Téma: Füles

Noncsa 2007 ápr. 24. - 18:56:20
(6/106)
én nem igazán ismerem Woody munkásságát, de ez tetszett, azt vettem észre közben, hogy végig mosolygok :) aranyos film, nem túl nagy sztori de jó kikapcsolódás volt! Scarlett sztem nagyon rossz volt, bénán adta a figurát, a Matchpointban jó volt
Tika 2007 márc. 17. - 10:57:28
(5/106)
Woody Allennek mindig érdekes filmjei vannak... Mikor elõsször mutatták a hajós jelenetet (a kaszás), a moziban mindenki eleresztett egy kis mosolyt, már aki nem röhögött. Páran még oda is suttogták a mellettük ülõ értetlen arcnak: na EZ WOODY!!
moda 2007 márc. 01. - 14:13:51
(4/106)
Egyetértek az elõttem szólóval, bár nem egy erõs filmje, de szórakoztató :) Szerintem a célja is ennyi volt. Amit igazán sajnáltam, hogy a vége kissé slampos lett, de még így is megérte! A hajókázásos történet a Halállal, nagyon bejött különösképpen, hogy Strombel beugrott a vízbe :))))) Ez nagyon woody-s :)))) És különben is ti annyira fantasztikus emberek vagytok, komolyan mondom, hogy tüneményesek :)))
Egy a lényeg, nyugodtan tessék megnézni, vannak ennél milliószor rosszabbak. :)
Redfield 2006 dec. 03. - 10:58:44
(3/106)
Érdekes, és jó, intelligens humora van, gyakran megmosolyogtat, kriminek sem utolsó. De nem dobtam hátast, talán mert ez eddig az elsõ Woody Allen film amit láttam, és nem találtam rossznak, de azért egetverõnek sem. Más stílus. De ha ti bírjátok az ilyet, biztos tetszeni fog nektek.
Timke 2006 dec. 03. - 09:16:48
(2/106)
Hasonló a Match Pointhoz? Az a film nekem nagyon bejött, bár nem szeretem Woody Allent. Ezt a filmet eddig igencsak lehúzták, ezért aztán egyre jobban kezd érdekelni.:)
Azul 2006 dec. 02. - 20:26:58
(1/106)
Nagyon jó film láttam a mozikban, remélem nagyon sokáig játszák. Két kedvenc színész játszik benne