárította el, hogy "errõl nem szeretnék beszélni".
Kérdezem tisztelettel a Tanár Urat, - aki végig izzadva, komoran, enervált arccal viselkedett a beszélgetés alatt, tehát "hozta a kötelezõt" - mi a jó, kedves édesanyjáért vállalta el, hogy bemegy a stúdióba, ha nem akart semmit mondani???...:)
Teljesen felesleges volt Havas jelenléte a stúdióban, maximum arra volt - lehetett - jó, hogy a nyári szünet után az egyik nézett mûsorban feltûnjön.

A Schorbert Norbi, Rubint Réka házaspárral folytatott ALIBI beszélgetés pedig valójában arról szólt, hogy a készülõ projektjüknek csapjanak egy kis hírverést.
Egy szerény kérdésem azért lenne.
Ez a két ember Magyarország egyik leggazdagabb házaspárja - ez kiderült a mûsorból, és ezzel önmagában nincs is semmi baj. Több évtizedes szívós munka áll mögöttük, és mindegy, hogy szimpatikusak-e, vagy sem, a teljesítményüket el kell ismerni.
De kérem tisztelettel:

Ilyen anyagi háttérrel, miért nem lehet egyszer és mindenkorra, véglegesen eltüntetni a Rubint Réka felsõ ajka felett éktelenkedõ, sötét kis bajuszkát??????

Kerüljön bármennyibe, több tíz, vagy akár százezer forintba, a zsebpénzükbõl ki tudnák fizetni a legmodernebb kezelést. Ennyire nem figyelnek magukra? Vagy nem törõdnek vele?
Réka természetellenes, túl fehér fogsoráról amúgy is ordít, hogy ez bizony mûanyag - biztosan nem volt 2 fillér, - ugyanezzel az erõvel megcsináltathatták volna a végleges szõrtelenítést is a felsõ ajak felett.:DD

Bevallom, a mûsor végén Fekete Dávidot már nem hallgattam meg - ha egy életre szóló zenei élménytõl fosztottam meg magam, az egyedül az én hibám...:)))
olahmiki1959 2014 aug. 28. - 08:02:27
(2218/2320)
Jól van, Hajdú Péter ismét nem hazudtolta meg magát, és az eddigi dolgaihoz méltóan sikerült "beköszönnie" így nyár végén.
A hosszú szünet után nyitottan, engedékenyen, - nem tudom, miben reménykedve, de - egészséges optimizmussal, érdeklõdve ültünk le a képernyõ elé, hogy megnézzük a Frizbí legújabb adását.
Kár volt.
Hajdú elsõ mondataiból ugyanis kiderült, hogy egyáltalán nem friss, és nem új, hanem a Markos-Nádas duó régebbi szerepléseibõl összevágott adás lesz majd látható.
Akikkel egyébként nincs semmi bajom, csak már a könyökömön jön ki az állandó - megjátszott - torzsalkodásuk a kamerák elõtt, arról nm is beszélve, hogy az össze velük készült adást láttam, és egyszer is elég volt megnézni õket.
Úgyhogy megint megállapítottam, hogy a távirányító milyen hasznos találmány.
Arra jó, hogy az embernek ne kelljen állandóan felugrálnia a kényelmes fotelbõl, ha csatornát akar váltani.
Örömmel jelentem, hogy a kis szerkezet mûködött, és teljesítette a feladatát!...:)))
offtopic
zottyo534 2014 júl. 09. - 21:40:43
(2217/2320)
Ahogy a Herr Riporter megpróbálja felolvasni a feladatot, az annyira szomorú. Nem is bírtam végignézni, de szerintem még a majomnál is gyengébben teljesíthetett.
olahmiki1959 2014 júl. 01. - 20:01:11 Előzmény Edmond Dantes
(2216/2320)
"Elõbb a gyerekeket kéne megvédeni. Emberektõl, olykor állatoktól."

De leginkább elállatiasodott emberektõl...:)
olahmiki1959 2014 júl. 01. - 19:59:57 Előzmény filoszemitabélus
(2215/2320)
"rettenetesen tehetségtelenül csücsörített és nyuszipofát vágott."

A tehetségtelenül való csücsörítés valóban felháborító, a nyuszipofa-vágás - különösen egy lánytól - viszont kifejezetten aranyos is lehet...:)))
Legalábbis szerintem...:DDD

Én a múltkor egész este nyuszipofákat vágtam.
Ollóval, kartonból...:)))
filoszemitabélus 2014 júl. 01. - 16:51:37
(2214/2320)
"Hát ez OFF lett volna, de lehet, hogy nem is az.Hajdú Pí megkeresi majd az elárvult családot, mert állítólag jószívû."

És berakja 2 vicces vendég közé tölteléknek. Bár az eset esélyes a Darwin-díjra. Azért az elég sok észre vall, hogy aki ennyire nincs tisztában a saját úszástudásával, még a gyerekét is a hátára veszi.

Meg kell valljam, engem is jobban izgatnak a pesti kóbor kutyák, mint az éhezõ afrikaiak. Ezt talán egy közösségben nem hangoztatnám, de erre jó a net, hogy az ember legalább õszinte lehet.
Edmond Dantes 2014 júl. 01. - 16:47:56
(2213/2320)
???
2/10
pneklara 2014 júl. 01. - 16:07:23 2/10
(2212/2320)
Milyen igazad van! Csak egy cica, egy kutya jól elhelyezve, és már potyog a könny.
Egy csonttá aszalódott, éhezõ gyerek látványa csak fejcsóválást vált ki legfeljebb.Meg a miért szülnek, ha nincs mit megetetni velük?
Ismered Jeszenyin: A kutya c. versét?
Megtalálod a net-n.De szerintem a fordítás remek. Én mindig elbõgöm magam.
De azon is, amit a B. ma írt: a kisfiú halálában is ölelte az édesapját, aki hátán a kisfiával akarta átúszni a csatornát.
Hát ez OFF lett volna, de lehet, hogy nem is az.Hajdú Pí megkeresi majd az elárvult családot, mert állítólag jószívû.
offtopic
filoszemitabélus 2014 júl. 01. - 15:00:05
(2211/2320)
Olvasd el!

Sajtból van a Hold

Dalszöveg
Bár én is a Földön élek
És engem sem ringattak angyalok
Már az ördögökõl se félek
És néha könyvet is olvasok

De nem csak tündérmeséket
Mert én is kijártam az iskolát
És az se jelentett nagy csodát
Hogy nem a gólya hozza a kisbabát

De ha éjjel az égre nézek
Nekem mondhatjátok a híreket
Hogy az ember a Holdra érkezett
Olyan biztos az, amit érzek

Mert ha éjjel a Holdról énekelek
Velem sír a a SOK ÉHES KUTYAGYEREK!!!!!!!!!!!!!!!
Mi együtt mondjuk el mindenkinek

Mégis sajtból van a Hold, sajtból van a Hold,
Sajtból van a Hold, sajtból van a Hold
Sajtból van a Hold, sajtból van a Hold
Sajtból van a Hold, sajtból van a Hold

Bár én is a Földön élek
És a Holdra, tudom, soha nem megyek
De ha éjjel az égre nézek
Nekem mondhatjátok a híreket

Én már sok mindenben nem hiszek
Csak az biztos, amit érzek
Mert ha éjjel a Holdról énekelek
Velem sír a SOK ÉHES KUTYAGYEREK!!!!!!!!!!!!!!!
Mi együtt mondjuk el mindenkinek

Mégis sajtból van a Hold, sajtból van a Hold,
Sajtból van a Hold, sajtból van a Hold
Sajtból van a Hold, sajtból van a Hold
Sajtból van a Hold, sajtból van a Hold

Sajtból van a Hold, sajtból van a Hold
Sajtból van a Hold, sajtból van a Hold
Sajtból van a Hold, sajtból van a Hold
Sajtból van a Hold, sajtból van a Hold
Sajtból van a Hold, sajtból van a Hold
Sajtból van a Hold, sajtból van a Hold
Sajtból van a Hold, sajtból van a Hold
Sajtból van a Hold, sajtból van a Hold
Sajtból van a Hold, sajtból van a Hold
Sajtból van a Hold, sajtból van a ...
Edmond Dantes 2014 júl. 01. - 13:59:43
(2210/2320)
Elõbb a gyerekeket kéne megvédeni. Emberektõl, olykor állatoktól. Olykor éhezéstõl. Attól tartok, több gyerek éhezik, mint állat.
offtopic
filoszemitabélus 2014 júl. 01. - 13:27:02
(2209/2320)
"Talán az állatkínzás elítélése hozná össze azonos platformra az embereket."

Túl jóhiszemû vagy!
Sajnos még ez se teremtene egységet. Rögtön jönnének a "elõbb a zembereket kéne megvédeni" és hasonló magvas gondolatok.
2/10
offtopic
pneklara 2014 júl. 01. - 07:53:04 2/10
(2208/2320)
Itt minden mellett és minden ellen lehetne összehozni 50-50 tüntetõt. A múltkor azon filóztam, volna-e egyetlen olyan dolog, esemény, személy...amikor 100% állna azonos oldalra. De nem találtam olyat. Mindennek megtalálhatók a pártolói és az ellenzõi egyszerre.Talán az állatkínzás elítélése hozná össze azonos platformra az embereket. A feleségverés esetén már nem vagyok biztos. Ott megtalálnánk a "megérdemelte" ellentábort is azonnal.
Szerintem, ha az emberek többet olvasnának - persze nem a trendi szennyirodalmakat - a könyvekbõl sokat lehetne meríteni, tanulni belõlük.De már annak is leáldozott."Nincs idõ" az olvasásra.Meg türelem sem. Meg olvasni sem tudunk már. Meg a figyelmünket sem tudjuk koncentrálni. "Beérett" a vetés.
offtopic
filoszemitabélus 2014 jún. 30. - 20:51:36
(2207/2320)
Én is annyit tudok róla, mint ami a wikipédián van, plusz láttam néhány epizódot a "Jóban rosszban c. szappanoperából, amikben rettenetesen tehetségtelenül csücsörített és nyuszipofát vágott.
2/10
offtopic
pneklara 2014 jún. 30. - 20:30:41 2/10
(2206/2320)
De érdeke valakinek, hogy okos, gondolkodó, önérzetes, önbecsüléssel bíró nemzedékek nõjenek fel?
Azok torkán nem lehetne lenyomni a hazugságokat. Átlátnának a szitán.
Igaz, hogy aki átlát rajta, az is mire megy vele? Tud hathatósan beleszólni valamibe?
Ezek a mûsorok, hogy Barátok közt, Emberi történetek, régen a Mónika, Joshi.... aztán a brazil, török rágógumi sorozatok nem a fiatalokban tesznek kárt:ezeket a nyugdíjasok nézik.
Nagyobb veszély az Édes élet,meg a Horváth Éva mûsorvezetésével zajló, egzotikus helyeken játszódó, szabad szellemû sorozat,a ValóVilágok - ezeket meg én nem nézem már, mert valóban az az érzésem, hogy lealáznak vele, hülyének néznek, de a fiatalságnak "mintaként" szolgálnak. És az óvodások is tudják, ki a Zsófi, Renato, gáspárzsolti,kubai macsó.
Aztán a reklámok, hogy eláruljuk anyunak, hogy lehet zsírban ázó papírba csomagolt csirkét sütni, meg pörköltkockából fõzni a csirkepaprikás? Ahelyett, hogy rávezetnék a gyereket, a népet, mennyivel jobb a házi kaja, s nem sokkal nehezebb elkészíteni, ha szereted a családodat, s fontos, hogy mit esznek.
Én úgy gondolom, az hiányzik, hogy a látottakat meg lehessen beszélni a családban: mi a parasztvakítás, mi a szép egy filmben, milyen érzések foglalkoztatják a fõszereplõt. Kevesebbet, de azt alaposabban.
Akkor a gyerekben is sok minden a helyére kerülne.
De a szülõk az egyik szobában, a gyerek a másikban, s mindenki azt gondolja, amit akar, ha vannak egyáltalán gondolatai.
Edmond Dantes 2014 jún. 30. - 17:34:07
(2205/2320)
Annyira biztosan ismersz már h nem poénkodásból kérdeztem: ki õ?
Szóval: õ? http://hu.wikipedia.org/wiki/Szab%C3%B3_Zs%C3%B3fia
-csengõzoli-- 2014 jún. 30. - 16:54:13
(2204/2320)
Igen,mostantól minden másképp lesz.
Ezentúl bruttó 150et keresõ egyetemi tanárokkal fog randizni !
2/10
pneklara 2014 jún. 30. - 16:40:17 2/10
(2203/2320)
Ja, az alapján, amit eddig Zsófiról összeolvastunk,mondhatjuk, híres apa ide, vagy oda, sajnálni való emberke. Játékszer volt. Talán most kezd el gondolkodni, és értékek mentén haladni.Amilyen pasikkal összejött, borítékolni lehetett elõre a lelki válságát.
2/10
pneklara 2014 jún. 30. - 16:35:31 2/10
(2202/2320)
Arra hajtanak, hogy az átlagember szeret kukkolni, adjunk neki.
Pláne, ha ki is kozmetikázzák, akkor még eladhatóbb, "szórakoztatóbb". A tv 2 meg különösen híres arról, hogy lyukat fúr a falba, aztán nézd,hogy élnek mások.
Sok beteg ember azért megy orvosi rendelõbe, hogy aztán megnyugodjon, jaj, másoknak több a baja, mint nekem. A mûsorok után is lenyugszik, jaj, ez a Gyõzike hülyébb, mint én, na Z. Krisztián Zsuzsija helyében sem lennék , úgy bánik vele, mint a kutyával.
Valljuk be, ezek a mûsorok érthetõk, feldolgozhatók az átlagpolgár számára.
Mit kezdene az átlagnézõ az olyan filmmel, ahol gondolkodni kell, fel kell dolgozni a látottakat?
Azt hiszem a Fórum hozzászólásaimból kitûnik, hogy változatos dolgokat "fogyasztok" - leginkább 17 - 22 óra között azt nézem, ami a 10 csatornámon jön. Nem rögzítek, nem DVD-zek, nem nézek online. Lusta vagyok, benyomom a gombot, aztán nézek:)
filoszemitabélus 2014 jún. 30. - 16:20:41
(2201/2320)
Egyáltalán nem kell Hajdú mûsorát nézni ahhoz, hogy arcodba tolják Szabó Zsófit az õ nagy nagy lelki válságával. Elég, ha tévét nézel (és nem csak kifejezetten az Arte csatornát) és biztosra veheted, hogy nem úszod meg az elõzetest, amiben szegény kis árva sírdogál fiús frizurában.