Téma: Futótûz

p-maya 2011 aug. 08. - 20:55:12 Előzmény napraforgó
(266/286)
én úgy tudom, hogy sátorban laktak a vendégek, amikor befejezték a vendéglátósdit akkor mutatták, hogy bontják a sátrakat. Dani csak a lovait vitte Raintree-re, szerintem õ nem lakik ott
napraforgó 2011 aug. 05. - 20:14:36 Előzmény napraforgó
(265/286)
Itt-ott kimarad egy-egy résaz, most látom, hogy Dany is a Raintree farmra költözött. Neki tudtak szobát adni, nem kellett senkinek kiköltözni?

Ja és amikor csoportokat fogadtak, 10-20-30 , vagy kitudjahány vendéget, akkor volt szoba elég???!
Útálom, ha egy sztori nem következetes!
silimarin 2011 aug. 05. - 15:46:00
(264/286)
Köszi maya a választ!
viktorina.nagy 2011 aug. 04. - 16:20:50
(263/286)
kar hogy nem adjak az 5. evadjat
ugy megneznem.
..es sztem masok is....
napraforgó 2011 aug. 04. - 09:03:56 Előzmény p-maya
(262/286)
Nem kár érte.
napraforgó 2011 aug. 04. - 09:03:30 Előzmény napraforgó
(261/286)
Na és ne feledkezzünk meg a kisöccsrõl. Hová a fenébe tûnt Todd? Még anyuci betegágyánál se tûnt fel, sõt szó se volt arról, hogy miért is van távol, de legalább értesítjük, hogy ne aggódjon.
Azért ennyit nem járhat iskolába egy gyerek. Sosincs otthon. Még ha intézetbe küldték volna ( de miért is), akkor is hazajön néha. Hétvégére, szünidõbe, ha beteg valaki, mint most az anyja. De nem, ez a gyerek totál eltûnt.
p-maya 2011 aug. 03. - 20:26:36 Előzmény silimarin
(260/286)
augusztus 9-én lesz vége
silimarin 2011 aug. 03. - 16:12:27
(259/286)
Valaki meg tudja mondani mikor lesz vége a sorozatnak?
napraforgó 2011 aug. 03. - 14:51:54
(258/286)
Ó, persze, elfelejtette. Egészen az oltárig. Ott Laura (ejtsd: Lora) elkezdett hisztizni, õ meg ránézett Krisre, és egybõl beugrott, hiszen én nem azt, hanem ezt a lányt szeretem.

Kicsit óvodás ez a meseszövés.

Jesse bácsi meg hol feltûnik, hol eltûnik. Állandóan anyagi gondokkal küszködnek, de Jesse bácsi most épp Tibetben kóborol.

Mint Kris családtagjai. Idõnként elõkerül a bátyja, aztán feltûnik az anyja. Na, még apuci nem jelentkezett. De miért is ne, ezt az adut még nem játszották ki.
Prettygossip 2011 aug. 02. - 20:46:46 Előzmény napraforgó
(257/286)
Junior esetében ebben semmi irritáló nincs. Mindig is Krisbe volt szerelmes, csak azt hittem elfelejtette és Larába szerelmes már, vagyis azt akarta magával beetetni, de még idõben rájött, hogy õ még mindig Krist szereti!
Ada a Völgybõl 2011 aug. 01. - 18:03:08 Előzmény napraforgó
(256/286)
Együttérzek..én ugyanezt gondolom; nem kicsit gáz s mással is fel lehetett volna dobni a sorozatot!
napraforgó 2011 júl. 31. - 09:03:03
(255/286)
Mi van? Junior tegnap még Laurával készült összeházasodni, most meg Krist készül elvenni?

Engem irritálnak ezek a háromszögek. Matt - Kris - Junior.
Kris - Matt - Gillian.
Kris - Kerry - Junior.
Gillian - Kerry - Kris.
Dani - korábban még változatosabb nemi életérõl már ne is beszéljünk.

Jean anyu is jó példa, hol az exférj, hol valami Charlie, hol Pablo, és ki tudja kik jönnek még. (lehet, hogy ezek úgy fordított sorrendben voltak, de mindegy)

Nekem ne mondja senki, hogy hetente - na jó havonta - másba lehet beleszeretni.
Ezek a "szerelmek"... pfff. Szerintem csak a forgatókönyv változatosabbá tételéért törénnek. (mert ha nem, hú akkor régen rossz)
Ezüstliliom 2011 júl. 24. - 14:04:53 Előzmény Ada a Völgybõl
(254/286)
Kris irritál? Akkot mit szólsz a leereszkedemhozzád Denihez?

SPOILER
A legutóbb azzal akasztott ki, hogy felvette Krist az országúton, aztán közölte vele, hogy megérdemelte, hogy kirúgták, majd a vállain sírta ki magát. Hát egy ilyen szöveg után az én vállamon nem bõgöt volna, az biztos.
Egyedül akkor volt elviselhetõ, amikor R. J. jó hatással volt rá. Persze, miután a srác viselkedésébõl levontam a tanulságot, hogy "ilyen pasi nem létezik", mivel túl tökéletes volt, gyorsan meg is ölték.:/

A másik irritáló szereplõ Gillian volt, aki vette magának a jogot vérig sértõdni Kris és Matt kapcsolatán, mikor elõtte õ csábította el Kerryt, Kris barátját. Akkor valójában ki is a nagyobb szemét?
SPOILER VÉGE

Tina Sharpról már nem is beszélve...

Valójában mostanában kezdem úgy érezni, hogy a lovas vonalat, ami miatt eddig néztem, kezdik hanyagolni, és egy unalmas, lapos szappanoperává kezd válni.:/
Egy utolsó kritikai megjegyzés: lovas szakmai szemmel dühítõ hülyeségeket adtak a szereplõk szájába a magyar fordításban. Pl. a ló nem tüzel, hanem sárlik; egy zsoké nem hajt, hanem lovagol, stb. És azt sem hiszem, hogy amerikában más lenne a szokás, mint itt: egy istálló zsokéja mindig ugyanolyan mezt hord, nem pedig minden versenyen más színût - persze ez már nem a fordítás, hanem az eredeti sorozat hibája.
Prettygossip 2011 júl. 24. - 11:08:38
(253/286)
Hol tart most a sorozat? A közepén, vagy a vége felé? És mi lesz a vége? Nagyon kíváncsi vagyok, megírna valaki, akár privátban is jöhet..
napraforgó 2011 júl. 21. - 11:41:43
(252/286)
Ebben a sorozatban (vagy itt is) sütötték el a szóviccet:
Shake to sheik. (egy sék a sejknek)
A magyar fordítás nem volt vicces
napraforgó 2011 júl. 21. - 11:36:07 Előzmény napraforgó
(251/286)
Jesse bácsi - miután tataroztatja a barakkot, ahol lakni szándékozik - eltûnik a semmiben.

Kicsit furcsa volt nekem, hogy azon a böhöm nagy farmon, a nem is kicsi házban nincs sehol egy vendégszoba, Matt kénytelen átadni a szobáját Krisnek, mikor leég a lakóbusza.

Hát hol a fenében aludt azelõtt a nagypapi? Neki nem volt külön szobája a házban? A halála után az nyilván megürült, nem lehetett volna oda beköltöztetni a leányzót?
Ada a Völgybõl 2011 júl. 20. - 23:29:11
(250/286)
Ezt a sorozatot nagyon szerettem és szeretem még most is, de Kris olyan szinten irritál már, hogy ha meglátom borsózik a hátam; de szurkolok neki és Neki, mert tudom a végét.

Viszont elképesztõ amit produkál; még megértettem amikor Kerry lenyúlta a pénzt és lelkiismeretfurdalása volt, hajtotta magát,aztán ezt elfelejtette, de a nyávogás megmaradt; aztán Juniorral kever-kavar, mialatt Kerry-vel jár, de végül csak nem kell neki, mert neki Futótûz élete szerelme;jah, de csak az egyik. Ismét nyávog, közben önzõ is, mert neki inkább Futótûz semmint a farm; ezér tmég Pablot is hitelbe verné...hát gratulálok.És végül ugyebár MAtt...pattog egyik fiútól a másikig; csak valamelyik nehogy felnyársalja:o)

Egyébként egyedi eset, hogy ennyire irritál egy személy; õ kifejezetten ellenszenves és hiába a bizalmat akarják mutatni, és a hitet, annyira túlzásba viszik, hogy abból tényleg önzõség, hiszti és ribancság lesz.
shinminah 2011 júl. 17. - 10:35:07 Előzmény Irmageddon
(249/286)
Igen, ha a megavideoval nezek barmit akkor amikor leall, oda kell figyelni hol tartott a musor. Lezarom a komputert es az aramot is utana. Nyitni mindend es kezdeni elorol, vagyis folytatom ahol abba lett hagyva a film. EGYSZERUBB mint aminek tunik. Sok szerencset. Viszont ha le tudnad tolteni, ahogy tanacsoltak, akkor talan meg praktikusabb. Szioka
napraforgó 2011 júl. 12. - 19:22:38
(248/286)
A nagypapa, Jean apja olyan hirtelen tûnt el. Aztán csak bejelentették, hogy meghalt. Senkit nem láttam sírdogálni. Aztán meg hirtelen felbukkant a semmibõl - Ausztráliából - a nagypapa öccse, Jesse bácsi.

És kezdõdik, amit utálok az amerikai sorozatokban, a mindenki-mindenkivel, a körbe-szeretjük egymást. Itt minden fiú végigmegy minden lányon, és mit ad Isten, minden nõ "beleszeret" az összes pasiba.
testerjoe 2011 júl. 07. - 09:14:54
(247/286)
Dtdff