Téma: Fûrész III.

tutikas 2006 nov. 15. - 11:53:52
(54/294)

ez egy szar.semmi durva nincs benne.
még a második rész is jobb volt.
most néztem meg.
ez nekem elég nagy csalódást okozott!!!
az egész egy szarság!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hoge 2006 nov. 15. - 10:26:10
(53/294)
Mi az hogy szar?!?!Láttad egyáltalán???És ha ez szar, akkor Boogeyman mi??Nem akarom ismételni az elõttem szólókat, de az elmúlt évek legjobb horrorr-thriller-jei, mind a 3 rész!!!!Van értelme, mondanivalója!!!Egyszerûen remekmûvek!Abban van vmi hogy a 3. részben inkább a kínzásokra fektették a hangsúlyt, de ez egyáltalán nem baj... hiszen ezért horrorr...Ha nem tetszik, ne nézd...
Kathlen2 2006 nov. 14. - 07:35:49
(52/294)
Teljesen igazad van! Már évek óta az elsõ olyan horror film, aminek igazán jó és "ötletes" a sztorija. Ezen kívül azért az alapkérdés is elgondolkodtató: Kinek mennyit ér az élete? Mire hajlandóak az emberek, ha a saját vagy szeretteik élete forog kockán? Ez szerintem azért már több, mint egy buta véres horror film, úgyhogy semmiképp sem mondanám azt, hogy szar!
marky 2006 nov. 13. - 21:20:07
(51/294)
Lehet szeretni és pocskondiázni, de tény, hogy új dimenziókat adott a horrorfilm sceneben.
tutikas 2006 nov. 13. - 12:22:48
(50/294)
szerintem ugyanolyan szar lesz mint a többi!
Kathlen2 2006 nov. 13. - 11:39:45
(49/294)
Ismerõseim közül is már sok mindekinek sikerült letölteni a saw III-at, de én inkább megvárom a mozit! Õszintén, nem jobb a feeling, amikor jó minõségben szélesvásznon nézhetitek a várva várt filmet? A hatás is teljesen más, mintha otthon nézném meg, bár ez attól is függ, hogy otthon milyen szerkód van, amin mozizol!
Rosszullétekrõl én is hallottam, ami szintén esetleg betudható annak, hogy moziban azért másképpen jön le minden (szerintem), mintha otthon néznéd, de azért a marketinges idea sem elvethetõ. Emlékezzünk csak vissza a Blearwitch project (I-es rész)nevezetû, igen alacsony költségvetésû filmre: elõször elhíresztelték, hogy igaz történek, mindeki úgy vette a jegyet, mint a cukrot. Amerikában óriási kasszasiker volt (fõleg, hogy alig költöttek a filmre). Még én is ebben a tudatban láttam, jól be is sz**tam tõle, mert azért elég durva volt (legalábbis lelkileg elég nyomasztó)!
Na, mindegy, visszatérve a Saw III-ra, szerintem akinek nem az számít, hogy minél hamarabb megnézze, hanem tényleg maga a film "élvezete", az megvárja a mozit!
MAti 2006 nov. 11. - 21:59:04
(48/294)
Háj .Elmonom én is amit a filmrõl tudok:)
ami biztos hogy sztem nagyon jó lesz ,bár nem ez lenne az elsõ film amiben csalódnom kellett...
Elméletileg tényleg lesz még ennek is folytatása sõt még annak is:D vagyis eredetileg 5résesre tervezték ,bár sztem az ,hogy meg is csinálják-e az a film sikereire alapozódik...
Eddig kaszál...kérdés hogy ezután is fog-e :) én remélem:D
Az ,hogy többen rosszul lettek a film alat...háthogy mondjam...hihetõ is meg nem is...vannak gyenge gyomrú emberek:)
Én már sok filmet láttam amire azt mondták ,hogy nem lehet megnézni mert elhányod magad rajta...nekem 1iken sem volt semmi bajom
bár a canibal holocaust után...:)ha azon nem lettem rosszul akkor semmin :D
diamond 2006 nov. 11. - 12:04:44 Előzmény marky
(47/294)
Sziasztok!
Köszi marky, hogy válaszoltál! Oké, értem most már :))) XD
7t78 2006 nov. 08. - 12:29:11
(46/294)

Hi mindenkinek!

Na, akkor pár dolog, amit javaslom, rakjunk tisztába, mert néhányan nincsenek képben!, v. csak figyelmetlenül olvasnak?, vagy félreértenek 1értemlû dolgokat is, szóval! :

- nem moziban láttam, de nem is írtam ilyet!, konkrétan, le lett töltve, már állítólag, fent van a dc-ken is, csak persze szál nincs hozzá általában, oly nagy az érdeklõdés..., de a torrent, kb. fél nap alatt lehozza -gép/net tempótól függõen-, meg persze, hogy hányan töltik

- moziban is lehetett már látni persze, /USA, Anglia, stb. szóval külföld!/, de aki ezt írta, nem írta, hogy épp hol volt helyileg, mindenesetre a port.hu-meg a fórum lap, elérhetõ gondolom, világszerte mindenhonnan...

- Mo.-on a bemutató dec.28. - ez változatlan, ha jól tudom

- feliratot tegnap néztem utoljára, de az az 1, ami az említett oldalon volt, az egyelõre tényleg spanyol, magyar-t még nem találni valószínû!, még ha csak idõ kérdése is...

na, pár dolog, remélem tisztább lett, úgyhogy üdv., hacsak valaki nem akar / do you wanna play a game?! :-))))))
wing 2006 nov. 08. - 05:48:08
(45/294)
Az a bizonyos magyar felirat egyenlöre még csak spanyol,de remélhetöleg néhány hét mulva megérkezik a magyar is.
marky 2006 nov. 08. - 05:34:41
(44/294)
Hi Diamond! Egy arc beírt hogy Londonban látta, a többiek meg letöltötték a netrõl magyar warez oldalakról (<a target="_blank" href="http://loogoos.hu/top/index.php)" title="http://loogoos.hu/top/index.php)">loogoos.hu</a> vagy külföldi szerverekrõl, fõleg torrentel. A magyar felirat is megszületett egy hete (<a target="_blank" href="http://feliratok.dyn.hu/index.php?keres=f%FBr%E9sz)" title="http://feliratok.dyn.hu/index.php?keres=f%FBr%E9sz)">feliratok.dyn.hu</a>
vitmarci 2006 nov. 07. - 22:02:14
(43/294)
ja! csatlakozom! hol a fenében láttátok moziban?

Nem Mo-n ugye?
7t78 2006 nov. 07. - 06:05:00
(42/294)
Hi!

Hát lehet, hogy a 'londoni rosszullétek' csak reklámfogás, de ha nem az, és tényleg mentõt kellett hívni pár emberhez, az azt jelent/het/i, hogy elég durva a film néhol, v. legalábbis olyan gusztustalan, + gyomorforgató, ami ráadásul nem is mindig elõny..., én mindenesetre most néztem meg, kb. 75 percet belõle, /a végét majd este:-))))).../, hát, ha nem reklámfogás, meg tényleg rosszul lettek..., nos, én megértem az illetõket...

üdv.
diamond 2006 nov. 06. - 19:58:25
(41/294)
Sziasztok!
Gondolom hülyének fogtok nézni, hogy ezt megkérdezem, de mostmár kíváncsi vagyok tényleg XXXD
Hogy-hogy moziban láttátok?:S Nem az van hogy dec. 28.-án adják elõször moziban? Válaszoljon vki lécci :$ Kösziii
boomsly 2006 nov. 06. - 10:38:36
(40/294)
en is lattam a filmet tegnap, elegge erdekes, neha kicsit undorito. rohadtul hangos volt a moziban. de nem rossz. kivancsi vagyok, ha ez ilyen veres es beteg volt, milyen lesz a kovetkezo? mert sztem tutti lesz. ugy lett vege a 3.nak, h ott tutti lesz 4. is.
hammer 2006 nov. 06. - 06:17:58
(39/294)
Biztos, hogy nem olvastad el az osszes hozzaszolast, mert mar irtam, hogy semmi alapja nincs ennek a hulyesegnek.
wing 2006 nov. 05. - 10:24:12
(38/294)
No,tegnap este megnéztem,igaz angolul,uhogy még kicsit zavaros a törénet,de hullanak benne az emberek rendesen! :)
Ha lehet hinni a hireknek már készitik a 4. rész és tobin bell aláirta az 5. részre is! :D Szal,jiksaw barátunk még elvegetálgat még a rákjával együtt! :D
zsilidavid 2006 nov. 03. - 10:03:34
(37/294)
Én is láttam sok részt. Ha vkit érdekel, vannak még részletek egy csomó filmbõl ( Átok 2, A texasi láncfûrészes, a kezdet) ...:
<a target="_blank" href="http://www.ropeofsilicon.com" title="www.ropeofsilicon.com">www.ropeofsilicon.com</a>
Ez egy naon jó oldal, nekem naon tetszik. Amúgy meg szerintem is kamu ez a rosszullét dolog. Már jó pár filmnél eljáttszották ezt. Mondjuk sztem jó film lesz. Tisztára belebuzultam ezekbe a Fûrészekbe
marky 2006 nov. 03. - 09:48:38
(36/294)
Láttam az 1-2-öt, és a 3.-ból is több részt láttam a yourtubes-on vagy a lionsgate.com-on, de ez akkor is marketingfogás!
Mivel nyomtatott médiában dolgozom marketingesek mellett látom hogy mit mûvelnek manapság, a jó promóció egyik mellékágává fejlõdõtt a kamu/botránymarketing. Ezzel a hírrel oly mértékben felkeltik az emberek érdeklõdését, hogy márcsak azért is elmennek a filmre: "Na ezt meg kell nézni akkor!"
marky 2006 nov. 02. - 15:33:39
(35/294)
Az új részt már botránymarketinggel próbálják reklámozni. Az összes mai hulladék bulvárlap lehozta hogy a londoni vetítéseken 3 ember roszullett és mentõt is hívtak. Ez aztán a kamu, de lehet hogy hatásos lesz!