Téma: Fûrész III.

1/10
real_madrid 2008 jan. 26. - 15:51:40 1/10 Előzmény Menta777
(172/292)
egyet kell h értsek! nem tudom mi ebben a jó film. szerintem egyeseknél fogalomzavar lépett fel, a horror az egy film mûfaj, ilyen formán szükség van horrorra is, de mi az a horror film? a Rettegés háza pl, na az nálam egy horror, vagy a mittomén pl a Viasztestek, és akkor most nem azon van a hangsúly, h milyen az a horror, jó-e vagy sem. de ez nem horror, ez egy gyomorforgató undormány. mi ebben a történet tulképp azon kívül h felvágják az ember agyát meg kibeleznek ezt meg azt? ez nulla, hasonló a Motelhez, bár az egy fokkal jobb, legalább van története, mégha az is undorító is.... de ez............................
Menta777 2008 jan. 25. - 22:07:54
(171/292)
Én is azon a véleményen vagyok, h ilyen filmeket nemhogy vetiteni, de még forgatni sem lenne szabad. Õszintén, akinek ilyen dolgok forognak az agyában, a lelkében, milyen ember? Mennyi gyûlölet, sötétség, az emberiség utálata lehet a szerzõben?
orwein 2008 jan. 25. - 14:56:12 Előzmény GlamHeavy
(170/292)
Ha nem is helyesli, de a bemutatásával és annak módjával reklámot csinál az erõszaknak. Talán nem is ezzel van a legnagyobb baj, hanem az inger küszöb növekszik a plafonig és egyre kevesebben csodálkoznak majd a brutalitás és embertelenség ilyen fokú megjelenésekor, ha az már a szomszéd ajtóján kopogtat.
Sem értelmét, sem pedig célját nem látom ennek a filmnek.
GlamHeavy 2008 jan. 23. - 22:41:33 Előzmény orwein
(169/292)
Arról, hogy a horrorfilmeknek, thrillereknek (vagy akár az agresszív zenéknek)milyen hatása van a gyermekek személyiségére, tudományos viták folynak. Nem lehet ezt biztosan kijelenteni, hogy a Fûrésznek vagy hasonló filmeknek kimutatható mértékû közük van a gyerekek által elkövetett erõszakhoz.
Az alkotókat elmegyógyintézetbe kellene zárni? Szerintem a film csak objektíven jeleníti meg az erõszakot, semmi utalás vagy sugalmazás nincs a brutalitás helyes, követendõ voltára.
Azt pedig te sem gondolhatod komolyan, hogy be kellene tiltani azt, ami a te rózsaszín angyalkás lelkivilágodnak nem felel meg.
orwein 2008 jan. 13. - 19:26:40
(168/292)
Borzalmas!
Az ilyen filmek miatt gyilkolásznak a gyerekek az iskolában.
Be kellene tiltani! Az alkotókat pedig elmegyógyintézetbe zárni!
Semmi köze a filmmûvészethez! Mocsok!
hcbaby 2008 jan. 12. - 20:49:36
(167/292)
oh, bocs a helyesírási hibákért...
tudjuk, hogy forgatják az 5. idén jön ki az is, a 4. meg hibás nekünk.
hcbaby 2008 jan. 12. - 20:47:38
(166/292)
Hali!
szerintem a Fûrész az egyik legjobb rendezésû film /horror film/.
Jelenleg 2 cím jut eszembe, ami viszi a prímet pillanatnyilag: a Magasfeszültség és a Fûrész.Biztos van még több is, de ezek jutnak eszembe.
Amiért regiztem, annak az oka, hogy a hosszászólások, általában és többnyire negatívak, most, hogy kíváncsiságból olvastam a Fûrész 3. hozzászólásait, már muszály volt megvédenem :-)
Nekem bejönnek.
marky 2008 jan. 12. - 18:24:17
(165/292)
Már az 5. részt forgatják!
Aki nem hisz nekem:
http://us.imdb.com/title/tt1132626/
...valaki... 2008 jan. 09. - 19:55:26 Előzmény zsozso89
(164/292)
fuu...ehhez már nem volt gyomrom megnézni,de tény,hogy feliratosan az elsõ jobb...szar mindig a szinkron mostanába
zsozso89 2007 nov. 11. - 13:00:46
(163/292)
a szinkronokat tényleg elb*szták minden részben. fõleg az elsõ rész végén, mikor ordítozik a csávó, hát az kegyetlen gagyi lett az eredetihez képest! meg ebben a részben is, mikor "k*rva anyád"ozik a csaj a jigsawnak... no comment
zsozso89 2007 nov. 11. - 12:55:17
(162/292)
nem tom mért van mindenki annyira elszállva a fûrészektõl. az elsõ részt csinálták meg a legjobban, többit, fõleg a másodikat nagyon összecsapták. nálam az elsõ kettõ egy szinten van, ezen meg majdnem elaludtam mikor másodszorra néztem. ha szóba jön a fûrész 3 nem a sztori jut eszembe, hanem mikor a csaj felvágta a pasi koponyáját meg mikor az a gép disznókat darált a pasira. az elsõnél meg az jut eszembe, hogy milyen jó új ötlet volt. ezt a részt nézve meg az, hogy hogyan lehet õket elcseszni.. kíváncsi vok a negyedik részre.
sipka 2007 szept. 01. - 09:08:07
(161/292)
Ez is egy "Fûrész 4" plakát.
zaharaz 2007 aug. 16. - 17:36:09
(160/292)
sipka 2007 aug. 16. - 12:14:00
(159/292)
Ez pedig egy másik (Fûrész 4) plakát.
sipka 2007 aug. 15. - 13:01:15
(158/292)
Nekem (úgy ahogy) tetszett az elsõ része. A második volt (szerintem) a legjobb. Mivel az annyira nem volt brutális (számomra). S azért állítom ezt, mivel tényleg csak olyan "kínzó" jelenetek voltak a filmben, amely akármilyen más "akció" mûfajú alkotásban megtalálható. Ilyen például amikor az a muksó bennragad abban a csõben, és szénné ég. Hány olyan filmben elöfordult már, hogy valaki "begyulladt", és halálra égett. Elárulom, hogy rengetegben. S ott van az a rész amikor a kis csajt belelökik a tûvel teli mélyedésbe. Hány olyan film van ahol egy drogos csoport, vagy egy remete kápszeres belövi magát úgy, hogy látjuk teljes premier plánba, ahogy belevágja azt a nyomorék tût a börébe. Sok ilyen film van. Vagy az elejét is megemlithetném, amikor is az ember kiakarja nyitni az ajtót. S erre a cselekedetre, az ajtó másik oldalán beindul a gépezet, és egy stukker szétlövi annak a hülye embernek a fejét. Felsorolni is nehéz lenne, hány akciófilmben elöfordult már, hogy egy embernek a fejét, térdét, kezét, mellkasát, illetve kisujját széjjel ne lõtték volna. Szóval csak azt akarom tudatosítani, hogy egy hasonló jelenetekkel teli akciófilmben nem szoktunk megbontránkozni a láttotakon, addig ezen a filmen sokan felháborodnak. (Legfeljebb azt a jelenetet lehet durvának nevezni, amikor is az egyik csaj keze beszorul abba a magasan elhelyezet, átlátszó, akvárium szerûségbe.)A Fûrész harmadik részét (furcsának fog hangzani), de még nem láttam. Akkor miért is írok én ide? Azért mert megtaláltam a Fûrész 4. részének a plakátját. Remélem sikerül felraknom....
petyu1 2007 aug. 09. - 16:42:12
(157/292)
Az elsõ még jó volt, lehetett izgulni, a 2. már sz*r, kiszámítható, bár a vége azért meglepett.. a 3. viszont egy rakás trágya.. akinek ez tetszett az elmebeteg.
El se tudom képzelni már, hogy mi lesz a 4.ben.......
MArci11 2007 aug. 09. - 13:20:01
(156/292)
undorító! Teljes météken egyetértek veled, ez nem nevezhetõ filmnek, mert egy elmebeteg csinálta, hogy ebben élje ki a perverzióját. Ha ez valakinek tetszett, akkor nagyon nagy szánaémat érzek iránta!
Skaff 2007 máj. 13. - 23:14:51 Előzmény Amanda1987
(155/292)
Én csak azt nemtom hogy hogy akarják beletenni Tobi Bellt a 4-ik részbe ha a háromba megölték ???
Amanda1987 2007 máj. 01. - 19:26:44 Előzmény mohafoto
(154/292)
Nagyon jó!!
Gratulálok!
Newcastle United 2007 ápr. 25. - 11:53:31 Előzmény Alternat
(153/292)
A trancsírozós véleményeddel maximálisan egyetértek. Sajnos a mai amerikai horrorfilmekben egyre kevesebb kreativitást találhatunk, és ezt megpróbálják még több vérrel és brutalitással kompenzálni. Lassan már ott tartanak, mint a régi olasz klasszikusok, bár ott néhánynak legalább története is volt.
Ebbõl a harmadik részbõl hiányoltam a feszültséget is, szinte mindent meg lehetett jósolni elõre, a puskás jelenet stb. Na és még több hihetelen dolog volt benne. Ez már szánalmas az elsõ részhez képest.